לימודי שוק ההון, קורס שוק ההון - פורטל לימודים ToStudy
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס שוק ההון
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס שוק ההון

מתכננים להפוך לכרישים בתחום שוק ההון? ללמוד להשקיע בהון שלכם באופן שקול ואחראי? להפוך את התחביב למקצוע של ממש? בדיוק לשם כך ניתן למצוא כיום מגוון רחב מאוד של אפשרויות לימוד בשוק הלימודים הישראלי. בעמוד זה ריכזנו עבורכם את כל המידע הקריטי לקראת לימודים בתחום.  אתם מוזמנים להצטרף לאחד מהקורסים המופיעים בעמוד זה! לפרטים נוספים והרשמה השאירו פרטיכם בדף צור הקשר לפניכם ונציגי המוסדות שנבחרו יחזורו אליכם עם מידע מפורט ומעמיק על הקורסים השונים בשוק ההון והשקעות.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס שוק ההון ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס שוק ההון

שוק ההון הינו מושג האוגד בחובו מגוון רחב של הגדרות ונושאים. המושגים המאפיינים את תחום שוק ההון זרים למרביתנו ולעיתים אף עשויים להרתיע את חלקנו מלמידת השפה המקצועית הנדרשת לשם שימוש במכשירים הפיננסיים המגוונים אשר עשויים להתאים לתמהיל ההשקעות שלנו, להגן עליהם בעת מפולת כלכלית חלילה ולהניב תשואה עודפת במקביל. זאת ועוד, התפתחות העידן האינטרנט, אשר חולל מהפכה של ממש בשווקי ההון העולמיים, הפך את ההחלטה להשקיע לנגישה יותר ויחד עם זאת גם למורכבת יותר.

מידע כללי אודות קורס שוק ההון
קורס שוק ההון מקנה למשתתפיו את כל  הידע המקצועי אשר הכרחי לשם כניסה בטוחה ונכונה לעולם המסחר בשווקי ההון העולמיים. בין השאר, מעניק קורס שוק ההון לתלמידיו שלל כלים שכל מטרתם היא לסייע בהפקת רווחים במצבי שוק משתנים, הערכת נקודות כניסה ויציאה, ביצוע ניתוח אובייקטיבי של מכשירים פיננסיים ונכסים בסיסיים, ניהול סיכונים בתבונה וקיום התנהלות אישית נכונה ואחראית בפעילות המסחר בהון. כחלק מההיכרות שמעניק קורס שוק ההון עם התחום המדובר, הוא מספק לתלמידיו כר נוחה להשתלבות בעולם מסועף זה מבחינה מקצועית ובמרבית המקרים אף מקנה הכנה מעשית ופרקטית לקבלת משרה של ממש בתחום. בעמוד זה ריכזנו עבורכם את כל המידע הנחוץ לקראת הרשמה לקורס בשוק ההון – איזה תכני לימוד נלמדים במהלכו, איזה התמחויות בתחום ניתן למצוא בשוק הלימודים, איזה מוסדות מציעים את הקורס ובאיזה פריסה, לאיזה קהל יעד הקורס עשוי להתאים, איזה תנאי קבלה יש לקורס שכזה, כמה זמן נמשכים הלימודים ואיזו תעודה מוענקת בסיומם.

מה כוללים תכני הלימוד בקורס שוק ההון?
תכני הלימוד בקורסי שוק ההון השונים הקיימים בישראל משתנים ברמה כזו או אחרת בין מוסדות הלימוד השונים בתחום. יחד עם זאת, ניתן לומר שבמרבית המקרים ניתן למצוא בין היתר את תכני הלימוד הבאים: שיעורי מבוא אודות שוק הכסף ושיטות המסחר גם בישראל וגם בזירה הבין לאומית (בדגש כמובן על ארצות הברית), הבנה ניתוחית של הביקוש וההיצע בשווקים השונים, היכרות מלאה עם תחום המניות, ריביות, קרנות נאמנות וקרנות סל, אגרות חוב (אג"ח), יישומי מימון, אפשרויות מעוף ואפשרויות חסכון, פקודות המסחר השונות, תעודות סל ומדדים והיכרות מלאה עם כלל ההמשגות והמשמעויות שלהן. כמו כן, לומדים גם מיומנויות קריטיות לתחום, כדוגמת: ההיבטים הפסיכולוגיים בהשקעות הון, כיצד להתנהל נכון בתחום, כיצד לקבל החלטות חכמות ומשתלמות לפני השקעה ותוך כדי, איך ברמה הפרקטית קונים או מוכרים, איך למנהל עסקאות בתחום, איך לזהות מניה טובה עוד לפני שבכלל פרצה וכדומה. מדובר בקורס שמשלב מצד אחד את כלל התכנים התאורתיים שהוזכרו, ולצד זאת ביצוע של אינספור תרגולי זמן אמת בחדרים ממוחשבים המותאמים במיוחד לשם כך, וזאת כמובן לצד הליווי הצמוד של סגל ההוראה.

ההתמחויות השונות בלימודי שוק ההון ומסלולי לימוד ייחודיים
ניתן למצוא כיום בשוק העבודה איספור התמחויות ספציפיות בתחום שוק ההון שהוא כאמור כללי. כלומר, ישנם גם קורסים כלליים של שוק ההון שמקיפים את הכל מ-א ועד ת, ויש גם קורסים ייעודיים שנועדו להכשיר את התלמידים לסוגיות ספציפיות בעולם שוק ההון. למשל: לימודי אנליסטים לשוק ההון, לימודי מסחר עצמאי בשוק ההון, לימודי ניהול של השקעות בשוק ההון וכדומה. כמו כן, ניתן למצוא מתכונות לימוד ייחודיות ללימוד התחום – לימודי שוק ההון שמתקיימים און ליין, באופן מקוון ברשת. מסלול שזה מתאים עצמו באופן ספציפי לקצב ההתקדמות של כל אחד מהתלמידים, שכן באפשרותם לקיים את השיעורים בביתם האישי, בהתאם ללוח הזמנים במהלך השבוע שלהם, לצד הילדים והקריירה וכדומה. יתרה מכך, ניתן למצוא כיום בשוק הלימודים גם קורסים בתחום שוק ההון ייעודיים למגזר הדתי ולמגזר החרדי. כלומר, מדובר בקורסים שמתקיימים בכיתות עם הפרדה מגדרית ולצד סגל הוראה המותאם לכל אחת מהקבוצות. נוסף על כך, ניתן למצוא לא מעט מסלולים לתואר ראשון או תואר שני שבהם ישנה התמחות בשוק ההון. כמובן ששתי אופציות אקדמיות אלו מצריכות ידע מקדים כלשהו מצד התלמידים.

איפה ניתן ללמוד שוק ההון?
נוכח הביקוש של תחום שוק ההון בשוק הלימודים הישראלי, ניתן למצוא כיום פריסה מאוד רחבה של קורסי לימוד ברחבי הארץ – מצפון ועד דרום. כך למשל, רק בצפון הארץ ניתן למצוא בין היתר את מוסדות הלימוד הבולטים הבאים: מכללת פסגות מציעה את הלימודים של שוק ההון בחיפה, מכללת אפיק מציעה גם היא את הקורסים בתחום בסניף שלה בחיפה, מכללת מיטב דש מציעה את הלימודים בסניפים שלה בחיפה ובכנרת, האקדמית גליל מערבי מציעה את הלימודים בעכו, ובחיפה ניתן למצוא גם את המסלול במכללת JackBar ואת המסלול במכללת מגמות. כמו כן, במרכז הארץ ניתן למצוא בין היתר את מוסדות הלימוד הבולטים הבאים: מכללת פסגות אשר מציעה את הלימודים בסניפים שלה בהרצליה, ברמת גן ברחובות, את מכללת BDO שמציעה את הקורס בתל אביב, את מכללת אפיק שמציעה את הלימודים ברחובות, בתל אביב ובכפר סבא, את מכללת מיטב דש שמציעה את הלימודים בתל אביב וכן את מכללת מגמות שמציעה את הלימודים בפתח תקווה וברחובות. בירושלים למשל, מוצע הקורס בין היתר במכללת פסגות, במכללת מיטב דש, במכללת Take Profit ובמכללת מגמות. כמו כן, בדרום הארץ ניתן למצוא בין היתר את מוסדות הלימוד הבולטים הבאים: מכללת פסגות שמציעה את הקורס בבאר שבע, את מכללת Take Profit שמציעה את הלימודים גם היא בבאר שבע, את מכללת ליאן שמציעה לעובדי מדינה בלבד את הלימודים באשדוד במסגרת של גמול השתלמות ואת מגמות שמחזיקים גם הם סניף בבאר שבע.

קהל היעד ללימודי שוק ההון
לימודי שוק ההון יכולים להתאים למספר קהלי יעד מרכזיים: ראשית, הלימודים יכולים להתאים למחוסרי ידע בתחום אשר מעוניינים בלמידה מקיפה של שפת שוק ההון הייחודית ואף לעסוק בתחום בין אם באופן מקצועי ובלעדי ובין אם כהכנסה נוספת לצד הקריירה שכבר קיימת. שנית, הלימודים יכולים להתאים למשקיעים שמרגישים שעליהם לשפשף את מיומנויות הניהול וקבלת ההחלטות בשוק ההון בכדי לקדם אפיק זה ולהגיע לתשואות מוצלחות יותר. כמו כן, הלימודים יכולים להתאים גם לבוגרי תואר ראשון בכלכלה או בחשבונאות שמרגישים שלא קיבלו במהלך התואר האקדמי כלים פרקטיים לעיסוק בעבודה הקשורה לניהול תיקי השקעות בחברות במשק או לחילופין לביצוע השקעות וסחר באופן עצמאי. בגדול, הקורס מתאים לכל אלו שרוצים להשקיע בהון שלהם ולעשות זאת באופן אחראי, שקול, מושכל ובסופו של דבר מוצלח.

כמה זמן נמשכים לימודי שוק ההון?
אורך הלימודים בתחום שוק ההון משתנה כמובן בין מוסדות הלימוד השונים שמציעים את התחום, אך בגדול, ניתן לומר שהקורס מתפרס על פני בין 40 שעות לימוד לבין 165 שעות לימוד. בדרך כלל מדובר בקורס שכולל בןי 10 ל-17 מפגשים לימודיים, בין אם במסלול ללימודי בוקר ובין אם במסלול ללימודי ערב. הקורס כולל במרבית המקרים מפגש חד שבועי, אך כמובן יש לבחון את תכניות הלימוד באופן פרטני למול מוסדות הלימוד שעשויים להיות רלוונטים עבורכם (גאוגרפית, מבחינת תנאי קבלה וכדומה).

מאמרים מקצועיים בנושא קורס שוק ההון

 • מכללת פסגות - מבט מבפנים!
  מכללת פסגות - מבט מבפנים!
  עם פעילות שוטפת מזה 12 שנים, מרצים וותיקים בעלי ניסיון רב ופריסה ארצית של 6 סניפים, מכללת פסגות מיצבה את עצמה כאחד מן המוסדות ללימודי שוק ההון הידועים והמצליחים בישראל. לפני מספר שנים פתחה המכללה את ש...המשך
 • ללמוד לנהל הון
  ללמוד לנהל הון
  עולם המסחר בשווקי ההון העולמיים מסקרן אתכם? רוצים להשתלב מבחינה מקצועית בעולם שוק ההון? בכתבה זו ריכזנו במיוחד עבורכם מידע מורחב אודות קורסי שוק ההון במסגרת לימודי תעודה קצרים, ממוקדים ופרקטיים. ...המשך
 • ללמוד להשקיע בשוק ההון
  ללמוד להשקיע בשוק ההון
  רוצים להפוך לכרישים בשוק ההון? לדעת כיצד לנהל את ההשקעות שלכם בצורה חכמה, אחראית ורווחית יותר מתמיד? קורס שוק ההון יעניק לכם את כל הכלים הפרקטיים להשקעות בטוחות ומוצלחות בשוק ההון....המשך
 • לימודים בשוק ההון
  לימודים בשוק ההון
  שוק ההון מתחלק ל2 – שוק המניות ושוק אגרות החוב. בעזרת שוק ההון, החברות השונות והממשלה מגייסת הון מהציבור לטווח הארוך. מעוניינים להשתלב בתחום? הכנסו, ותקראו הכל על הקורס שילמד אתכם את כל מה שצריך!...המשך
 • על ניהול תיקים עצמאי שמעת
  על ניהול תיקים עצמאי שמעת
  מסחר אישי בבורסה יכול להניב למשקיע לא מעט רווחים ולעתים אף להפוך להכנסה העיקרית. אך בשביל שניתן יהיה לסחור במניות בביטחון ובזמן אמת, יש להכיר את אסטרטגיות המסחר שיהפכו אתכם למשקיעים מקצועיים....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות