סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס השקעות נדל"ן
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס השקעות נדל"ן

חשבתם על קורס השקעות נדל"ן?


קורס השקעות נדל"ן ילמד אתכם כיצד ליזום ולמנף השקעות בנדל"ן ללא צורך בידע או ניסיון קודמים. במהלך הקורס תצללו אל שוק הנדל"ן בדגש על מושגים חשובים, סוגי נכסים, איתור הזדמנויות השקעה, השבחת נכסים, קורס תמ"א 38, קריאת והכנת תכניות עסקיות, מיסוי ודינים, משכנתאות ועוד. הקורס מועבר על-ידי מרצים בכירים מעולם הנדל"ן ומשלב סיורי שטח מרתקים.

רוצים ללמוד כיצד לייצר הכנסה משמעותית נוספת? במאמר שלפניכם ריכזנו את כל המידע אודות לימודי השקעות נדל"ן החל מרקע אודות תכנית הלימודים, דרך נושאי לימוד עיקריים ועד למוסדות לימוד אפשריים ברחבי הארץ. לקבלת ייעוץ והכוונה אישית ניתן להתקשר למערך היועצים של ToStudy או להשאיר פרטים ואנו נחזור אליכם בהקדם עם כל המידע. כמו כן, בתחתית המאמר תוכלו למצוא מגוון מוסדות להם תוכלו להשאיר פרטים באופן ישיר לקבלת מידע ולתיאום פגישת היכרות והרשמה.

השקעות בנדל"ן: הדרך ליצירת אפיק הכנסה וצמיחה כלכלית


ענף הנדל"ן בישראל נהנה ממגמה חיובית קבועה ומושך אליו משקיעים רבים המבקשים לבסס אפיק השקעה מובטח שיספק להם תשואה נאה לאחר טווח זמן מסוים או הכנסה פסיבית קבועה לאורך שנים. עם זאת, בטרם החלטתכם להשקיע את מיטב כספכם בנכס כזה או אחר, רצוי ואף חובה שתבססו את שליטתכם בתחום, תכירו את ההיבטים השונים של שוק הנדל"ן ותדעו כיצד לעבוד מול גורמים שונים ברשויות.

קורס השקעות נדל"ן הוא למעשה ההשקעה הראשונית שלכם בנדל"ן, אם לא החשובה ביותר. במסגרת התכנית תלמדו כיצד לערוך תכנון פיננסי נכון, לזהות עסקאות כדאיות וליהנות מתשואה גבוהה. צעד אחר צעד, תכירו את שיטות העבודה המלוות כל יזם ויזמית בענף הנדל"ן ותדעו לזהות מגמות "טרנדיות", להתנהל מול רשויות החוק, להעריך תשואה אל מול חישובי עלויות ומיסוי ולעבוד עם בעלי מקצועות דוגמת קבלנים ומתווכים.

יתרונות קורס השקעות נדל"ן


בעלי וחסרי ידע בנדל"ן בוחרים כיום בקורס מסודר בשל מספר סיבות עיקריות:

 • תכנית הלימודים מועברת על-ידי מרצים למודי ניסיון וביניהם עורכי דין בתחום המקרקעין והשקעות הנדל"ן, יועצי משכנאות, יועצי מס, יזמים וותיקים, מתווכי נדל"ן ומומחים לניתוח עסקאות המשלימים את הפאזל המורכב של עולם הנדל"ן.
 • הקורס איננו מצריך ידע קודם ומכשיר את משתתפיו משלב בסיס ועד לרמה המתקדמת ביותר הנדרשת כדי לייצר הכנסה משמעותית מנכס נדל"ני בישראל.
 • תכנית הלימודים מקנה כלים פרקטיים הנדרשים לכל יזם ויזמית בתחום הנדל"ן ושמה דגש לא רק על מה להשקיע, אלא גם מתי להימנע ולזהות עסקאות נדל"ן מפוקפקות.
 • במהלך הקורס נהנים המשתתפים מיחס וליווי אישי המאפשר למידה אפקטיבית להשגת תוצאות כבר במהלך הלימודים.
 • על אף הצורך בידע עיוני נרחב, הקורס איננו מתמקד אך ורק בתיאוריה ומשלב סיורים מקצועיים ותכנים מעשיים הכוללים בדיקת חוזים והסכמים, מילוי טפסים והתנהלות עסקית נכונה מול אנשי מקצוע ורשויות החוק.
 • עם תום התכנית, תצאו עם הכלים והביטחון הנדרש כדי לבצע השקעה נכונה שתחסוך הפסדים כספיים, כאבי ראש וצורך במתווכים ושתניב תשואה משמעותית. התכנית אף תלמד כיצד למצוא משקיעים חיצוניים ולבצע עסקאות ללא הון אישי.

מבנה ומטרת לימודי השקעות נדל"ן


מטרתו של קורס השקעות נדל"ן היא להעניק למשתתפיו את הרקע התיאורטי והכלים המעשיים הנדרשים כדי שגם אתם תוכלו לבצע השקעות נדל"ן חכמות ומניבות.

בשלביו הראשונים של הקורס, תיחשפו לעולם המרתק של שוק הנדל"ן ותרכשו ידע חשוב באפיקי השקעה אפשריים, הזדמנויות עסקיות ומושגי יסוד חשובים שכל יזם ויזמית בנדל"ן חייבים להכיר.
בהמשך, הופך הקורס לממוקד כאשר כל מפגש ומפגש עוסקים בנושאים חשובים וחיוניים לביצוע עסקאות נדל"ן דוגמת השבחת נכסים, דיני מקרקעין ומיסוי, משכנתאות, התווית אסטרטגיה ותכנית עסקית, איתור הזדמנויות עסקיות, איסוף מידע אודות אזורי השקעה, ביצוע הערכות תשואה ושווי נכס, התנהלות מול קבלנים ומתווכים ועוד.

כלל התכנים, מגובים בתרגולים כיתתיים ומטלות בית כשעם סיומו של הקורס תצטרפו לסיורים מעשיים במהלכם תלמדו מה חשוב לבדוק בעיניים ולא רק דרך הנתונים היבשים.

לקריאה נוספת

נושאי לימוד עיקריים


בין הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס ניתן למנות:

 • מבוא לעולם הנדל"ן: מושגי יסוד עיקריים
 • סוגי נכסים, מאפייניהם, יתרונות וחסרונות
 • ביצוע מחקר מקדים וזיהוי נורות אדומות
 • מינוף השקעה והשבחת נכסים
 • תכנון פיננסי נכון ובניית תכנית עסקית
 • איתור משקיעים
 • הערכת שווי נכס ותשואה
 • תמ"א 38: בדיקת פרויקטים, מימון ומשקיעים
 • קבוצות רכישה
 • מס שבח
 • הערת אזהרה
 • חוזים ומילוי טפסים נדרשים
 • דיני מקרקעין ומיסוי
 • סריקת הסכמי מכר ובדיקתם
 • משכנתאות והלוואות נוספות
 • טכניקות לניהול משא ומתן אפקטיבי
 • השקעות נדל"ן בחו"ל (אופציונלי, איננו נלמד בכל הקורסים)
 • זיהוי טרנדים "חמים"
כלל נושאי הלימוד זוכים לגיבוי מעשי בדמות מטלות כיתתיות ומטלות בית וביצוע סיורים מעשיים המאפשרים הצצה למציאות שבשטח.

תנאי קבלה


לימודי השקעות נדל"ן פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מצריכים ידע או ניסיון קודמים בתחום.

על מועמדים המעוניינים להירשם לתכנית הלימודים לעבור ראיון קבלה אישי מול נציגי סגל המוסד הלימודי הנבחר.

קהל יעד


הקורס מתאים לאנשים בעלי וחסרי ניסיון בנדל"ן המבקשים לרכוש כלים נדרשים וחשובים לביצוע עסקאות נדל"ן.

בין המשתתפים בקורס ניתן למצוא יזמים, עורכי דין ומתווכים, אך גם בעלי ממון המעוניינים להשקיע את כספם בנדל"ן בתבונה ולהימנע מסיכונים מיותרים.

משך הלימודים


לימודי השקעות נדל"ן נחשבים ללימודים קצרים אך מקיפים וממוקדים.

התכנית אורכת בין 13 ל-16 מפגשים חד שבועיים, כ-3 שעות כל מפגש, סה"כ כ-700 שעות לימוד אקדמיות.

היכן ניתן ללמוד השקעות נדל"ן?

 • מכללת פסגות – מן המכללות המובילות בישראל בתחום שוק ההון, יזמות עסקית ונדל"ן. פסגות חרטה על דגלה ללמד את כל המעוניין כיצד לייצר הכנסה נוספת עם מגוון אפיקי השקעה אפשריים. למכללה סניפים בחיפה, כפר סבא, רמת גן, ירושלים, באר שבע ורחובות.
 • מכללת אפיק – המכללה הוותיקה בארץ ללימודי נדל"ן, יזמות ושוק ההון, בעלת פעילות עניפה מזה כעשור. אפיק מציעה מגוון הכשרות בתחום הפיננסים ולייצור הכנסה נוספת. למכללה סניפים בתל אביב, חיפה, רחובות וכפר סבא.
 • נדל"ן חכם – ביה"ס ללימודי נדל"ן המציע הכשרות בהשקעות נדל"ן וקורס שיווק נדל"ן. נדל"ן חכם ממוקם בתל אביב בסמוך לקניון עזריאלי ומציע סביבה לימודי אינטימית ויחס אישי.
 • מכללת R.E.S – שייכת ל-R.E.S פתרונות בנדל"ן ומציעה מגוון רחב של קורסים החל מהשקעות נדל"ן, דרך הכנה למבחן רשם המתווכים ועד לייעוץ משכנתאות. למכללה פריסה ארצית נרחבת ביותר מאזור אשקלון ועד לצפון הרחוק.

  * רשימה זו הינה חלקית בלבד. לרשימת מוסדות הלימוד המלאה לחצו כאן

האם קורס השקעות נדל"ן הוא מקצוע?


חשוב לציין: הקורס מספק ידע תיאורטי ומעשי נרחב ביותר בעולם הנדל"ן, אך איננו מספק הכשרה מקצועית כמתווכים. לשם כך, יש לגשת לבחינת רשם המתווכים אליה ניתן להתכונן ולקבל הכנה מקיפה במסגרת קורס תיווך נדל"ן.

תעודות והסמכה


בוגרים שיסיימו את לימודיהם בהצלחה ויעמדו בכל המטלות הנדרשות, יקבלו תעודת בוגר לימודי השקעות נדל"ן מטעם המוסד הרלוונטי.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס השקעות נדל"ן ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס השקעות נדל"ן

תחום הנדל"ן ברחבי הגלובוס ובישראל בפרט, ידוע בעושרו ובאופציות הרבות שהינו מציע בכל הנוגע למגורים, עסקים והשקעות. לא בכדי, אם כן, כי הביקוש לעיסוק בתחום הלך וגדל עם השנים באופן רציף, תוך שהינו רווה בתחרות בלתי פוסקת. את המושג הרחב "נדל"ן" ניתן לפרק למספר נדבכי עיסוק פוטנציאליים, כאשר אחד מהפופולאריים ביותר בקרב השוק הישראלי והבינלאומי הינו השקעות. השקעה בנדל"ן מוכחת זה שנים כשיטה יעילה למיקסום רווחים כלכליים והפקת תשואות מירביות. עם זאת, מצריכה השקעת נדל"ן, בדומה לתחומי השקעה נוספים, ידע מעשי שיבטיח את מיצויין של עסקאות ביחס למצב השוק.

מה מקנה קורס השקעות בתחום הנדל"ן?
מטרתו הראשית של הקורס היא להקנות את כלל הכלים הנדרשים לביצוע השקעות מוצלחות בתחום. לשם כך, מספק הקורס היכרות עם שוק הנדל"ן הישראלי, תוך שימת דגש על חוקים רלוונטיים ועל תחום המיסוי, המהווים בסיס לשיקולי כדאיות בכל הנוגע לרכישת נכס. לצד הידע התיאורטי והמעשי המוענק לבוגרי לימודי השקעות נדל"ן, זכאים האחרונים גם לקבלתה של תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד הרלוונטי.

מה לומדים במהלך לימודי השקעות בנדל"ן?
התכנית להשקעות נדל"ן מכשירה את תלמידיה כיצד לזהות נכס פוטנציאלי אשר עתיד להפוך לכזה המניב הכנסה גבוהה, הן באמצעות רכישה לשם מכירה והן באמצעות הכנסה חודשית קבועה. בין תכני הלימוד המאפיינים את הקורס: מושגי יסוד במקרקעין; מושגי יסוד במימון והשקעות; הערכת שווי; מיסוי; בחינת כדאיות ההשקעה; היכרות עם שוק הנדל"ן הישראלי; ליווי פיננסי ומשפטי; מימוש השקעה; תנודות שוק הנדל"ן; השבחת תשואה; כשלים בתהליך השקעה; קרנות נדל"ן; ופיתוח הנכס. משך הלימודים משתנה בהתאם לתכני הלימוד והמוסד הנבחר, ונפרש לרוב על פני 48-64 שעות לימוד.

סרטוני וידאו על קורס השקעות נדל"ן
קורס השקעות נדלן בבנין ודיור
סיגל בר חיים היא מעצבת פנים ומרצה במכללת בניין ודיור. בסרטון הבא היא מספרת לצוות של פורטל הלימודים ToStudy אודות קורסי ההכשרה של מכללת בניין ודיור, אודות חוויית הלימודים במכללה, ואודות אפשרויות התעסוקה העומדות בפני בוגרי המכללה.
 • ממליצים על קורס השקעות נדלן
  ממליצים על קורס השקעות נדלן
 • קורס השקעות נדלן בYZM
  קורס השקעות נדלן בYZM
 • המלצות על מכללת פסגות
  המלצות על מכללת פסגות
 • השקעות נדלן באקדמיה לפיננסים
  השקעות נדלן באקדמיה לפיננסים

מאמרים מקצועיים בנושא קורס השקעות נדל"ן

 • למי מומלץ ללמוד השקעות נדל"ן?
  למי מומלץ ללמוד השקעות נדל"ן?
  תחום הנדל"ן מושך אליו עשרות מתעניינים בשנה המבקשים לדעת כיצד להשקיע את כספם בהשקעה שתניב תשואה עתידית. בנדל"ן כמו שבנדל"ן אין קיצורי דרך ומומלץ לבצע מחקר ולמידה ...המשך
 • מכללת פסגות - מבט מבפנים!
  מכללת פסגות - מבט מבפנים!
  עם פעילות שוטפת מזה 12 שנים, מרצים וותיקים בעלי ניסיון רב ופריסה ארצית של 6 סניפים, מכללת פסגות מיצבה את עצמה כאחד מן המוסדות ללימודי שוק ההון הידועים והמצליחים בישראל. לפני מספר שנים פתחה המכללה את ש...המשך
 • לימודי השקעות נדל"ן
  לימודי השקעות נדל"ן
  אם יש תחום במדינת ישראל שהתשואה שלו רק עולה ועולה, לצערנו או לשמחתנו, הוא ללא ספק תחום הנדל"ן. הנכס הוא לא וירטואלי כמו במקרה של ניירות ערך, מדובר בנכס המצוי בשטח פיזית וכנראה יישאר שם עשרות שנים....המשך
 • התמחות בהשקעות נדל"ן
  התמחות בהשקעות נדל"ן
  קורס השקעות נדל"ן מקנה למשתתפיו את הידע הבסיסי הנדרש בכדי לקבל תעודת גמר מטעם מוסד הלימוד ולהשתלב בתפקיד ממלא ומספק כלכלית ומקצועית בתחום הנדל"ן בישראל. רוצים לדעת עוד? כל הפרטים....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú