קורס QA, קורס בדיקות תוכנה, לימודי בודק תוכנה QA
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר HACKERU קמפוס רמת גן בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר HACKERU קמפוס רמת גן בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר HACKERU קמפוס רמת גן בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר HACKERU קמפוס רמת גן בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס בדיקות תוכנה QA
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס בדיקות תוכנה QA

לפניכם רשימה של קורסי בדיקות תוכנה המוצעים על ידי מוסדות הלימודים המובילים בארץ. בחרו את מוסד הלימודים הכי רלוונטי עבורכם מתוך רשימת קורסי QA, מלאו את כל הפרטים החשובים, וצוות היועצים של אותו מוסד לימודי יחזור אליכם בטלפון בתוך זמן קצר עם פירוט מלא על תוכניות הלימוד בקורס בודק תוכנות

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס בדיקות תוכנה QA ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס בדיקות תוכנה QA

בודקי תוכנה, הלוא הם אנשי ה-Quality Assurance, הם האנשים שמוודאים שהאיכות של המוצר שפותח או בעודו בתהליכי פיתוח אכן עומד באיכות הנדרשת ועונה על הצורך שלשמו הוא נוצר מלכתחילה. למעשה, בודקי התוכנה הם אלה שמעבירים ביקורת על המוצר לאורך שלבי הפיתוח השונים, וזאת בהתבסס על הבדיקות שעשו לו כאילו הם עצמם צרכני הקצה שלו. את הביקורת שמעבירים בודקי התוכנה לצוות הפיתוח עליהם לבצע באופן מנומק, חקור ובליווי הצעות לייעול ולשיפור המוצר – מיומנות שיש ללמוד אותה בקפדנות יתרה. את סוגי בדיקות התוכנה שמבצעים אנשי ה-QA ניתן לחלק בגדול לשני תחומי בדיקה – בדיקות פונקציונאליות, שהן בעצם הבדיקות של הפונקציה שאותה התוכנה ?ועדה למלא, ובדיקות לא פונקציונאליות, שהן הבדיקות של כל התחום שנותר מאחורי הקלעים בעבור הצרכן אבל עדיין מדובר בממשק שיש לעמוד על איכותו.

מידע כללי על קורס בודקי תוכנה
תחום בדיקת תוכנה דורש תשומת לב יתרה לפרטים הקטנים ביותר וכן דורש יכולת גבוהה של ניתוח מידע וחשיבה לוגית. מדובר בשלב קריטי במיוחד בכל הנוגע לפיתוח כל תוכנה שהיא, משום שמדובר בשלב שבו נחשפים כל הפגמים והבאגים לפני שמוציאים את המוצר לצרכנים. הבעיות יכולות להיות בעיות של קידוד, בעיות של ניסוח או כתיב, תקלות גרפיות, חוסר נוחות בהיבטים של חווית המשתמש, תקלות אודיו וכדומה. קורס בדיקות תוכנה נועד להכשיר אתכם לתחום ה-QA ובתוך כך להכיר את הראייה המערכתית במאקרו, הסטנדרטים בעולם ההיי טק העשיר, וכן את כלל התקלות והסוגיות שאתם עשויים להתקל בהם במיקרו ובעבודה בתחום בפועל. מדובר במסלול לימודים שניתן למצוא בפריסה ארצית רחבה, ובמיטב ממוסדות הלימוד בארץ. מדובר בתחום לימודים ששומר על עדכניות גבוהה, בעיקר נוכח הדינאמיות והחדשנות שבתחום הפיתוחים וההיי טק.

תכני הלימוד בקורס בדיקות תוכנה
קורס בודקי תוכנה הוא קורס שמשלב בצורה הקלאסית ביותר בין תאוריה לפרקטיקה. מדובר בקורס עם המון שעות תרגול, התנסויות מעשיות ועבודה על פרוייקטים מוחשיים שמדמים באופן המיטבי את העבודה בשוק התעסוקה בתחום ה-QA. קורס בודקי תוכנה מלמד את התלמידים את כלל המתודלוגויות שקיימות לשם הבטחת האיכות של המוצר. כמו כן, לומדים במהלך הקורס כיצד לכתוב מסמכי בדיקות – STD שזה software test description ו-STP שזה Software Test Plan, כיצד להשתמש בכלים שונים לניהול בדיקות האיכות שמקיימים ועוד. יצויין, כי תכני הלימוד בקורס בודקי תוכנה משתנים ממוסד למוסד בשל השיטות והאגנדות השונות של מוסדות הלימוד השונים בתחום. כמו כן, התכנים משתנים באופן כללי בכלל מוסדות הלימוד, שכן מדובר בתחום שמתחדש באופן שכיח למדי נוכח הדינמיות של עולם ההיי טק שהולך ומשתכלל בכל יום שעובר בארץ ובעולם כולו. בנוסף, בחלק ממוסדות הלימוד, לאורך הקורס התלמידים עובדים על פרוייקט אישי תוך ליווי צמוד מצד סגל ההוראה, ובכך מתנסים בעבודה באופן שהכי מדמה את המקצוע בשוק התעסוקה אליו הם כמובן מכוונים בסופו של יום.

איפה אפשר ללמוד את התחום?
כאמור, קורס בודקי תוכנה מוצע כיום בשוק הלימודים בפריסה ארצית ענפה במיוחד בקרב מיטב מוסדות הלימוד שקיימים בישראל. בתוך כך, בצפון הארץ, רק בעיר חיפה את מכללת אינטלקט אקדמון, היחידה ללימודי תעודה בטכניון ואת HackerU, שמציעים קורס בודקי תוכנה לקהל התלמידים הצפוניים. בנוסף, במרכז הארץ, ניתן למצוא את הקורס בעיר רמת גן (HackerU, מכללת סלע) ובעיר תל אביב (היחידה ללימודי תעודה בטכניון). כמו כן, בדרום הארץ ניתן למצוא את המסלול המתקדם בתחום במכללת Ness College. בקיצור, אין ספק שמדובר בפריסה רחבה ואיכותית למדי של תחום לימודים זה.

קהל היעד שמתאים לתחום
קורס בודקי תוכנה מיועד באופן מפתיע לקהל יעד של מחוסרי רקע בתחום ההייטק ומבקשים להשתלב בו בין אם כהסבת מקצוע ובין אם כמקצוע ראשון להתחיל ממנו. בדיוק לשם כך, במרבית ממוסדות הלימוד הקורס מועבר מהרמה הבסיסית ביותר ומאפשר לאנשים חסרי רקע בכל עולם התכנות להכנס אליו בכל הכוח. כמו כן, הקורס עשוי בהחלט להתאים להנדסאים, אקדמאים או לבעלי ידע במחשבים, שכן יש לא מעט קורסים בתחום שמתאימים גם לבעלי ידע בתחום ומתחילים מרמה מסויימת שנשענת ולוקחת בחשבון את הידע של התלמידים בתחום.

תנאי הקבלה לקורס בודקי תוכנה
בהתאם לכל האמור בנוגע לקהל היעד שלא בהכרח מחוייב ברקע בתחום התכנות, מדובר במסלול לימודים עם תנאי קבלה נוחים במיוחד. במרבית ממוסדות הלימוד תנאי הקבלה לקורס בודקי תוכנה עומדים על מעבר של ראיון אישי, אנגלית טובה (ברמה תיכונית) וידע בסיסי במחשבים – ידע שבעידן שלנו לכולם יש, ובייחוד לאנשים בטווח הגילאים של 20-45. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד הקבלה למסלול בודקי תוכנה מותנה גם במעבר של מבחן פנימי מטעם מוסד הלימודים, מבחן שכל ייעודו הוא לוודא שאכן תנאי הקבלה שצויינו לעיל תקפים בנוגע למועמד באופן ספציפי.

משך הלימודים בקורס QA
משך הלימודים בתחום בדיקת תוכנה משתנה באופן טבעי ממוסד לימודים אחד למוסד לימודים אחר, וזאת בהתאם לתכנית הלימודים שכל מוסד בנה בעבור תלמידיו. יחד עם זאת, ניתן לומר שמשך הלימודים בתחום נע בין 350-385 שעות לימוד אקדמיות, הכוללות גם את השיעורים הפרונטליים בהם מועבר התוכן התאורטי, גם את שעות התרגול המעשי ואת הרצאות החוץ של מומחים בתחום, וגם את שעות העבודה האישיות של התלמידים על הפרוייקטים שלהם (באם המוסד אכן מציע את האופציה לפרוייקטים אישיים).

תעודת הסמכה שמוענקת
בכל הנוגע לתעודות ההסמכה בתחום בדיקות התכונה, מדובר בתחום מסועף עם מגוון אפשרויות של תעודות והסמכות שמקנים בתי הספר השונים בתחום – וזאת כמובן בהנחה שהתלמיד עמד בהצלחה בכל התנאים שהציב מוסד הלימודים למעבר הקורס (נוכחות, ציונים במבחנים והגשת פרוייקט באם קיים אחד כזה). למשל, בחלק ממוסדות הלימוד מוענקת לבוגרי הקורס תעודת הסמכה ל-QA - Quality Assurance הן מטעם מוסד הלימודים והן מטעם משרד הכלכלה. בחלק אחר ממוסדות הלימוד מוענקת תעודת ST - Software Testing מטעם מוסד הלימודים. בחלק אחר מוענקת תעודת הסמכה בינלאומית בתחום – ISTQB - International Software Testing Qualification Board ובחלק גדול מאוד מהמקרים תתקלו במוסדות לימוד שמעניקים מספר תעודות ובחלק אף את כולן. מדובר בהסמכות שונות וזו בהחלט סוגייה ששווה לתת עליה את הדעת לקראת ההרשמה למוסד לימודים כזה או אחר. יחד עם זאת, חשוב מאוד לציין שבסופו של יום התעודה היא אכן פקטור משמעותי בהשתלבות בתחום התעסוקה בעתיד, אך מה שיותר חשוב בקורס שאליו תרשמו בסופו של דבר הוא הכלים שתקחו ממנו, טיב ועדכניות התכנים וכמובן סגל ההוראה.

אפשרויות התעסוקה לאחר סיום הלימודים
כיום, אין חברה שעוסקת בפיתוח תוכנה ללא בודקי תוכנה שעובדים איתם כתף לכתף ומשפרים בסופו של דבר את התהליך והמוצר המוגמר שמגיע לקהל הצרכנים בקצה. למזלנו, בישראל יש שפע עצום של חברות הייטק בינלאומיות, חברות הייטק מקומיות ואינספור סטארט אפים שמציעים מוצרים שהם למעשה תוכנה. לכן, לבודקי תוכנה אין בעיה למצוא את עצמם בשוק התעסוקה וסביר מאוד להניח שהם ימצאו את עצמם בסביבה סופר איכותית, ממוזגת, עם תנאים סוציאליים נפלאים ועם שכר מספק במיוחד.

 

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

HACKERU קמפוס רמת גן
לאתר HACKERU קמפוס רמת גן לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

HACKERU קמפוס רמת גן
לאתר HACKERU קמפוס רמת גן לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

HACKERU קמפוס רמת גן
לאתר HACKERU קמפוס רמת גן לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

HACKERU קמפוס רמת גן
לאתר HACKERU קמפוס רמת גן לחץ כאן
דולב

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס בדיקות תוכנה QA

 • ייעוץ לימודים בחינם
  ייעוץ לימודים בחינם
  אנחנו ב-ToStudy פורטל הלימודים של ישראל, במשך למעלה מעשור, מעניקים ייעוץ לימודים בחינם – לא תקחו? יועצי הלימוד שלנו יכווינו אתכם על תחומי הלימוד החמים בשוק, יפרטו בפניכם את מוסדות הלימוד הקיימים ועוד....המשך
 • האם צריך ניסיון ללימודי QA?
  האם צריך ניסיון ללימודי QA?
  יש תחום עיסוק אחד, מיוחד מאוד, בעולם ההייטק שתוכלו להשתלב בו ישירות אחרי קורס קצרצר, ובלי כל ניסיון תעסוקתי! נשמע מעניין? בכתבה הבאה נספר לכם על מסלול בודקי התוכנה בענף ההייטק הישראלי....המשך
 • איך להשתלב בעולם ההייטק?
  איך להשתלב בעולם ההייטק?
  הייטק, עולם שכולל התחדשות טכנולוגית בלתי פוסקת, הזדמנויות עצומות וכנראה משכורות בין הגבוהות בשוק. מחפשים קורסים להשתלבות מהירה בענף? הכנסו לכתבה לכל הפרטים על הקורסים המומלצים אצלנו באתר!...המשך
 • קורס הבטחת איכות QA
  קורס הבטחת איכות QA
  תחום הבטחת התוכנה נחשב כיום לאחד המקצועות הנלמדים הפופולרים ביותר במיוחד מצד אנשים המעוניינים להשתלבות מהירה בענף ההייטק. בקורס נלמד תחום הבטחת איכות בתוכנה. נשמע מעניין? כנסו לכתבה!...המשך
 • תכנית ללימודי QA
  תכנית ללימודי QA
  תחום ה-QA נהנה היום כאחד מן המקצועות הנלמדים והפופולריים ביותר בקרב המבקשים להשתלב באופן מזורז בענף ההייטק. במסגרת התכנית רוכשים המשתתפים ידע מעשי לעריכת בדיקת תוכנה והבטחת איכות....המשך
 • משהו חדש קורה במכללת נס!
  משהו חדש קורה במכללת נס!
  כבר 15 שנים שמכללת נס מובילה בהכשרה למקצועות המבוקשים ביותר בשוק הטכנולוגי ועכשיו, מתוך השאיפה להעניק לסטודנטים עסקת חבילה של הכשרה יחד עם בניית קריירה, חתמו המכללה ומכון פילת על שת"פ ראשון מסוגו....המשך
 • הסמכה כבודק QA
  הסמכה כבודק QA
  לבדיקת התוכנה השפעה עצומה על התוצר הסופי והתפקיד נדרש כמעט בכל חברת הייטק. כחלק מתפקידו, מבצע בודק ה-QA סקירה מעמיקה בה נבחנים כל רבדיה של התוכנה בכדי להצביע על כשלים דוגמת תקלות, חווית משתמש ועוד....המשך
 • לימודי בדיקת איכות QA
  לימודי בדיקת איכות QA
  קורס QA הוא אחד מן הקורסים המבוקשים בתחום ההכשרות המקצועיות בהייטק. בודקי QA עוקבים אחר תהליך פיתוח התוכנה ופועלים בכדי להבטיח את הסטנדרטים שנקבעו על ידי החברה עוד בטרם יצאה לשוק....המשך
 • על קורס QA חשבת?
  על קורס QA חשבת?
  בדיקת אבטחת איכות תוכנה QA היא מבין התפקידים החשובים ביותר בכל הנוגע לפיתוח תשתיתי. על צוות בודקי התוכנה לנקוט בצעדים מדודים, על פי בקרת איכות סדורה, במטרה לעלות על תקלות או חוסרים בממשק ותפעולו....המשך
 • יש עבודה ב-QA?
  יש עבודה ב-QA?
  ככל הנראה שכל עוד לא יתרחש אסון אקולוגי שישמיד את האנושות, המחשבים לנצח יקחו חלק ניכר בחיינו. כמוהם גם עולם התוכנה לא מפסיק להתפתח אפילו לרגע אחד, ואיתו נשארת הדרישה היציבה לבודקי תוכנה QA....המשך
 • סטנדרטים בלתי מתפשרים
  סטנדרטים בלתי מתפשרים
  לא סתם ניצבת מכללת נס, כבר 15 שנים, בראש החזית הטכנולוגית. המכללה מקפידה לשמר את הסנטנדרטים הגבוהים של מקצועיות וחדשניות עם תכניות לימודים עשירות ומגוונות שמעניקות לכל תלמיד חוויה לימודית ייחודית....המשך
 • אפשרויות עבודה ב-QA
  אפשרויות עבודה ב-QA
  עולם הבטחת האיכות הוא תחום נרחב עם דרישה גבוהה בשוק העבודה בקרב חברות לפיתוח תוכנה. מתוקף תפקידם של בודקי התוכנה להעמיק בפונקציות השונות שהיא מאפשרת בכדי למצוא ולשפר תקלות קיימות....המשך
 • קורסים למקצועות ההייטק
  קורסים למקצועות ההייטק
  אין זה סוד שישראל היא מעצמה טכנולוגית ובירת הייטק אזורית ועולמית. הצורך בהייטקיסטים עולה וגובר בעת האחרונה ומוסדות לימודיים רבים מגשרים על הפער באמצעות מגוון רחב של קורסים מקצועיים וממוקדים....המשך
 • מה זה בעצם QA?
  מה זה בעצם QA?
  אבטחת האיכות היא בין התהליכים החשובים ביותר הבודקים האם מוצר עומד בדרישות. חברות רבות מקדישות מחלקות נפרדות עבור אבטחת איכות שמטרתה בראש ובראשונה להגדיל את אמינות החברה ומוצריה....המשך
 • מהנדסים בודקי תוכנה
  מהנדסים בודקי תוכנה
  לעולם אין להניח שתוכנה מסויימת נקיה מבאגים; פעמים רבות, הקוד לוקה בשיבושים, וגם כאשר מתקבלת גרסת תיקונים חדשה לבאגים הקודמים, זו עוד הזדמנות לשיבוש בקוד – אותה יש לבדוק היטב לפני שיוצאת ללקוח. לפיכך –...המשך
 • קהל יעד קורס QA
  קהל יעד קורס QA
  הבטחת איכות או בקרת איכות היא תחום מקצועי שנדרש לכל מוצר או שירות עבור תוכנה. כל בעל עסק מעוניין שתהיה לו מחלקה שמוודאת שהשירות או המוצר תקינים ואם לא – דרוש לדעת היכן התקלה ומה טיבה. כאן נכנסים לתמונ...המשך
 • עבודה כמנהל מערכות מידע
  עבודה כמנהל מערכות מידע
  תחום מערכות המידע הוא אחד התחומיים המרכזיים בפעילותו של כל ארגון המבוסס על מערכות מחשוב מתקדמות. מהי עבודה כמנהל מערכות מידע והיכן ניתן ללמוד את ניהול מערכות מידע? כל הפרטים...המשך
 • תפקידו של בודק תוכנה
  תפקידו של בודק תוכנה
  תפקידו של בודק תוכנה חולש גם על תחום הנדסת התוכנה וגם על תחום אבטחת האיכות. תקפיד מקצועי זה מיועד לאנשים בעלי רקע בסיסי בתכנות, והוא מתמקד בתכנון, יישום ובקרה של תחום האיכות בארגונים או חברות. ...המשך
 • להיות אנימטור
  להיות אנימטור
  על אף שהרוב בישראל רואה באנימציה לסוגיה ובעיקר בסדרות האנימציה מקור שעשוע לילדים, הרי שעולה הצורך באנימטורים שיכניסו עם התפתחות הטכנולוגיה את התיאבון לעוד פרויקטים למרות העלות הגבוהה....המשך
 • להיות מקדם אתרים
  להיות מקדם אתרים
  תחום קידום אתרים התפתח בשנים האחרונות ולא מעט חבר´ה צעירים שואפים לעבוד במקצוע זה. ישנם בוגרי מדעי המחשב שעושים הסבה לקידום אתרים ויש אחרים שמחליטים שברצונם ללמוד את התחום הנ"ל ולעבוד בו....המשך
 • Qa- עולם של התפתחות
  Qa- עולם של התפתחות
  כדי שהתוכנה תצא מוכנה ללקוח ולמדפים, יש צורך לבדוק אותה שוב ושוב ולתקן היכן שצריך. הליך בדיקת התוכנה הפך בשנים האחרונות למרכזי בכל שלב ושלב בתהליך של פיתוח המוצר, ומשאבים רבים של הארגון מופנים לכך....המשך
 • QA- שאלות ותשובות נפוצות
  QA- שאלות ותשובות נפוצות
  ארגונים גדולים כארגונים בינוניים וקטנים משתמשים בשירותיהם של אנשי QA שכירים או עצמאיים לפרויקטים מיוחדים, על מנת שיהיו אחראיים לכך שהתוצר יגיע ללקוחות הארגון ללא פגמים או תקלות, וזאת תוך...המשך
 • אודות מכללת סלע
  אודות מכללת סלע
  מכללת סלע הוקמה לפני 22 שנה במטרה להביא לציבור הישראלי אפשרות ללמוד במכללה פרטית ולקבל במסגרת המכללה לימודים ברמה הטכנולוגית המיטבית לעבודה בתחומים הטכנולוגיים שמתחדשים כל הזמן. ...המשך
 • הכשרת QA לעיוורים
  הכשרת QA לעיוורים
  חוסר ההיענות של מעסיקים כלפי מוגבלים ועיוורים יוצר קושי ממשי עבורם למצוא עבודה ולפרנס עצמם בכבוד. מתוך מודעות למצב הזה, החליטו באגודה למען העיוור בהרצלייה בשיתוף עם מכללת מל"מ תים ...המשך
 • MCSA ובודקי QA באקדמון
  MCSA ובודקי QA באקדמון
  גם קורס הסמכת MCSA וגם קורס בודקי תוכנה QA, הם שניהם קורסים חדשים במכללת אינטלקט אקדמון שנוצרו כדי לתת לתלמידים חווית לימודים פרקטית ומקצועית שגם תכין אותם לבחינות ההסמכה הבינלאומיות של ...המשך
 • קורס QA למהנדסים
  קורס QA למהנדסים
  תחום ההנדסה הוא תחום מבוקש מאוד, אך תובעני מאוד. רבים מוצאים עצמם לאחר שנים של עיסוק במקצוע, שחוקים ואינם מתעניינים בו עוד. זהו השלב שבו לרוב מחפשים הסבה מקצועית. עיקר העניין שמגלים מהנדסים ...המשך
 • קורס QA
  קורס QA
  בודקי הQA לא סתם בודקים טעויות בתוכנה. הם האחראים לבדוק האם המערכת תעמוד בעומסים שונים, כיצד המערכת מתפקדת מול פריצה התקפה, באגים במערכת או שורות קוד בעייתיות ועוד. התחום משלב בין תשומת לב לפרטים הקטנ...המשך
 • קורס QA
  קורס QA
  QA – Quality Assurance, או בעברית, הבטחת איכות, הינו תחום מתפתח בשנים האחרונות אשר יישום אפקטיבי שלו יכול להוביל לחסכון של שעות רבות בפתרון של בעיות עתידיות. הגידול המהיר של התחום בשנים האחרונות הוביל...המשך
 • לעשות הסבה ל-QA
  לעשות הסבה ל-QA
  תחום בדיקות התוכנה הינו תחום שמתפתח בקצב מהיר עד מאוד בעשורים האחרונים לצד ההתפחות הטכנולוגית שחלה בעידננו המודרני. כיום כמעט לכל חברה יש מחלקה שאחראית על תחום בדיקות התוכנה הרלבנטיות לה....המשך
 • ללמוד להיות בודק תוכנה
  ללמוד להיות בודק תוכנה
  נתחיל תחילה עם הסבר קצר אודות המקצוע עצמו. איכות תוכנה, או יותר נכון, אבטחת איכות, מתחייסת לפעילות מתכוננת ושיטתית אשר מיושמת במערכות איכותיות כך שסטנדרט האיכות של התוכנה ייושם במוצר המבוקש...המשך
 • QA לבעלי מוגבלויות בנס
  QA לבעלי מוגבלויות בנס
  מכללת נס הוקמה בשנת 2001 ועוסקת בעיקר בהכשרה והסמכה של בוגרי תוכניות הלימודים שלה בענף הטכנולוגיה ועם מגוון של מסלולי לימוד וקורסים בנוגע לתקשורת, ניהול וכדומה. מכללת נס הקימה תוכנית לימודים חדשה ...המשך
 • קורס QA לאקדמאים
  קורס QA לאקדמאים
  בעבר ההתיחסות לאיש הQA הייתה כאל תפקיד משני וחסר חשיבות בתחום. משנות ה90 ואילך הלכה וגברה הדעה שיש צורך באיש QA שתפקידו העיקרי הינו לבקר ולוודא את איכות המוצר הן במהלך הפיתוח והן לאחר מכן. בשנים ...המשך
 • להצליח במבחן ISTQB
  להצליח במבחן ISTQB
  הכשרת ISTQB מבוססת על תוכנית לימודים עם היררכיה של כישורים, הנחיות, הסמכה ובדיקה. ISTQB מספק 3 רמות אישור: רמה בסיסית, רמה מתקדמת ורמת מומחה. הרמה הבסיסית מורכבת מהמבחן הבסיסי, הרמה המתקדמת...המשך
 • קורס qa לאקדמאים
  קורס qa לאקדמאים
  מחשב הוא כלי שמתוכנת בידי אדם, על אף שנוטים לשמור לו אמון בכך שאינו טועה. תמיד ישנו טעם לפגם, כתוצאה מבלאי ושחיקה של הסיבים האופטיים או הסתברות לתקלה אשר תראה שגיאה. המורכבות של פיתוח התוכנה החדשה...המשך
 • קורס QA
  קורס QA
  QA, או בעברית אבטחת איכות, הוא תחום אשר בוא אנשי מקצוע בודקים מוצרים שונים וקובעים את איכותם. מכיוון שלדבר זה חשיבות רבה שכן יש לו השפעה ישירה על מכירות ורווחים, ישנה עלייה בדרישה לאנשי QA איכותיים...המשך
 • להתכונן למבחן ISTQB
  להתכונן למבחן ISTQB
  מבחן ההסמכה מספק רישיון עבודה עבור בודקי תוכנה בצורה בינלאומית, כלומר, ברגע שאתם מחזיקים בהסמכה זו, תוכלו לעבוד כבודקי תוכנה בכל מקום בעולם. כרגע קיימות 2 רמות של הסמכה: תעודת הסמכה ברמת הבסיס ...המשך
 • סוגי בדיקות תוכנה
  סוגי בדיקות תוכנה
  תחום בדיקות התוכנה מתחלק לשני סוגים עיקריים: בדיקות ידניות – בדיקות אשר נערכות על ידי מהנסי בדיקות באופן ידני, ובדיקות אוטומטיות – בדיקות אשר עושות שימוש במערכת חיצונית על מנת לבצע את הבדיקה והשוותה ...המשך
 • קורס QA ו-SQAM
  קורס QA ו-SQAM
  הבטחת איכות מטרתה היא לראות כי הפרויקט יושלם על בסיס מפרטים ותקנים אשר הוסכמו מראש, וכן על פי סטנדרטים ופונקציונאליות שנדרשות על מנת שהתוכנה תוכל לקיים את עבודה ללא פגמים ובעיות אפשריים. הבטחת איכות ...המשך
 • בדיקות התוכנה-עולם ומלואו
  בדיקות התוכנה-עולם ומלואו
  השנים האחרונות מצביעות על קצב התפתחות מהיר בתחום עולם בדיקות התוכנה. עולם התוכנה עצמו התפתח ושגשג והפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו. הטכנולוגיות הרבות הן במשרדים, הן בעולם העסקים, בעולם הצבאי...המשך
 • אופציות תעסוקה לבוגרי QA
  אופציות תעסוקה לבוגרי QA
  עובדי QA הם החוליה הבלתי נפרדת משרשרת תפקודו של העסק, כל עוד כיום בכל ארגון גדול משתמשים בתוכנות מותאמות לעסק המנהלות את כל חתכי העבודה. ישנה חשיבות ענק לאותם עובדים מיומנים ואחראים, שאמורים לטפל...המשך
 • מדדים לשיפור הבדיקה
  מדדים לשיפור הבדיקה
  כל מוצר חדש ממוחשב היוצא אל השוק זקוק לשיפורים משיפורים שונים, ולשדרוג בגרסאות. חברות הייטק אשר מוציאות למשל טלפונים סלולאריים, מחשבים ניידים או כל תוכנה שיוצאת לשימוש. הצורך לשפר את תהליכי ...המשך
 • קורס QA MASTER
  קורס QA MASTER
  תחום אבטחת האיכות הוא אחד התחומים המתפתחים ביותר בענפי ההייטק השונים, למרות שלא מדובר בתחום חדש בנוף הטכנולוגי. אבטחת איכות או כפי שהיא נקראת בשמה הנפוץ יותר QA, הוא תחום וותיק, כאשר ...המשך
 • לעבוד בתחום ההייטק
  לעבוד בתחום ההייטק
  המילה הייטק היא למעשה קיצור של צמד המילים הלועזי High Technology. תחום ההייטק עוסק בטכנולוגיה מתקדמת בעיקר בתחום התוכנה ומערכות המחשב המתוחכמות. מדינת ישראל מפורסמת בתעשיית ההייטק...המשך
 • למה לימודי תעודה?
  למה לימודי תעודה?
  התפיסה הרווחת כיום לפיה מתחנכים דורות של ילדים וסטודנטים היא שהדרך להצלחה בחיים עוברת דרך העולם האקדמי. על מנת להגיע לתפקידי מפתח בעבודה, ועל מנת לפתח קריירה מוצלחת ששכר נאה בצידה יש ללמוד ...המשך
 • איך לומדים ומה זה QA?
  איך לומדים ומה זה QA?
  Quality Assurance או בקיצור QA הוא תחום אשר עוסק באבטחת איכות, כלומר תפקידם של אנשי הQA הוא לוודא שהמוצר אותו החברה שלהם, או של החברה ששכרה את שירותיהם, משחררת ללקוח או לשוק הצרכנים הוא איכותי...המשך
 • מקצועות הIT
  מקצועות הIT
  מקצועות הIT, או בעברית - טכנולוגיות המידע, הם מקצועות אשר עושים שימוש ביכולות טכנולוגיות לצורך ניהול ועיבוד מידע בארגונים ומערכות גדולות. Information Technology משתמשת במחשבים, תוכנות ותקשורת לצורך א...המשך
 • בדיקת תוכנה לבעלי לקויות
  בדיקת תוכנה לבעלי לקויות
  קורס בדיקת תוכנה הוא מהקורסים המוכרים והנפוצים ביותר בעולם המחשוב וההיי טק. בדיקת תוכנה מטרתה לבדוק את איכות המוצר ולקבל מדד ממשי לפעילותו, האם הוא עומד בדרישות שהוקצבו לו מלכתחילה? עד כה הקורס...המשך
 • קורס MTM
  קורס MTM
  MTM, Microsoft Test Management, היא כלי של בדיקות תוכנה המהווה חלק אינטגראלי של סביבת הפיתוח Visual Studio. באמצעות שילוב של כלי יעיל לבדיקות תוכנה בסביבת הפיתוח הפופולארית והנפוצה כל ...המשך
 • מה זה הבטחת איכות?
  מה זה הבטחת איכות?
  הבטחת איכות או באנגלית Quality Assurance, היא הגדרה הכוללת בתוכה את מגוון התהליכים והשלבים המבטיחים את איכותו של מוצר בטרם הוצאתו לשוק ושיווקו לצרכן. תהליך הבטחת האיכות כולל שיטות, כלים ואמצעים ייחודי...המשך
 • איזה קורסי QA יש?
  איזה קורסי QA יש?
  QA או Quality Assurance, הוא אחד מן המקצועות המבוקשים ביותר כיום בתחום ההיי טק. אבטחת איכות היא שלב חשוב מאוד בתהליך של פיתוח התוכנה. כיום חברות היי טק רבות בשוק פיתוח התוכנה, התעשייה...המשך
 • א"א תוכנה מעשית
  א"א תוכנה מעשית
  אבטחת איכות תוכנה, או באנגלית Software quality assurance הידועה יותר בשם QA, זהו שם כולל לכלל הפעולות הנדרשות לצורך ייצור תוכנה ברמת האיכות הרצויה. חשיבותו של תחום ה QA עלתה לתודעה ...המשך
 • מה זה א"א תוכנה?
  מה זה א"א תוכנה?
  בימינו ההסתמכות על עולם המחשבים ועל האינטרנט היא גדולה מאוד. אנשים מגבים מידע חיוני ואף קריטי עבור חברות מסוימות בתוכנות מחשב. מדינת ישראל מסתמכת לא פעם על שמירת סודות מדינה באמצעות ...המשך
 • קורס IT-Essentials
  קורס IT-Essentials
  קורס IT – Essentials הוא קורס טכנאי מחשב שמטרתו לתת מענה לדרישה הגדולה לכוח אדם מקצועי שמבין בתכנות ותיקון מחשבים. בימינו כמעט כל עסק, בין אם מדובר בבית קפה ובין אם מדובר במשרד עורכי דין, משתמש במחשבים...המשך
 • מה ללמוד במחשבים?
  מה ללמוד במחשבים?
  לימודי מחשבים הוא אחד התחומים הנרחבים ביותר בעולם הלימודים. לימודי מחשבים יכולים להיות מקצועיים, חובבניים וקהל היעד שלהם הוא רחב מאוד – אנשים מבוגרים שרוצים ידע בסיסי במחשבים, צעירים שרוצים לרכוש תארי...המשך
 • קורס להפעלת QTP
  קורס להפעלת QTP
  בדיקות תוכנה הוא אחד מהרכיבים המשמעותיים ביותר בניהול מערכות ידע ותפעולן באופן מסודר ואיכותי תוך עמידה בלוח זמנים צפוף ומתן תפוקה של הספק עבודה גבוה. סביבות עבודה שהיישומים, התשתיות והמשתמשים...המשך
 • קורס ISTQB
  קורס ISTQB
  ISTQB היא הסמכה בינלאומית לבדיקות תוכנה במחשבים, שמקורה בסקוטלנד. קורס ISTQB נותן מענה למנהלים שבאמצעות הידע שנרכש בקורס זה יכול למנף את עסקם לגבהים חדשים. קורס זה עוסק ברכישת...המשך
 • קורס בדיקות תוכנה STA
  קורס בדיקות תוכנה STA
  קורס בדיקות תוכנה STA מאפשר למשתתפיו אף לקבל הסמכה לבדיקות תוכנה ואפשרות לקבל תעודה בין לאומית של ISTQB שהוא מבחן ההסמכה הבין לאומי לבדיקות תוכנה. בתחום עולם המחשבים, נחשב תחום בדיקות התוכנה ...המשך
 • מומחה מערכות מידע מורחב
  מומחה מערכות מידע מורחב
  נדמה שהמחשבים נעשים יותר ויותר עתירי מערכות ותשתיות, וכל מי שבא מתחום ניהול המערכות והתשתיות נאלץ לעבור השתלמויות והכשרות כדי להבין איך להפעיל מערכות פשוטות, מערכות מורכבות וכן מערכות מבוזרות ומרוכזות...המשך
 • על אבטחת איכות תוכנה
  על אבטחת איכות תוכנה
  המחשבים ומערכות התוכנה חדרו לחיינו לפני זמן רב והם דבר שבשגרה בחברה המודרנית. בכל רחבי העולם נוהגים משתמשי מחשב להסתמך על מערכות של מחשבים אישיים שיש ביניהם חיבור וקשר, וגם בשירותים כלל עולמיים ...המשך
 • אבטחת איכות תוכנה מעשית
  אבטחת איכות תוכנה מעשית
  אם תשאלו את המקצוענים הם יגידו לכם שעל מנת לבדוק תוכנה אסור להסתמך אך ורק על שיטות מופשטות, והם אפילו ישמחו לספר לכם על גישה תקדימית שנועדה להכשיר אנשי מקצוע של בדיקות תוכנה ואשר עיקרה של ...המשך
 • Back End בעולם ההייטק
  Back End בעולם ההייטק
  מערכת אלקטרונית עדכנית מתקיימת הודות לקיומו של השבב האלקטרוני. השבבים מכילים רבבות של טרנזיסטורים שאמורים לפעול בתיאום דייקני ולבצע פעולות מורכבות במהירות העומדת על מיליארדי מחזורים לשנ...המשך
 • קורס להפעלת כלי לבדיקות
  קורס להפעלת כלי לבדיקות
  ה QTP (Quick Test Professional) מבית היוצר של חברת HP הוא כלי לבדיקות אוטומטיות פופולארי מאוד בארץ. זהו כלי ראשון במעלה, שימושי ביותר שהוורסטיליות שלו מאפשרת לו לבצע בדיקות אוטומטיות וכן ...המשך
 • קורס QA מורחב
  קורס QA מורחב
  פיתוח התוכנה שזור ובלתי נפרד מחיינו, הרבה מהמוצרים הסובבים אותנו מבוססים על תוכנה (כגון מוצרי תקשורת, מכשור רפואי, אינטרנט, תחבורה וכדומה). אחד מהנדבכים החשובים ביותר במסגרת תהליך פיתוח התוכנה ...המשך
 • קורס בדיקות תוכנה מתקדם
  קורס בדיקות תוכנה מתקדם
  חשיבותו המכרעת של תחום בדיקות התוכנה ידוע ומוכר. תחום זה הוא חלק בלתי נפרד מתוך התהליך החשוב של פיתוח מוצר תוכנה. כשם שתחום בדיקות התוכנה הוא חיוני, כך גם תפקידם של העוסקים בבדיקת התוכנה ...המשך
 • קורס בדיקות אוטומטיות
  קורס בדיקות אוטומטיות
  עבור העסקים המודרנים חשיבותן של מערכות התוכנה היא מכרעת, שכן ביצועים לוקים בחסר ואיכות ירודה של המערכות הללו עשויים לסכן את המשכיותו של הארגון. הכלי לבדיקות אוטומטיות מאפשר למעשה התייעלות ...המשך
 • הכשרת תוכניתן לשפת ABAP
  הכשרת תוכניתן לשפת ABAP
  זהו קורס שמיועד לאקדמאים שעוסקים בתכנות ורוצים לקבל הכשרה בתחום פיתוח תוכנה בשפת ABAP. הABAP -Advanced Business Application Programming היא שפת תכנות דור רביעי שפותחה לצורך ...המשך
 • קורס labVIEW Basic
  קורס labVIEW Basic
  תוכנת ה labVIEW Basic לבית National Instruments נחשבת לאחת התוכנות המובילות שיש בתחום הבדיקות האוטומטיות והאוטומציה התעשייתית ותפקידה לשמש כמקשרת בין המחשב להתקנים חיצוניים. ...המשך
 • תפעול מערכות מידע מתקדם
  תפעול מערכות מידע מתקדם
  אחד מהנדבכים העיקריים בתפעול מערכות מידע הוא זה של בדיקות תוכנה והפעלתו מאפשרת תפעול איכותי. ישנם פקטורים שונים שעל פיהם נאמדים האיכות, ההספק וכן הדיוק והעמידה בלוחות זמנים. התמורות וההתקדמות ...המשך
 • קורס מהנדסי איכות תוכנה
  קורס מהנדסי איכות תוכנה
  ענף ההייטק הישראלי מעניק מקום של כבוד לתחום התוכנה, ומכאן נובעת הדרישה הגוברת לאיכות תוכנה. על מנת לעסוק בכל הנוגע לאיכות במקביל לתהליכי פיתוח נדרש כוח אדם איכותי. תחום זה נוצר כדי לספק בסיס ...המשך
 • קורס בדיקת תוכנה SAP QA
  קורס בדיקת תוכנה SAP QA
  תחום הבטחת איכות תוכנה בולט במיוחד בשוק ה INFORMATION IT TECHNOLOGY שרווח כיום. העוסקים בהבטחת איכות זוכים לביקוש רב בשוק, וזאת בגלל שהטכנולוגיה המתפתחת ועמה גם המערכות המתקדמות...המשך
 • קורסי מחשבים
  קורסי מחשבים
  התפתחות הטכנולוגיה ושגרת החיים המודרנית הפכה את תחום המחשבים לתחום בלתי נפרד מחיינו, תוך שהוא מתפתח באופן בלתי פוסק. כך, במקביל להתרחבות הצרכים והחשיבות שבתחום המחשבים במגזר האישי והעסקי גם יחד...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות