תקנון פורטל הלימודים ToStudy

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר

ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


Call Us Banner
 

תקנון פורטל ToStudy

פורטל הלימודים ToStudy, המשתייך לקבוצת אתרים מבית חברת פרומוטרס אינטראקטיב בע"מ (להלן: "הקבוצה"), מציע לגולשיו מגוון שירותים ומידע בנושאים שונים בנושאי לימודים במגוון גדול של מוסדות לימודיים אשר מפרסמים עצמם בפורטל ToStudy (להלן ""המפרסמים"") בכפוף לתנאים אשר יפורטו כדלקמן. גולש אשר בוחר לעשות שימוש באת הלימודים ToStudy מתחייב שלא כל לבצע פעולה כשלהי עתידה לפגוע בפורטל, בתוכנו או בגולשיו האחרים. תנאים אלה תקפים לגבי כל גולש אשר עושה שימוש בתכני הפורטל דרך כל מחשב או כל אמצעי תקשורתי אחר, בין באמצעות האינטרנט ובין בכל אמצעי תקשורת שונה.

שליחת פרטים אישיים
פורטל הלימודים ToStudy מפעיל רשת מורכבת של שליחת פניות (לידים) מצד גולשים למוסדות לימודים שונים, הדבר נעשה במטרה לקשר בין אותם מוסדות לימודיים לבין תלמידים פוטנציאלים אשר מתעניינים בקבלת מידע ישירות מאותם המוסדות רלוונטיים עבורם. עם השארת פרטיך בפורטל הינך מצהיר כי שליחת הפרטים נעשתה על פי רצונך האישי ועל אחריותך האישית בלבד. אין הפורטל והנהלתו נושאים באחריות כלשהי למקרים קיצוניים בהם תהיה קורבן להטרדות מצד מפרסם או מוסד לימודי כלשהו. הפורטל והנהלתו מתחייבים שלא למסור את פרטיך האישיים למפרסם אחר מלבד אותם גופים אשר בחרת לקבל מהם מידע, אף על פי כן, אין הנהלת הפורטל תישא באחריות כלשהי באם העביר מוסד שאליו שלחת את פרטיך לגורם זר (מוסד לימודי אחר או אדם פרטי). חשוב לציין כי קיימים מקרים בהם מפרסם כלשהו בפורטל ToStudy, מעמיד לעצמו שלוח לקבלת פניותיו, ייתכן שאותו שלוח יהיה משרד פרסום, שירות לקוחות כלשהו או כל גוף אחר, ועל כן פרטיך יועברו גם אל גוף מקשר זה. השארת פרטיך האישיים כגון מספר הטלפון האישי או כתובת הדואר האלקטרוני שלך באתר ו/או טלפונית על ידי נציג השירות, מהווה הסכמה לקבלת חומר פרסומים מסוגים שונים, הנהלת הפורטל אינה נושאת באחריות כלשהי באשר לכל נזק שעלול להיגרם בעקבות שימוש של מפרסם כלשהו בכתובת הדואר האלקטרוני או במספר הטלפון הפרטי.

אחריות משפטית באשר לזכויות יוצרים
כלל התכנים והמידע בפורטל הלימודים ToStudy הינם תכנים אשר נמצאים בבעלותו הבלעדית של הפורטל, כל שימוש בתכני הפורטל מעבר לשימוש סביר והוגן בהתאם לקבוע בחוק יהיה באישור הנהלת הפורטל, ועל ידיה בלבד. יש לציין כי מלבד התכנים הייחודיים של פורטל הלימודים ToStudy, הפורטל מציג מידע פרטי המפורסם על ידי מוסדות הלימוד המפרסמים בפורטל, כל תוכן מסוג זה ימצא תחת אחריותו הבלעדית של אותו גוף מפרסם, אין הנהלת הפורטל תהיה אחראית באחריות משפטית כלשהי לתוכן המידע המבצעים, תוקפם של תארים שונים, הנחות מלגות וכו.. למותר לציין כי כל שימוש בתוכן המפורסם בפורטל הלימודים ToStudy יהיה לשימושים פרטיים בלבד, כל פרסום של תכני הפורטל בצורה אשר תביא להפרת של זכויות היוצרים או לפגיעה בערכו של התוכן אסור בהחלט.

שמירת פרטיות הגולש
עם השארת פרטייך האישיים או הרשמתך לפורטל, הנך מתחייב בזאת כי הינך מוסר פרטים נכונים ומדויקים. כל מסירה של פרטים כוזבים או פרטיו של אדם אחר הנה הפרה של תנאי השימוש, וכמו כן אין הנהלת התר תישא בכל אחריות כלפי אותו צד שלישי שפרטיו נרשמו שלא לצורך. יש לציין כי בעת מסירה של פרטים כוזבים הנך מקבל דבר במרמה, ועל כן הינך מסכים מראש לפצות את הנהלת הפורטל בכל סכום שתידרש בגין אותו שימוש כוזב.

שימוש בפרטי הגולש
מטעמים של שיפור יעילותו של הפורטל ותחזוקתו השוטפת, ייאסף מידע רלוונטי אודות הגולשים לצרכים סטטיסטיים ולצרכי הגנה על הפורטל וגולשיו, תיקון ליקויים טכניים ובחינת ביצועי המערכת. איסוף זה ייעשה באמצעות איסוף שוטף של ההקלקות. השארת פרטים בפורטל על ידי הגולש, מהווה הסכמה לקבלת תכנים פירסומיים מעת לעת מהנהלת האתר באמצעות דיוור או בכל אמצעי אחר בתחום בו התעניין הגולש וכמו כן מכלל אתרי האינטרנט המשתייכים לקבוצה.

אחריות הנהלת הפורטל
פורטל הלימודים ToStudy לא יישא בשום דרך באחריות לטעויות או לשגיאות בחומר המוצג, ככל שכן לא תישא הנהלת הפורטל באחריות לשינויים שנעשו בחומר העיוני המוצג על ידי הגולשים השונים או על ידי מפרסם כלשהו בפורטל. כל תוצאה ישירה ו/או עקיפה מן השימוש בפורטל, וכן השימוש בתוכן המוצג בפורטל הינה על אחריותו הבלעדית של הגולש. פורטל הלימודים ToStudy לא יישא באחריות כלשהי במקרים בהם לא הבין הגולש את האמור כראוי, ובין  אם טעה לחשוב הגולש כי הוא מקבל יעוץ, הכוונה או המלצה רשמיים כלשהם.

תכנים שנמסרו על ידי גולשים פרטיים
פורטל הלימודים ToStudy מאפשר לגולשים לפרסם תכנים פרטיים, תכנים אלה יתפרסמו במקומות המיועדים לכך, ושם בלבד. הנהלת הפורטל שומרת לעצמה את הזכות לבחון את כלל התכנים טרם פרסומם ובמידת הצורך לא להוסיפם תוך מטרה להימנע מפגיעות ברגשותיהם של גולשים אחרים, בדיקה זו תעשה לאור ההכרה בעובדה כי חופש הביטוי הינו ערך עליון במדינתנו.

תכנים מסחריים
הנהלת פורטל הלימודים ToStudy שומרת לעצמה את הזכות לפרסם תכנים מסחריים כראות ענייה, כגון הודעות, פרסומות, כתבות, מאמרים ועוד. הנהלת הפורטל לא תישא באחריות לתכנים המובאים באתר AS IS על ידי המפרסמים עצמם, האחריות הבלעדית בגין תכנים אלא תוטל על המפרסמים עצמם. פורטל הלימודים ToStudy והנהלתו לא ישמשו כצד לשום עסקה בין מפרסם כלשהו בפורטל לבין גולש.

שיפוי
הפרת התנאים המפורטים לעיל תאפשר להנהלת הפורטל לחייבך בשיפוי בגין נזקים, הפסדים, אבדן-רווח, או כל הוצאה שתיגרם בעקבות הפרת תנאים אלה.

זכות לביצוע שינויים בפורטל
אחת לתקופה מסוימת שתקבע על ידי הנהלת הפורטל יבוצעו שינויים בתכני הפורטל, מראהו ועיצובו, והכל, בלא צורך להודיע על כך מראש לגולש.באשר לכל שינוי או תקלה טכנית בפורטל לא תהיה לגולש כל טענה, תביעה או דרישה באשר לכך..

 

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

מסלולי לימוד נבחרים


קורסים ולימודי תעודה

imageקורס הנהלת חשבונותimageלימודי שוק ההוןimageקורס שיווקimageקורס משאבי אנושimageלימודי רפואה משלימהimageקורס עיצוב גרפיimageקורס טכנאי מחשביםimageקורס איפורimageקורס עיצוב פניםimageקורס ניהול עסקיimageקורס תיווך נדל"ן

פסיכומטרי

imageהכנה לפסיכומטרי

בגרויות ומכינות

imageבגרויות כללי

תואר ראשון

imageתואר ראשון במנהל עסקיםimageלימודי כלכלהimageתואר ראשון בראיית חשבוןimageתואר ראשון במדעי המחשבimageתואר ראשון בפסיכולוגיהimageתואר ראשון בתקשורתimageתואר ראשון במשפטיםimageתואר ראשון באדריכלות

הנדסאים

imageלימודי הנדסאים כללי

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú