סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס ניהול מחסן ממוחשב
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס ניהול מחסן ממוחשב

בדקנו ומצאנו עבורכם את קורסי ניהול המחסן הכי אטרקטיבים ומרתקים בישראל. בחרו מבין כל הקורסים לניהול מחסן המוצגים בהמשך העמוד את אותם קורסים בהם תשקלו ללמוד, השאירו לצד הקורסים את פרטיכם האישיים ואנחנו כבר נדאג להעביר את הפרטים אל אותם בתי ספר בהם מלמדים קורסי ניהול מחסן.

קורס ניהול מחסן ממוחשב
עסקים רבים מחזיקים מחסן עבור ניהול שוטף ויעיל של העסק, ולו עבור השכרה, חלקי חילוף, או מכירה. אי לכך, ככול שהמחסן יהיה מובנה ומתופעל בצורה יותר חכמה, ככול שהמחסן יהיה מנוהל באופן יותר מקצועי, ככול שיהיה יותר מעקב אחר כלל הציוד, ככול שחסרים יושלמו יותר מהר ומוצרים שהולכים יותר טוב יסומנו– הרי שכך המחסן יהיה יותר מוצלח ובסופו של יום גם יותר רווחי.
מכאן שניתן להבין מדוע ניהול מחסן הנו תחום כה חשוב עבור כמות כה נרחבת של מקומות תעסוקה ציבוריים ופרטיים, ועל כן מי שמחפש אחר מקצוע מאתגר, חשוב, בעל ביקוש ואף שניתן למצוא שהוא כולל תגמול כספי הולם – מוזמן לשקול לעבור קורס ניהול מחסן ממוחשב במגוון המוסדות המובילים בכל רחבי הארץ.
בפורטל זה אתם מוזמנים ליהנות ממידע מקיף בתחום, את מוזמנים להבין מראש מה מחכה לכם בקורס, מהם תנאי הקבלה, עבור מי הקורס מתאים, כמה זמן הוא אורך, איזו תעודה הוא מעניק, מהן אופציות התעסוקה העתידיות וכדומה, כאשר בכול שלב אתם מוזמנים ליצור קשר ולקבל פרטים נוספים אודות קורס ניהול מחסן ממוחשב.

לימודי ניהול מחסן ממוחשב
מי שמבקש לעבור קורס ניהול מחסן ממוחשב צריך להביט פנימה ולבחון האם האישיות שלו אכן מתאימה לכך, כלומר עליו לבחון האם הוא טיפוס שיודע לנהל אנשים, האם הוא טיפוס בעל ראש גדול, האם הוא טיפוס שיודע לצפות כמה מהלכים קדימה, האם הוא טיפוס שיודע להתנהל מול מגוון משימות בו זמנית והאם הוא אוהב סדר ותמיד שואף לייעל מהלכים ואף לנהל צוות עובדים.
כמו כן, רגע לקראת הרשמה אל קורס ניהול מחסן ממוחשב, מומלץ לדבר עם אנשים שכבר עוסקים בתחום, ולו על מנת לקבל הצצה אמתית לתחום התעסוקה. בנוסף נציין שלימודים אלו כוללים לא מעט תיאוריה, אך גם ההתנסות מעשית לצד עבודה על תוכנות מחשב, כך שללא ספק מדובר בלימודים עשירים שמציעים טעימה מהליך העבודה המציאותי.
לבסוף נציין שמדובר בתחום שמאפשר מגוון מסלולים על מנת להמשיך ולהתפתח בו, וזאת כי עם הזמן לא מעט מנהלי מחסנים גם משמשים כמנהלי רכש או מנהלי צוותי עובדים, ועל כן גם טוב לדעת שבתום לימודי קורס ניהול מחסן ממוחשב, או לחלופין לאחר תקופה של עבודה בתחום, גם ניתן להמשיך אל עבר לימודי המשך, כגון קורס קניינות, לימודי תואר ראשון בלוגיסטיקה וכדומה.

תכני הלימוד בקורס ניהול מחסן ממוחשב
לימודי קורס ניהול מחסן ממוחשב מכילים מאחוריהם הרבה יותר ממה שניתן לדמיין, הם מאוד עשירים, מלמדים וללא ספק מאוד חשובים עבור ייעול ההתנהלות במסגרת ניהול המחסן. אי לכך מה ניתן ללמוד בקורס אתם תוהים? עברו על הרשימה הבאה: ניהול נכון של זמן, יישומי מחשב מגוונים, עבודה בגובה כולל כלל חוקי הבטיחות שנוגעים לכך, ניהול נכון של כוח אדם במחסן, תחזיות אופטימיות ושליליות של צריכה, אבטחת איכות ואמינות הן אל מול ספקים והן אל מול לקוחות, הובלה רווחית, ביטוח, למידת הדרך לקבוע שטחי אחסנה בהתאם לנפח המוצרים, גישות שונות ומגוון שלבים עבור כל מה שנוגע לתכנון מחסן,
מערך מחסנים, מנהלי בטיחות במחסנים, היבטים מקצועיים בכול הנוגע להנדסת אנוש בתחום האחסנה, התמחות במערכת פריוריטי, שיטות שונות עבור אחסנה וניפוק, מחסנים אוטומטים, ניהול פרויקט משלב ההקמה והתכנון הראשוני, הכרת תפעול שלל מערכות טכנולוגיות יעילות עבור ניהול מחסן ועוד.

איפה לומדים קורס ניהול מחסן ממוחשב?
לימודי ניהול מחסן ממוחשב ניתן לעבור בכול רחבי הארץ, להלן מקבץ מקומות בהם מוטב לשקול לעבור את הקורס, כאשר מראש נציין שכיוון שכל מוסד מעניק כלים אחרים לצד דרישות אחרות, יש לברר לעומק מה ההבדלים המהותיים שבין המוסדות, ולא רק מבחינת תנאי קבלה, אלא גם מבחינת איכות תעודת הגמר מטעם המוסד הנבחר:
• מישלב טכני
• המכללה האקדמית כנרת
• המכללה המשותפת
• הקידמה הצפונית
• מכלל אורט
• עתיד
• מכללת ספיר
• שנקר
• מכללת רופין
• מכללת אין ליין
• נשיא טכנולוגית
• המל"ן
• המכללה למנהל

מיהו קהל היעד ללימודי קורס ניהול מחסן ממוחשב?ניתן לחלק את קהל היעד ללימודי קורס ניהול מחסן ממוחשב לשתי קבוצות עיקריות. בקבוצה אחת ניתן למצוא אנשים שמעולם לא שהו במחסן, אך הםמתחברים לדרישות המקצועיות ומבינים את הפוטנציאל שגלום בו. מצד שני ניתן למצוא אנשים שכבר מגיעים מהתחום אך מתקשים לייעל את הכישורים שלהם, על מנת להפיק הרבה יותר עבור טובת בית העסק או עבור מקור ההכנסה שלהם, וזאת כי ככול שיותר מתמחים בתחום, כך ניתן יותר להרוויח. אי לכך, תחום זה גם אידאלי עבור שלל אנשים בעלי מגע עם מערכות ייצור וניהול לוגיסטי.

מהם תנאי הקבלה לקורס קורס ניהול מחסן ממוחשב?
תנאי הקבלה עבור לימודי קורס ניהול מחסן ממוחשב עשויים להימצא מזערים ביותר, כלומר נוחים ביותר, אך באותה נשימה הם גם עשויים להיות שונים בתכלית, כלומר דורשים הרבה יותר. אם נדייק, נציין שניתן למצוא מוסדות אשר סה"כ דורשים כ 12 שנות לימוד ולעיתים גם תוספת של ראיון אישי, אך לעומתם גם ניתן למצוא מקומות אשר דורשים רקע רלוונטי בתחום, הכרה בסיסית מול המחשב, הכרות בסיסית עם תוכנות האופיס השונות ואף תעודת בגרות מלאה. מה קורה אם אין ידע רלוונטי בתחום אך כן מבקשים לעבור את הקורס? פשוט מאוד - או שמבררים מעט יותר לעומק אודות אופציות חלופיות עבור קבלה, או שעוברים לבחון מהם תנאי הקבלה בשורת מוסדות אחרים.

משך הלימודים בקורס ניהול מחסן ממוחשב
מעט מאחור ציינו רשימה ענפה של מוסדות לימוד בהם ניתן לעבור קורס ניהול מחסן ממוחשב, ואילו עתה נציין שכל מקום עשוי להעביר קורס מעט שונה, בעל תכנים מעט שונים וכמובן שהם גם כוללים מערך שעות שונה. אי לכך טוב לדעת שיש קורסים קצרים אשר עשויים להימשך רק כ50 שעות אקדמית, יש קורסים יותר ארוכים שחולשים על פני 200 שעות ובנוסף גם ראוי לדעת שיש קורסים אשר אורכים כ500 לימוד אקדמיות – כך שבמקום כמה חודשים, כבר מדובר בלימודים שאורכים כשנתיים.

תעודה/ הסמכה מקצועית לבוגרי הקורס
באופן כללי בוגרי הקורס מקבלים בתום הלימודים תעודת גמר מטעם המוסד בו הם למדו, ועל כן ישנה חשיבות באיזה מוסד בוחרים לעבור את הקורס, וזאת כי ככול שהמקום יותר מוערך, כך הוא עתיד לפתוחבהמשך יותר דלתות תעסוקה. כמו כן, יש מוסדות לימודיים שבין היתר גם מעניקים תעודת גמר מטעם משרד הכלכלה.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים
כפי שהקדמנו וציינו, מדובר בתחום מאוד מבוקש, ועל כן בוגרי הקורסים השונים עתידים למצוא די מהר עבודה במגוון חברות פרטיות וציבוריות, במגוון מפעלים ואף בשלל מוסדות ממשלתיים. בין היתר, בוגרי הקורסים עתידיים להיות מנהל ייצור, מנהלים לוגיסטיים, מנהלי רכש, מנהלי מחלקות ועוד, כאשר יש מקום להתקדם ואף ראוי לציין שמדובר במשכורות יפות ביותר, אשר מתחילות מ7.5 אלף ₪ והן עשויות להכפיל את עצמן עם הניסיון והידע בתחום, כך שללא ספק מדובר בתחום כלכלי, מעניין, מאתגר ובעל תחושת סיפוק.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס ניהול מחסן ממוחשב ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס ניהול מחסן ממוחשב


ניהול מחסן, מחסנאות ותחום הלוגיסטיקה ככלל מייצגים עיסוק מאתגר, המצריך ידע וכישורים מגוונים. כך, מהווה מנהל מחסן ציר מרכזי בניהולו הלוגיסטי של כל ארגון, חברה ועסק, תוך ניפוק כלל הפריטים הנחוצים בהתאם לדרישה ארגונית כזו או אחרת, במועד ובמיקום הנדרש. זאת ועוד, אמון מנהל המחסן על פעילותו הכלכלית השוטפת של כל מחסן, לאור ערכם המכריע של עודף או חוסר במלאי. על כל אלה, תוך השגת מצוינות במערך האפסנאי הלכה למעשה, מופקד מנהל המחסן.

מה לומדים במהלך קורס ניהול מחסן?
היות וניהול מחסן נכון מהווה את אחד מהתנאים ההכרחיים לניהול מוצלח של המערך הלוגיסטי ואף ניהולם הכולל של עסקים וחברות, משקיעות מכללות הלימוד הרלוונטיות משאבים רבים לצורך פיתוח ועדכון תוכניות הלימודים השונות. כך, משלב קורס ניהול ומחסן לימודים תיאורטיים ומעשיים גם יחד, ככחלק ממערך רב תחומי של נושאי עיסוק. במסגרת הלימודים מתנסים הסטודנטים בלימודי ניהול רכש בארגון; תכנון רכש; תיעוד ותכנון מלאים; מחסנאות טכנית; רכש וסחר בינלאומי; חוק ומשפט בתחומי הרכש; אריזה; הבטחת איכות; בטיחות וגהות במחסנים; שיפור מיומנויות אישיות בעבודה ועוד.

מה מקנה קורס ניהול מחסן?
מטרתו של קורס ניהול מחסן הינה הכשרת מנהלי מחסן לעיסוק במגוון סקטורים, השגת איכות ומצוינות בתחום המערך הלוגיסטי, התפעולי והשיווקי, וסיפוק איזון אופטימלי בין מלאי ותקציב. כך, מקנים לימודי ניהול מחסן במסגרת תעודה שלל כלים שמטרתם לסייע לסטודנטים בהשתלבות במערך הארגוני של עסקים וחברות. יצוין, כי בוגרי קורס ניהול מחסן זכאים, כמובן, לקבלת תעודת גמר מטעם המוסד הלימודי הרלוונטי.

מאמרים מקצועיים בנושא קורס ניהול מחסן ממוחשב

 • להיות מנהל מחסן ממוחשב
  להיות מנהל מחסן ממוחשב
  תחום הלוגיסטיקה והמלאי נהנה ממגוון רחב של אפשרויות תעסוקה שונות ובמגוון גופים במשק. כמנהלי מחסן תתברגו באחד מן התפקידים המובילים והנדרשים בענף ותנהלו את היחידות השונות המרכיבות את המחלקה....המשך
 • מה השכר בענף הלוגיסטיקה?
  מה השכר בענף הלוגיסטיקה?
  חושבים להירשם ללימודים בענף הלוגיסטיקה אבל לא יודעים איזה מקצועות בדיוק יש בתחום? מעוניינים לשמוע מהו השכר הממוצע בכל אחד מהמקצועות הקיימים בענף הלוגיסטיקה? יצאנו להביא לכם את כל הממצאים....המשך
 • לימודי לוגיסטיקה ורכש
  לימודי לוגיסטיקה ורכש
  שירתתם בצבא בחייל הלוגיסטיקה, אהבתם ונהנתם מהעבודה? רוצים להפוך את זה למקצוע? עכשיו אתם יכולים לעשות זאת!! קורס ניהול לוגיסטיקה שהולך ומתפתח עם השנים! הכנסו עכשיו ותדעו עוד פרטים!!...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú