סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס הכשרת מנהלים
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס הכשרת מנהלים

קורס פיתוח מנהלים - סוללים את הדרך שלכם למעלה

קורס הכשרת מנהלים יעניק לכם את כל הכלים שמנהל צריך בעסקת חבילה אחת. הזירה העסקית המודרנית מציבה מנהלים מול אינספור אתגרים ובראשם תחרותיות מוגברת, חיפוש אחר בידול עסקי, חזון ויכולת עמידה ביעדים שנתיים. תכנית לימודים זו תקנה לכם תיאוריה משולבת בכלים מעשיים אותם תרכשו בעזרת תרגול תכוף, סדנאות פרקטיות וליווי מקצועי מנבחרת מרצים שחיה ונושמת את השטח. עד תום התכנית, גם אתם תצליחו לשכלל את מיומנויות הניהול הקיימות שלכם, להוסיף עליהן ולהפוך למנהלים מובילים שנותנים ערך מוסף אדיר לארגון.

בעמוד זה תוכלו למצוא את המידע המקיף על קורסים העוסקים בהכשרת מנהלים ודירקטורים. מיצאו את הקורס המתאים ביותר לצרכיכם, מלאו את דף צור הקשר המצורף אליו ונציג ייצור עימכם קשר תוך שעות ספורות עם כל המידע לו אתם זקוקים. לחילופין, בתחתית העמוד תוכלו למצוא מגוון מוסדות מובילים בתחום זה ובמקום אחד. באפשרותכם לסמן אחד או יותר מבין המוסדות המומלצים ולהשאיר פרטים ישירות לנציגיהם שיחזרו אליכם עם מידע על שכר הלימוד, סילבוס תכנית הלימודים ועוד!

כדי שגם אתם תובילו לפסגות חדשות

כמנהלים כולנו מודעים לכך שההצלחה של הקריירה שלנו תלויה באופן ישיר ביכולת שלנו להשפיע ולהניע תהליכים שונים בארגון. עם זאת, מטבע הדברים אנו נתקלים באתגרים יומיומיים במקום עבודתנו כשאלו מצריכים מאיתנו להידרש לחשיבה מחוץ לקופסה, שמירה על קור רוח ויכולת להיות מסוגלים לפקד על צוותים בשלל משימות שונות. כל אלו הם רק דוגמה קטנה למה שמרכיב אגף מנצח המוביל את החזון והיעדים של הארגון.

מנהלים רבים מעידים כי אופי עבודתם משפיע עליהם בצורה ניכרת ומביא עמו לא מעט לחצים, דאגות ובמקרי קיצון אף תחושה של חוסר אונים. ייתכן ואתם מעורים היטב בתהליכים הפנים ארגוניים של החברה בה אתם מועסקים, וייתכן מאוד שאתם מביאים עמכם ערך מוסף שלא יסולא מפז הכולל וותק וידע בשלל תפקידים שמרכיבים את האגף עליו אתם אחראים – אז למה בכל זאת אתם חווים קשיים מסוימים? וותק וניסיון תעסוקתי הוא דבר אחד, וחוסר היכרות עם טכניקות ניהול ושיטות עבודה סדורות במשרות בעלות אופי ניהולי הוא דבר אחר לגמרי, והוא עלול בהחלט לתת את אותותיו הן בחייכם הפרטיים והן בתפקודכם המקצועי.

לא כולנו נולדנו עם מיומנויות ניהול טבעיות ובדיוק מן הסיבה הזו, מוסדות לימוד רבים פתחו את שעריהם והרכיבו עבור מנהלים חדשים וותיקים כאחד קורס הכשרת מנהלים מקצועי. במסגרת התכנית, רוכשים המשתתפים ארגז כלים תיאורטי ויישומי המסייע להם לפתח, לשפר ולשכלל את מיומנויות הניהול הקיימות וליישמן במקום עבודתם כבר החל מן השיעור הראשון.

מה קורס הכשרת מנהלים ייתן לי?

היתרון הגדול של המסלול טמון ביכולתו להטמיע בקרב המשתתפים שיטות ניהול סדורות שאותן ניתן להתאים וליישם במקום העבודה. בין התועלות שתכנית לימודים זו מביאה עמה ניתן למנות:

• שיפור מיומנויות התקשורת הבין אישית: קורס מנהלים מכיר בקשר הישיר התלוי בין הצלחתו של המנהל לבין יכולתו להשפיע ולתקשר עם לקוחות מובחרים, עמיתיו השונים לעבודה מן האגפים המקבילים אליו ועם ממלאי התפקידים השונים אשר עובדים תחתיו. אי לכך, התכנית שמה על מיומנויות התקשורת המילולית והא-מילולית דגש רב.

• ניהול זמן נכון: ידוע כי מנהלים בעלי יכולות פרודקטיביות גבוהות הם מנהלים עם נתונים בולטים מול הדרגים הבכירים ובאפשרותם לסלול את הקריירה שלהם בקלות רבה יותר. בנוסף לכך, פרודקטיביות נמוכה היא "מתכון בטוח" למתחים בעובדה. אי לכך, לימודי הכשרת מנהלים מקנים למשתתפיהם מיומנויות בניהול הזמן, בייעול העבודה, תיעדוף משימות נכון והגדרת אסטרטגיית עבודה שתאפשר להם להשיגן.

• שיפור יכולות מנהיגות: אתם בטח שואלים את עצמכם מהו ההבדל בין מיומנויות תקשורת בין אישית בסעיף הראשון לבין יכולות מנהיגות? ובכן, מיומנויות תקשורת הן בהחלט נדבך חשוב בניהול, אך הן אינן בהכרח גורמות לצוות שעובד תחתיכם לראות בכם כדמות בכירה. שיפור מיומנויות ניהול מתמקד ביכולתכם להיות עם האצבע על הדופק בכל עת – מתי לשפר את המורל של העובדים, מתי להראות קשיחות, כיצד לעשות זאת מבלי לעורר אנטיגוניזם, כיצד להוות דוגמה וכיצד להעניק לצוות תחושה שיש על מי לסמוך.

קורס הכשרת מנהלים

כיום הקורס נלמד במגוון מוסדות ברחבי הארץ. תכנית הלימודים מבוססת על הרצאות פרונטליות להקניית ידע תיאורטי נרחב בטכניקות ניהול וסוקר מחקרים עדכניים שונים שנעשו בתחום זה. אלו כוללים את התמודדותו של המנהל עם האתגרים המודרנים וכיצד להתבלט בארגונים גדולים. חלק בלתי נפרד וחשוב מן הקורס מתמקד בפן היישומי וכולל לימודים חוויתיים הכוללים סדנאות וסימולציות מעשיות המדמות קשיים ואתגרים מולם מתמודדים מנהלים בשגרת עבודתם היומיומית.

בנוסף לכך, רוכשים המשתתפים פרקטיקה יקרת ערך בפיתוח טכניקות וכלים למנהיגות כשמצד אחד תדעו כיצד להעצים את עובדיכם ולשבחם בעת הצורך וכיצד להפגין תכונות פיקודתיות הנדרשות מפעם לפעם כדי להוביל צוותים ולנתבם על פי היעדים השונים.

לרשימת מוסדות הלימוד המלאה ללימודי פיתוח מנהלים לחצו כאן

נושאי לימוד

התכנים הנלמדים במסגרת התכנית עשויים להשתנות במידה מסוימת בין מוסד אחד למשנהו. מסיבה זו, מומלץ לבצע סקירה של מספר תכניות לימוד בכמה מוסדות אותם תוכלו לראות בתחתית המאמר. בכל שלב ניתן להשאיר פרטים למוסד מסוים ונציגיו יחזרו אליכם בהקדם עם פרטים נוספים ואפשרות לתיאום פגישת ייעוץ. כאן בפורטל הלימודים ToStudy קיבצנו עבורכם מספר נושאי ליבה המאפיינים את מרבית תכניות הלימוד:

• משמעות תפקיד המנהל
• אתגרי המודרנה: קשיים, אתגרים והתמודדות עם לחצים
• ניהול זמן ותיעדוף משימות
• אתיקה ניהולית ומיומנויות מנהיגות
• ניהול צוותים והנעת תהליכים
• הצבת יעדים והתווית אסטרטגיה ביצועית
• תקשורת בין אישית
• פיתוח אינטליגנציה רגשית
• אופן הליך קבלת החלטות אפקטיבי
• ניהול משברים וחשיבה יצירתית
• פיתוח והעצמת עובדים
• טכניקות משא ומתן
• התמודדות עם אי וודאות
• קידום רעיונות אישיים והתבלטות מול דרג בכיר
• ועוד.

איפה מלמדים קורס מנהלים?

כאמור, כיום ישנם מוסדות מקצועיים רבים המכשירים עתודות ניהוליות ומנהלים בפועל בפריסה ארצית נרחבת. בין המוסדות השונים אותם גם תוכלו למצוא בתחתית המאמר ניתן למנות את:

• ABS בית ספר למסחר ועסקים בתל אביב
• מכללת גישות עם סניפים ברחובות, אשדוד, אשקלון, רמת אפעל, רעננה, מודיעין, ירושלים וחיפה
• המכללה האזורית אשקלון – היחידה ללימודי חוץ
• המכללה המשותפת ולה סניפים בחדרה וחיפה
• להב – הפקולטה לניהול באוניברסיטת תל אביב
• מכללת ארז בשלומי
• אוניברסיטת בן גוריון – לימודי חוץ
• המרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן – היחידה ללימודי חוץ
• מכון התקנים הישראלי בתל אביב.

תנאי קבלה

ככלל, לימודי הכשרת מנהלים פתוחים בפני הקהל הרחב ומתאימים לעובדים במסלולי עתודה ניהולית, מנהלים בפועל המעוניינים לפתח את יכולותיהם המקצועיות ועובדים ללא רקע ניהולי המבקשים להקנות לעצמם ארגז כלים מקצועי על מנת להתקדם ולפתח את עצמם מבחינה מקצועית. במסגרת ההרשמה, ייתכן והמועמדים יידרשו למעבר ראיון קבלה קצר לצורך בדיקת מידת ההתאמה ותיאום הציפיות מן הקורס.

קהל יעד

מרבית מוסדות הלימוד פותחים את התכנית בפני הקהל הרחב ואינם מציבים דרישה באשר לרקע קודם. אם אתם מבקשים לפתח את עצמכם מבחינה מקצועית וחשים כי ישנם קשיים מסוימים המכשילים אתכם מלהתקדם – הרי שלימודים אלו יתאימו לכם במידה רבה.

היקף הלימודים

לימודי הכשרת מנהלים אינם נתונים לפיקוח ואי לכך ניתן למצוא את התכנית בהיקפים שונים. ישנם מוסדות המציעים מסלול מקוצר בן 5 מפגשים וישנם מוסדות המציעים קורס המתפרש על גבי כ-20 מפגשים. אל תתנו לאורך הקורס לקבע את החלטתכם כי ייתכן ואתם מחזיקים במיומנויות מסוימות וצריכים חיזוקים בדמות קורס מקוצר. מומלץ לקבוע פגישת ייעוץ עם המוסד ולבדוק מהי התכנית המתאימה ביותר עבורכם.

תעודות והסמכה

עם תום הקורס, בוגר שיעמוד בכל המטלות הלימודיות יקבל תעודת בוגר לימודי הכשרת מנהלים מטעם המוסד הרלוונטי הנבחר.

התעניינתם בלימודי קורס דירקטורים? בואו לקרוא יותר על התחום ולבדוק את מידת התאמתכם!

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס הכשרת מנהלים ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס הכשרת מנהלים

תחום הניהול הינו תחום מרתק אשר דורש עמידה ביעדים וביצוע ביקורות של כלל העובדים בחברה. המועמדים אשר מעוניינים לרכוש את הידע המקצועי בתהליך הניהול ואנשים שמטרתם לתפוס תפקידי מפתח בתחום ניהול חברות ובתי עסק יראו בקורס זה קורס נחוץ והכרחי על מנת להתקדם בסולם התפקידים. הקורס מקנה לבוגרים את התעודה המקצועית בתחום הניהול.

המטרה של קורס מנהלים
המטרה העיקרים של סגל ההוראה והנהלת הקורס היא להקנות את הכלים הדרושים לניהול נכון ומקצועי של מערכות אירגוניות מורכבות, והרחבת ידע בתחומים של תפקוד בעלי המניות ואנשי מפתח בחברות קטנות וגדולות. הסטודנטים יעברו הכשרה מעמיקה באמצעות הרצאות פרונטליות ושיעורים מעשיים המדמים את סביבת העב?דה של מנהל החברה או תאגיד.

מה לומדים במהלך קורס ומנהלים?
במהלך השיעורים, הסטודנטים ירכשו את הידע והמיומנויות המתאימות בתחומים כגון: האחראיות האזרחית והפלילית של המנהל, מיזוגים ורכישות, תגמול דירקטור, חובת האמונים של נושאי משרה, היבטים חשבונאיים של חלוקת רווחים, תכנון אסטרטגי בחברה, תפקיד הבעלים מול המערכת העסקית, ניתוח דוחות כספיים והערכות שווי, אסטרטגיה עסקית, כללים חשבונאיים מקובלים, אחריות דירקטור לביקורת ובקרה, תפקיד דירקטור מול מבקר פנים וועדת ביקורת, היבטים התנהגותיים בעבודת הדירקטוריון, כשירות, מינוי, התפטרות, פיטורין, הדירקטוריון, ההנהלה, בעלי המניות, סוגי התאגדויות בישראל, עבודת הדירקטוריון עם יועץ משפטי ומזכיר החברה, תהליכים ודינמיקה בקבלת החלטות בדירקטוריון, תגמול דירקטורים, מנגנוני הגנה, ביטוח, שיפוי ופטור נושאי משרה, מסמכי היסוד – סוגי חברות, שינויים מבניים, מיזוגים ורכישות, הגבלים עסקיים, הדירקטור החיצוני והדירקטור מקרב העובדים ועוד.

סרטוני וידאו על קורס הכשרת מנהלים
חוויות בוגרי A.B.S -בית הספר לעסקים
נתן, סטודנט מזה 4 חודשים במכללת ABS מציג את חווית הלימודים שלו ומסביר מדוע בחר דווקא במכללת ABS. היחס האישי, הלימודים הפרקטיים והליווי האישי הם היתרונות של המכללה בעיניו.
 • מנכ
  מנכ"ל מכללת ABS מספר
 • קורס הכשרת מנהלים בהמי
  קורס הכשרת מנהלים בהמי"ל
 • הטכניון- קורס הכשרת מנהלים
  הטכניון- קורס הכשרת מנהלים

מאמרים מקצועיים בנושא קורס הכשרת מנהלים

 • למה ללמוד מנהיגות
  למה ללמוד מנהיגות
  מנהיגות היא תכונה נרכשת שמאפשרת להניע את האחר לכדי פעולה מבלי בהכרח להפעיל סמכות או כוח, כי אם מתוך לויאליות, אמון ומוטיבציה. מדובר במיומנות בעלת השלכות גורליות בתחום העסקי. רוצה ללמוד לעשות זאת? ...המשך
 • פרטים על משאבי אנוש
  פרטים על משאבי אנוש
  במסגרת תפקידם, האנשים שאמונים על משאבי האנוש בחברות ובאירגונים השונים, אחראים על תיאום התפקידים המנהליים של הארגון, פיקוח על נושאים כמו ראיונות עבודה, שכר ועוד.. לכל הפרטים על הקורס, הכנסו לכתבה!...המשך
 • קורס הכשרה למנהלים
  קורס הכשרה למנהלים
  ההצלחה של המנהל תלוי ברמה המקצועית ובאיכות שלו. תחת לימודי הכשרה למנהלים ירכשו המשתתפים את כל המיומנויות והכלים אשר יקלו ויעזור למנהלים להתמודד עם תפקידים שונים. נשמע מעניין? פרטים נוספים בכתבה...המשך
 • מה קורס מנהיגות נותן לי?
  מה קורס מנהיגות נותן לי?
  האתגרים השונים שמאפיינים את החברה המודרנית, מצריכים, מעבר לטייטל הניהולי והניסיון התעסוקתי, גם מגוון עשיר של מיומנויות רכות שונות ולא תאמינו כמה כוח יש להן. כאן תקבלו את כל המידע על קורס מנהיגות....המשך
 • קורס הכשרת מנהלים
  קורס הכשרת מנהלים
  כישורים ניהוליים טובים הם מה שמבדיל בין בעל תפקיד בעמדה ניהולית לבין מנהל מעולה באמת. אולי לא לכולנו יש יכולות ניהוליות מולדות מצוינות, אבל החדשות הטובות הן שזה בהחלט לא סוף הדרך!...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú