סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס אינדיזיין
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס אינדיזיין

קורס אינדזיין ירחיב בצורה משמעותית את ביצועייך בתחום העיצוב והעימוד, וזאת בדגש על עיצוב קטלוגים, ברושורים ומצגות. אל תחשוב פעמיים באם כדאי לך להרשם אל הקורס! בחר לך מספר מסלולי לימוד מרשימת המסלולים שלפניך ופנה אליהם באמצעות האתר לשם קבלת ידיעון בחינם אשר יפרט לך בצורה מדוייקת את תוכניות הלימוד ופרטי ההרשמה לקורס אינדזיין

קורס אינדיזיין הנו קורס בעל חשיבות יתרה עבור לא מעט מעצבים, וזאת כי מדובר בתוכנה מובילה בכול הנוגע לעימוד והכנה לדפוס. באופן כללי תוכנה זו מאפשרת ליצור מבחר עשיר ואיכותי של פורמטים וסגנונות - אם על מנת ליצור קבצי טקסטים ואם על מנת לייצר עיצובים מרשימים במיוחד.
קורס אינדיזיין עשוי לכלול אך ורק התמקדות בפעולות התוכנה, אך באותה נשימה הוא גם עשוי לכלול היבט יותר מקיף, כלומר לכלול ידע מקיף אודות מגוון תוכנות גרפיות משלימות, כגון תוכנת פוטושופ או אילוסטרייטור.  כמו כן, גם חשוב לציין שמי שעומד לעבור קורס מעין זה צריך להיות מודע לעובדה שאין זה משנה באיזה קורס הוא ייבחר, וזאת כי בכול מקרה הקורס עתיד לכלול לא מעט תרגול - הדרך היעילה ביותר על מנת להפנים כמות כה רחבת יריעה של חומר ופקודות.
תוכנת אינדיזיין נוהגת להתעדכן מדי תקופה כך ששליטה על מגוון פקודות, פורמטים וסגנונות עשויים מעט להשתנות, אך מי שכבר עבר בעבר קורס אינדיזיין, לא יתקשה להשלים את הפערים גם באופן עצמאי, ועל כן קורס אינדיזיין  אידאלי בעיקר עבור אנשים שמכירים ביתרונות התוכנה, אך הם טרם עברו הדרכה מקצועית ועל כן הם מבקשים להפיק ממנה את המרב, כלומר הם מבקשים לשלוט בכול הפעולות וכמובן לייעל מגוון מהלכים.
מדוע מדובר בתוכנה כה מבוקשת? כיוון שתוכנת אינדיזיין מבית חברת אדובי הינה התוכנה הפופולארית ביותר כיום עבור שימוש תדיר עבור כל מה שנוגע למשימות עימוד מסמכים, כתבי עת, חוברות, ספרים וכדומה, כך שמדובר בתוכנה מספר אחת אצל שלל חברות להוצאה לאור.

קורס אינדיזיין
באופן כללי קורס אינדיזיין הנו קורס שאינו מתמשך זמן רב והוא מאפשר משכורת נאה, משכורת שבאופן כללי נעה בין שש לבין שש וחצי אלף ₪. עם זאת, על מנת להגדיל את שוק הלקוחות ולהיות מסוגלים להתאים ליותר משרות בתחום, לא פעם מומלץ לשקול לעבר קורסים נוספים במגוון תוכנות גרפיקה מובילות נוספות. אי לכך, טוב לדעת שכיום ניתן לבחור בין לקיחת קורס אשר מתמקד אך ורק באינדיזיין לבין לקיחת קורס שמראש מיועד להתמקד במגוון תוכנות עיצוב מקבילות – כגון פוטושופ או אילוסטרייטור.

לימודי אינדיזיין
מבקשים לבחון האם אתם מתאימים לעבור לימודי אינדיזיין? ובכן עליכם לשאול את עצמכם האם אתם טיפוסים שאוהבים גרפיקה, טיפוסים שאינם נרתעים מתוכנות מחשב, טיפוסים שמוכנים לשבת ולתרגל רבות, טיפוסים מסודרים שנוהגים לעקוב אחר סדר פעילות מומלץ וכמובן שעליכם גם לשאול את עצמכם האם כל תחום העיצוב הגרפי מדבר אליכם.

תכני הלימוד בקורס אינדיזיין
המטרה של לימודי אינדיזיין מורכבת מחשיפת התלמיד למגוון היתרונות הנרחב של התוכנה, לסדר פעולות נכון על מנת לקצר זמנים ולהפיק את המרב, למגוון יתרונות שניתן למצוא אך ורק בתוכנה ובאופן כללי הקורס נועד  לאפשר לסטודנט לשלוט בתוכנה באופן מרבי, כך שבסוף היום הוא יזכה להתקבל למגוון משרות אשר נוגעות בתחום ומחייבות אדם שבקיא בתוכנה.
עד כה דנו בהסבר כללי אודות התוכנה המובילה בתחום העימוד והעיצוב של שלל עלונים וספרים, ואילו עתה נעבור לציין במה בדיוק מתמקדים כאשר עוברים קורס אינדיזיין. עברו על הרשימה הבאה וקבלו מושג יותר מקיף:
-טבלאות
-יצירת מסמכים
-סדר פעולות נכון
-מבחר כלי עיצוב
-עימוד לקראת דפוס
-כלי בחירה
-שיטות צבע
-מסמך מרובה עמודים
-יצירת אפקטים
-יצירת ספריות
-הכנה לדפוס וסגירת קבצים
-ייבוא וייצוא לתוכנה
-שילוב אינדיזיין עם תוכנות נוספות
-ניהול צבעים יצירת תבניות ועימוד תבניות
-שילוב אינדיזיין עם תוכנות נוספות

איפה לומדים קורס אינדיזיין?
לימודי אינדיזיין מתקיימים במספר מוסדות לימוד העוסקים ומתמחים בתחום הגרפיקה הממוחשבת. בין יתר מוסדות הלימוד המובילים בתחום, אתם מוזמנים להכיר את ההיצע הבא:
-מכללת סולו  - המכללה מציעה שיטת ייחודית - לימוד אחד על אחד.
-מכללת מנטור - המכללה מציעה קורס בהיקף של 147 שעות לימוד אקדמיות.
-מכללת חשיפה - המכללה מטעם האוניברסיטה הפתוחה מציעה קורס אשר מסתכם בסה"כ 15 שעות לימוד אקדמיות.
-מכללת מפא"י – המכללה מאפשרת לכל אחד לבחור בין לימוד בקבוצות, לימוד אחד על אחד, או לימוד מרחוק.
-אוניברסיטת הנדסאים באריאל – האוניברסיטה מאפשרת לשלב בין לימודי תוכנת אינדיזיין לבין לימודי תוכנת אילוסטרייטור.
-הקריה האקדמית אונו - מציעה קורס רחב היקף בעל כ190 שעות אקדמיות. מלבד לימודי תוכנת אינדיזיין, הקורס גם כולל את התוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ.
-המכון לעיצוב ואדריכלות קווים – המכון מציע קורס מקיף בעל 200 שעות אקדמיות.
-מכללת שנקר – המכללה מציעה קורס אשר נפרש על פני 25 מפגשים (אחת לשבוע).

מיהו קהל היעד ללימודי קורס אינדיזיין?
קהל היעד עבור קורס אינדיזיין מבוסס על שורה נרחבת של אנשים. מצד אחד ניתן למצוא סטודנטים למקצועות העיצוב אשר מבקשים להרחיב את ידיעותיהם בתחום, ולו על מנת להפיק חוברת עצמאית עבור פרויקט שהם עובדים עליו, או פשוט כיוון שהם מבינים שמדובר בתוכנה חשובה, אך במסגרת הלימודים שלהם לא ניתן עליה מספיק דגש. מצד שני אלו יכולים להיות אנשים שכבר מגיעים מתחום העיצוב ואף עובדים בו, אך הם מבינים שעל מנת להרוויח יותר, עליהם להיות בקיאים ביותר תוכנות חשובות ועל כן הם מבקשים לעבור את הקורס. בנוסף אלו יכולים להיות אנשים פרטיים שפשוט מבקשים להכיר כלי יעיל ומהנה עבור יצירה של שלל ברושורים ועיצובים.

מהם תנאי הקבלה לקורס אינדיזיין?
כפי שניתן לראות, לא חסרים מוסדות אשר מציעים לימודי אינדיזיין, ועל כן אין להכליל מהם תנאי הקבלה, וזאת בשל הסיבה הפשוטה שכל מוסד לימודי עשוי לדרוש תנאי קבלה מעט אחרים. כך למשל ניתן למצוא שישנו מוסד לימודי אשר דורש ידע מקדים בתוכנות המחשב לצד רמה טובה של אנגלית, ולצדו ניתן למצוא קורס שעבור להתקבל אליו  מספיק רק לעבור ראיון קבלה.

משך הלימודים בקורס אינדיזיין
יש קורסים ללימודי אינדיזיין אשר אורכים כ200 שעות אקדמיות ויש קורסים הרבה יותר קצרים אשר עשויים להסתפק רק ב15 שעות אקדמיות (במקרי הקיצון). עם זאת, רוב הקורסים כן נעים בין 150 לבין 190 שעות אקדמיות, כאשר הקורסים היותר ארוכים לרוב גם כוללים נגיעות בתוכנות נוספות כגון אנדיזיין, פלאש, דרימוויבר ופוטושופ, ועל כן יש לבחון מה מקבלים תמורת אותן שעות ולרגע אין לזלזל בתרגול מרובה, וזאת כי מדובר בדרך היעילה ביותר עבור הפנמה.

תעודה/ הסמכה מקצועית לבוגרי הקורס
באופן כללי בוגרי הקורס זוכים לתעודת הסמכה בלימודים, כאשר ברוב המקרים בעת חיפוש עבודה בתחום, יש להוכיח ביצועים, כלומר להראות תיק עבודות, אך גם שם המוסד בו למדתם עשוי להשפיע על מתן ההזדמנות הראשונית, ועל כן מוטב לבחור במוסד שנחשב איכותי בתחום.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים
לא חסרות חברות לצד לקוחות פרטיים אשר זקוקים לשירותי אדם שבקיאים בתוכנת אינדיזיין, וזאת כי הם מבקשים לעמד קטלוג, ליצור ספר, לעצב ברושור וכדומה. אי לכך, טוב לדעת שמדובר בתחום בו לא חסרה עבודה, אך באופן עקרוני את רוב העבודה בתחום ניתן למצוא אצל חנויות הדפוס, חברות לעיצוב, משרדי פרסום, משרדי הוצאות לאור וכדומה.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס אינדיזיין ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס אינדיזיין

תוכנת האינדיזיין שנוצרה בבית אדובי נחשבת למובילה בתחום העיצוב והעימוד, וכל מעצב הרוצה להתקדם בתחום העיצוב הגרפי והעימוד צריך להכיר באופן יסודי את התוכנה. קורס אינדיזיין מתאים לקהל הרחב, וכל מי שאוהב את התחום ורוצה להעמיק את הידע בתוכנה צריך לעבור קורס הכשרה באינדיזיין.

אינדיזיין
תוכנת האינדיזיין בת לבית אדובי הנחשב, ונחשבת לאחת מהתוכנות היותר מבוקשות לעימוד בתחום ההוצאה לאור, קיומה של תוכנה זו עוזר ליצירתם הפשוטה של עימוד מסמכים, ספרים, חוברות, קטלוגים, כתבי עת, עיתונים וכדומה.

יתרונות
תוכנת האינדיזיין מאפשרת ?צירת סביבת עבודה נגישה ונוחה גם למעצבים מנוסים וגם למעצבים מתחילים. כל מי שלומד להכיר ולהבין את ממשק המשתמש יכול להתחיל ליצור ולעמד כפי שהוא מעוניין. העבודה על האינדיזיין הופכת את העבודה לקלה ופשוטה יותר, וכך גם חוסכת זמן. לממשק המשתמש יש דמיון לממשקי הפוטושופ והאילוסטרייטור.

מה לומדים בקורס אינדיזיין?
הקורס כולל את שלב הכרת התוכנה – אינדיזיין למתחילים: מבואות לתוכנה, הכרת הפקודות הבסיסיות, הכרת כלי העריכה, פעולות העתקה והדבקה ושימוש בקווי עזר. השלב הבא מורכב ממניפולציות על אובייקטים וטקסטים באינדיזיין: ייצור ועיצוב גופים ואובייקטים, מניפולציות על האובייקטים, עריכת טקסט בסיסית ומתקדמת, שימוש בסגנונות טקסט שונים, כתיבה על גבי אובייקטים ומסלולים, ייבוא וייצוא טקסט ואובייקטים, ארגון דפי אב ועימוד, עיצוב דרך טקסטים, יצירת מסלולים וטקסטים ייחודיים. השלב הבא הוא עיצוב מתקדם באינדיזיין וכולל נושאים כגון אפקטים, שימוש בפילטרים, טכניקות שימוש בצבעים, הפיכת תמונה לאיור, יצירת כפתורים לאינטרנט ועוד.

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס אינדיזיין

 • ללמוד גרפיקה ממוחשבת
  ללמוד גרפיקה ממוחשבת
  מחפשים קורס אחד ממוקד שמאגד בתוכו גם לימודי אילוסטרייטור, גם פוטושופ וגם אינדיזיין? קורס גרפיקה ממוחשבת יעניק לכם את הכלים הללו ועוד מגוון כלים פרקטיים לעיסוק בתחום. כל הפרטים אודות מסלול לימוד זה. ...המשך
 • קורסי גרפיקה פופלארים
  קורסי גרפיקה פופלארים
  תחת עולם הגרפיקה ניתן למצוא מספר תוכנות מובילות שאותם תוכלו ללמוד במספר גדול של מוסדות לימוד. בעצם לכל תוכנה יש מטרה, ובכתבה הבאה תוכלו לקרוא ולדעת הכל על הקורסים המרכזיים בגרפיקה. הכנסו!...המשך
 • ללמוד אילוסטרייטור
  ללמוד אילוסטרייטור
  אדובי אילוסטרייטור היא תוכנת גרפיקה פופולרית שקנתה לעצמך את המוניטין המעולה ביכולותיה לאפשר לבצע שינויי גרפיקה וקטורית. יחד עם ממשק נגיש וידידותי, מדובר באמצעי שכל גרפיקאי ומעצב צריכים להחזיק בו....המשך
 • קורס אינדיזיין לעימוד ספרים
  קורס אינדיזיין לעימוד ספרים
  תוכנת ה-InDesign מבית היוצר של ענקית התוכנה Adobe נחשבת לאחד הכלים החשובים ביותר כיום בתעשיית הדפוס. כיום ישנו מגוון רחב של מוסדות ללימודי עיצוב גרפי המעבירים קורס שיקנה גם לכם הבנה מעמיקה בתוכנה. ...המשך
 • קורסי גרפיקה ממוקדים
  קורסי גרפיקה ממוקדים
  המושג גרפיקה ממוחשבת כולל מגוון רחב של תוכנות מחשב מתקדמות כל אחת לסוגה ולמטרתה. כיום ישנם מוסדות לימוד המציעים הכשרות פרטניות וממוקדות בתוכנות שימושיות דוגמת פוטושופ, אילוסטרייטור ועוד....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú