סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס ניהול עסקי
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס ניהול עסקי

מחפשים קורס ניהול עסקי? בחרנו עבורכם את כל קורסי הניהול העסקי המובחרים בישראל. תוכלו לבחור מבין כל מוסדות הלימוד שלפניכם את הקורסים האטרקטיביים ביותר ללימודי ניהול עסקי. עברו על הרשימה וחפשו את הקורסים הכי מתאימים עבורכם. פנו דרך האתר למוסדות שבחרתם והתחילו ללמוד קורס ניהול עסקי.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס ניהול עסקי ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס ניהול עסקי

ברמה הבסיסית ביותר, אפשר לומר שכל אחד יכול לנהל עסק. ויחד עם זאת, מקרי המבחן האמיתיים בשוק מוכיחים אחרת – בשביל שעסק ישגשג, ימקסם רווחים, יהיה יעיל וכל זאת לאורך זמן, צריך שהעומד בראשו יחזיק בארגז הכלים השלם שנחוץ בדיוק לשם הצלחה בכל התנאים הללו של עסק מוצלח. בדיוק בגלל זה, מרבית המנכ"לים ואנשי הניהול המפולפלים במשקים בארץ ובעולם כולו הם אנשים שהוכשרו ולמדו על כל ההבטים האפשריים כיצד יש לנהל עסק באופן נכון. מדובר בסופו של דבר במיומנויות ואסטרטגיות שלא בהכרח אינטואיטיביות בעבור כל אדם מן השורה – אלו בהחלט לא מיומנויות מולדות אלא לחלוטין נרכשות ולא לחלוטין פשוטות לביצוע. יתרה מכך, העולם בו אנו חיים הוא עולם דינאמי מאוד – כל הזמן חידושים, כל הזמן פיתוחים, מפתחים עוד וע?ד כלים לניהול ולומדים פעם אחר פעם מהצלחות ומכשלונות של גופים גדולים במשק. בשביל לצלוח את הייעוד הזה נסיון כמובן תורם אבל כתנאי בסיסי להשגת ניסיון טוב בניהול עסק עליכם ללמוד את התחום.

מידע כללי על קורס מנהל עסקים
כולם מכירים היטב את העובדה שקיים מסלול לתואר ראשון במנהל עסקים וכן מסלול לתואר שני במנהל עסקים, אבל מה שלא כולם יודעים זה שניתן ללמוד מנהל עסקים גם לא במסגרת תואר, אלא במסגרת של קורס ממוקד – דבר שמתבטא גם במשך זמן הלימודים וגם בעלות שלהם. מתכונת של קורס במנהל עסקים נוחה להרבה אנשים שלא מסוגלים לעצור הכל לטובת תואר של 3 שנים אקדמיות, ומעדיפים להרוויח את הכלים הניהוליים בקורס קצר וענייני. בעמוד זה תוכלו למצוא את כל המידע אודות קורסים במנהל עסקים שקיימים בישראל בימים אלו, אודות תכני הלימוד שמועברים בהם, אודות מוסדות הלימוד שמציעים קורסים שכאלה, אודות קהל היעד שמתאים לתחום, אודות תנאי הקבלה שמעמידים מוסדות הלימוד לקבלה לקורס מנהל עסקים, משך תקופת הלימודים וכל המידע אחר שרק יכול לעלות לכם בראש.

תכני הלימוד בקורס מנהל עסקים
קורס במנהל עסקים הוא אמנם בהחלט נמשך על פני תקופת לימודים קצרה יותר לעומת התואר הראשון שמוצע בתחום, אך יחד עם זאת, מדובר במסלול לימודים שמכיל את כל נושאי הלימוד שנחוצים לשם הצלחה כמנהלי עסקים מפולפלים ומוצלחים. כמובן שכל מוסד לימודים משנה באופן כזה או אחר את התכנים שהקורס שלו מציע לעומת יתר מוסדות הלימוד, אבל ניתן לומר שבגדול תכני הליבה הבאים מופיעים בצורה כזו או אחרת בכל אחד מהקורסים שקיימים במנהל עסקים: יזמות, שיווק, קידום דיגיטלי, מכירות, סוגיות פיננסיות וחוקים ותקנות בתחום. תחת קטגוריית היזמות תמצאו למשל את האסטרטגיות השונות להקמה ולניהול של עסק בכל סדרי הגודל הקיימים, כלים להתמודדות עם תחרות בתחום העסק, כיצד יש לנהל משא ומתן עסקי, כיצד לבנות ולפלח קהל יעד ועוד. תחת קטגוריית השיווק תמצאו למידה אודות הצרכנים באופן כללי, כיצד ניתן לבנות מותג, היכרות מלאה עם כלל ערוצי השיווק הקיימים כיום בין אם במדיה המסורתיים ובין אם במדיה הדיגיטליים. בקטגוריית הסוגיות הפיננסיות ניתן למצוא כמובן שיעורים בכלכלה ובמימון, תלמדו כיצד יש לתמחר מוצרים או שירותים, כיצד לעבוד מול בנקים ועוד. אלו רק דוגמאות מדגמיות מכלל התכנים שמועברים בקורס מנהל עסקים. מדובר בקורס שללא ספק גדוש במיטב התכנים להכשרתכם כמנהלים.

איפה אפשר ללמוד את התחום?
קורס במנהל עסקים ניתן כיום למצוא בפריסה ארצית רחבה יותר מתמיד. בתוך כך, בצפון הארץ למשל, ניתן למצוא את המכללה המשותפת שמציעה את הלימודים בערים חיפה, חדרה, סכנין ונתניה, את היחידה ללימודי חוץ במכללה הטכנולוגית תל חי שמציעה את הלימודים בתל חי כמובן, את המכללה לניהול שמציעה את הלימודים בחדרה, קריית ביאליק ובנתניה וכן את מכללת סטרים שמציעה את הלימודים בסכנין. במרכז הארץ ניתן למצוא בין היתר את להב – הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב שמציעה את הלימודים בתל אביב, את מכללת מישלב שמציעה אותם גם היא בתל אביב, את בית הספר למסחר ועסקים ABS שמציעים את המסלול בתל אביב, וכן בעיר רמת גן שם ממוקמים בית הספר ליזמות עסקית Y.Z.M, את מכללת רמת גן וכן את המרכז להשתלמויות של אוניברסיטת בר אילן.

קהל היעד שמתאים לתחום
קורס במנהל עסקים מתאים לכל מי שיודע ש"יש לו את זה" בניהול, למי שרוצה להרוויח את הכלים המקצועיים לשם הצלחה בתחום, ומעדיף שלא ללכת על אופציית התואר שכאמור ארוכה יותר ובמרבית המקרים גם יקרה יותר. בתוך כך, הקורס יכול להתאים לאלו שכבר בימים אלה מנהלים עסק בסדר גודל כזה או אחר אבל מרגישים שאין להם את כל הכלים שמצופה מהם שיהיה להם. יתרה מכך, הקורס יכול להתאים לעצמאיים שרוצים למנף משמעותית את העסק שלהם ולא לתת לגורם אחר לנהל להם את העסק כי אם לעשות זאת בעצמם.

תנאי הקבלה ללימודי מנהל עסקים
תנאי הקבלה ללימודי תעודה במנהל עסקים הם יחסית נחשבים לתנאי קבלה נוחים וברי ביצוע. יחד עם זאת, חשוב מאוד לקחת בחשבון שתנאי הקבלה משתנים ממוסד לימודים אחד למוסד לימודים אחר, וזאת בהתאם לתכנית הלימודים שהציב מוסד הלימודים וכן לרמת הביקוש שיש להם בתחום זה באופן ספציפי. בגדול, במרבית ממוסדות הלימוד תנאי הקבלה מסתכמים ב-12 שנות לימוד או לכל הפחות 11 שנות לימוד עם אפשרות לעלות לוועדת קבלה וידע בסיסי באנגלית. בחלק ממוסדות הלימוד, לאלו שלא ניגשו לבגרות באנגלית ולכן לא יכולים להעיד על השפה האנלית שלהם, תנתן האופציה לעבור קורס אנגלית פנימי במוסד הלימודים עצמו שבסופו מבחן רמה בסיסי באנגלית. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד נדרשים המועמדים לקורס מנהל עסקים להגיע עם ידע בסיסי ביישומי המחשב – ידע ברמה כזו שמרבית האנשים בטווח הגילאים 20-45 מכירים היטב ואף מעבר. ויחד עם זאת, אם אין ברשותכם ידע ביסיסי שכזה במחשבים, אותם מוסדות שדורשים אותו בדרך כלל יאפשרו לכם לעבור קורס פנימי שהם מציעים אצלם לשם הקניית מיומנויות מחשב אלו.

משך הלימודים בקורס מנהל עסקים
תקופת הלימודים בקורס ניהול עסקי בדרך כלל עומדת על בין חצי שנה ל-8 חודשי לימוד אקדמיים, שנפרסים על פני סמסטר או שני סמסטרים - וזה עומד בדרך כלל על כ-300 שעות לימוד אקדמיות. כמו כן, במרבית ממוסדות הלימוד מוצעים גם לימודי ערב (ולא רק לימודי בוקר) וזאת במטרה להקל על קהל התלמידים שבוחרים ללמוד את הקורס גם במקביל לעבודתם ולתעסוקתם. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון שנתונים כמו משך לימודים ואופי המסלול (אם בבוקר או בערב) הם נתונים שמאוד משתנים ממוסד לימודים אחד למוסד לימודים אחר – כל מוסד לימודים והאגנדה שלו, כל מוסד והמתכונת הלימודים שהוא מציע בעבורכם.

תעודת ההסמכה שמוענקת
כל תלמיד שיעמוד בהצלחה בדרישות שהציב מוסד הלימודים, יקבל בתם קורס ניהול העסקים תעודת גמר רשמית מטעם מוסד הלימודים. יתרה מכך, בחלק ממוסדות הלימוד מדובר יהיה בתעודת "מנהל עסקים בכיר". וזאת כמובן לצד ארגז הכלים השלם שהתלמידים הרוויחו לאורך הלימודים ואיתם הם יוצאים לשוק התעסוקה בכדי להפוך למנהלים מצויינים ולהביא עסקים לגדולה.

סרטוני וידאו על קורס ניהול עסקי
אודות קורס מנהל עסקים
אבי בן שבת מסביר על הקורס הייחודי של מנהל עסקים פרקטי הנלמד במכללה. תוכלו לגלות בסרטון את ייחודיות הקורס, תדירות הלימודים, מה ייחודיות המרצים אשר מעבירים את הקורס, ומה היתרון הכללי של בוגרי קורס זה ביחס לבוגרי תואר ראשון במנהל עסקים.
 • ייחודו של קורס מנהל עסקים
  ייחודו של קורס מנהל עסקים
 • הדר כהן- קורס מנהל עסקים בABS
  הדר כהן- קורס מנהל עסקים בABS
 • לשכת המסחר- המכללה העסקית
  לשכת המסחר- המכללה העסקית
 • תנאי הקבלה לניהול עסקי בויצו חיפה
  תנאי הקבלה לניהול עסקי בויצו חיפה

מאמרים מקצועיים בנושא קורס ניהול עסקי

 • איפה ללמוד אימון עסקי
  איפה ללמוד אימון עסקי
  תחום אימון מרתק במיוחד שתופס תאוצה בשנים האחרונות הוא תחום האימון העסקי – תחום שמיועד לאנשים בעלי ראיה אסטרטגית רחבה, בעלי חוש עסקי חריף ולכאלו שהם מאמנים בהווייתם. אתם חלק מהם? הכתבה הזו עבורכם....המשך
 • ללמוד בלי פסיכומטרי
  ללמוד בלי פסיכומטרי
  בחינת הפסיכומטרי אינה חובה בכדי ללמוד תחום מסויים! עליכם לדעת שיש לכם מספר אופציות שונות ללימודים גם בלעדי הבחינה. אז אם המצב הוא כך אצלכם, הכנסו לכתבה הבאה ותוכלו לקרוא על שלל האפשרויות שלכם!...המשך
 • מה נותן קורס יזמות עסקית?
  מה נותן קורס יזמות עסקית?
  כמה פעמים עלה לכם רעיון ששווה מיליון דולר לראש? אבל בסופו של דבר לרעיונות שני נתיבים עיקריים – או להיכנס למגירה או לצאת אל העולם הגדול וכאן נדרשת רוח חדשנות ובעיקר יזמות עסקית עקשנית, החלטית ומנוסה....המשך
 • הקמת עסק קטן
  הקמת עסק קטן
  כולנו אינדיבידואלים ולכולנו העדפות שונות ומאפיינים שונים. ישנם אנשים הבנויים לעבוד כשכירים לאורך כל חייהם וישנם כאלו המעוניינים להקים עסק אך חוששים מהערפל הכבד השורר על תחום זה. אפשר להקים עסק קטן לבי...המשך
 • יום העסקים הקטנים
  יום העסקים הקטנים
  זו הולכת להיות השנה השלישית ברציפות אשר מתקיים בה "יום העסקים הקטנים" בכל רחבי הארץ. יום זה מתקיים השנה בין התאריכים 29-30 בינואר 2015. ביום זה, עסקים קטנים רבים יקבלו חשיפה באופן שמאפשר להם להציע הנח...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú