סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס ייעוץ מס
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס ייעוץ מס

תחום המס הוא מאוד מרכזי בעבור המדינה ונוכח כך הפך למרכזי מאוד בקרב כל גוף בישראל או אפילו אנשים עצמאיים ובעלי עסקים קטנים. אף אחד לא רוצה לעשות טעויות אבל מה לעשות שרובנו לא מכירים את התחום ואת כלל ההתניות שלו. בדיוק בשביל זה יש את יועצי המס. בדף זה ריכזנו עבורכם את כל המידע הנחוץ לכם בעת ההחלטה להפוך ליועצי מס בענף הפיננסים וללמוד את התחום. בעמוד זה, תוכלו גם לצפות בכל מוסדות הלימוד המובילים המציעים קורס ייעודי לייעוץ מס. אם ברצונכם לקבל מידע נוסף על הלימודים ביחרו אחד מן הקורסים המוצגים מטה, השאירו פרטים בדף צור הקשר ונציג יחזור אליכם בהקדם עם הצעה ללימודי ייעוץ מס.

לימודי ייעוץ מס
כיום יועץ מס הנו מקצוע מבוקש ביותר, ולו בשל התנודות הרבות בשוק הפיננסי ובשל העובדה ששלל בעלי עסקים ואנשים פרטיים עשויים להזדקק לשירותיו של יועץ מוסמך במהלך החיים, ועל כן מי שמחפש אחר עבודה מבטיחה ומי שמתחבר לצד הראלי, למשוואות ומספרים – ייבחר בחוכמה להתמקד בלימודי יעוץ מס.
קורס יעוץ מס הנו קורס שאורך זמן יחסית ממושך, בערך כחצי שנה, אך יחד עם זאת גם יש לקחת בחשבון שנלמדים בו לא מעט דברים והוא עשוי לפתוח לא מעט דלתות. מכאן שכל אחד אשר מעוניין ללמוד את הקורס מוזמן לבחון את המקומות השונים בהם הקורס מועבר, להשוות איכויות ולהגיע לידי ההחלטה הנכונה והמתאימה ביותר עבור יעד לימודי קורס יעוץ מס, ולו עבור איכות עתיד הקריירה שלו.
בפורטל הנוכחי אתם מוזמנים לקבל מידע כמה שיותר מקיף אודות הקורס - הן מבחינת היקף שעות הלימודים, המוסדות בהם ניתן לעבור את הקורס, אופציות התעסוקה ומידע מקיף לגבי מה לומדים, והן מבחינת הסתכלות יותר מושכלת על העתיד המקצועי שלכם, כאשר טוב לדעת שבכול שלב אתם מזומנים ליצור קשר (טלפוני או מקוון) ולקבל מידע יותר מפורט אודות שאלות נוספות אשר עשויות לצוף בתחום.

קורס ייעוץ מס

קורס ייעוץ מס עשוי להבטיח לבוגר הלימודים הכנסה נאה כבר עם סיום הקורס. על אלו סכומים מדובר? על הכנסה אשר נעה בין 4,500 ₪ לבין 6,000 ש"ח, כאשר יש להיות מודעים לכך שמספרים אלו מהווים רק את נתוני הפתיחה, וזאת כי מדובר בתחום בו תמיד יש לאן להתקדם ועל כן ככול שיותר צוברים ניסיון, כך ניתן לזכות במשכורות יותר משמעותיות, וזאת עוד מבלי שדיברנו על האופציה להיות עצמאיים בתחום.
אי לכך, אם גם אתם חושבים ללכת על כיוון זה, מומלץ ביותר לעצור ולשאול את עצמכם האם אתם אנשים ראליים אשר שואפים להתברג אל חברות גדולות, או לחלופין האם אתם אנשים אשר מבקשים להיות עצמאיים, וכמובן שיש לבחון האם אתם טיפוסים אשר יכולים לשבת מדי יום מול ספרים ומספרים ובאופן כללי שומרי סדר ואוהבים נתוני חוקי. מכאן שאם מבקשים לעבוד בנציבות המס, אם מבקשים לחבור אל השוק הפרטי ואם מבקשים תחום שעתיד להמשיך להיות רלוונטי לאורך שנים ארוכות – הרי שמומלץ לבחון היטב אודות הקורסים השונים.

תכני הלימוד בקורס ייעוץ מס
כפי שציינו, קורס ייעוץ מס הנו תחום עשיר במידע אשר חולש על לא מעט תחומים בתחום. מבקשים טעימה? ובכן תלמידי הקורס עתידיים לעבור על כלל הרשימה הבאה: מבוא למיסים, הוצאות רכב, מהו פטור ומי זכאי לו, הוצאות, פחת ותקנות, מיסוי יחיד, להבין מהו חוק מס ומהם הליכי גבייה, לעבור על  השינויים האחרונים בחקיקה, להכיר מהו חישוב מאוחד לצד חישוב נפרד, לבחון שומה, דרכי הימנעויות ממס, מיסוי חברות מול מיסוי יחידים, שותפויות, עידוד התעשייה, הוראות ניהול ספרים, רווח והון, חוק עידוד השקעות הון, חוק התיאומים, חוק מס, שומת שבח, הצהרת הון, מס שכר ומס מעסיקים, עבירות מיסים, הוצאות עודפות, מהן הזכויות ומהן החובות של יועץ מס ועוד.
כמו כן, אם בכך לא די, הרי שגם נהוג להתמקד בכול הנוגע לביטוח לאומי, ענפי הביטוח, דמי ביטוח וסוגי מבוטחים. בנוסף נלמד לעומק מס ערך מוסף (שבין היתר מתייחס לתפעול), היבטים משפטיים, ניהול ספרי שומה, עברות, החזרות, חישובי פחת, גבייה, ייעוץ מס, חובות אבודים, מגוון התחייבויות, רכוש קובע, הערכת מלאי, ביקורת חשבונות, שחזור חשבונות הון, חובות מסופקים ועוד. לבסוף ראוי לציין שלימודים אלו מושתתים על לא מעט תרגולים שוטפים אשר עוזרים להטמיע אט אט את החומר הרב, כך שאין להירתע מרוחב היריעה, אלא לחשוב מה ניתן להפיק בתום הלימודים.

איפה לומדים קורס ייעוץ מס
להלן רשימת מקומות איכותיים בהם ניתן ללמוד קורס ייעוץ מס, כאשר כל קורס מצדיק בדיקה נוספת, ולו על מנת לוודא רזומה ועל מנת לבחון מהן המשמעויות לגבי שם המקום, ולו עבור היכולת לפתוח דלתות מקצועיות:

• המכללה למנהל אשר מציעה מגוון סניפים.
• מכללת משלב אשר נמצאת במרכז הארץ בתל אביב.
• מכללת עתיד שגם היא מציעה פריסה ארצית.
• מכללת רמת גן.
• הקריה האקדמית אונו שבאור יהודה.
• המכללה הרב תחומית בחיפה.
• המכללה האקדמית כנרת אשר יושבת בעמק יזרעאל.
• המכללה האזורית צפת.
• מכללת נצרת עילית יזרעאל.
• מכללת באר שבע.
• מכללת אתגר שגם כן יושבת בבאר שבע.
 
מיהו קהל היעד ללימודי קורס ייעוץ מס?

כבר ציינו שקורס זה מתאים עבור טיפוסים ריאליים וחובבי עובדות וסדר, אף פה נוסיף ונחדד שקורס זה אידאלי עבור שתי קבוצות של אנשים, כאשר קבוצה אחת מתייחסת אל אנשים אשר מבקשים להיכנס לראשונה לתחום ואילו הקבוצה השנייה מתייחסת אל אנשים שכבר מצויים בתחום, אך מרגישים שחסרה להם הדרכה או ידע נוסף. פה נוסיף ונציין שתמיד לפני תחילת הלימודים מוטב לאתר אנשי מקצוע שכבר חיים את התחום, וזאת על מנת לקבל פרטים מעט יותר אמתיים.

מהם תנאי הקבלה לקורס ייעוץ מס?
כל מוסד לימודי עשוי לדרוש תנאים מעוט שונים, אך באופן כללי יש להיות מעל גיל 18, יש צורך בשתיים עשרה שנות לימוד ולהחזיק בתעודות סוג 2 בהנהלת חשבונות. כמו כן, טוב לדעת שגם ניתן למצוא הכשרות אחרות אשר עשויות להימצא כרלוונטיות - דורש בירור מקדים. לבסוף נציין שגם מי שאינו מחזיק בתעודת בגרות, או ב  12 שנות לימוד, מומלץ שיברר על מבחן חיצוני ייעודי ליועצי מס.

משך הלימודים בקורס יעוץ מס
רוב הקורסים בנושא נמשכים כ185 שעות אקדמיות, כך שתוך חצי שנה ניתן לסיים את הלימודים, ובנוסף נציין שניתן לרכוש מקצוע חשוב מעין זה ועל הדרך גם להחזיק במשרה מלאה, ולו כי לא מעט קורסים מאפשרים מסלולי ערב. עוד נציין שלאחר תום הלימודים ומעבר על מבחני ההכשרה, גם נהוג לעבור תקופת התמחות במשרדים המובילים לאורך חצי שנה נוספת – כך שבאופן כללי ניתן לומר שסה"כ מדובר בשנה של השקעה, עד שנכנסים ממש בעובי הקורה ומתחילים להרוויח משכורות יפות.

תעודה/הסמכה מקצועית לבוגרים
כל מוסד לימודים מעניק בתום התקופה תעודת גמר מטעם המוסד הנבחר ולאחר שעוברים את מבחני ההכשרה החיצוניים (חשבונאות ומיסים) זוכים לאישור הנכסף - לעסוק בייעוץ מס.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים

לימודי ייעוץ מס ללא ספק דורשים לא מעט השקעה ועל כן טוב לדעת מה מחכה בקו הסיום, למה יש לשאוף ומאלו פירות ניתן ליהנות בתום התקופה. אי לכך, נציין שראשית יש לעבור תקופת הכשרה אשר אורכת כחצי שנה, כך שכבר מדובר בנחיתה רכה ולא ישר נזרקים למים. בתום התקופה יש שנשארים לעבוד תחת אותה חברה ויש אנשים אשר מוצאים את דרכם במגוון מוסדות אחרים. באופן כללי הבוגרים זוכים לקבל את התואר "חשבונאים" ולעבוד תחת מגוון חברות גדולות, בהן הם מעניקים שירותי ייעוץ מס נרחבים למגוון לקוחות, כאשר ככול שיותר רוכשים ניסיון, כך ניתן יותר להתקדם בתחום ואף להפוך לעצמאיים.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס ייעוץ מס ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס ייעוץ מס

התפתחות התחום הפיננסי והפיכתו למשוכלל ומתקדם יצרה דרישה רבה לאנשי מקצוע בעלי התמחות בתחומים הספציפיים וביניהם בתחום המס. מתוקף הכשרתו, מספק יועץ המס את המענה החשבונאי לבעלי עסקים עצמאיים, תוך ייצוגם למול שלטונות המס השונים, תוך מתן פתרונות לבעיות השונות הנוגעות למיסים שעל בעל העסק לשלם. למעשה, כל חברה או עסק לניהול חשבונות נדרשים להגיש דוחות לשלטונות הביטוח הלאומי, המע"מ ומס ההכנסה על פי חוק, ועל כן כל עצמאי זקוק ליועץ מס לשם הבטחת ייעוץ וניהול אופטימליים של כלל ענייני המיסים המסועפים. כך למעשה, באפשרותו של יועץ מס אשר מבצע את עבודתו נאמנה לחסוך עבור שוכר שירותיו הון רב ויתרה מכך למנוע אי נעימויות וצרות רבות אחרות שקשורות חלילה באי עמידה בהתחייבויות על פי החוק. בכדי להפוך ליועצי מס בשוק הפיננסי הישראלי, נדרשים לימודים שבסיומם מוענקת תעודת יועץ מס.

מידע כללי אודות המסלול ללימודי יועצי מס
לימודי ייעוץ מס מטרתם להכשיר יועצים מומחים לפיננסים ולמיסוי, תוך הבטחת שילובם בשוק העבודה העצמאי או השכיר. קורס ייעוץ מס מקנה שלל כלים ומיומנויות בנושאי מיסים כגון ניהול חשבונות, פתיחת תיק ברשויות המס, חישוב החזרי מס לשכירים ועצמאיים, עבודה אל מול רשויות המס, ביצוע תיאומי מס, הענקת ייעוץ כלכלי ופנסיוני, מס שבח, מע"מ, מילוי והגשת דוחות שנתיים והצהרות הון ועוד ועוד. במקביל, מרבית המכללות המציעות קורס ייעוץ מס מספקות הכנה יסודית לקראת הבחינות בתחום, תוך לימודם ותרגולם של כל נושאי הבחינות.
נשמע לכם כמו התחום האידיאלי עבורכם? אז דעו לכם שריכזנו עבורכם בעמוד זה את כל המידע הנחוץ לכם לקראת קבלת ההחלטה לגבי ההרשמה ללימודי יעוץ מס וההשתלבות בתחום זה בשוק התעסוקה. בעמוד זה תוכלו למצוא תקציר של הסילבוסים בתחום זה, את מוסדות הלימוד שמציעים תחום לימוד זה והפריסה שלהם ברחבי הארץ על כלל הסניפים, את קהל היעד שהתחום הכי יתאים לו, את תנאי הקבלה שנדרשים בכדי להרשם ללימודים, משך הלימודים בתחום, תעודת הגמר שמוענקת בסיום הלימודים, אפשרויות התעסוקה בסיום הלימודים וכדומה.

מה כוללים תכני הלימוד בקורס יועצי מס?
קורס יועצי מס נועד להכין אתכם לעבודה בתחום בפועל ולא פחות מכך, להכין אתכם לבחינות החיצוניות מטעם מועצת יועצי המס – הבחינות שבלעדיהם לא תוכלו לעסוק בתחום. בדיוק בגלל זה, תוכנית הלימוד כולה בקורס מותאמת לתכנים הנדרשים בבחינות הרישוי בתחום. בדרך כלל, בהתחלה תכני הלימוד כוללים היכרות עם עולם הפיננסים ברמת המאקרו (המשגות, ענייני חקיקה בתחום, הלוגיקה של הענף וכדומה), ומשם התכנים צוללים היישר לרמה המיקרו טאקטית הכוללת – כיצד מוענקים פטורים ממס, כיצד מתבצעים החישובים השונים, היכרות עם כלל תהליכי השומה וכן עם כלל תהליכי הגבייה, ההנחיות לגבי מיסוי של תאגידים וחברות לעומת יחידים, העבירות השונות בתחום המס, כיצד יש לבצע הצהרות הון, היכרות עם כל אחד מהחוקים ועם התקנות השונות בתחום, היכרות מלאה עם חוק הביטוח הלאומי ויישומו, התפעול והגבייה של מס הערך המוסף וניהול הספרים, ביצוע ביקורות, כיצד לדווח נכון, כיצד לשחזר חשבונות ועוד ועוד. יצויין עוד כי מלבד השיעורים הפרונטליים בהם מועברים התכנים באופן עיוני, ישנם גם לא מעט תרגולים של החומר הנלמד, סימולציות וכן בחינות תרגול שנועדו לדמות את בחינות הרישוי שעימן יאלצו התלמידים להתמודד בסיום הקורס.

איפה ניתן למצוא מתכונת ללימודי יעוץ מס?
נוכח הביקוש והמרכזיות של תחום ייעוץ המס בעולם הפיננסים, קורס יועצי המס מוצע במגוון רחב למדי של מכללות ומוסדות לימוד אקדמיים ברחבי הארץ כולה. כך למשל, בצפון הארץ תוכלו למצוא את הקורס במכללה למינהל בסניף חיפה. כמו כן, במרכז הארץ תוכלו למצוא את הקורס במכללת מישלב המציעה את הקורס בתל אביב, במכללת רמת גן שמציעה את הקורס ברמת גן כמובן, במכללת חשב שמציעה את הקורס בכפר סבא וכן במכללה למינהל שמציעה את הקורס בסניפים שלה בפתח תקווה, באלעד, בנתניה, בתל אביב, בראשון לציון ובירושלים. בנוסף, בדרום הארץ תוכלו למצוא את הקורס במכללת אתגר שמציעה את הקורס בבאר שבע וכן במכללה למינהל שמציעה תחום לימוד זה בסניפים שלה בבאר שבע ובאילת.

קהל היעד שמתאים לו ללמוד ולהפוך ליועץ מס
הלימודים יכולים להתאים למגוון רחב למדי של קהלי יעד, כאשר ביניהם: חובבי מספרים שלא חשים פחדים לא מוסברים ממספרים ומטפסים מסועפים, לאנשים שאוהבים כספים ותמיד ידעו שיעסקו בתחום פיננסי כלשהו, לאנשים שלא חוששים להפוך לעצמאיים בענף הפיננסים ואף רוצים בזאת (למרות שזה כלל וכלל לא הכרחי), לאנשי ניהול חשבונות שמרגישים שהם רוצים לעלות מדרגה ולהרוויח הסמכה נחשקת במיוחד בענף וכן לבוגרי תואר אקדמי כדוגמת כלכלה שרוצים להפוך את התואר התאורטי האמורפי למקצוע של ממש ולהשתלב במוסדות הפיננסים הגדולים, במשרדי רואי חשבון גדולים או באופן עצמאי כיועצים למספר חברות ועסקים בו זמנית.

מהם תנאי הקבלה שצריך לעמוד בהם בכדי להתקבל לקורס יעוץ מס?
בכדי ללמוד את תחום ייעוץ המס, נדרשים המועמדים במרבית ממוסדות הלימוד המתמחים בתחום זה להיות בעלי השכלה של 12 שנות לימוד וזאת לצד תעודה של הנהלת חשבונות סוג 2 - של משרד התמ"ת או / ו מכינה בחשבונאות בעלת ציון עובר בבחינת הגמר. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד ידרשו מכם גם להציג את הזכאות לתעודת בגרות מלאה ולא יסתפקו ב-12 שנות הלימוד.

כמה זמן נמשכים לימודי ייעוץ מס?
הלימודים בתחום ייעוץ המס נפרסים בדרך כלל על פני כשנת לימודים אחת או שתיים לכל היותר, וזאת לרוב במתכונת לימודית הכוללת שני מפגשים בשבוע, בדרך כלל בשעות הערב. כמובן שמדובר במתכונות לימוד שמשתנות ברמה כזו או אחרת בין מוסדות הלימוד השונות בשוק הלימודים, ולכן חשוב לבחון נתון זה באופן פרטני למול מוסדות הלימוד השונים שעשויים להיות רלוונטים עבורכם מבחינה גאוגרפית. כמו כן, חשוב לציין שבסיום הלימודים נדרשת גם שנת התמחות וכן עמידה בהצלחה בבחינת נציבות המס לשם קבלת תעודת יועץ מס.

איזו תעודה מוענקת בסיום הלימודים?
בסיום לימודי ייעוץ מס מוענקת לבוגריו תעודת גמר בהתאם למוסד הלימודי הנבחר, כאשר זו מהווה תנאי מוקדם להגשת מועמדות לבחינות החיצוניות מטעם נציבות מס ההכנסה (מיסים וחשבונאות) ולביצוע תקופת ההתמחות שגם היא תנאי בסיסי לעיסוק בתחום.

מהן אפשרויות התעסוקה בסיום הלימודים?
עם סיום הלימודים, כאמור מוענקת תעודת גמר של קורס יועצי מס, אך זה לא מסתיים כאן. לאחר שרכשתם בקורס את כל הידע הנדרש לקראת הבחינה, לאחר שעברתם את שתי הבחינות החיצוניות הנדרשות (האחת במיסוי והשניה בחשבונאות) ולאחר שעברתם גם את תקופת ההתמחות הנחוצה – עומדות בפניכם אינספור אפשרויות תעסוקה מאתגרות כיועצי מס מורשים. יצויין כי השכר ההתחלתי של יועץ מס אמנם עומד על כ-6000 ש"ח, אבל חשוב לומר שהוותק בענף הפיננסים נותן את אותותיו מהר מאוד, ותוך כמה שנים השמיים הם הגבול עבורכם. אתם יכולים לעסוק בתחום באופן עצמאי ולייעץ לחברות ולגופים שונים במשק בתחום המס או לחלופין אתם יכולים להיות יועצי מס בחברות ראיית חשבונות גדולות במשק.

מאמרים מקצועיים בנושא קורס ייעוץ מס

 • מה לומדים בייעוץ מס
  מה לומדים בייעוץ מס
  המיסים פוגשים את כולנו בשלב כזה או אחר ולמרות זאת, עדיין מרביתנו לא מבינים את התחום עד הסוף, לא יודעים כיצד להתמודד איתו ובטח שלא מכירים את כל התקנות סביבו. רוצים להיות אלה שכן? רוצים להפוך ליועצי מס?...המשך
 • יועץ מס כמקצוע
  יועץ מס כמקצוע
  קורס יועצי מס נועד להכשיר אנשים כמומחי מס, מה שיגרום להם להשתלב בחברות ייעוץ מס שונות או לפתח קרירה כעצמאי בתחום. אם אתם מחפשים מקצוע פורה כלכלי בתחום המס, כנראה שזה הקורס בשבילכם. הכנסו לפרטים!...המשך
 • מה זה יועץ מס?
  מה זה יועץ מס?
  תפקיד יועץ כולל הכנת דו"חות מס ומתן ייעוץ בפועל בארגונים עסקיים ציבוריים, פרטיים ובצורה עצמאית. אם עולם המס והמספרים מעניין אותכם, ואתם חושבים שתוכלו להשתלב בתחום, קורס יועץ מס זה הקורס בשבילכם! ...המשך
 • לימודי ייעוץ מס
  לימודי ייעוץ מס
  יועצי המס מספקים לארגונים פרטיים אסטרטגיות מס ומספקים ייעוץ על חקיקת המיסוי. מתוקף תפקידו של היועץ להבטיח שלקוחותיו ישלמו את הסכום המינימאלי של המס הנדרש כחוק מבלי לגרוע מחובותיהם או זכויותיהם....המשך
 • הכשרה מקצועית לייעוץ מס
  הכשרה מקצועית לייעוץ מס
  יועצי המס משתמשים בניסיונם המקצועי ובהבנתם בתחיקות מס על מנת לספק שירותי ייעוץ עבור קהל לקוחותיהם: בעלי עסקים גדולים וקטנים כמו גם לקוחות אישיים. זאת, בכדי לוודא שהלקוח פועל כחוק ואיננו משלם יותר מן ה...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú