סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס ניהול רשתות
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס ניהול רשתות

לפניכם רשימה מסודרת של מוסדות הלימוד המציעים לתלמידים קורס ניהול רשתות או קורס רשתות. בחרו מבין המוסדות ברשימה את אלו אשר בהם אתם מתעניינים, הזינו את הפרטים הרלוונטים בטופסים המיועדים לכך, ולאחר זמן קצר תקבלו פניה טלפונית מנציג בית הספר הנבחר, עם כל השאלות לכל התשובות על לימודי ניהול רשתות.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס ניהול רשתות ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס ניהול רשתות

במציאות הטכנולוגית של ימינו, כמעט כל חברה או עסק הם עסק מרושת מבחינה מחשובית, ובאופן טבעי מישהו צריך לדעת כיצד לנהל באופן המיטבי ביותר את הרשת הזו. בתוך כך, להכיר את כל החומרה והשרתים, וכן את התוכנות השונות שמותקנות על גבי הרשת. כמו כן, על מנהל הרשת להכיר את כל התקלות האפשריות וכיצד ניתן לפתור אותן מבחינה טכנולוגית. בנוסף, על מנהל הרשתות לדעת כיצד ניתן להקים רשת מחשבים מאפס בעבור עסקים בגדלים השונים על כלל הצרכים שדרושים להקמת רשת שכזו בהצלחה. מנהל הרשת ?ודע להעניק שירותי IT על כלל מוצרי Microsoft ועוד. בדרך כלל, מתחת למנהל הרשתות ישנם טכנאי רשת נוספים תחת ניהולו שמתפעלים את כל המערך הזה בחברה – וזה כמובן משתנה בהתאם לגודל ולהיקף החברה ולפריסת הרשת שלה.

מידע כללי על קורס מנהל רשתות:
קורס ניהול רשתות מכשיר את התלמידים כיצד ניתן לבנות ולתחזק באופן שוטף רשתות תקשורת ומחשבים, ובכך כיצד להעניק מענה מקצועי ורחב לבניית רשתות, לטיפול בתקלות השונות האופציונליות, לשיתוף משאבים ולהענקת גישה לגורמים שונים ברחבי העולם לנתונים המצויים בשרתים. בוגר קורס ניהול רשתות ידע כיצד לתכנן ולהקים רשתות תקשורת מותאמות באופן אישי לגוף שלו הרשת מיועדת. מדובר בקורס מבוקש בתחום הלימודים, בעיקר משום שמדובר בתחום שמעניק כניסה לעולם ההייטק ולמחשוב, ובכך מקנה מקצוע בסביבה איכותית ומעניק ידע ברמה גבוהה. לימודי ניהול רשתות ניתן למצוא בפריסה ארצית רחבה ובמגוון מוסדות ומסלולים שונים. פה תמצאו את כל המידע הנדרש בטרם קבלת ההחלטה ללמוד את התחום ולהכנס אליו בכל הכוח.

תכני הלימוד בקורס ניהול רשתות:
קורס ניהול רשתות הוא קורס שמשלב מצד אחד לימודים תאורטיים שמועברים במסגרת שיעורים פרונטאליים, ומצד שני לימודים מעשיים שמתקיימים במעבדות בהן ניתן להתנסות בכל החומר שנלמד באופן פרקטי ותוך ליווי צמוד של סגל ההוראה. מבין נושאי הלימוד שמועברים בקורס ניהול רשתות תוכלו למצוא בתור התחלה את מושגי היסוד של עולם רשתות התקשורת והמחשוב, את סוגי הרשתות הקיימים כיום בשוק, תוך ההבחנה בין רשת מרחבית לבין רשת מקומית. כמו כן, תלמדו להכיר לעומק את טכנולוגיות הרשת הנפוצות, את הנתבים והרכזים, כיצד ניתן לחלק באופן נכון את כתובות הרשת, כיצד לנהל אותן בצורה חכמה, כיצד יש לנהל פרוטוקול של TCP/IP, כיצד ניתן להתקין רשתות גם בפריסה ארצית נרחבת, כיצד ניתן לעבוד למול קבוצות של מחשבים, כיצד מגדירים מחשבים תחת שרת מסויים וכן את כל תחום האינטרנט האלחוטי ואפשרויות של אבטחת המידע הקיים בשרתים ומניעת כניסות זדוניות פנימה.

איפה אפשר ללמוד את התחום?
קורס ניהול רשתות הוא כאמור קורס שקיים בפריסה ארצית רחבה במיוחד.
מבין מוסדות הלימוד שמציעים מסלול לימוד בתחום ניהול הרשתות בצפון הארץ, ניתן למצוא את מכללת HackerU שמציעה את המסלול בחיפה, את האקדמית גליל מערבי שמציעה את המסלול בעכו, את היחידה ללימודי חוץ של המכללה הטכנולוגית תל חי שמציעה את המסלול בתל חי, את המכללה המשותפת שמציעה את הלימודים בנתניה, בחיפה, בחדרה ובסכנין, את מכללת מלט"ש שמציעה את הקורס בחיפה וכן את המכללה לניהול שמציעה את המסלול בקריית ביאליק.

כמו כן, במרכז הארץ ניתן למצוא את המסלול במכללת HackerU ברמת גן, במכללת אין-ליין בפתח תקווה, במכללת מלט"ש בתל אביב, במנהל הטכני בראשון לציון ובכפר סבא, במכללת סלע ברמת גן וכן ב-Ness College בתל אביב וברחובות.

באיזור ירושלים ניתן להרשם לקורס שמציעה מכללת מלט"ש ובדרום הארץ יש את Ness College בבאר שבע ואת מלט"ש שמציעה את הקורס גם היא בבאר שבע.

קהל היעד שמתאים לתחום
לימודי ניהול רשתות מתאים לאנשים בעלי אוריינטציה טכנולוגית וטכנית, שמעוניינים להשתלב במערך הטכנולוגי של חברות שונות במשק ולהפוך למומחי רשתות ותקשורת.

תנאי הקבלה
לימודי ניהול רשתות במרבית ממוסדות הלימוד מוצעים לבעלי 12 שנות לימוד שמכירים ברמה הבסיסית עבודה עם מחשבים ועם מערכת ההפעלה Windows. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד מבקשים אנגלית ברמת הבנת הנקרא ודיבור בסיסיים. בנוסף, יש מוסדות שידרשו מהמועמדים תעודת טכנאי מחשבים. יתרה מכך, יש מוסדות לימוד שידרשו מעבר של ראיון אישי לשם בחינת התאמה של המועמד לתחום הלימוד ולתחום העיסוק בהמשך. יחד עם זאת, במרבית ממוסדות הלימוד מסתפקים ב-12 שנות לימוד ובמעבר ראיון אישי. מה שבטוח, מדובר בתחום לימוד שתנאי הקבלה אליו הם יחסית נוחים ביחס למקצוע הנחשק שמרוויחים בתם הלימודים.

מסלולים מיוחדים בתחום
לימודים בתחום הניהול והתפעול של רשתות, מציעים מסלולים ייחודיים גם בעבור בני נוער וכן קורסים בעבור המגזר הדתי בכלל או בעבור המגזר החרדי בפרט (לימודים עם הפרדה בין נשים לגברים). מי שמציעים את קורס ניהול הרשתות לבני נוער הם מכללת "סאן פארק – מרכז הידע" שמקיימים את הלימודים בראשון לציון ובאשדוד.

משך הלימודים בקורס מנהלי רשתות
משך הלימודים בתחום ניהול הרשתות משתנה ממוסד לימודים אחד למוסד לימודים אחר, אבל בגדול, ניתן לומר שמשך הלימודים נע בין 144 שעות לימוד ל-570 שעות לימוד אקדמיות. בגדול, במרבית ממוסדות הלימוד מוצע לקהל התלמידים גם מסלול בוקר וגם מסלול ערב, וזאת במטרה לאפשר לתלמידים שמעוניינים לעבוד לאורך תקופת הלימודים לשלב גם את העבודה וגם את הקורס.

תעודת הסמכה שמוענקת
תעודת ההסמכה שניתנת לבוגרי קורס ניהול רשתות משתנה ממוסד למוסד, וזאת בהתאם לתכנית הלימודים שכל מוסד מציע לקהל תלמידיו. מבין התעודות שניתן להרוויח בתם לימודי ניהול רשתות ניתן למצוא את התעודות הבאות: MCSE – תעודה שמסמיכה אתכם מקצועית כמנהלי רשת בסביבת Microsoft, MCSA – תעודה שמסמיכה אתכם מקצועית כמנהלי רשתות מטעם חברת Microsoft עצמה, CCNA – תעודה שמסמיכה אתכם מקצועית כמנהלים ומתפעלי רשתות תקשורת מטעם חברת Cisco או לחילופין תעודת CCSA – תעודה שמסמיכה אתכם מקצועית בתחום אבטחת המידע. יתרה מכך, בחלק ממוסדות הלימוד מוענקות כמה מהתעודות שצויינו לעיל בו בעת.

אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים
בוגרי קורס ניהול רשתות, שעמדו בהצלחה בכל הדרישות שהציב מוסד הלימודים, יכולים כאמור להשתלב במגוון רחב מאוד של אפשרויות תעסוקה, וזאת בעיקר משום שמאחורי כל עסק גדול או חברה עומד מערך רשתות מסודר ומנוהל. לפיכך, בוגר הקורס יכול למצוא עצמו כמנהל רשת בחברת הייטק או לחילופין כמנהל רשת באוניברסיטה. מדובר במגוון תעסוקתי רחב מאוד וביכולתם של בוגרי התואר להשתלב בחברה שהם יותר מתחברים אליה ולתחומיה.

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס ניהול רשתות

 • ללמוד DBA
  ללמוד DBA
  לימודי DBA נחשבים כיום למסלול לימודים נחשק במיוחד, וזאת נוכח הביקוש לתחום בענף ההייטק הישראלי. קשה מאוד לנקוב בשם של חברת הייטק שלא מחזיקה באנשי DBA, שהוכשרו בלימודים ייעודיים לכך. מתעניינים בתחום?...המשך
 • ייעוץ לימודים בחינם
  ייעוץ לימודים בחינם
  אנחנו ב-ToStudy פורטל הלימודים של ישראל, במשך למעלה מעשור, מעניקים ייעוץ לימודים בחינם – לא תקחו? יועצי הלימוד שלנו יכווינו אתכם על תחומי הלימוד החמים בשוק, יפרטו בפניכם את מוסדות הלימוד הקיימים ועוד....המשך
 • לימודים בניהול רשתות
  לימודים בניהול רשתות
  באירגונים וחברות שונות קיימים מספר רב של מחשבים בשימוש יומיומי, הגורם שמאזן ומחבר בין המחשבים הללו הוא רשת המחשוב. האדם שאמון על תפעול ותחזוקת הרשת הוא מנהל רשתות המחשוב. מעוניינים בלימוד? הכנסו!...המשך
 • משהו חדש קורה במכללת נס!
  משהו חדש קורה במכללת נס!
  כבר 15 שנים שמכללת נס מובילה בהכשרה למקצועות המבוקשים ביותר בשוק הטכנולוגי ועכשיו, מתוך השאיפה להעניק לסטודנטים עסקת חבילה של הכשרה יחד עם בניית קריירה, חתמו המכללה ומכון פילת על שת"פ ראשון מסוגו....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú