סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס אקסל
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס אקסל

לימוד אקסל: רכישת מיומנויות מחשב נדרשות


קורס אקסל יכשיר אתכם על אחת מתוכנות האופיס השימושיות והפופולריות ביותר בקרב ארגונים, חברות ומוסדות במשק. בעזרת נוסחאות, פונקציות וגם שימושים בסיסיים, תוכלו לארגן ולסדר נתונים, להסיק מסקנות ולקבל תובנות שונות עבור ניהול תקציבים, בקרת מלאי, תחשיבי אדמיניסטרציה ועוד.

אם אתם מעוניינים ללמוד אקסל בצורה מסודרת ומעמיקה, כאן ריכזנו עבורכם מידע על התוכנה ועל תכניות הלימוד השונות. לאלו מכם שטרם הכירו את התוכנה, תחילה נתייחס לאקסל בכללותה ובהמשך נרחיב אודות מבנה ומטרת מסלולי לימוד אקסל למתחילים ומתקדמים, תנאי הקבלה, משך הלימודים, נושאי הלימוד ועוד. לכל שאלה או התלבטות נשמח לסייע במספר 03-6958791 או דרך השארת פרטי התקשרות בתיבות צור הקשר. בסוף המאמר תוכלו למצוא מוסדות לימוד שונים המציעים את הקורס ולהשאיר פרטים ישירות לנציגי החוג לצורך קבלת פרטים נוספים.

תוכנת ה-Excel: רקע והסבר כללי


תוכנת האקסל משויכת לענקית התו?נה והמחשבים מיקרוסופט ומוצעת יחד עם תוכנות אופיס נוספות וביניהן: וורד לכתיבת ועריכת מסמכים מילוליים, אאוטלוק לשליחת וקבלת מיילים ולניהול יומנים ותוכנת פאוור פיוינט להקמת ועיצוב מצגות.

מאז שהושקה ב-1985 צברה האקסל כוח רב והפכה לאחת מן התוכנות הנפוצות והפופולריות ביותר במגזר העסקי כשהיא מתעלה על תוכנות רבות אחרות עם מגוון נוסחאות ופונקציות שמעניקות מענה למגוון חישובים מורכבים. האקסל מאפשרת יצירת גיליונות אלקרטוניים עם עמודות ומשבצות בהן ניתן להזין נתונים מספריים כמו גם מידע מילולי ולבצע חישובים המבוססים על תאים, טבלאות ציר וגרפים.

קצרה היריעה מלהכיל את מגוון האפשרויות שהאקסל פותחת בפנינו ולכן יש לראות בדוגמאות הבאות כהצצה זעירה בלבד לעומת הסך הכולל:
 • האקסל זוכה לשימוש נרחב בקרב עסקים (וגם משפחות) ליצירת ובקרת תקציב חודשי
 • האקסל מאפשרת לעסקים להקים דו"חות רווח והפסד לבקרת הוצאות וחישוב רווחים
 • האקסל יכולה לבצע חישובים מקיפים לארגון וסידור נתונים בין היתר עבור ניהול מחסנים ממוחשבים.

כיצד בנוי הקורס?


לאור היכולות הרבות של התוכנה, לא ניתן להכיל את כל הידע והניסיון בקורס אחד ולפיכך התכניות מתחלקות בין לימוד אקסל למתחילים ולמתקדמים.

בהתייחסות לקורס אקסל למתחילים, תכנית הלימודים מצריכה מיומנויות מחשב בסיסיות טובות ואיננה מלמדת שימושי מחשב. הקורס מקנה ידע מרמת מתחילים ועד לרמת מתקדמים התחלתית הכוללת שליטה בפונקציות ובנוסחאות שימושיות וחשובות, הבנה באשר לממשק התוכנה, יצירת דו"חות באיכות טובה ושיטת עבודה וחשיבה מסודרת המאפשרת אלתור והכנת דו"חות מאפס.

ההבדל בין קורס אקסל למתחילים לבין מתקדמים הוא שהתכנית המתקדמת מאפשרת למשתתפים להעמיק בנוסחאות ופונקציות מורכבות כמו גם בשימושים נוספים כמו יצירת טפסים להדפסת מדבקות, ביצוע אינגרטציה בין נתונים מדו"חות שונים, ביצוע אנליזה מורכבת ועוד.

עוד יש לספר כי ישנם לימודי אקסל VBA – תכנית לימודים במהלכה לומדים תיכנות VBA ליצירת לולאות, פנקציות תנאי המשכיות ועוד.

לקריאה נוספת:

מה נלמד במסגרת הקורס?


בין הנושאים הנלמדים הן במסגרת לימודי אקסל למתחילים ניתן לציין:
 • היכרות עם ממשק האקסל ומטרותיה
 • מושגי בסיס ומונחים חשובים
 • מהי פונקציה ומהי נוסחה?
 • הקמת גיליון אלקטרוני
 • עיצוב תאים
 • יצירת טבלאות בסיסיות
 • תאריכים
 • אחוזים
 • מחיקת והוספת תאים ועמודות
 • חישוב סכומים ויצירת ממוצעים
 • פונקציות IF ותנאי מינימום ומקסימום
 • יצירת גרפים
לימודי אקסל למתקדמים יכללו בין היתר:
 • מבוא והיכרות לתכנות VBA
 • סנכרון נתונים מהאינטרנט
 • פונקציות מערך
 • יצירת פונקציות משולבות
 • הקלטות מאקרו
 • יצירת לולאות
 • טבלאות PIVOT
 • בניית בסיסי נתונים
 • הכנת דו"חות לתחזית עתידית
 • ועוד.

תנאי קבלה


קורס אקסל למתחילים איננו מציב תנאי קבלה נוקשים ועל המועמדים לעבור ראיון קבלה אישי בלבד במסגרתו ייבחנו מיומנויות המחשב הבסיסיות. במרבית המקרים הראיון נועד יותר לתיאום ציפיות ומתן פרטים נוספים על הקורס מאשר סינון נרשמים.

לעומת זאת, לימוד אקסל למתקדמים דורש ידע קודם מוכח והפגנת כישורים ומיומנויות בממשק התוכנה למגוון צרכים שנים. לצורך הקבלה על הנרשמים לעבור בחינת רמה לצורך בדיקת היכולות הקיימות והשיוך לקורס ברמה המתאימה ביותר.

קהל יעד


הבנה ויכולות מרשימות באקסל הן כישורים נדרשים במגוון רחב של היבטים.

בחיים המקצועיים, מעסיקים ומנהלים רבים מתרשמים מעובדים בעלי יכולות טובות באקסל שכן אלו מסייעים לארגון, מקנים לו ערך מוסף אדיר ומפגינים יכולות עבור משימות שונות שאינן בשגרה הדורשות יכולת ליצירת דו"חות ומעקבים.

גם בחיים האישיים אקסל יכולה להקנות ערך מוסף אדיר ולסייע ביצירת מעקב אחר תקציבים לכלכלה המשפחה או יצירת חישובים לצורך בקרה תקציבית עבור מגוון צרכים אחרים כמו חישובים לפני טיול לחו"ל.
אם אתם מחפשים ידע נדרש באחת מן התוכנות המתקדמות, הפופולריות והנגישות ביותר בכל מחשב, הרי שתכנית לימודים מעשית זו תתאים לכם במידה רבה מאוד.

מוסדות לימוד


בין המוסדות המציעים לימודי אקסל ניתן לציין את:
 • מכללות פאר ותפנית – רשת מכללות הממוקמת בחולון ובראשון לציון. במכללות תוכלו למצוא מגוון רחב של לימודים בתחום המחשבים בענפי התוכנה, האינטרנט והעיצוב הגרפי.
 • המכללה העסקית לניהול וסחר בינלאומי – מכללה הממוקמת בחיפה ומציעה מגוון רחב של קורסים והכשרות מקצועיות. במסגרת הענף להכשרת מנהלים תוכלו למצוא קורס אקסל למתחילים ותכנית לימוד אקסל למתקדמים.
 • המכללה למינהל – רשת לימודי החוץ של המכללה למינהל הינה זרועה בעלת פריסה ארצית נרחבת. תוכלו ללמוד אקסל בשלוחת נתניה, באר שבע וחיפה. יש לציין כי הקורסים עשויים להתעדכן ולהשתנות.
 • אוניברסיטת בן גוריון – לימודי חוץ – תושבי באר שבע יכולים להירשם וללמוד במגוון קורסים תחת אווירה סטודנטיאלית ומעטפת אקדמית של אוניברסיטת בן גוריון.
 • מכללת השרון – מכללה רב תחומית הממוקמת בכפר סבא. במסכללה תוכלו למצוא קורסי אנגלית, שיווק, תוכנה, אופיס וניהול אדמיניסטרטיבי.
 • מכללת ארז – מכללה הממוקמת בשלומי שבצפון הרחוק ומציעה הכשרות מקצועיות מגוונות ונדרשות על-פי דרישות שוק העבודה.
לרשימת מוסדות הלימוד המלאה ולשליחת פרטי קשר ישירות לנציגי החוג לחצו כאן.

משך הלימודים


היקפה של תכנית הלימודים עשוי להשתנות בין מוסד למוסד ולנוע בין 4 ל-6 מפגשים חד שבועיים.

לימודי אקסל נערכים לרוב במתכונת לימודי ערב המאפשרת שילוב בין קריירה ומשפחה לבין קבלת הכשרה נלווית נדרשת.

תעודות


בוגרים שיינכחו במרבית השיעורים ויגישו את המטלות הנדרשות יקבלו תעודת סיום חגיגית מטעם המוסד בו למדו.

אפשרויות תעסוקה


לימודי אקסל אינם מקנים עבודה בפני עצמם אך בהחלט פותחים בפני אלו המיומנים בתוכנה מגוון דלתות בארגונים ומוסדות שונים במשק.

לא משנה באיזה תפקיד משרדי תבחרו, מרבית הסיכויים שאנשים יזדקקו לכישורי האקסל שלכם למגוון דו"חות. התבלטות שכזאת תוכל לקדם אתכם במקום עבודה לעבר תפקידים בכירים, לסייע בהעלאת השכר ולהקנות לכם ערך מוסף והערכה מיתר העובדים.

אקסל גם חשובה לעצמאיים המבקשים לבצע בקרה נכונה ומושכלת אחר ההוצאות וההכנסות, המלאי ועוד.

מחפשים מידע נוסף?


צוות היועצים שלנו מחכה לשיחתכם וישמח לסייע לכם בכל שאלה במספר הטלפון 03-6958791 או דרך השארת פרטי קשר ואנו נעשה את מירב המאמצים לחזור אליכם בהקדם.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס אקסל ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס אקסל

תוכנת אקסל – Microsoft Excel – היא תוכנה שפותחה ומופצת על ידי מיקרוסופט ומשמשת ליצירת גיליונות אלקטרוניים. התוכנה מופצת כחלק מחבילת "אופיס". גיליון אלקטרוני נועד לנתח מידע מספרי באמצעות חישובים, גרפים, טבלאות ציר וכלים נוספים. התוכנה יעילה להצגה, וחישוב של ערכים מתמטיים ונוסחאות לצרכים שונים. החל מחישובי שכר, נוסחאות מרובות ערכים, ועד לחישובים מדעיים. בתוכנה מגוון פונקציות מורכבות ומתואמות בין רכיבי התוכנה. התוכנה מטפלת במסדי נתונים (טבלאות) ומאפשרת מגוון של פעולות בסיסיות בטבלאות וכן כוללת כלים להצגה גרפית של הנתונים.

תוכנת אקסל היא תוכנה שימושית מאד, שמיושמת בעסקים רבים ועל ידי בעלי מקצוע רבים: כלכלנים, בנקאים, רואי חשבון, מנהלים, ועוד. מיומנות העבודה בתוכנת אקסל היא מיומנות חיונית מאד לרבים, והדרישה לבקיאות בה הפכה לגדולה מאד. לתוכנה פונקציות בסיסיות הניתנות ללמידה עצמית פשוטה, תוך כדי עבודה. עם זאת, התוכנה מכילה גם מגוון רחב של כלים ופונקציות מתקדמות ומורכבות שאפשר לרכוש מיומנות גבוהה בהם רק על ידי לימוד אינטנסיבי ויסודי של התוכנה. ניתן לרכוש ספר הדרכה או למצוא קורס חינם באינטרנט. כמו כן, ניתן להצטרף ללימודי אקסל, המעניקים ידע רחב ומקיף על התוכנה, מחדדים את מיומנויות השימוש בה – כך שניתן יהיה לנצל את התוכנה במלואה.

מטרת קורס האקסל היא הכרת השימוש בתוכנת האקסל ככלי לניתוח ולהבנה מהירה וקלה של תוצרים המופקים מתוך בסיסי נתונים גולמיים. הקורס נועד למנהלי כספים, כלכלנים, חשבים, תמחירנים, אנשי שיווק, מנהלי מערכות מידע או לכל בעל תפקיד אחר אשר במסגרת עבודתו הוא עוסק בבסיסי נתונים. הקורס מקיף את הנושאים: קליטת נתונים ממערכות צד שלישי וטיפול בתקלות הקליטה, היכרות עם מסדי נתונים טבלאיים, מיון, סינון, סיכומי ביניים, טבלאות ציר, קיבוץ נתונים, תרשימי גרף, פונקציות פיננסיות, אוטומציה של תהליכים ועוד. הקורס כולל תרגול מעשי רב.

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס אקסל

 • למה חשוב ללמוד אקסל?
  למה חשוב ללמוד אקסל?
  כמעט שלא ניתן למצוא אדם שלא שמע או השתמש בדרך כזו או אחרת בתוכנת האקסל מבית היוצר של מיקרוסופט. אך מדהים לגלות כי רק מעטים מאיתנו באמת יודעים ומנצלים את כוחה הרב של תוכנת האופיס הפופולרית ביותר בעולם....המשך
 • ללמוד אקסל למתקדמים
  ללמוד אקסל למתקדמים
  אתם מרגישים שלו הייתם מומחים באקסל הייתם מצליחים לחסוך שעות על גבי שעות של עבודה סזיפית? אז יש מידה מסויימת של אמת בתחושה זו. לימודי אקסל למתקדמים יכולים להקל כל כך על חייכם – פרטים בכתבה הבאה....המשך
 • למה ללמוד קורס מקצועי?
  למה ללמוד קורס מקצועי?
  לעיתים, קורסים מקצועיים עדיפים מלימודים אקדמיים. למה אתם שואלים? אנחנו כאן בכדי לענות על כך! במסגרת הקורסים תקבלו מיומנויות להשתלבות מהירה בשוק העבודה בהתאם לצרכיו! נשמע מענין? הכנסו!...המשך
 • קורס Excel
  קורס Excel
  תוכנת אקסל הינה תוכנה לאחסון ותמלול נתונים ודוחות שנמצאת בחבילת אופיס מבית מייקרוסופט. ידע בשימוש בתוכנה נחשב כיום לבסיס שאמור להיות אצל כל אדם ואדם. בואו לדעת הכול על קורס אקסל בכתבה הבאה...המשך
 • קורס אופיס צריך או לא?
  קורס אופיס צריך או לא?
  בין אם אתם תלמידים בתיכון, בין אם אתם סטודנטים שנמצאים במהלכו של התואר הראשון או אנשי מקצוע שנמצאים כבר במהלך הקריירה, אין לנו ספק שחבילת האופיס של ענקית התוכנה מיקרוסופט היא חלק ניכר מחייכם....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú