סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס אנימציה
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס אנימציה

בדף זה מרוכזים כל הקורסים המציעים לימודי אנימציה. למידע נוסף על מה זה קורס אנימציה ומה לומדים בקורס השאירו פרטים בדף צור הקשר ונציג מטעם קורס האנימציה שאותו בחרתם יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם ההצעות הכי משתלמות ללימודי אנימציה


קורס אנימציה
  
אם רק מעט נביט לצדדים, נמצא שתחום האנימציה מקיף אותנו מכל עבר, הן באפליקציות ובפרסומות והן בסרטים, במשחקי המחשב ובמגוון סרטונים וקליפים. אי לכך, מדובר בתחום בו יש הרבה ביקוש, במיוחד כיום כאשר הוא עובר שנוי מהותי, כך שניתן להשקיע הרבה פחות זמן על מנת ליצור סרטון אנימציה איכותי, וזאת הודות להתפתחות הטכנולוגיה הממוחשבת.
אם נשווה לעבר, נמצא שהתחום הדיגיטלי מאפשר ליצור תוצאות לא רק הרבה יותר מהירות,  אלא גם הרבה יותר מגוונות. עם זאת, אין לטעות שתחום האנימציה הקלאסית נשארה מאחור, וזאת כי כיום גם עבורה יש לא מעט קורסים אשר מעניקים לה מקום של כבוד. אי לכך, ניתן להסיק ואף להבין שמי שמבקש לעבור קורס אנימציה, צריך לבחון באלו תכנים הקורס מתעמק, וזאת כי לצד קורסים יותק מקיפים אשר נוגעים בכלל האופציות, הרי שגם ניתן למצוא קורסים יותר ממוקדי טכניקות.
לצד העובדה שכיום כבר כן ניתן לעשות תואר ראשון בתחום, טוב לדעת שעדיין יש מקום של כבוד גם לקורסים, טוב לדעת שגם הם פותחים שלל דלתות תעסוקה בתחום. אי לכך, מי שלא חשוב לא בהכרח התואר הראשון, אלא פשוט מבקש להתמחות בתחום, עשוי למצוא שאופציה זו הרבה יותר אידאלית עבורו, ולו כי היא גם יעילה ומקצועית וגם דורשת השקעה יותר קצרה של זמן ואף מבחינה משמעותית.
כאן בפורטל הלימודים אתם מוזמנים למצוא מידע מקיף בתחום, אתם מוזמנים להכיר את המוסדות השונים אשר מעבירים את הקורס, את תנאי הקבלה, את קהלי היעד, את אופי התעודה, את אופציות התעסוקה וכדומה, כאשר בכול נקודת זמן אתם מוזמנים לפנות אל הצוות המקצועי ולקבל מענה יותר נקודתי.


קורס אנימציה  
באופן כללי קורס אנימציה אינו עוסק אך ורק בתוכנות מחשב אשר מאפשרות ליצור ביתר קלות מגוון עשיר של סגנונות אנימציה, אלא בין היתר קורס אנימציה גם עוסק בפיתוח הסיפור, בבניית הדמויות, בעיצוב הרקעים, בפיתוח היצירתיות ובהיכרות עם מגוון עשיר של טכניקות, כאשר לרוב כל תלמיד נוהג להתמקד בתחום שיותר מושך אותו, כאשר כל תחום דורש התמחות לצד תרגול על מנת להגיע לרמה גבוהה.
עוד נציין שקורס אנימציה אינו מתאים עבור כל אחד, ממש כמו כל מקצוע אחר, ועל כן מי שמתלבט האם לגשת ללימודים מעין אלו, צריך לשאול את עצמו מספר שאלות. כך למשל עליו לשאול את עצמו האם הוא טיפוס יצירתי, האם התחום מלהיב אותו, האם הוא  כישרוני באיור (או בתוכנות מחשב) והאם כל המסביב (כגון סיפור מסגרת, הלבשת הדמויות ובאופן כללי יצירת עולמות) פשוט מושך אותו, וזאת כי מדובר בתחום שלצד כישרון רב, גם מצריך לא מעט רגש וכמויות של תשוקה למקצוע.


לימודי אנימציה
  
לימודי קורס אנימציה אלו לימודים שמצד אחד הם מאוד מרתקים, עשירים ומגוונים, ואלו לימודים שנלמדים לצד סביבה יצירתית ודינמית, אך מצד שני גם מדובר בלימודים אשר מצריכים לא מעט משמעת עצמית, וזאת כי אין להשקיע רק בשעות הלימודים, אלא גם יש להשקיע לא מעט לאחר מכן בבית, וזאת כי כמו במגוון תחומים אחרים, גם במקרה זה יש להשקיע בתרגול רב, ולו על מנת לשפר טכניקות ולהטמיע טוב יותר מגוון פעולות חדשות. עם זאת, מי שהתחום אכן נכון עבורו, ייעשה זאת בשמחה ולצד הנאה, וזאת כי מדובר בלימודים אשר צרכים להתבצע רק ממקום חיובי, אחרת הדבר יורגש בתוצר המוגמר.


תכני הלימוד בקורס אנימציה
  
כבר ציינו שכל קורס באנימציה בוחר להתמקד בנושאים מעט שונים, אך עתה נחדד שלרוב כן ניתן למצוא שברוב הקורסים מועברים התכנים הבאים: מועברים לימודי  אנימציית  תלת מימד, אנימציית  דיגיטאלית, אנימציית   קלאסית ורישום. כמו כן, לצד קורסים אשר מיועדים עבור אנשים ללא ניסיון, גם ניתן למצוא קורסים אשר מיועדים עבור אנשים יותר מנוסים. להלן רשימת הנושאים אשר מועברים ברוב קורסי האנימציה:
• גרפיקה דיגיטלית
• תוכנת Light Wave
• תוכנת Maya
• אנימציה דו ממדית
• עיצוב קולנוע
• אנימציה ממוחשבת
• ביצוע אפקטים מיוחדים
• גרפיקה קלאסית
• סטופ מושן
• עריכת סאונד
• פוסט פרוקדשן
• עריכת וידאו
• עיצוב דמויות
• רישום
• אנימציית קאט אאוט
• כתיבה יצירתית


איפה לומדים קורס אנימציה?

כיום ניתן ללמוד קורס אנימציה בכול רחבי הארץ ואף במגוון נרחב של מוסדות. עם זאת, לפני שבוחרים את המוסד הרצוי, מומלץ לבחון באיזה תוכן הוא מתמקד, בכמה שעות לימוד מדובר, מי הוא צוות המרצים והאם המוסד הנבחר אכן מסייע לתלמידים למצוא מקומות עבודה ראשוניים – נקודה חשובה עבור מי שמכוון לכך. להלן שורת מוסדות נבחרים:
• טכניון - היחידה ללימודי המשך וחוץ
• האקר יו
• נקודת מגוז
• מכללת תלתן לעיצוב ולתקשורת חזותית
• מכללת מנטור
• רשת עתיד
• חשיפה
• מכללת גון ברייס
• מכללת היי טק
• מכללת נשיא טכנולוגיות
• סטוצ מכינה לעיצוב ירושלים
• קמרה אובסקורה


מיהו קהל היעד ללימודי קורס אנימציה?
במסגרת קהל היעד של האנשים אשר מבקשים לעבור קורס אנימציה, ניתן למצוא מגוון בעלי מקצוע אשר מבקשים להתמחות בתחום מתוך מטרה להוסיף נדבך חשוב ויעיל עבור מישור התעסוקה הנוכחי שלהם. בנוסף, תחום זה גם אידאלי עבור כל מי שמבקש להתמחות בתחום – אם עבור תחביב ואם עבור פיתוח קריירה מרתק ורווחית. כמו כן, לצד הצורך לרצות לעבור לימודים מעין אלו, גם יש צורך להיות בעלי כישרון בתחום, וזאת כי כפי שכבר צוין - מדובר בתחום שמצריך התמדה לצד תשוקה.


מהם תנאי הקבלה לקורס אנימציה?

לצד העובדה שאכן מדובר בלימודים אשר דורשים לא מעט השקעה וכישרון, יש לציין שתנאי הקבלה כלל אינם קשים, כך שברוב המקרים ניתן למצוא שתנאי הקבלה מסתכמים בראיון קבלה, כאשר בחלק מהמקרים גם יש להוכיח בקיאות בתחום המחשב ובשפה האנגלית, ולו כי התוכנות המדוברות מועברות בשפה זו.


משך הלימודים בקורס אנימציה
  
רוב הלימודים מתפרשים על פני שנה, אך בקלות ניתן למצוא גם היצע עשיר של קורסים אשר אורכים הרבה פחות, למשל כמספר חודשים אחדים. בנוסף נציין שרוב הלימודים מועברים בשעות היום, אך גם ניתן למצוא קורסים שמועברים בשעות הערב.


תעודה/ הסמכה מקצועית לבוגרי התואר

רוב המוסדות מעניקים תעודת גמר מטעמם. מכאן שמראש ניתן להסיק שככול שהמוסד הלימודי יותר איכותי, כך התעודה עשויה לפתוח יותר דלתות. עם זאת, יש לקחת בחשבון שלצד החשיבות של התעודה, בלימודים מעין אלו גם יש לא מעט חשיבות לפרויקט הגמר, וזאת כי אין כמו מראה עיניים על מנת לבחון הן את הסגנון האישי של אותו בוגר והן את רמת האיכות והבקיאות שלו בשיטות השונות.


אפשרויות תעסוקה לבוגרים
בוגרי קורס אנימציה עשויים למצוא היצע עשיר של מקומות עבודה אשר מחפשים אחר אנימטורים, כאשר בין היתר ניתן לבחור האם להיות עצמאי בתחום, או שכיר. מכאן שניתן למצוא לא מעט עבודה בתחום האפליקציות, בתחום השיווק, במשרדי הפרסום, בחברות הייטק אשר מפתחות משחקי מחשב וכדומה. כמו כן, מבחינת משכורת, ניתן לצפות למשכורת ממוצעת של 8,000 ₪ עבור שכיר ואם מדובר בשעות עבודה של עצמאי, הרי שהמשכורת עומדת על  150 ₪ לשעה.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס אנימציה ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

סרטוני וידאו על קורס אנימציה
בוגרי HACKERU ממליצים
הנכם מוזמנים לשמוע את חוויותה של בוגרת קורס אנימציה, ליסה מנסקי, שמספרת לנו בסרטון זה אודות הקורס המרתק שעברה
 • עבודת בוגרי בית ספר חשיפה
  עבודת בוגרי בית ספר חשיפה
 • לימודי אנימציה בקמרה אובסקורה
  לימודי אנימציה בקמרה אובסקורה
 • איך הופכים לאנימטור מבוקש?
  איך הופכים לאנימטור מבוקש?

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס אנימציה

 • ללמוד מאיה
  ללמוד מאיה
  אנימציה בתלת מימד מציתה את דמיונכם? הייתם רוצים לעסוק בתחום הנחשק? בכתבה זו ריכזנו עבורכם את כל המידע השימושי אודות לימודי אנימציה באמצעות תוכנת MAYA - התוכנה המרכזית בעולם האנימציה התלת מימדית....המשך
 • שכר בוגרי קורס גיים דיזיין
  שכר בוגרי קורס גיים דיזיין
  ידעתם שמעצבי משחקי מחשב מסתמנים כבעלי שכר גבוה במיוחד ביחס לשוק התעסוקה בישראל? כי אותנו הנתונים ממש הפתיעו! בכתבה הבאה תמצאו את כל הפרטים אודות שכר בוגרי קורס עיצוב משחקי מחשב ואודות מסלול הלימוד....המשך
 • לימודי אנימציה
  לימודי אנימציה
  תפקידם של האנימטורים, כולל יצירת מודלים דו ותלת מימדים, אנימציה ואפקטים חזותיים עבור: טלויזיה, סרטים, משחקי וידאו ומחשב וכדומה.. מעוניינים ללמוד אנימציה? הכנסו לכתבה, ותגלו את כל הפרטים ההכרחיים!...המשך
 • יום פתוח במכללת סלע
  יום פתוח במכללת סלע
  מכללת סלע, המאופיינת בלימודי מקצועות חדשנים וטכנולוגים ברמה הגבוהה ביותר, פותחת שעריה בפני מועמדים ללימודים ביום פתוח אשר יתקיים בתאריך 23.11. לכל הפרטים על המכללה ועל היום הפתוח, הכנסו לכתבה!...המשך
 • מעוניינים בקורס אנימציה?
  מעוניינים בקורס אנימציה?
  התגובה שלכם לסרטי אנימציה, אתרי אינטרנט הייתה תמיד – וואו גם אני רוצה לעשות את זה? בואו והגשימו את חלומכם, הביאו את היצירתיות שבכם לידי ביטוי בעזרת קורס אנימציה! הכנסו, לפרטים נוספים בתוך הכתבה!...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú