סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס בדיקות תוכנה QA
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס בדיקות תוכנה QA

לפניכם רשימה של קורסי בדיקות תוכנה המוצעים על ידי מוסדות הלימודים המובילים בארץ. בחרו את מוסד הלימודים הכי רלוונטי עבורכם מתוך רשימת קורסי QA, מלאו את כל הפרטים החשובים, וצוות היועצים של אותו מוסד לימודי יחזור אליכם בטלפון בתוך זמן קצר עם פירוט מלא על תוכניות הלימוד בקורס בודק תוכנות

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס בדיקות תוכנה QA ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס בדיקות תוכנה QA

בודקי תוכנה, הלוא הם אנשי ה-Quality Assurance, הם האנשים שמוודאים שהאיכות של המוצר שפותח או בעודו בתהליכי פיתוח אכן עומד באיכות הנדרשת ועונה על הצורך שלשמו הוא נוצר מלכתחילה. למעשה, בודקי התוכנה הם אלה שמעבירים ביקורת על המוצר לאורך שלבי הפיתוח השונים, וזאת בהתבסס על הבדיקות שעשו לו כאילו הם עצמם צרכני הקצה שלו. את הביקורת שמעבירים בודקי התוכנה לצוות הפיתוח עליהם לבצע באופן מנומק, חקור ובליווי הצעות לייעול ולשיפור המוצר – מיומנות שיש ללמוד אותה בקפדנות יתרה. את סוגי בדיקות התוכנה שמבצעים אנשי ה-QA ניתן לחלק בגדול לשני תחומי בדיקה – בדיקות פונקציונאליות, שהן בעצם הבדיקות של הפונקציה שאותה התוכנה ?ועדה למלא, ובדיקות לא פונקציונאליות, שהן הבדיקות של כל התחום שנותר מאחורי הקלעים בעבור הצרכן אבל עדיין מדובר בממשק שיש לעמוד על איכותו.

מידע כללי על קורס בודקי תוכנה
תחום בדיקת תוכנה דורש תשומת לב יתרה לפרטים הקטנים ביותר וכן דורש יכולת גבוהה של ניתוח מידע וחשיבה לוגית. מדובר בשלב קריטי במיוחד בכל הנוגע לפיתוח כל תוכנה שהיא, משום שמדובר בשלב שבו נחשפים כל הפגמים והבאגים לפני שמוציאים את המוצר לצרכנים. הבעיות יכולות להיות בעיות של קידוד, בעיות של ניסוח או כתיב, תקלות גרפיות, חוסר נוחות בהיבטים של חווית המשתמש, תקלות אודיו וכדומה. קורס בדיקות תוכנה נועד להכשיר אתכם לתחום ה-QA ובתוך כך להכיר את הראייה המערכתית במאקרו, הסטנדרטים בעולם ההיי טק העשיר, וכן את כלל התקלות והסוגיות שאתם עשויים להתקל בהם במיקרו ובעבודה בתחום בפועל. מדובר במסלול לימודים שניתן למצוא בפריסה ארצית רחבה, ובמיטב ממוסדות הלימוד בארץ. מדובר בתחום לימודים ששומר על עדכניות גבוהה, בעיקר נוכח הדינאמיות והחדשנות שבתחום הפיתוחים וההיי טק.

תכני הלימוד בקורס בדיקות תוכנה
קורס בודקי תוכנה הוא קורס שמשלב בצורה הקלאסית ביותר בין תאוריה לפרקטיקה. מדובר בקורס עם המון שעות תרגול, התנסויות מעשיות ועבודה על פרוייקטים מוחשיים שמדמים באופן המיטבי את העבודה בשוק התעסוקה בתחום ה-QA. קורס בודקי תוכנה מלמד את התלמידים את כלל המתודלוגויות שקיימות לשם הבטחת האיכות של המוצר. כמו כן, לומדים במהלך הקורס כיצד לכתוב מסמכי בדיקות – STD שזה software test description ו-STP שזה Software Test Plan, כיצד להשתמש בכלים שונים לניהול בדיקות האיכות שמקיימים ועוד. יצויין, כי תכני הלימוד בקורס בודקי תוכנה משתנים ממוסד למוסד בשל השיטות והאגנדות השונות של מוסדות הלימוד השונים בתחום. כמו כן, התכנים משתנים באופן כללי בכלל מוסדות הלימוד, שכן מדובר בתחום שמתחדש באופן שכיח למדי נוכח הדינמיות של עולם ההיי טק שהולך ומשתכלל בכל יום שעובר בארץ ובעולם כולו. בנוסף, בחלק ממוסדות הלימוד, לאורך הקורס התלמידים עובדים על פרוייקט אישי תוך ליווי צמוד מצד סגל ההוראה, ובכך מתנסים בעבודה באופן שהכי מדמה את המקצוע בשוק התעסוקה אליו הם כמובן מכוונים בסופו של יום.

איפה אפשר ללמוד את התחום?
כאמור, קורס בודקי תוכנה מוצע כיום בשוק הלימודים בפריסה ארצית ענפה במיוחד בקרב מיטב מוסדות הלימוד שקיימים בישראל. בתוך כך, בצפון הארץ, רק בעיר חיפה את מכללת אינטלקט אקדמון, היחידה ללימודי תעודה בטכניון ואת HackerU, שמציעים קורס בודקי תוכנה לקהל התלמידים הצפוניים. בנוסף, במרכז הארץ, ניתן למצוא את הקורס בעיר רמת גן (HackerU, מכללת סלע) ובעיר תל אביב (היחידה ללימודי תעודה בטכניון). כמו כן, בדרום הארץ ניתן למצוא את המסלול המתקדם בתחום במכללת Ness College. בקיצור, אין ספק שמדובר בפריסה רחבה ואיכותית למדי של תחום לימודים זה.

קהל היעד שמתאים לתחום
קורס בודקי תוכנה מיועד באופן מפתיע לקהל יעד של מחוסרי רקע בתחום ההייטק ומבקשים להשתלב בו בין אם כהסבת מקצוע ובין אם כמקצוע ראשון להתחיל ממנו. בדיוק לשם כך, במרבית ממוסדות הלימוד הקורס מועבר מהרמה הבסיסית ביותר ומאפשר לאנשים חסרי רקע בכל עולם התכנות להכנס אליו בכל הכוח. כמו כן, הקורס עשוי בהחלט להתאים להנדסאים, אקדמאים או לבעלי ידע במחשבים, שכן יש לא מעט קורסים בתחום שמתאימים גם לבעלי ידע בתחום ומתחילים מרמה מסויימת שנשענת ולוקחת בחשבון את הידע של התלמידים בתחום.

תנאי הקבלה לקורס בודקי תוכנה
בהתאם לכל האמור בנוגע לקהל היעד שלא בהכרח מחוייב ברקע בתחום התכנות, מדובר במסלול לימודים עם תנאי קבלה נוחים במיוחד. במרבית ממוסדות הלימוד תנאי הקבלה לקורס בודקי תוכנה עומדים על מעבר של ראיון אישי, אנגלית טובה (ברמה תיכונית) וידע בסיסי במחשבים – ידע שבעידן שלנו לכולם יש, ובייחוד לאנשים בטווח הגילאים של 20-45. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד הקבלה למסלול בודקי תוכנה מותנה גם במעבר של מבחן פנימי מטעם מוסד הלימודים, מבחן שכל ייעודו הוא לוודא שאכן תנאי הקבלה שצויינו לעיל תקפים בנוגע למועמד באופן ספציפי.

משך הלימודים בקורס QA
משך הלימודים בתחום בדיקת תוכנה משתנה באופן טבעי ממוסד לימודים אחד למוסד לימודים אחר, וזאת בהתאם לתכנית הלימודים שכל מוסד בנה בעבור תלמידיו. יחד עם זאת, ניתן לומר שמשך הלימודים בתחום נע בין 350-385 שעות לימוד אקדמיות, הכוללות גם את השיעורים הפרונטליים בהם מועבר התוכן התאורטי, גם את שעות התרגול המעשי ואת הרצאות החוץ של מומחים בתחום, וגם את שעות העבודה האישיות של התלמידים על הפרוייקטים שלהם (באם המוסד אכן מציע את האופציה לפרוייקטים אישיים).

תעודת הסמכה שמוענקת
בכל הנוגע לתעודות ההסמכה בתחום בדיקות התכונה, מדובר בתחום מסועף עם מגוון אפשרויות של תעודות והסמכות שמקנים בתי הספר השונים בתחום – וזאת כמובן בהנחה שהתלמיד עמד בהצלחה בכל התנאים שהציב מוסד הלימודים למעבר הקורס (נוכחות, ציונים במבחנים והגשת פרוייקט באם קיים אחד כזה). למשל, בחלק ממוסדות הלימוד מוענקת לבוגרי הקורס תעודת הסמכה ל-QA - Quality Assurance הן מטעם מוסד הלימודים והן מטעם משרד הכלכלה. בחלק אחר ממוסדות הלימוד מוענקת תעודת ST - Software Testing מטעם מוסד הלימודים. בחלק אחר מוענקת תעודת הסמכה בינלאומית בתחום – ISTQB - International Software Testing Qualification Board ובחלק גדול מאוד מהמקרים תתקלו במוסדות לימוד שמעניקים מספר תעודות ובחלק אף את כולן. מדובר בהסמכות שונות וזו בהחלט סוגייה ששווה לתת עליה את הדעת לקראת ההרשמה למוסד לימודים כזה או אחר. יחד עם זאת, חשוב מאוד לציין שבסופו של יום התעודה היא אכן פקטור משמעותי בהשתלבות בתחום התעסוקה בעתיד, אך מה שיותר חשוב בקורס שאליו תרשמו בסופו של דבר הוא הכלים שתקחו ממנו, טיב ועדכניות התכנים וכמובן סגל ההוראה.

אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים
כיום, אין חברה שעוסקת בפיתוח תוכנה ללא בודקי תוכנה שעובדים איתם כתף לכתף ומשפרים בסופו של דבר את התהליך והמוצר המוגמר שמגיע לקהל הצרכנים בקצה. למזלנו, בישראל יש שפע עצום של חברות הייטק בינלאומיות, חברות הייטק מקומיות ואינספור סטארט אפים שמציעים מוצרים שהם למעשה תוכנה. לכן, לבודקי תוכנה אין בעיה למצוא את עצמם בשוק התעסוקה וסביר מאוד להניח שהם ימצאו את עצמם בסביבה סופר איכותית, ממוזגת, עם תנאים סוציאליים נפלאים ועם שכר מספק במיוחד.

 

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס בדיקות תוכנה QA

 • מטרתם של בודקי תוכנה
  מטרתם של בודקי תוכנה
  קורס בדיקת תוכנה QA נלמד במגוון מוסדות לימוד טכנולוגיים ברחבי הארץ והוא מקנה לבוגריו כרטיס כניסה חשוב למקצוע יוקרתי ונחשב בענף ההייטק בארץ ובעולם. בואו לגלות את עולמם המקצועי של אנשי בדיקת התוכנה....המשך
 • סיבות ללמוד QA
  סיבות ללמוד QA
  תחום אבטחת האיכות זוכה לדגש נרחב מצד חברות רבות הן בהייטק והן בתחומי התעשייה והייצור. אז אם אתם מחפשים מקצוע מכניס ומאתגר שהדרישה בו לעולם לא פוחתת, כאן תוכלו לקבל מידע על קורס QA לבדיקות תוכנה....המשך
 • מה זה QA?
  מה זה QA?
  כולנו משתמשים מדי יום ביומו במגוון רחב של יישומים, חלקם נמצאים על גבי המחשב ומשמשים אותנו בעבודה ובבית, חלקם אך ורק לעבודה ומרביתם גם נמצאים אצלנו בטלפון בדמות האפליקציות השונות שהורדנו לא מזמן....המשך
 • ייעוץ לימודים בחינם
  ייעוץ לימודים בחינם
  אנחנו ב-ToStudy פורטל הלימודים של ישראל, במשך למעלה מעשור, מעניקים ייעוץ לימודים בחינם – לא תקחו? יועצי הלימוד שלנו יכווינו אתכם על תחומי הלימוד החמים בשוק, יפרטו בפניכם את מוסדות הלימוד הקיימים ועוד....המשך
 • האם צריך ניסיון ללימודי QA?
  האם צריך ניסיון ללימודי QA?
  יש תחום עיסוק אחד, מיוחד מאוד, בעולם ההייטק שתוכלו להשתלב בו ישירות אחרי קורס קצרצר, ובלי כל ניסיון תעסוקתי! נשמע מעניין? בכתבה הבאה נספר לכם על מסלול בודקי התוכנה בענף ההייטק הישראלי....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú