קורס פסיכומטרי - פורטל לימודים ToStudy
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס הכנה לפסיכומטרי
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס הכנה לפסיכומטרי

את בחינת הפסיכומטרי לצערכם או לשמחתכם כולכם מכירים.. מדובר בכלי המרכזי בישראל לניבוי מידת ההצלחה של המועמדים ללימודים אקדמיים. מדובר בכלי שנעזרות בו בישראל של ימינו כל האוניברסיטאות וכן מרביתן המוחלט של המכללות. מדובר בבחינה לא פשוטה שכן היא בוחנת לא רק את החומר הנלמד, כי אם בוחנת גם טכניקות וזריזות. למעשה, הבחינה כוללת שלושה חלקים מרכזיים – אנגלית, עברית וחשבון. לכל פרק בחלקים אלו מוקצב זמן לא רב במיוחד, וכתוצאה מכך, לשם מעבר מוצלח של הבחינה יש להקציב מספר שניות בלבד לכל תרגיל. זה הקטע פה. בכדי להתמודד עם הכלי הקשוח הזה ששמו פסיכומטרי ולעבור את הבחינה כמו גדולים אנו ממליצים לכם לא ללמוד לבחינה הזו לבד אלא לקחת קורס הכנה לפסיכומטרי – קורס שמכין אתכם בצורה מובנית ומבוקרת לקראת הבחינה, תוך התמקדות בפרקים השונים, בטכניקות הקריטיות לניהול זמן ולשליפה מהזיכרון, וביצוע סימולציות רבות לדימוי הבחינה עצמה כבר בשלב הלמידה.

מידע כללי אודות המסלול ללימודי הכנה לפסיכומטרי
כיום, ניתן למצוא בשוק הלימודים בישראל ענף לימודים שלם לתחום הפסיכומטרי – ענף הכולל אינספור קורסים במגוון רחב של מוסדות לימוד מוצלחים במיוחד, כל קורס במסלול ייחודי שיכול להתאים לקהלי יעד שונים. מסלולי לימוד מיוחדים שניתן למצוא למשל: קורס שמיועד לבעלי לקויות למידה באופן ספציפי, קורס שנלמד בשפה הערבית או בשפה הרוסית, קורס שמיועד רק לאנשים ששואפים להשיג ציון של 700 ומעלה (דבר קשה במיוחד כמובן), קורסים שנפרסים על פני תקופה קצרה או לחלופין קורסים שמועברים בתקופה ארוכה, קורסים שמועברים בקבוצות למידה קטנות וכדומה. בהמשך עמוד זה תוכלו למצוא רשימה מפורטת המציגה את קורסי הפסיכומטרי המובילים בישראל. אתם מוזמנים לבחור באחד או יותר ממגוון קורסי הפסיכומטרי המוצעים לכם, להשאיר את פרטיכם האישיים שלכם, ואנו נדאג שתוך זמן קצר יחזור אליכם נציג מבית הספר הרלוונטי לפסיכומטרי עם הצעת מחיר משתלמת לקורס וכן עם כל הפרטים המלאים אודות הלימודים.  כמו כן, תוכלו למצוא בעמוד זה גם תקציר אודות תכני הלימוד שמוצעים בקורס הפסיכומטרי, את הפריסה הארצית של מוסדות הלימוד השונים בתחום זה, מידע נוסף אודות המסלולים הייחודיים שהוזכרו כבר, מידע אודות משך הלימודים ועוד.

מה כוללים תכני הלימוד בקורס פסיכומטרי?
קורס הכנה לקראת הפסיכומטרי הוא קורס ייעודי שכל תפקידו להעניק לכם את כל הכלים לקבלת הציון המיטבי ככל האפשר בבחינת הפסיכומטרי (ציון שיכול לנוע בין 200 ל-800). חשוב מאוד לציין שלכל מוסד לימוד בתחום ההכנה לפסיכומטרי יש שיטות לימוד מגוונות ושונות, וכנגזרת ישירה מכך גם מורכב מבנה הקורס, ההנחיות לתרגולים, היקף הקורס וכדומה. לכן, חשוב לבחון את שיטות הלימוד השונות של מוסדות
הלימוד ולשאול את היועצים בכל אחד מהם מה בדיוק לומדים ואיך בקורס המוצע.

איפה ניתן למצוא מתכונת ללימוד לקראת הפסיכומטרי?
קורס הכנה לפסיכומטרי תוכלו למצוא במגוון רחב למדי של מוסדות לימוד הפרוסים ברחבי הארץ כולה, כאשר הבולטים בהם הם:

"EZ Way" שמציעים את הקורס בסניפים שלהם בערים באר שבע, אופקים, תל אביב, ראשון לציון, רחובות, רמת גן, בני ברק, חדרה, נתניה, כפר סבא, אריאל, אור עקיבא, חיפה, הקריות וירושלים.

"High Q" שמציעים את הקורס בסניפים שלהם בערים חדרה, זכרון יעקב, פתח תקווה, זכרון יעקב, פתח תקווה, גבעתיים, נהריה, כרמיאל, אשקלון, חיפה, קרית טבעון, קרית אונו, שוהם, רחובות, ירושלים, הגליל, קרית שמונה, באר שבע, עפולה, אשדוד, רעננה, כפר סבא, הרצליה, קריות, נתניה, צורן, מודיעין, ראשון לציון, חולון ותל אביב.

"קידום" שמציעים את הקורס בסניפים שלהם בערים באר שבע, אשדוד, ירושלים, ראשון לציון, תל אביב, פתח תקווה, נתניה, חיפה, קרית ביאליק ועפולה.

"אנקורי" שמציעים את הקורס בסניפים שלהם בערים תל אביב, חיפה, אשדוד, ירושלים, קרית ביאליק, רעננה ופתח תקווה.

"מרכז אלון" שמציעים את הקורס בקיבוץ אלונים, "מור קורן" שמקיימים את הלימודים בתל אביב ובנתניה ו"רז אתגרים חינוכיים" שמציעים את הלימודים בזכרון יעקב.

יש תנאי קבלה לקורס הכנה לפסיכומטרי?
בגדול, במרבית ממוסדות הלימוד להכנה לפסיכומטרי לא תתקלו בתנאי קבלה בעת ההרשמה לקורס פסיכומטרי. יחד עם זאת, ב"קידום" למשל ניתן למצוא מסלול לימוד ייחודי שנקרא "מועדון 700" ואליו מתקבלים אך ורק תלמידים שקיבלו בבחינת הפסיכומטרי בעבר ציון של למעלה מ-650. המטרה בקורס זה היא לשמור על רף מסויים של תלמידים שנדרשים להעלות את הציון שלהם בכ-50 לכל הפחות ועל כן עליהם לעבוד בקצב מוגבר ובאופן אינטנסיבי במיוחד. מדובר במתכונת מאוד ספציפית שלא תמצאו במרבית המוחלט של יתר ממוסדות הלימוד.

הבחינה הפסיכומטרית היא תנאי קבלה בפני עצמו במוסדות להשכלה גבוהה בישראל, ולכן לא נדרשים תנאי קבלה מקדימים נוספים בכדי להתקבל לקורסי ההכנה לבחינה. בייחוד נוכח העובדה שרבים מהניגשים לפסיכומטרי הם כאלה שלא זכאים לתעודת בגרות מלאה מתקופת הנעורים שלהם וזו גם אחת הסיבות שבגינה הם ניגשים לפסיכומטרי בכדי לכפר על החוסר בבגרות ולהתקבל למרות זאת למוסד האקדמי שבו הם מעוניינים.

כמה זמן נמשך קורס הכנה לפסיכומטרי?
בגדול, במרבית מהמקרים, קורסי ההכנה לפסיכומטרי מתקיימים בשלושת החודשים שלפני מועד הבחינה הפסיכומטרית הרלוונטית. כלומר, משהו כמו 30 מפגשים מרוכזים שמתקיימים ב-12 שבועות הלמידה, תרגולים בבית בין אם באמצות הספרים או האתרים המקוונים שמספק מוסד הלימוד אליו נרשמתם, עוד כמה פגישות תגבור וכן סימלוציות יזומות מטעם מוסד הלימוד. חשוב כמובן לקחת בחשבון שמשך הלימודים והמתכונת שלהם משתנה ממוסד לימודים אחד לאחר, ולכן קשה לפרוט פה מתכונת מקובעת. מה שכן, תקחו כמובן בחשבון שמוסדות הלימוד השונים מציעים מגוון די רחב של מסלולי לימוד גמישים – לימודי בוקר / לימודי ערב / לימודים שכוללים את ימי שישי וכדומה. הגמישות הזו מוצעת לטובת אלו שנאלצים לעבוד במקביל לתקופת הלימודים, או לכל אלו שנוח להם ללמוד רק בבוקר או רק בערב (עקב בעיות של ריכוז או העדפות אישיות). חשוב כמובן לבחון את הנתונים הללו באופן פרטני למול מוסדות הלימוד השונים שיכולים להיות רלוונטיים לכם מבחינת עלויות או מיקומם הגאוגרפי.

אז מה קורה בסיום הקורס?
עם סיום הקורס, התלמידים ניגשים לבחינה שלשמה כמובן התכנסו – הלוא היא בחינת הפסיכומטרי, הבחינה שבסופו של דבר תופסת משהו כמו 50 אחוזים לכל הפחות מהמשקל של ציון הסכם הנחוץ לקבלה ללימודים באחד ממהמוסדות האקדמיים בישראל. כל ייעודו של הקורס הוא כאמור להכין אתכם לבחינה הזו בסופו של דבר. מדובר בקורס מאוד ממוקד וחדור מטרה, שלא הולך סחור סחור אלא מתמקד במועד הבחינה באופן ספציפי ומעניק את כל הכלים הכי פרקטיים להתמודדות איתו.

יחד עם זאת, אין ספק שאת החומר שלמדתם לאורך קורס הפסיכומטרי לא תשכחו בכזו קלות והמיומנויות ילוו אתכם במשך שנים רבות, ובייחוד לאורך התואר האקדמי. כך למשל, אוצר המילים באנגלית ובעברית שאתם רוכשים לאורך הקורס הוא אוצר מילים גדוש ועשיר שברובו ישאר בראשכם למשך זמן רב במיוחד. יתרה מכך, גם טכניקות לביצוע חישובים מתמטיים בראש וללא מחשבון הן טכניקות חשובות שישארו איתכם שנים קדימה בזכות שיטות הלמידה המוצלחות של סגל ההוראה בקורס ההכנה לפסיכומטרי.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס הכנה לפסיכומטרי ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

מאמרים מקצועיים בנושא קורס הכנה לפסיכומטרי

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
  • קורסים ולימודי תעודה
    קורסים ולימודי תעודה

  • תואר ראשון
  • תואר שני
  • הנדסאים
  • בגרויות ומכינות
  • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות