סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי

לימודי יבוא יצוא מעניינים אתכם?

קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי יעניק לכם את הכלים התיאורטיים והמעשיים הנדרשים כדי להשתלב בהצלחה בחברות ובבתי עסק המפעילים מערך יבוא ויצוא ובמגוון גופים נוספים דוגמת חברות שילוח מטענים ועמילות מכס. כאן בפורטל הלימודים ToStudy דאגנו לרכז עבורכם את כל המידע על תחום זה החל ממהו בעצם ענף הסחר הבינלאומי ולמי זה מתאים? דרך פירוט על תכני הלימוד והכלים הנדרשים שתרכשו כדי לתפעל תהליכים לוגיסטיים מורכבים ועד למוסדות לימוד מובילים ואפשרויות התעסוקה.

אם אתם מעוניינים לקבל ייעוץ לימודים נוסף על המידע הקיים בעמוד זה, באפשרותכם להשאיר לנו פרטי התקשרות בכל שלב ויועצינו ישמחו ליצור עמכם קשר בהקדם האפשרי. לנוחיותכם ריכזנו את כל מוסדות הלימוד המובילים בענף הסחר הבינ"ל בתחתית המאמר. לקבלת שיחת ייעוץ ישירות מנציגי המוסדות, ניתן לסמן מכללה או מספר מכללות ולהשאיר להן פרטי התקשר?ת. מטרתנו היא לחסוך לכם את הזמן והמשאבים הנדרשים כדי לחקור את תחום לימודים זה וללוות אתכם עד להרשמה. בהצלחה!

לזהות שווקים חדשים ולהרוויח בגדול!

בעידן בו הכפר הגלובלי הולך ומתכווץ בקצב מסחרר, חברות, תאגידים ויזמים עצמאיים משקיעים מאמצים אדירים כדי לזהות את הפוטנציאל הרווחי הטמון בשווקים חדשים. תהליך זה דורש אנשי מקצוע מיומנים שידעו לא רק לזהות אפשרויות אלא גם להיערך לקראת אתגרים נלווים דוגמת תחיקות ותקנות מקומיות, מיסוי, שינוע סחורות וזיהוי צורך מוחשי בשטח.

מגמה זו הובילה לדרישה הולכת וגוברת במשק עבור אנשי סחר הבקיאים בתחום היבוא והיצוא, ואותה ניתן לראות בעיקר בחברות עמילות מכס, אגפי לוגיסטיקה ומחלקות סחר חוץ של של ארגונים המתאפיינים בפעילות ענפה מעבר לים. זה עשוי להישמע מורכב ואפילו מרתיע, אך בעזרת שיטת לימוד נכונה, ליווי צמוד ותרגול רב, מאות בוגרים מסיימים את לימודיהם מדי שנה כשלצדם הכישורים הנדרשים להשתלבות מלאה כיבואנים, יצואנים ויזמים הן כשכירים והן כעצמאיים. קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי הינו תכנית מקיפה ואינטנסיבית במהלכה תיחשפו לידע התיאורטי והיישומי הנדרש שיסייע לכם לנווט בתוך התחום המורכב של סחר החוץ ולבנות קריירה בתחום נחשק ומתגמל.

סחר בינלאומי: אז מה זה אומר בתכלס?

מומחים לסחר בינלאומי יכולים לעבוד במגוון רחב מאוד של תעשיות, כולל ארגונים בעלי אופי פיננסי, ארגונים יצרניים ובגופים ממשלתיים. כישוריהם של מומחי הסחר באים לידי ביטוי ביכולתם לנתח מגוון פרמטרים ופיסות מידע המתקבלים משווקים שונים מסביב לעולם, ולתרגם זאת לכדי הערכה מדויקת ככל הניתן של גורמי שוק העשויים להשפיע על הסחר לחיוב ולשלילה.

נושאי משרה זו אחראים באופן שוטף על תיאום כלל פעולות היבוא והיצוא של הארגון בו הם עובדים, דבר שהופך אותם ליועצים הכמעט בלעדיים עבור מקבלי ההחלטות בכל הנוגע לבחירה של דריסת הרגל בשווקים פוטנציאליים, פילוח נתחי שוק על בסיס אינדיקטורים פיננסיים, היכרות עם תקנות וחוקים מקומיים, מיסוי, תעריפים, דיווחים רגולטוריים, בחירת אמצעי שינוע הסחורות וניהול תקציבי הסחר.

האחריות הרבה המוטלת על אנשי היבוא והיצוא ושמסתכמת במקסום הזדמנויות ההשקעה השונות, באה לידי ביטוי באפיקי הקידום הרבים הנפתחים בפניהם ובדרגות השכר הגבוהות שמתחילות משכר הנע בין 7,500-8,000 ש"ח ושעולה במהרה ומגיע ל-10,500 עד 12,000 שקלים. חשוב לציין שדרגות השכר עשויות לעלות באופן מהיר יותר כאשר עבודתם של אנשי היבוא והיצוא מתאפיינת בשעות לא סדירות וזאת בהתאם להבדלי הזמן של השחקנים העולמיים מולם הם עובדים.

קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי

את הצורך המוחשי באנשי יבוא ויצוא ממלאים מגוון מוסדות ללימודים מקצועיים ומכללות ברחבי הארץ. במסגרת תכנית הלימודים נחשפים הסטודנטים לתיאוריות והעקרונות העדכניים ביותר של הסחר הבינלאומי ועל השלכותיו על הכלכלה העולמית של ימינו. כלל התכנים מגובים במגוון עשיר של סימולציות וסדנאות מעשיות כשהמטרה היא להטמיע  את החומר הנלמד ולהבטיח את יכולתם של הבוגרים ליישמו הלכה למעשה כאנשי סחר שכירים או לחילופין כיזמים עצמאיים העוסקים ביבוא ויצוא סחורות.

התרגול הרב כולל בתוכו היכרות עם הטפסים, הדו"חות והמסמכים הנדרשים למילוי ומעקב במסגרת התפקיד, ביצוע חישובים להערכת הרווחיות ולמציאת שיטות לחסכון בעלויות התפעול הלוגיסטי. בין שאתם מעוניינים להשתלב בתחום כשכירים ובין שאתם מחפשים הזדמנויות עסקיות מעבר לים כיזמים עצמאיים, אין ספק שתכנית לימודים זו היא ההזדמנות ללמוד את כל שיטות העבודה הנדרשות, ולהיחשף לחשיבה העסקית הנכונה הנדרשת כדי לקחת חלק פעיל בעולם הסחר הבינלאומי.

לרשימה המלאה של מוסדות ללימודי יבוא יצוא לחצו כאן

נושאי לימוד

מטרתו של קורס זה היא להבטיח את יכולתם של בוגרי התכנית להתברג בתחום בצורה חלקה ולמלאו על הצד המקצועי הטוב ביותר. אי לכך, תכנית הלימודים עשירה בתכנים שונים ומגוונים הן בצד התיאורטי עיוני והן בצד הפרקטי. למעשה, את מורכבותו הרבה של התחום ואת הצורך להפנים את החומר הנלמד הלכה למעשה, תוכלו להרגיש כבר בתחילת הקורס בו ישנו דגש רב מאוד על תרגולים מעשיים בדמות חישובים מורכבים, מילוי טפסים, ביצוע דו"חות שונים ועריכת סיורים מעשיים בנמלים, ארגונים העוסקים ביבוא ויצוא ובמכס. נושאי הליבה של התכנית אותם תוכלו לראות ברשימה הבאה, זהים בין המוסדות השונים וזאת בשל הפיקוח ההדוק של משרד הכלכלה:

• מושגי יסוד ועקרונות בסיסים בסחר בינלאומי
• הסכמי סחר בינלאומיים
• אנגלית עסקית לסחר בינלאומי
• ביטוח סחורות
• שינוע ואחסון סחורות
• היבטים משפטיים ותחיקות בינלאומיות
• שטרי מטען
• ביטוח ימי ואווירי
• תמחור סחורות
• שיטות עבודה וטכניקות לחסכון עלויות
• איתור ספקים חדשים ופילוח קהלים
• קניין רוחני
• מסמכים נדרשים ליבוא ויצוא
• הובלה ימית, אווירית ויבשתית
• נמלים
• חישוב מיסים ועבודה נכונה עם תהליכי מכס
• התמודדות עם אילוצים
• ועוד

לקראת תום תכנית הלימודים יידרשו משתתפי התכנית להגשת פרויקט גמר מסכם. כמו כן, מתן תעודת הגמר מותנה במעבר בחינה עיונית מסכמת. את נושאי הלימוד הפרטניים תוכלו לבדוק בהקלקה על כל אחד ממוסדות הלימוד המופיעים בתחתית המאמר. אם תרצו שאחד או יותר מן המוסדות יצרו עמכם קשר, למלא את פרטי ההתקשרות ולסמן את המוסדות הרצויים.

איפה אפשר ללמוד יבוא, יצוא וסחר בינלאומי?

כאמור, בהתאם לביקוש הנרחב, מוסדות רבים פתחו את שעריהם ומציעים כיום לימודי יבוא יצוא מקצועיים המותאמים לדרישות המשק. בין שלל המוסדות ניתן למנות את: המרכז ללימודי יצוא וסחר בין לאומי, המכללה העסקית של לשכת המסחר, מכללת דיפלומה, מכללת אינטלקט אקדמון, מכללת מישלב, הטכניון – לימודי המשך לתעודה בחיפה, המכללה הטכנולוגית תל חי – היחידה ללימודי חוץ, מכללת מאסטר קולג, המכללה העסקית לניהול וסחר בינלאומי בחיפה, המכללה למינהל – שלוחת אשדוד והמרכז להשתלמויות בר אילן.

תנאי קבלה

תכנית הלימודים פתוחה בפני כל אדם המבקש להשתלב בתחום מבוקש ומאתגר זה או לחילופין עבור אנשי סחר בינלאומי המבקשים להתמקצע ולשדרג את יכולותיהם הקיימות. מרבית מוסדות הלימוד מתנים את ההרשמה ב-12 שנות לימוד ובמעבר בחינות קבלה הבודקות את יכולותיו במתמטיקה, את רמת האנגלית ואת הבנת הנקרא.

כמו כן, כל מוסד לימודי שומר לעצמו את הזכות להתנות את הקבלה גם במעבר ראיון קבלה אישי לצורך בדיקת מידת ההתאמה של התלמיד אל הקורס ולתפקיד.

קהל יעד

קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי מתאפיין במגוון עשיר של תכנים שונים. אי לכך, מומלץ להיערך לתכנית לימודים אינטיסיבית הדורשת שינון ושקידה על החומר הנלמד בדמות היבטים משפטיים, תחיקות במיסוי ועוד. 

אופיו של התפקיד דורש את היכולת למצוא שחקנים חדשים מעבר לים ולכונן קשרים עסקיים. תכונות דוגמת תקשורת בין אישית גבוהה עשויות לסייע במידה רבה לממלאי תפקיד זה.

היקף הלימודים

לימודי יבוא יצוא נמשכים כחצי שנה עד שמונה חודשים ומתפרשים על גבי כ-200 שעות לימודיות. לאנשים בעלי משפחות או אשר מגיעים ממקום עבודה קיים, מומלץ לבדוק מול המוסד הרלוונטי הנבחר אם התכנית מוצעת גם במתכונת לימודי ערב.

תעודות והסמכה

בוגרים אשר יעמדו בכל מטלותיהם הלימודיות, שיצלחו את הבחינה המסכמת ושיעמדו בכל דרישות פרויקט הגמר, יקבלו תעודת גמר ביבוא, יצוא וסחר בינלאומי מטעם המוסד הלימודי הנבחר ומטעם משרד הכלכלה.

אפשרויות תעסוקה

בפני הבוגרים האפשרות להשתלב כאנשי סחר בינלאומי בחברות שיווק, חברות שילוח, משרדים ממשלתיים, מפעלים ותעשיות או לחילופין לצאת לדרך עצמאית כיזמים. 

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי

כיום, במציאות של המאה ה-21, אפשר לומר שבפן העסקי לפחות, לגבולות המדינתיים כבר אין את המשמעות שהייתה להם בעבר. הגלובליזציה בתחומי הסחר היא כה חזקה ובולטת, עד כי נדיר היום למצוא חברה או עסק גדולים שלא פותחים את עצמם בפני השווקים הגלובליים האינסופיים. מערך הייצוא, הייבוא והסחר הבינלאומי הו? מערך ענף במיוחד, שכולל זרועות ענק בתחומי המכס, התובלה האווירית, התובלה הימית, התובלה היבשתית, השילוח המקומי, המט"ח, הרישוי ועוד. זה נכון שסחר בינלאומי הוא לא המצאה חדשה, שכן מדובר בתחום עתיק יומין שבו סוחרים נהגו להסתובב ברחבי העולם עם מוצרים ויצירות אמנות ממקומות מרוחקים. אך יחד עם זאת, כיום התמונה היא שונה לגמרי – הכל קורה הרבה יותר מהר, ביעילות מופתית ועם עלויות מופחתות באופן משמעותי. ישראל למשל, נחשבת לייצואנית גדולה של תוצרי חקלאות, של מערכות הייטק, של מערכות ביטחוניות ונשק, של תרופות ומכשור רפואי, של מזון מעובד עם הכשר ועוד. לעומת זאת, היא מייבא המון בתחומים כמו רכב, נפט, פחם, יהלומים, מזון, מוצרי חשמל ואלקטרוניקה, ריהוט וכדומה. אם אתם רוצים להשתלב במערך הייצוא והייבוא הענף של ישראל – אז אין ספק שהגעתם למקום הנכון.

מידע כללי על לימודי ייבוא, ייצוא וסחר בינ"ל
המסלול ללימודי ייבוא וייצוא הוא מסלול גדוש ורציני שמכשיר את בוגריו לשלוט על כל הענף המסועף הזה של מסחר בינלאומי ובכך להשתלב בתפקידי מפתח בתחום. בגלל האופי של התחום שהוא חוצה מדינות ויבשות, מדובר בתחום שכולל בירוקרטיה לא קטנה ולקסיקון ייעודי הכולל את המינוחים השונים ששגורים בתחום ברחבי העולם כולו. בדיוק בגלל זה, מוסדות לימוד רבים בישראל בחרו להציב מתכונת לימודים מקיפה בתחום ובכך להכשיר בישראל שורה של מומחי סחר בינלאומי.

מה כוללים תכני הלימוד בקורס יבוא, יצוא וסחר בינלאומי?
התכנים בקורס ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי משתנים באופן טבעי ממוסד לימודים אחד למוסד לימודים אחר, וזאת בהתאם לתפיסותיהם של מוסדות הלימוד השונים בשוק. יחד עם זאת, כן ניתן לעמוד על תכני הלימוד שמועברים במרבית ממוסדות הלימוד, וביניהם למשל: היכרות מעמיקה עם מפת הסחר הבינלאומית וכן עם ענפי הייצוא והייבוא הישראליים, מיומנויות של תמחור מוצרים בהתאם לניתוח מעמיק של יחסי ההיצע והביקוש בשווקים הרלוונטיים, היכרות מקיפה עם החוקים והתקנות הקיימים בכל ענף המכס בישראל ובאופן כללי בעולם, שליטה מלאה באפשרויות התובלה והשילוח, בין אם בים, באוויר וביבשה, התמקצעות בסוגיות של ביטוח על כבודה ושליחויות, שיטות שונות להתייעלות בעבודה בתחום, וכן שיטות לקיום בקרה נכונה על הליכי הייצוא והייבוא, הכלים הנחוצים לכתיבה נכונה של חוזים ומסמכי שילוח, היכרות אינטימית עם כל סוגיות האחסנה המותאמת לסוג הכבודה ולמוצרים, וכדומה.

התמחויות ספציפיות בתחום
בשוק הלימודים ניתן למצוא כיום בעיקר מסלול לימודים שמקיף את התחום באופן מקיף ובמתכונת שמכונה "ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי". יחד עם זאת, ניתן למצוא וריאציות שונות במקצת של לימודים בתחום – כאלה שמציעות התמחות ספציפית. שני מסלולי ההתמחות היותר בולטים הם "ייבוא מסין" ו"ייבוא רכבים". כל אחד מהקורסים הללו מציע לקהל התלמידים להתמקצע באופן ספציפי ברגולציה של תחומי הרכב או הייבוא מסין באופן פרטני ועל כל המשתמע מכך.

איפה ניתן למצוא לימודי סחר בינלאומי?
לימודי ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי הם לימודים מבוקשים מאוד בשוק הלימודים. אפשר לומר שמוסדות הלימוד זיהו זאת, והבינו את החשיבות של התחום, ולכן קיימת כיום פריסה רחבה מאוד של מסלול לימודים זה. כך למשל, בצפון הארץ ניתן למצוא לימודים בתחום בין היתר במוסדות הלימוד הבאים: "מכון היצוא" מציעים את הקורס במסלול בוקר בכרמיאל, "דיפלומה" – בית הספר ללימודי תעודה והסמכה של האוניברסיטה הפתוחה מציעים את הקורס בחיפה, כמו כן, בחיפה ניתן למצוא את הקורס גם ב"מאסטר קולג", ביחידת לימודי ההמשך של "הטכניון" וכמובן ב"מכללה העסקית לניהול וסחר בינלאומי". עוד בצפון, ניתן למצוא את היחידה ללימודי חוץ של "המכללה הטכנולוגית תל חי" שמציעים את הקורס בתל חי. נוסף על כך, במרכז הארץ ניתן למצוא את הקורס בתל אביב – "המכללה העסקית של לשכת המסחר", "מכון היצוא" ו"דיפלומה", ומחוץ לתל אביב מציעים את הקורס גם "המרכז להשתלמויות" של אוניברסיטת בר אילן ברמת גן. הלימודים מתקיימים גם בירושלים בסניף נוסף של "מכון היצוא", וגם באשדוד בסניף נוסף של "דיפלומה".

קהל היעד שמתאים לקורס יבוא ויצוא
לימודי ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי יכולים לשלוש קבוצות של קהלי יעד: ראשית, הלימודים יכולים להתאים לכל אלו העוסקים כבר בענף באופן כללי, אך מרגישים בצורך לשפר את רמת הידע שיש להם תוך התחשבות בכל המידע שהתעדכן עד לימים אלו בתחום. כלומר, לאנשי רכש, לאנשי ביטוח, לאנשי מכס וכדומה, שאולי אף רוצים לשפר את מיקומם בתחום ולהשתדרג לתפקיד ניהולי בכיר, אך לשם כך נדרשים להם ידע ובקיאות נוספים. שנית, הלימודים יכולים להתאים גם לבעלי עסקים בסדר גודל קטן, בינוני או גדול, שרוצים לפתוח את העסק שלהם לשווקים גלובאליים ולשם כך רוצים לרכוש את כל הכלים בתחום. שלישית, הלימודים יכולים להתאים גם לכל מי שמחפשים להשתלב בתחום מאפס, לכאלו שהרגע השתחררו מהצבא ומתלבטים מה ללמוד, ויש להם זיקה לעולם המסחר על כל המשתמע מכך.

תנאי הקבלה ללימודי ייבוא, ייצוא וסחר בינ"ל
באשר לתנאי הקבלה בתחום לימודי ייבוא וייצוא, מדובר בתנאי קבלה נוחים במיוחד ביחס לממוצע. בחלק ממוסדות הלימוד, לא הוצבו תנאי קבלה מסויימים, והקורס למעשה פתוח לקהל הרחב. יחד עם זאת, מרבית ממוסדות הלימוד כן מציבים תנאי קבלה כאלה או אחרים שהמועמדים צריכים לעמוד בהם בטרם הקבלה למסלול. תנאי קבלה אפשריים יכולים להיות: ניסיון בתחום רלוונטי כדוגמת רכש, לוגיסטיקה, שילוחים וכדומה, זכאות ל-12 שנות לימוד, עמידה בפני ראיון אישי למול סגל מטעם המוסד, רמת אנגלית בסיסית וכדומה. סך הכל, ניתן לומר בבטחה שתנאי הקבלה בתחום הייבוא והייצוא הם תנאי קבלה נוחים מאוד ביחס לתחום העיסוק בתם הלימודים.

משך הלימודים בקורס מסחר בינלאומי
לימודי מסחר בינלאומי נמשכים בדרך כלל בין 100 ל-200 שעות לימוד אקדמיות, שנפרסות על כחצי שנת לימוד. במרבית המקרים, מדובר בקורס שכולל בין מפגש אחד לשני מפגשים בשבוע. יצויין כי במרבית ממוסדות הלימוד, התחום מועבר גם במסלולי בוקר וגם במסלולי ערב. המבחר הזה מוצע לקהל התלמידים מתוך ההבנה שחלקים נכבדים מהם הם אנשים שכבר עובדים במקום עבודה כלשהו, ועליהם לשלב את הלימודים במקביל לעבודה זו. לכן, גם אם אתם עובדים, אין לכם ממה לחשוש בהיבט הזה.

איזו תעודה מוענקת בסוף הלימודים?
בוגרי קורס ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי, אשר עמדו בהצלחה בכלל הדרישות שהציב מוסד הלימוד, יהיו זכאיים לתעודת גמר מטעם מוסד לימודים זה.
סרטוני וידאו על קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי
אודות קורס ייבוא ייצוא
כיום המכללה העסקית של לשכת המסחר מהווה את אחד ממוסדות הלימוד המובילים בתחום המסחר הבינלאומי, יצוא, יבוא, לוגיסטיקה ומנהל.
 • רקע על קורס ייבוא ייצוא
  רקע על קורס ייבוא ייצוא
 • מה תכנית הלימוד בקורס יבוא יצוא?
  מה תכנית הלימוד בקורס יבוא יצוא?
 • למה ללמוד ייבוא בלשכת המסחר?
  למה ללמוד ייבוא בלשכת המסחר?
 • למה ללמוד במכללה העסקית?
  למה ללמוד במכללה העסקית?
 • Imports, Exports & Exchange Rates
  Imports, Exports & Exchange Rates

מאמרים מקצועיים בנושא קורס יבוא יצוא וסחר בינלאומי

 • ללמוד סחר במכללה העסקית
  ללמוד סחר במכללה העסקית
  מסלול לימוד שנחשב לאחד הנחשקים בימים אלה הוא לימודי ייבוא, ייצוא וסחר בינלאומי. יצאנו לסקר את המסלול מקרוב במוסד לימוד ש"מסחר גלובאלי" הוא השם השני שלו – המכללה העסקית של לשכת המסחר בתל אביב והמרכז. ...המשך
 • ללמוד סחר בינ"ל, ייבוא וייצוא
  ללמוד סחר בינ"ל, ייבוא וייצוא
  כיום, בעידן הגלובאלי שבו הגבולות הבין-מדינתיים הם וירטואליים בלבד, כל עסק שמכבד את עצמו מבין את המשמעות של פתיחת העסק לשווקים השונים ברחבי העולם כולו. סחר בינלאומי מהווה מכפיל כוח משמעותי בעבור עסק....המשך
 • לימודי סחר בינלאומי
  לימודי סחר בינלאומי
  סחר החליפין הבינלאומי נחשב למאוד חשוב בעולמנו אנו, בעזרתו נוכל לסחור בחומרי הגלם ובמוצרים מהארץ שלנו וכמובן לייבא את המוצרים האיכותיים מארצות העולם האחרות. נשמע מעניין? הכנסו לכתבה לכל הפרטים!...המשך
 • לימודי יבוא יצוא וסחר בינ"ל
  לימודי יבוא יצוא וסחר בינ"ל
  במסגרת קורס יבוא יצוא ירכשו המשתתפים בו ידע נרחב ומעמיק בתהליך הייבוא והייצוא. תחום זה מספק אפשרויות עבודה במגוון משרות בחברות שילוח, ייצור וניהול. נשמע לכם מעניין? הכנסו לכתבה ותדעו יותר פרטים!...המשך
 • מידע על קורס יבוא יצוא
  מידע על קורס יבוא יצוא
  קורס יבוא יצוא תוכנן לחשוף את משתתפיו את תורת הסחר והפיננסים הבינלאומיים תוך הקניית הבנה יישומית לסוגיות דוגמת זרם סחורות בין מדינות, מיסוי, מכס, הסכמי סחר ביטוח סחורות ועוד. כל הפרטים בכתבה....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú