סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס גרפיקה ממוחשבת

גרפיקה ממוחשבת בעידן שבו אנו חיים היא אולי הדבר הבסיסי ביותר מסביבנו – הגרפיקה הממוחשבת באה לידי ביטוי בדפי הפייסבוק העסקיים, בשלטי החוצות, בקמפיינים הפרסומיים שמופיעים בפלטפורמות השונות, בהזמנות שאנו מקבלים, שלא לדבר על פליירים, בלוחות מודעה, במגזינים ובעיתונות, בכל לוגו של כל חברה באשר היא – בקיצור זה פשוט בכל מקום. אנחנו חיים בעולם ויזואלי, שבו כבר לא מסתפקים רק במילה או בכתוב אלא גם בויזואל – בקריאייטיב, בתמונות, בסרטוני הוידאו, בצבעים וכדומה. בדיוק כאן נכנסים לתמונה אנשי הגרפיקה הממוחשבת. ההתפתחות בעולם הפרסום והשיווק, עקב מהפכת הגלובליזציה והתקשורת על שלל גווניה, הפכו את מקצוע הגרפיקה הממוחשבת, הלוא היא העיצוב הגרפי, למבוקש ובהתאם לכך - גם למכניס. לא בכדי, מכללות כה רבות מציעות מגוון מסלולי לימוד על טהרת הגרפיקה הממוחשבת. במהותה, גרפיקה ממוחשבת היא אמנות מעשית, המורכבת מעבודות עיצוב וסידור של אלמנטים ויזואליים. השימוש במחשב יצר אופציה להפקת עיצובים גרפיים מרהיבים, תוך שימוש באמצעים מתוחכמים, תוכנות וכלים חדשניים, המאפשרים להשיג גימור מושלם ותוצאות אופטימליות.

מידע כללי אודות המסלול ללימודי גרפיקה ממוחשבת
תהליך העבודה המאפיין את תחום הגרפיקה הממוחשבת מורכב משלושה שלבים והם העיצוב הגרפי, קדם הדפוס והדפוס עצמו. היות ומעצב גרפי מחוייב להפגין הבנה תאורטית ומעשית בכל אחד מהשלבים הללו ובקשר הקיים ביניהם, לצורך קבלת החלטות עיצוביות מורכבות, נחלקים גם נושאי הלימוד למישורים הרלוונטים: מקצועות העיצוב, מקצועות הקדם דפוס ומקצועות ההדפסה וההפקה. אלה כוללים, בין השאר, חשיבה יצירתית; טיפוגרפיה; עיצוב גרפי; עיצוב אתרים; תחריט; פרזנטציה; תקשורת חזותית; שיווק; תולדות האומנות; שימוש בתוכנות מחשב; סריקה מתקדמת; תכנון המוצר ועוד. קורס גרפיקה ממוחשבת מקנה את כלל הידע הרלוונטי לשם השתלבות מהירה בתעשיית הגרפיקה המשגשגת, תוך הענקת בסיס ידע מעשי ותיאורטי אידיאלי. עוד ייצוין, כי בחלק ממוסדות הלימוד, קורס גרפיקה ממוחשבת מתנהל בשני מסלולים עיקריים, כאשר הראשון הינו מסלול לקבלת דיפלומת הנדסאי, הנמשך כשנתיים, והשני הינו מסלול תעודה, האורך לרוב כחצי שנה עד שנה  (אך לא תמיד זה המצב ויש לבחון זאת למול מוסדות הלימוד הרלוונטיים).

בעמוד זה ריכזנו עבורכם את כל המידע אודות הקורסים המוצעים בתחום הגרפיקה הממוחשבת בשוק הלימודים בישראל. כל שנותר לכם לעשות הוא לעיין בתוכן זה, לבחור את הקורס המועדף עליכם, למלא את טופס צור הקשר המצורף לו ונציג מטעם הקורס ייצור עימכם קשר עם כל הפרטים הרלוונטיים לקורסי גרפיקה ממוחשבת.

מה כוללים תכני הלימוד בקורס גרפיקה?
תכני הלימוד בקורסי הגרפיקה השונים משתנים במידה כזו או אחרת בין מוסדות הלימוד השונים שמציעים את התחום, וזאת באופן טבעי נוכח היקפי הקורס השונים, שיטות הלימוד של סגל ההוראה בכל מקום וכדומה. יחד עם זאת, ניתן לומר שבמרבית מהמקרים תמצוא בין היתר את תכני הלימוד הבסיסיים הבאים: ראשית, רוכשים היכרות מקיפה ביותר עם התוכנות Photoshop, Illustrator ו-InDesign שהן תוכנות מאוד בסיסיות בעולם זה, והן למעשה תוכנות המשלימות זו את זו ומאפשרות עיצוב גרפי מלא והפקה של חוברות או עלונים הכוללים את העיצובים שבוצעו. שנית, לומדים להכיר את התחום לבוריו תוך התמקצעות בכל אחד משלושת השלבים של ענף הגרפיקה, ובתוך כך את כל סוגיית החומרים הרלוונטיים להדפסה עליהם. יצויין, כי לכל אורך הקורס, מדובר בקורס מאוד מאוד פרקטי ששם דגש לא רק על תאוריות כי אם גם על ההיבטים המעשיים. בתוך כך, כל השיעורים מתקיימים בחדרים ממוחשבים הוכללים את הטכנולוגיות הנחוצות, במרבית ממוסדות הלימוד מציעים במהלך הקורס גם סיורים לימודיים לתלמידים וכן לכל אורך הקורס מבצעים התלמידים עבודות מעשיות לתרגול החומר הנלמד. יתרה מכך, באופן זה נבנה למעשה תיק עבודות אישי לכל אחד מהתלמידים, הכולל את כלל התרגילים שבוצעו לאורך הקורס וכן את פרוייקט הגמר האישי. התיק יכלול בין היתר עטיפות למוצרים, לוגו ועיצוב תדמיתי, פוסטרים, עלונים וכדומה. תיק עבודות אישי שכזה הוא מאוד מאוד חשוב בשוק התעסוקה בהמשך הדרך – לכן, אנו ממליצים לכם לוודא למול מוסדות הלימוד שאכן נבנה תיק עבודות אישי במהלך הקורס שהם מציעים.

איפה ניתן למצוא מתכונת ללימוד גרפיקה ממוחשבת?
נוכח חשיבות התחום הגרפי במשק בישראל ובעולם כולו, ניתן למצוא כיום מגוון רחב מאוד של מוסדות לימוד  בהם נלמד התחום ברמה מקצועית במיוחד. כך למשל, רק בצפון הארץ ניתן למצוא את הקורס בין היתר את מוסדות הלימוד הבולטים הבאים: המרכז להשתלמויות רופין מציעים את התחום בקמפוס שלהם בעמק חפר הממוקם בין חדרה לנתניה, האקדמית גליל מערבי מציעים את הקורס בעכו, המכללה המשותפת מציעים את הקורס בסניפים שלהם בחדרה ובנתניה, מכללת תילתן מציעים את הקורס בחיפה, מכללת MBC מציעה את הקורס בחצור הגלילית והמכללה למינהל מציעה את הקורס בסניף שלה בחיפה.

כמו כן, רק במרכז הארץ ניתן למצוא את הקורס בין היתר את מוסדות הלימוד הבולטים הבאים: בית הספר "חשיפה" של האוניברסיטה הפתוחה מציעים את הקורס בתל אביב, מכללת ירוק מציעה את הקורס בקיבוץ עינת הממוקם ליד פתח תקווה, המכללה הישראלית לאנימציה מציעה את הקורס בתל אביב, מכללת מנטור מציעה את הקורס ברמת גן, מכללת האקריו מציעה את הקורס בסניף שלה ברמת גן, מכללת דיגיטל סטודיו מציעה את הקורס בתל אביב, מכללת סלע מציעה את הקורס ברמת גן, מכללת תפנית מציעה את הקורס בראשון לציון ובחולון, ומכללת פאר מציעה את הקורס בחולון ובראשון לציון. בנוסף, בדרום הארץ ניתן למצוא את הקורס במכללת אתגר מציעה את הקורס בבאר שבע. יתרה מכך, בירושלים תוכלו למצוא את הקורס במוסדות הלימוד הבאים: "אטליה" מציעים את הקורס למגזר הדתי ולמגזר החרדי, מכללת start שמציעה את הקורס לקהל הרחב וכן במכללה למינהל.

קהל היעד שמתאים לו ללמוד גרפיקה
לימודי גרפיקה ממוחשבת יכולים להתאים למספר רחב של קהלי יעד, ובמרכזם: ראשית, לימודים אלו יכולים להתאים למעצבים המבקשים להתמחות בתחום הגרפיקה הממוחשבת. שנית, הלימודים יכולים להתאים גם למועמדים שברצונם להכין תיק עבודות לקראת לימודים אקדמאיים במוסדות עיצוב מובילים שדורשים זאת. כמו כן, הלימודים יכולים להתאים אף לגרפיקאים שכבר עוסקים בתחום באופן מקצועי, אבל מאז שלמדו את התחום בזמנו חלו המון שינויים בתוכנות המרכזיות שעליהן הם עובדים ולכן רוצים לרענן את הזיכרון וללמוד את כלל הפיצרים החדשים והשיטות השונות שפותחו בתחום.

כמה זמן נמשכים לימודי גרפיקה
לימודי גרפיקה ממוחשבת בדרך כלל נמשכים בין 150 ל-250 שעות לימוד אקדמיות, אשר נפרסות על פני משהו כמו 50 מפגשים, כאשר כל מפגש הוא בערך 5 שעות לימוד מרוכזות. כמובן שנתון זה של משך הלימודים משתנה במידה כזו או אחרת בין מוסדות הלימוד השונים ולכן חשוב לבחון אותו באופן פרטני למול מוסדות הלימוד השונים שרלוונטיים לכם מבחינה גאוגרפית. יצויין כי תקופת לימוד זו כוללת גם את השיעורים העיוניים, גם את הסיורים והסדנאות המעשיים וגם את בניית התיק האישי של העבודות.

איזו תעודה מוענקת בסיום הלימודים?
עם סיום הלימודים מוענקת לבוגרי הקורס תעודת גרפיקאי רשמית מצד מוסד הלימוד.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הלימודים?
בפני בוגרי הלימודים בתחום זה עומד כאמור היצע מאוד גבוה של משרות בשוק התעסוקה בישראל ולמעשה בכל מדינה, וזאת נוכח החשיבות והמרכזיות של תחום הגרפיקה שעומד בבסיס הכל. כך למשל, עשויים לעסוק בוגרי הקורס כמעצבים במשרדי עיצוב, כמנהלי עיצוב והפקה וכן כעצמאיים שבבעלותם משרד עיצוב והפקה בהתמחות מסוימת.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס גרפיקה ממוחשבת

 

סרטוני וידאו על קורס גרפיקה ממוחשבת
בת שבע וילד- אודות לימודי גרפיקה
צוות פורטל הלימודים ToStudy ביקר במכללת סלע, המכללה המובילה ללימודי מקצועות ההייטק אשר ממוקמת ברמת גן. הצוות שמע מבת שבע וילד, ראש מסלול מקצועות הגרפיקה, על מסלול הגרפיקה, ומקצועות הנלמדים בו לתעודה.
 • קהל היעד של לימודי גרפיקה
  קהל היעד של לימודי גרפיקה
 • מרצי הגרפיקה של סלע
  מרצי הגרפיקה של סלע
 • סטודנט ממליץ על לימודי גרפיקה בסלע
  סטודנט ממליץ על לימודי גרפיקה בסלע
 • מכללת סלע בערוץ 2
  מכללת סלע בערוץ 2
 • בוגרת ממליצה על לימודי גרפיקה בסלע
  בוגרת ממליצה על לימודי גרפיקה בסלע

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס גרפיקה ממוחשבת

 • למי מתאים ללמוד גרפיקה?
  למי מתאים ללמוד גרפיקה?
  לימודי גרפיקה נלמדים הן במתכונת לימודי תעודה קצרים באופן יחסי של כשנה וחצי והן במתכונת לימודים אקדמיים המגיעים עד לכ-4 שנים בממוצע. לא בטוחים שזה התחום בשבילכם? זה הזמן לברר!...המשך
 • ללמוד לעצב גרפיקה
  ללמוד לעצב גרפיקה
  חולמים על מקצוע יצירתי, מאתגר ומתגמל במיוחד? בכתבה זו ריכזנו עבורכם מידע מורחב אודות קורסי העיצוב הגרפי המאפשרים גם לכם להשתלב באחד מתחומי העיסוק המבוקשים והיצירתיים ביותר בשוק העבודה. ...המשך
 • ללמוד גרפיקה ממוחשבת
  ללמוד גרפיקה ממוחשבת
  מחפשים קורס אחד ממוקד שמאגד בתוכו גם לימודי אילוסטרייטור, גם פוטושופ וגם אינדיזיין? קורס גרפיקה ממוחשבת יעניק לכם את הכלים הללו ועוד מגוון כלים פרקטיים לעיסוק בתחום. כל הפרטים אודות מסלול לימוד זה. ...המשך
 • ללמוד לעצב אתרים
  ללמוד לעצב אתרים
  אתם אנשי אמנות שרוצים להשתלב בעולם ההייטק? יש תחום אחד שמשיק בין שני העולמות - עיצוב האתרים. ליצור חווית משתמש ייחודית, ליצור קונספטים חדישים ולהשתמש ביצירתיות אינסופית גם בעולם ההייטק האפרורי. ...המשך
 • קורס בעיצוב גרפי
  קורס בעיצוב גרפי
  תחום העיצוב הגרפי הינו נרחב ומבוקש מאוד בשוק התעסוקה הישראלי. מדובר בכלי מרכזי בעולם ההייטק, המדיה הדיגיטלית והפרסום. אז מה מעצבים גרפיים עושים? איך הם משתלבים בתהליכי הפיתוח של המוצרים המבוקשים בשוק?...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú