סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס שיווק
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס שיווק

רוצים להיות מומחים בתחום השיווק והפרסום? ביחרו אחד מהקורסים המוצעים לכם בעמוד שלפניכם, השאירו פרטים באמצעות צור הקשר שמופיע לצד המוסד הלימודי בו תרצו ללמוד קורס שיווק ופרסום ונציג ייצור עימכם קשר בהקדם האפשרי עם כל המידע הכי עדכני על קורסים בתחום השיווק  והפרסום.

שיווק הוא ללא ספק הנשמה והכוח שמאחורי ההצלחה של אינספור מוצרים, וזאת כי אין זה משנה אם מבקשים לקדם מוצר כושל או גאוני, מוצר טריוויאלי או ייחודי, וזאת כי לא פעם השלב שמבדיל בין רעיון להצלחה הוא אך ורק אופי השיווק. אי לכך, אם גם אתם מבקשים לעסוק באחד התחומים היותר חמים, מרתקים, חכמים, מגוונים וחשובים כיום, אם גם אתם מבקשים להיכנס לתחום שתמיד יש בו עוד לאן להתקדם, או פשוט מבקשים ללמוד את התחום על מנת לסייע למוצר הפרטי שלכם להגיע לגדולות, הרי שטוב לדעת שלצד לימודי תואר ראשון, גם ניתן לעבור אך ורק קורס ייעודי בתחום, וכבר לקבל שלל כלים חשובים ביותר.
קורס שיווק הנו קורס חשוב ביותר, ואף תחום אשר חולש על מגוון נרחב של תחומים חשובים. אי לכך, טוב לדעת שאם גם אתם מבקשים ליהנות משירותים מובילים בתחום, אם גם אתם מבקשים להשקיע זמן קצר ולהיות מומחים בנישה, הרי כל שנותר לכם להבין זה אלו סוגי קורסים בשיווק קיימים, כמה זמן אורך כל תחום, עם איזו תעודה ניתן לצאת בסוף קורס, האם אתם משתייכים לסוג האנשים שלימודים אלו נכונים עבורם וכדומה, כאשר בכול שלב ניתן ליצור קשר עם נציגי הקורס ופשוט ליהנות ממידע חשוב ומרתק.

קורס שיווק
כפי שציינו קורס בשיווק חולש על מגוון תחומים מרתקים ביותר, ועל כן אם מבקשים לקבל טעימה, נציין שתחום זה מתייחס לניהול פיזי של חנות, למחקרים של קהלי יעד ופילוח שוק, לפיתוח עסקי לצד שיווק גלובלי, לשיטות מנצחות עבור שיווק בווידאו, לשלל טקטיקות מוכחות עבור מכירה וכדומה. אי לכך, לצד העובדה שגם ניתן להשקיע הרבה יותר זמן ולבחור באופציה של  תואר ראשון בתחום, הרי שגם טוב לדעת שהיתרון של קורס על פני תואר טמון בשלושה מוקדים עיקריים: ראשית באופן שכזה ניתן להתעמק באופן הרבה יותר יסודי בתחום שמעניין אתכם מבלי להתפזר לכל עבר. שנית ניתן להשקיע הרבה פחות זמן ולבסוף נציין שהעלויות זולות באופן משמעותי.

לימודי שיווק

כבר ציינו שלימודי שיווק עשויים להתמקד במדיה האינטרנטית ולחלופין באוריינטציה ניהולית, ועל כן אם אתם נמצאים בפני פרשת דרכים ומתלבטים איזו אופציה יותר נכונה הן עבור האישיות שלכם והן עבור התפקיד שמחכה לכם, הרי שראוי לציין את שני ההבדלים העיקריים שבין שתי האופציות. ובכן ראשית נציין שהקורסים שמבוססים על האינטרנט יכללו הרבה יותר למידת תוכנות, ניהול מדיות חברתית, בניית
פרופילים, יצירת אנימציות קלילות ושיווקיות וכדומה, ואילו הקורסים שמבוססים על אוריינטציה ניהולית, כבר יכללו בחינת אסטרטגיות שיווקיות, בניית מערך טיפים לקראת מכירה, בחירה הנישה הנכונה ביותר עבור שיווק ועוד.

תכני הלימוד בקורס שיווק
תחום השיווק עשוי לכלול מגוון נרחב של נושאים ממגוון נישות, ובמקביל הוא גם עשוי להתמקד בנישה הרבה יותר ממוקדת. אי לכך, על כל אחד להבין איזה סוג של ידע הוא מבקש לרכוש ובהתאם לבחור את המוסד הלימודי המתאים ביותר. עם זאת, כן  אגדנו מספר תחומים שנהוג ללמוד בשלל הקורסים, ועל כן לאחר מעבר קליל על כלל הרשימה, אתם מוזמנים לקבל תמונה הרבה יותר רחבה. להל רשימת הנושאים הבאה:
-הצגה אפקטיבית    
-מיתוג ובידול
-עמדות לקוחות וצרכנים
- דיוור אלקטרוני
-בניית תמהיל שיווקי
-קידום מכירות
-שיווק בפייסבוק
-ניהול קמפיין פרסומי
-פיתוח S.W.O.T
-Google Analytics
-פלטפורמת google+
-ניהול משא ומתן
-טיפול בלקוחות תובעניים  
-שיתוף ב YouTube

איפה לומדים קורס שיווק?
לימודי שיווק נלמדים בכל רחבי הארץ, אך יש להבדיל בין המוסדות השונים, הן מבחינת היקף השעות, צוות המרצים והנושאים הנלמדים והן מבחינת מיקום, הרזומה של המקום וסוג השיווק בו יותר מתמקדים. להלן רשימת המקומות בהם אתם מוזמנים ללמוד, כאשר לאחר שמוצאים את היעד הרצוי, יש לבחון האם הוא אכן עונה כעל כלל המטרות האישיות: 
- מכללת ספיר (צמוד לשדרות)
- הקריה האקדמית אונו
- המכללה האקדמית נתניה
- המרכז האקדמי פרס ברחובות
- המרכז ללימודים אקדמאים באור יהודה
- המרכז האקדמי כרמל בחיפה
- מכללת רמת גן
- תפנית- בית ספר למנהלים מטעם האוניברסיטה הפתוחה
- אוניברסיטת בר אילן
- עתיד – מכללות ובתי ספר למדעים וטכנולוגיה בדרום ובצפון
- קבוצות יוזמות בירושלים, המרכז וחיפה
- בית הספר ליזמות עסקית
- מכון טכנולוגי חולוןHIT 
- הבצפר
- האקר יו
-  גון ברייס
*יש לשים לב שארבעת המוסדות האחרונים מתייחסים אל מוסדות אשר מתמקדים בשיווק שיותר מושתת על המדיה האינטרנטית.

מיהו קהל היעד ללימודי קורס שיווק?
תחום השיווק פונה למגוון נרחב של אנשים. ראשית נציין שניתן למצוא את כל אותם אנשים אשר מתעניינים בתחום והם חשים שתחום זה אכן נכון עבורם מבחינה תעסוקתית, ועל כן לפני שהם שצברו כל ניסיון, הם מבקשים להתמקד בתחום, במיוחד כאשר הדבר אינו כרוך בהשקעת זמן מרובה. כמו כן יש לקחת בחשבון שאנשים מסוג זה עשויים לקחת יותר מקורס אחד, וזאת על מנת להחזיק ביותר דרכים בהן ניתן יהיה בבוא היום לתקוף את תחום השיווק ולהפיק ממנו את המרב.
מצד שני, ניתן למצוא שקורס זה גם מושך לא מעט אנשים אשר כבר מגיעים מתחום השיווק, אך הם מבקשים לחזק כמה כלים נוספים ואף מבקשים להשיג תעודה מסודרת, ולו כי הם יודעים שברגע שהם יעשן כן, מקום העבודה שלהם יאפשר להם להתקדם אל עבר משרה יותר שווה בה הם חושקים.
לבסוף נציין שישנו סוג נוסף של קהל יעד, אנשים שפיתחו סוג של שירות או מוצר אותו הם מבקשים לקדם ולמכור, ובאותה נשימה הם מבקשים להימנע מתשלום עבור איש מקצוע, או לחלופין הם מבקשים שליטה מלאה עבור כל מה שנוגע לקידום, ועל כן הם בוחרים להחזיק בכלי נוסף – בוחרים לעבור קורס בשיווק.

מהם תנאי הקבלה לקורס שיווק?

ברוב המקומות ניתן להסתמך על ראיון אישי, אך גם יש מקומות שדורשים ניסיון בסיסי בתחום. כמו כן, כיוון שגם יש קורסים הרבה יותר מקיפים, ואף ניתן לבחור ללכת על לימודי תואר ראשון בתחום, הרי שגם ניתן למצוא שיש דרישות הרבה יותר גבוהות, כגון הצורך להציג ממוצעי בגרות גבוהים לצד ציוני פסיכומטרי שנמצאים הרבה מעל הממוצע. מכאן שכל אחד מוזמן לשפר נתונים או פשוט לבחון חלופות.

משך הלימודים בקורס שיווק

באופן כללי, מלבד מקרים יוצאים מהכלל, ניתן למצוא שהלימודים די קצרים, כלומר הם נעים בין 65 לבין 800 שעות אקדמיות, ואילו במקרים היותר קיצוניים, גם ניתן למצוא קורסים אשר אורכים כ250 שעות אקדמיות.

תעודה/ הסמכה מקצועית לבוגרי הקורס

לרוב הסטודנטים יוצאים עם תעודת הסמכה מטעם מוסד הלימודים הנבחר, כאשר מי שבוחר לעשות תואר ראשון, כבר ייצא עם תואר B.A.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים
תחום השיווק הנו נרחב ומגוון ועל כן ניתן למצוא עבודות מול מגוון גופים גדולים, לצד מגוון גופים קטנים. כמו כן ניתן להיות עצמאיים בתחום וכמובן שגם ניתן להיות שכירים. ניתן להיות מנהלי מוצר, פרסומאים, מנהלי שיווק, מנהלי מותג, אנילסטים, מנהלי צוותי מכירות והשורה עוד ארוכה, כך שללא ספק מדובר בתחום רב גווני ומרתק, בו תמיד יש לאן להתקדם.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס שיווק ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס שיווק

תחום השיווק והפרסום הוא הכוח המניע את גלגלי המשק המודרני. עולם הפרסום המרתק, הדינאמי והשאפתני, מבוסס כיום על היכולת לאתר צרכים בלתי מסופקים אצל צרכנים ולהתאים להם מוצר אופטימאלי שיספק את רצונם. הוא נועד ליצור מודעות למותגים חדשים, לבנות תדמיות וליצור העדפה אצל צרכנים. כל חברה ועסק בכל גודל שהוא, מפעילה כיום מערך פרסום ושיווק - כך שתפקיד ניהול השיווק הפך לתפקיד בכיר, מאתגר ודינאמי, הדורש ידע רחב, עיוני ומעשי, לצד יכולות אישיות גבוהות.

מהם תכני קורס שיווק ופרסום?
מטרתו של קורס שיווק ופרסום הוא הקניית ידע, טכניקות ואסטרטגיות בצד מודלים וכלים יישומיים בתחומי השיווק, פרסום ומכירות. במהלך הקורס נחשפים המשתתפים לטכניקות ולמיומנויות מקצועיות, לצורך שיפור ביצועיהם בשטח. נלמדים תכני מדיניות מוצרים, מודיעין עסקי, מדיניות מחירים, מקום והפצה, התנהגות צרכנים, עקרונות בניית מותגים, איסוף מידע ומחקרי שוק, תמהיל התקשורת השיווקית, חשיבה יצירתית בפרסום, סדנת פרזנטציה, פיתוח אסטרטגיית פרסום, ניהול מכירות, ניהול קריירה, ניתוח מהלכים שיווקיים מהארץ ומהעולם, תכנון מדיה, אפיון קהלי מטרה, חשיפה לצינורות פרסום, מדדים כמותיים ומקורות מידע לתכנון מדיה וקנייתה. במהלך הקורס משולבים מקרי מבחן ממשרדי הפרסום המובילים בישראל, וכן הרצאות פרונטליות, דיונים, משחקי תפקידים, ניתוח אירועים, הרצאות אורח, סדנות מעשיות וצפייה בסרטים.

למי מיועד קורס שיווק ופרסום?
קורס שיווק ופרסום מיועד לקהל רחב: עובדים בתחום התקשורת השיווקית, במשרדי פרסום, חברות יחסי ציבור, הפקת אירועים וכו´ שמעוניינים בהעמקת הידע המקצועי, לאנשי מכירות ויועצי מכירות ופרסום שרוצים לשפר ביצועים על בסיס מקצוענות וידע, לבעלי תפקידים אדמיניסטרטיביים, מנהלי לשכות, או עוזרי מנכ"לים, לבעלי עסקים ויזמים שמעוניינים לשפר את תהליכי השיווק והפרסום בעסקים שלהם ועוד.

סרטוני וידאו על קורס שיווק
תוכנית על שיווק בערוץ 2
התוכנית איך זה עובד בערוץ 2 עוסקת בכל מה שחדש בעולם הפרסום והשיווק.
 • סטודנטים מספרים על מכללת ABS
  סטודנטים מספרים על מכללת ABS
 • לימודי שיווק בהמיל
  לימודי שיווק בהמיל
 • חוות דעת מכנס שיווק
  חוות דעת מכנס שיווק
 • איך זה עובד? שיווק באופניים
  איך זה עובד? שיווק באופניים

מאמרים מקצועיים בנושא קורס שיווק

 • הכל אודות לימודי יח"צ
  הכל אודות לימודי יח"צ
  יחסי ציבור הוא תחום המצוי מאחורי הקלעים של עולם התקשורת ובפועל מניע בו הרבה תהליכים – אז מה עושים אנשי יחסי הציבור? איפה אפשר ללמוד את התחום? ולמי זה מתאים? כל הפרטים ועוד בכתבה הבאה....המשך
 • קורס פרסום ושיווק
  קורס פרסום ושיווק
  תפקידם של אנשי המכירות כולל פרסום, קידום מכירות ותכנון תכניות שיווק על מנת ליצור עניין במוצרים או בשירותים שונים. במסגרת עבודתם, ישתפו פעולה עם ארטדירקטורים, סוכני מכירות וחברי הצוות הפיננסי. הכנסו!...המשך
 • קורס פרסום בפייסבוק
  קורס פרסום בפייסבוק
  בחברת פייסבוק ראו הזדמנות מטורפת למנף את הצלחת הרשת החברתית למען שיווק ופרסום דיגיטלי, וזה באמת תפס. מעוניינים ללמוד איך לפרסם ביעילות בפייסבוק? הכנסו לכתבה וגלו את כל הפרטים!...המשך
 • קורס שיווק להמונים
  קורס שיווק להמונים
  בטוח ששמעתם את המשפט " שיווק – או שיש לך או שאין לך את זה", אז כעת ניתן להפריך את המשפט הזה! בעזרת קורס שיווק תוכלו ללמוד על כל המיומנויות והאפשרויות הקיימות בתחום ולהתחיל קרירה מקצועית בו! הכנסו לפרט...המשך
 • לימודי מכירות מעשי
  לימודי מכירות מעשי
  לא סתם נהנה ענף המכירות מן הדרישה הכי גבוהה במשק ומנתוני שכר גבוהים. כישורי מכירות הם מיומנויות הנדרשות בכל ארגון וחברה שהרי בסופו של יום, הישרדותה של חברה נובע ממידת המכירות של המוצר או השירות....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú