סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס MCSA
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס MCSA

לימודי MCSA מעניינים אותך?


קורס MCSA יכשיר אתכם לאחד מן המקצועות הנדרשים בעולם המחשבים, והוא מיועד לכל מי שמעוניין להשתלב במשרות מחשוב ניהוליות (סביבת IT). תכנית זו הינה תכנית הסמכה רשמית מטעם ענקית התוכנה מיקרופוסט, והיא נחשבת לתנאי המוקדם לקבלת הסמכות מתקדמות יותר מטעמה.

כאן בפורטל הלימודים ToStudy, תוכלו למצוא את כל מה שצריך לדעת אודות תכנית הלימודים החל ממידע כללי על הסמכת MCSA, דרך פרטים על תכנית הלימודים דוגמת תנאי קבלה, תכנים עיקריים ועלויות הקורס ועד לתעודה המוענקת עם תום הלימודים ואפשרויות התעסוקה המצפות לכם. מערך ייעוץ הלימודים של ToStudy שם לעצמו למטרה להקל על כל מתעניין ומתעניינת בשלבים שטרם ההרשמה ולחסוך את הזמן היקר שכרוך בחיפוש אחר מידע אודות תחומי לימודים דוגמת לימודי MCSA ומוסדות לימודיים מומלצים.

כל מה שצריך לדעת על הסמכת MCSA

חלקנו מחליטים לעבור הסמכת MCSA מתוך היכרות מעמיקה עם התחום וחלקינו מעוניינים להשתלב בעולם המחשוב, ובודקים אחר ה?מכות שונות. אם גם לכם הגיע לאוזן המושג MCSA ואינכם בדיוק מבינים את משמעותו, זה הזמן לעשות סדר בבלגן.

משמעותה של הסמכת MCSA (ר"ת: Microsoft Certified Solutions Associate) בתרגום לעברית היא "מוסמך פתרונות מטעם מיקרוסופט", והיא מעניקה לבוגריה את ארגז הכלים המקצועי והמקיף ביותר כך שידעו לתת בשטח פתרונות טכניים וטכנולוגיים עבור מגוון רחב של היבטים במערכות ההפעלה של מיקרופוסט ובראשן ווינדוס. הסמכה רשמית זו נחשבת ליוקרתית וזוכה לדרישה גבוהה מצד רבים המבקשים להשתלב בעולם ה-IT ומצד חברות רבות במשק כאחד. הסיבה המרכזית לכך נעוצה בעובדה שתשתיתן הטכנולוגית של מרבית החברות מבוססת למעשה על מערכותיה של מיקרוסופט בין שמדובר בשרתים ובין שמדובר בתחנות העבודה של עובדי החברה.

תפקידם של בעלי הסמכה זו הוא למלא את תקן התמיכה הטכנית של הארגון בו הם מועסקים הכולל ניהול רשתות מחשב, ביצוע בקרה ותחזוק שוטף למערך אבטחת המידע, הבטחת תפקודן השוטף של המערכות וגיבויין, ובכך לספק שירותי IT מקיפים על פי הנדרש. תפקידם החשוב של אנשי מקצוע אלו בא לידי ביטוי גם ברמות שכר נאות כאשר מוסמך MCSA חסר ניסיון יכול להשתכר בתפקידו הראשוני בכ-7,000-7,500 ש"ח ולאחר שנה-שנתיים להקפיץ את שכרו ולהגיע לכ-9,000 שקלים ואפילו יותר.

קורס MCSA

קורס MCSA הינו תכנית לימודים המכינה את משתתפיה לקראת בחינות ההסמכה הבינלאומיות של מיקרוסופט. תכניו של הקורס עשירים ומגוונים כשהמטרה היא לספק לבוגרים את סך הכלים המעשיים הנדרשים כדי למלא מגוון תפקידי מחשוב מנהליים בארגון דוגמת מנהלי רשתות, אנשי System ועוד. הקורס משלב בין הרצאות פרונטליות להקניית ידע עיוני לבין תרגולים מעשיים מרובים ובחינות לצורך הטמעת החומר הנלמד והכנת הבוגרים ל"מציאות שבשטח".

עם תום הקורס יידרשו בוגריו למעבר בחינות חיצוניות מקוונת אותן עורך מרכז מיקרוסופט שבאגליה האמון על בחינות ומתן הסמכות שונות. משך הבחינה כולה נע בין שעתיים ועד שלוש שעות, והיא מורכבת משאלון אמריקאי לצד משימות תפעוליות שונות.

לרשימה המלאה של מוסדות ללימודי MCSA לחצו כאן

נושאי לימוד

התכנים הנלמדים במסגרת לימודי MCSA הינם מגוונים במיוחד ומקיפים ערב רב של היבטים שונים עמם יתמודדו משתתפי הקורס עם תום הלימודים. ברשימה שלהלן תוכלו לקבל הצצה אל נושאי להיבה אליהם תיחשפו במסגרת הקורס. חשוב לציין כי ישנם מוסדות המציעים מסלולים משולבים עם מספר הסמכות נדרשות נוספות דוגמת הסמכת CCNA לסיסקו וזהו ההסבר לשוני בנושאים שתראו בסילבוסים של מוסדות שונים.

• מבוא למערכות ההפעלה של ווינדוס
• הגדרת רשת מחשב וניהול רשתות
• בקרת רשת
• ניהול משאבי שרת
• בדיקת ביצועי שרת
• ניהול מרחוק
• אבטחת מידע
• הגדרת קבוצת מחשבים
• שטחי אחסון
• מתן הרשאות עבור גישה
• עבודה בסביבת מרובת שרתים
• פתרונות וניהול תקלות
• פרוטוקולים TCP/IP
• מתודות תעבורת נתונים
• הגדרות IP
• ועוד.

מוסדות המציעים לימודי MCSA

בשל הביקוש הרב שעולה מדי שנה, כיום ניתן למצוא מגוון מוסדות מקצועיים ללימודי מקצועות ההייטק המציעים לימודי תעודה גם בתחום זה. בין היתר ניתן למנות את:

• מכללת האקר-יו: מכללה טכנולוגית המציעה מגוון הכשרות בכפוף לדרישותיו של שוק העבודה. הלימודים מתקיימים ברמת גן.
• מכללת INT College: מכללת נס לשעבר, בעלת וותק עשיר הכשרות ולימודי תעודה להייטק. למכללה סניפים בתל אביב ובבאר שבע.
• מרכזי הכשרה ממשלתיים: כיום ישנם מספר מקצועות המוצעים במימון המדינה במסגרת מרכזי הכשרה ממשלתיים. לימודי MCSA מוצעים בירושלים ופונים לתושבי העיר וסביבתה הקרובה.
• המכללה הטכנולוגית תל חי – היחידה ללימודי חוץ: מערך לימודי התעודה של המכללה מציע מגוון הכשרות נדרשות ויוקרתיות עבור תושבי הצפון הרחוק וביניהם גם את תכנית זו.
• המכללה למינהל: מוסד וותיק ומוכר גם בתחום לימודי החוץ המציעה תכנית זו בסניפיו שבאשדוד, באר שבע, ירושלים ואלעד.

בתחתית המאמר תוכלו למצוא את רשימת המוסדות המלאה. באפשרותכם להשאיר פרטי התקשרות לקבלת שיחת ייעוץ מנציגינו, או לחילופין לסמן מוסד אחד או יותר מבין המוסדות המוצעים, להשאיר פרטי התקשרות ולקבל שיחת ייעוץ ישירות מנציגי המוסדות.

תנאי קבלה

מרבית מוסדות הלימוד מציעים את התכנית עבור חסרי רקע ובעלי ניסיון מעשי כאחד ומיישרים קו בין כולם עם לימודי בסיס. עם זאת, הסמכה זו איננה מתאימה לכל אחד ולכן תנאי הקדם עבור הכנה להסמכת MCSA הם מעט נוקשים. על מועמד המבקש להירשם לתכנית לעבור מבחני קבלה וראיון אישי במסגרתם נבדקים בין היתר רמת האנגלית ומידת ההיכרות עם יישומי מחשב.

קהל יעד

אם אתם בעלי אוריינטציה טכנית וטכנולוגית טובה ומבקשים להשתלב באחד מתחומי המחשוב המובילים והנדרשים בשוק העבודה, הרי שהכשרה זו תתאים לכם במידה רבה. התכנית פונה לחסרי רקע ולאנשי מחשוב בפועל המעוניינים להרחיב את ארגז הכלים המקצועי שלהם ולהעניק לו גושפנקא רשמית מטעם חברה יוקרתית ומוכרת.

היקף הלימודים

היקפה של תכנית הלימודים עשוי להשתנות בין מוסד למוסד. הסמכת MCSA מתפרשת לרוב על גבי כ-250 שעות בממוצע ונמשך כחצי שנה עד שנה. עם זאת, ישנם מוסדות המציעים קורסים משולבים עם הסמכות נדרשות נוספות וכאן מדובר כבר בתכניות המגיעות עד לכ-500 שעות לימודיות.
לאנשים עובדים ולבעלי משפחות, מומלץ לבדוק מול המוסדות השונים באשר למתכונת לימודי ערב נוחה שתאפשר שילוב לימודים עם חיים אישיים.

עלות לימודי MCSA

מחירה של תכנית לימודים זו עשוי לנוע בין 10,000 ש"ח ועד לכ-14,000 שקלים. ישנם מוסדות לימודיים רבים המאפשרים לנרשמים תשלום באמצעות פיקדון חיילים משוחררים. מומלץ לבדוק את הנושא באופן נקודתי מול המוסד הרלוונטי הנבחר.

תעודות והסמכה

בוגרים אשר יסיימו את התכנית בהצלחה יקבלו תעודת סיום קורס חגיגית מטעם המוסד הרלוונטי הנבחר. עם תום הבחינה הרשמית מטעמה של מיקרוסופט, יקבלו הבוגרים תעודה יוקרתית בינלאומית המוכרת בארץ ובעולם.

אפשרויות תעסוקה

עם תום הלימודים ולאחר קבלת ההסמכה הרשמית, ייפתחו בפני הבוגרים דלתות במגוון רחב של חברות הייטק, חברות תקשורת, ארגונים ותאגידים.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס MCSA ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס MCSA

תחום רשתות המחשבים בארץ ובעולם בשנים האחרונות נמצא בעלייה משמעותית של שילוב והטמעת רשתות תקשורת בתעשייה ובחברות היי-טק. ההתפתחות הטכנולוגית המהירה גרמה לשינוי במערך התפיסה של הארגון ובהפניית משאבים רבים לטובת הקמת רשתות מהמתקדמות ביותר. בעקבות מגמה זאת לכך נצרך הארגון למנהל רשת בעל יכולת התקנה, אחזקה והטמעה מנוסה ומקצועי. תוארMCSA Microsoft Certified System Administrator  הינו הסמכה בין לאומית למנהלי רשת המוענק ע"י מיקרוסופט העולמית. תואר זה מקנה את היכולת לבוגרי המסלול לנהל רשתות תקשורת שמבוססות על הטכנולוגיה של מיקרוסופט.

הקורס מקיף תכנים רבים: מהי רשת, מהם היתרונות של הרשת על פני ?ביבה לא מרושתת, איך הרשת משתלבת בחיי היום יום, סוגי טופולוגיות וארכיטקטורות לדורותיהם, שיטות תעבורה, סוגי פרוטוקולי תקשורת, תקן 7 השכבות, הידע והכישורים לניהול משתמשים, ניהול משאבי השרת, ניהול מדפסות, יצירת מדיניות לרשת שתגביל משתמשים לבצע שינויים במערכת, אבטחת המידע על השרת ברמת הקבצים NTFS, ביצוע ניטור בכדי לבדוק את ביצועי השרת, הידע בפרוטוקול TCP/IP , המרת כתובת IP למספרים בינאריים ודיצמלים, חישובי Subnet , שימוש ב-VLSM, הגדרות IP סטטי ודינאמי, הסבר על תהליך הניתוב, העשרת הכישורים והידע ליישם ולנהל שרת 2003, כמו: שרת ניתובים, שרת DNS, WINS DHCP, שימוש בהצפנת תעבורה באמצעות IPSEC, התקנת שרתRRAS  לעבודה ב- VPN או ליצירת שרת NAT ועוד.

קורס MCSA הוא קורס מקיף בו לומדים בצורה יסודית את כל החומר הדרוש בכדי לעבור את מבחני ההסמכה M.C.P מבית מיקרוסופט. בסוף לימודי MCSA ולאחר הבחינה מקבל התלמיד תואר מנהל רשתות מוסמך MCSA. קורס MCSA הוא קורס איכותי במיוחד ומבוקש. יש ביקוש עולה למנהלי רשתות איכותיים בעולם ההיי טק בארץ ובעולם, כאשר לאחר קורס MCSA אפשרויות השתלבות בוגר הלימודים בשוק העבודה הן מגוונות ורבות.

סרטוני וידאו על קורס MCSA
אודות קורס MCSA
בעת ביקורנו בגון ברייס, פגש צוות פורטל הלימודים ToStudy את שימי כהן, מרצה ומנהל מחלקות שונות בגון ברייס מכללת היי טק.
 • קורס MCSA מחודש בגון ברייס
  קורס MCSA מחודש בגון ברייס
 • קורס MCSA 2012 עם התמחות CCNA
  קורס MCSA 2012 עם התמחות CCNA
 • למה ללמוד בגון ברייס
  למה ללמוד בגון ברייס

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס MCSA

 • מה זה הסמכת MCSA?
  מה זה הסמכת MCSA?
  עולם המחשבים עמוס במגוון רחב של הכשרות והסמכות שיכולות להישמע די מבלבלות עבור מי שאיננו מצוי בתחום. הפעם בחרנו להתייחס לאחת מן ההכשרות החמות בעולם הרשתות המוענקת על-ידי מיקרוסופט העולמית....המשך
 • ייעוץ לימודים בחינם
  ייעוץ לימודים בחינם
  אנחנו ב-ToStudy פורטל הלימודים של ישראל, במשך למעלה מעשור, מעניקים ייעוץ לימודים בחינם – לא תקחו? יועצי הלימוד שלנו יכווינו אתכם על תחומי הלימוד החמים בשוק, יפרטו בפניכם את מוסדות הלימוד הקיימים ועוד....המשך
 • מה זה MCSA?
  מה זה MCSA?
  MSCA נחשבת להסמכה יוקרתית וכמובן בינלאומית מטעם חברת Microsoft העולמית. מטרתו של הקורס היא להכין את המשתתפים לאותה הסמכה, ולמעבר המבחנים שאחריהם יהפכו למנהלי רשתות תקשורת. הכנסו לפרטים!...המשך
 • קורס MCSA במכללת Ness
  קורס MCSA במכללת Ness
  החודש פותחת מכללת Ness טכנולוגיות מחזור נוסף של קורס ניהול רשתות תקשורת – MCSA המעניק הסמכות בינלאומיות מטעם מיקרוסופט. הקורס מוצע בהטבה חד פעמית של 20% הנחה ומבחני הסמכה ללא עלות נוספת!...המשך
 • MCSA – שאלות נפוצות
  MCSA – שאלות נפוצות
  הסמכת MCSA מוענקת מטעם חברת התוכנה מיקרוסופט ונחשבת להכשרה יוקרתית בינלאומית. מטרת הקורס הינה להכין את המשתתפים לקראת מבחנים שיסמיכו אותם למנהלי רשתות תקשורת של חברת מיקרוסופט....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú