לימודי משפטים, תואר ראשון במשפטים - פורטל לימודים ToStudy
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על תואר ראשון במשפטים
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

תואר ראשון במשפטים

ברור לכל שתואר ראשון במשפטים לומדים רק במכללות ובאוניברסיטאות הנחשבות ביותר בארץ. בדיוק בגלל זה, איגדנו עבורכם את מיטב מוסדות הלימוד שמציעים מסלול לתואר ראשון במשפטים. כך תוכלו לערוך השוואה של מיקומים גאוגרפיים, תנאי קבלה, תכני לימוד, עלויות, משך הלימודים ועוד, ותבחרו היכן מתאים לכם ללמוד משפטים על הצד הטוב ביותר. אנו מזמינים אתכם להשאיר את הפרטים שלכם באחד מבתי הספר הטובים במדינה ולקבל את מלוא המידע לגבי לימודי תואר ראשון במשפטים.

יש מקצועות שמאז ומעולם היו יוקרתיים, מבוקשים, חשובים ומרתקים, כאשר לימודי משפטים ללא ספק מהווים חלק מהותי מאותם לימודים. אי לכך, ניתן למצוא כיום שממש כמו לפני עשור שנים, תחום זה מאוד מבוקש ויוקרתי, כאשר מספיק להביט על השכר המרשים (נע בי 17,5 לבין 18 אלף ₪), על מנת להסיק שאכן מדובר בתחום ששווה להשקיע, בו, גם אם בסה"כ יש להשקיע מעל לחמש וחצי שנים עד שזוכים להשתכר כמו אחרון עורכי הדין.
מי שמבקש ללמוד תואר ראשון במשפטים, צריך להיות מוכן לכך שהוא עתיד לבוא במגע מול לא מעט חומר עיוני, שהוא צריך לשנן לא מעט מידע ושהוא צריך לדעת לעשות בו שימוש ראוי בזמן הנכון ובהקשר הנכון. לצד שלל ההשקעה שתחום זה מצריך, גם חשוב ביותר לציין שלימודי התואר הראשון פשוט מאוד מרתקים, כמובן למי שאוהב את תחום הדינים והחוקים.
כיום ניתן ללמוד תואר ראשון במשפטים במגוון נרחב של מוסדות, כגון אוניברסיטאות ומכללות, כאשר כל גוף לימודי שומר לעצמו את הזכות להכתיב את תנאי הקבלה הנכונים ביותר עבורו. אי לכך, כאן בפורטל הנוכחי אתם מוזמנים לקבל מידע כמה שיותר מקיף בתחום, להכיר את האופציות השונות, ללמוד אודות תכונות האופי הנחוצות, אודות משך זמן הלימודים ואודות אופציות תעסוקה מרתקות שמחכות בסוף המסע, כאשר אם נשארו שאלות, אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום ונציגנו ישמחו לעמוד גם לשירותכם.

תואר ראשון במשפטים

תואר ראשון במשפטים הוא ללא ספק תואר מאוד יוקרתי ועל כך מעידים תנאי הקבלה המחמירים. כמו כן ראוי לציין שמי שאינו עומד בתנאי הקבלה עבור מוסד מסוים, אך נחוש למצוא פרצה להשתלב בלימודים, ולו עבור השנה הבאה, עתיד לגלות שמוסדות מגוונים מציעים שלל מכינות הכנה שבזכותן ניתן יהיה להתקבל ללימודים. כמו כן, בתום התואר ניתן לעבור אל תואר שני ושלישי, כאשר מוסדות שונים מציעים מגוון מסלולים שונים.
לימודים אלו מזמנים קהלי יעד בעלי אותם נתוני אופי, אך יחד עם זאת גם לא מעט אנשים משכבות גיל שונות לחלוטין, כך שניתן למצוא שאדם צעיר שהגיע ללימודים ישר בתום הצבא, ילמד לצד רופא שמבקש להעשיר את תחומי הכנסתו.

לימודי תואר ראשון במשפטים

תואר ראשון במשפטים מחייב מראש להביע רצינות ומחייב מראש הבנה שמדובר במסלול ארוך, אך גם מדובר בתואר אשר מחפש אחר אנשים שנהנים בדרך אל המטרה - אחרת יהיה קשה לעבור מסע ארוך שנוטה להגיע לשש שנים. אלו תכונות אופי צריכות לייצג אנשים אשר עומדים אל מול תואר במשפטים? ובכן טיפוסים שאוהבים מידע, שקולטים מהר מידע, שיודעים להתמודד מול כמות גדולה של מידע, ששואפים למשרה יוקרתית ומכניסה, שיודעים להיות סבלניים בדרך אל השגת המטרה, בעלי כושר התבטאות ובעלי יכולת לעמוד אל מול קהל ללא שום בושה.
לאור כל זאת, אם גם אתם מבקשים להתחיל את הדרך בדרך ליעד, אם גם אתם מבקשים ללמוד תואר ראשון במשפטים על מנת להיות עורכי דין – הרי שתמיד מומלץ להתייעץ מראש עם אדם שחווה את התחום באופן יום יומי, ולו על מנת להבין מה ההבדל שבין ההילה הטלוויזיונית לבין ההילה היומיומית.

תכני הלימוד בתואר ראשון במשפטים

כפי שניתן לצפות מלימודים אשר אורכים כשלוש וחצי שנים, נציין שלימודי תואר ראשון במשפטים אלו לימודים אשר דורשים לא מעט השקעה ואלו לימודים אשר עוברים על מסה גדולה של חומר עיוני – כולל תקדימים, תצהירים, דינים ומגוון היבטים נוספים.
אם נבקש לספר במספר מילים אודת סך החומר הנלמד, נציין שסה"כ מדובר בארבעה תחומים עיקריים. במה מדובר? בתחום המשפט המסחרי אשר עוסק באופן נרחב בכול הנוגע לתעשייה, לכלכלה ולמשק. בתחום הפלילי אשר עוסק באופן נרחב בכול הנוגע לתחום הענישה במקרים בהם נעשו עבירות מסוג זה, בתחום האזרחי אשר באופן כללי עוסק במערכת פרטית בין שני אנשים שאינם מעורבים בשום הליך מדיני, ולבסוף ישנו התחום הבין לאומי בו דנים באופן נרחב בכול הנוגע ליחסים משפטיים בין מספר מדינות, ואף ישנה התייחסות לדינים שמתייחסים לאינטראקציה שבין גופים, או אנשים פרטיים לבין מדינות.

איפה לומדים תואר ראשון במשפטים?
לימוד תואר ראשון במשפטים מתקיימים במספר מוסדות לימוד העוסקים ומתמחים בתחום. בין יתר מוסדות הלימוד המובילים בתחום, אתם מוזמנים להכיר את ההיצע שמוזכר בהמשך, אך לפני כן יש לקחת בחשבון שיש מוסדות שיותר טובים בפתיחת דלתות תעסוקה כיוון שהם יותר נחשבים ומוכרים ויש מוסדות שמציעים תנאי קבלה יותר נוחים מאחרים, כך שאין צורך לזנוח את החלום. אי לכך, לצד שיקולי מיקום, גם יש לבחון מגוון פרמטרים משפיעים נוספים. להלן שורת המוסדות המובילים בתחום:
• אוניברסיטת חיפה
• אוניברסיטת תל אביב
• ה אוניברסיטה העברית
• אוניברסיטת בר אילן
• הקריה האקדמית קרית אונו
• המרכז האקדמי למשפט ועסקים
• המרכז הבינתחומי הרצליה
• המרכז האקדמי כרמל
• שערי מדע ומשפט הוד השרון
• המרכז האקדמי המכללה למנהל
• המרכז האקדמי שערי מדע ומשפט
• האקדמיה נתניה
• מרכז ספיר בבאר שבע
• בית ספר רדזינר למשפטים
• המרכז האקדמי פרס

מיהו קהל היעד ללימודי תואר ראשון במשפטים?
קשה לשים את האצבע מי באמת מיועד ללמוד תואר ראשון במשפטים, אך כן ניתן לסכם שכל מי שיש לו תשוקה לתחום, כל מי שעומד בתנאי הקבלה וכל מי שמביע נכונות להשקיע לאורך זמן וכמובן שהוא חובב מידע ויודע להתנסח כהלכה.
באופן כללי ניתן למצוא שתי קבוצות עיקריות אשר מבקשות ללמוד את התחום: קבוצה ראשונה מתייחסת אל אנשים ללא נגיעה בתחום, אך שהם מבקשים להתברג אליו, ואילו האופציה השנייה פונה לאנשים שכן מגיעים מהתחום המשפטי, ועל כן הם מבקשים להעשיר את ידיעותיהם ובשל כך לקבל בבוא היום תפקיד יותר רווחי במקום העבודה.

מהם תנאי הקבלה לתואר ראשון במשפטים?

מקומות שונים עשויים להציב תנאי קבלה שונים, אך באופן כללי ראוי לציין שמי שמבקש ללמוד את התחום צריך להחזיק בממוצע בגרות מעל 85/90, צריך להחזיק בציון פסיכומטרי מעל 600, אם לא מעל 700 (תלוי במוסד האקדמי), צריך ציון מעל 85 בפרק שבאנגלית, צריך ציון מינימלי של 120 בבחינת המיון באנגלית וכדומה, כאשר יש להבין שאלו רוח הדברים, אך חשוב לוודא באופן פרטני לגבי תנאי הקבלה של כל מוסד ומוסד.

משך הלימודים בתואר ראשון במשפטים

באופן כללי לימודי תואר ראשון במשפטים אורכים בין שלוש וחצי לבין ארבע שנים והם כוללים שמונה סמסטרים. כמו כן לימודים אלו מצריכים תקופת לימודים נוספת לקראת בחינת ההסמכה ואף מדובר בעוד שנה וחצי של התמחות במשרדים של עורכי הדין.

תעודה/ הסמכה מקצועית לבוגרי התואר

בסוף הלימודים כל סטודנט מחזיק בידע הנחוץ על מנת לעבור בהצלחה את בחינת ההסמכה החיצונית של לשכת עורכי הדין, אך גם יש להבין שלשם המוסד ישנה משמעות עבור פתיחת דלתות תעסוקה, ולו עבור שלב ההתמחות ולאחר מכן עבור שלב התעסוקה השוטף.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים

בתום ההתמחות, הרבה פעמים נשארים לעבוד באותו משרד, אך גם ניתן למצוא עבודה רבה במשרדי המשפטים, בשלל חברות מסחריות ובחברות פרטיות, כאשר תמיד ניתן לבחור להיות עצמאיים, או שכירים.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על תואר ראשון במשפטים ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על תואר ראשון במשפטים

פעמים רבות ניתן לשמוע אמירות כמו "לא חבל ללמוד משפטים? יש המון עורכי דין בישראל" וכדומה, אבל המציאות מוכיחה אחרת – עורכי הדין בישראל מרוויחים שכר גבוה באופן משמעותי מהממוצע במשק וכן קשה למצוא עורך דין שלא מוצף בתיקים ובעבודה. לכן, אם תמיד ידעתם שאתם חולמים להפוך לעורכי דין או לחילופין לשופטים בעתיד, אל תהססו ללכת בעקבות החלום עד הסוף. בעמוד הבא תמצאו את כל הפרטים אודות מסלול לימודי תואר ראשון במשפטים, וב?וך כך תמצאו את תכני הלימוד שניתן למצוא במרבית ממסלולי תואר ראשון זה, את המסלולים הייחודיים שמציעים מוסדות הלימוד השונים, את הפריסה הארצית של מ?לול לימודים זה, את תנאי הקבלה אליו, את משך הלימודים, את אפשרויות התעסוקה בתם הלימודים ועוד.

מידע כללי על מסלול התואר הראשון במשפטים
תחום לימודי משפטים הפך במרוצת השנים לאחד מתחומי הלימוד המבוקשים ביותר בישראל. לצד זאת, רף הקבלה ללימודי תואר ראשון במשפטים ירד עם השנים, וזאת בעיקר משום שהתרבה היצע המכללות אשר מציעות מסלולי לימוד במשפטים, כך שכיום ניתן ללמוד משפטים כמעט בכל אחד מהאזורים בישראל. יצויין, כי תלמידי תואר ראשון במשפטים יכולים כיום לבחור עוד במהלך לימודי התואר את הכיוון הכללי אליו הם יפנו ובו ירצו להתמחות בהמשך הדרך. עובדה זו חשוב בעיקר מפני שאופי העבודה בתחומים מסוימים כגון: משפט מנהלי ומשפט חוקתי, שונה בתכלית מאופי העבודה בתחומים אחרים כגון: משפט מסחרי ודיני מיסים. הדימוי של עורך הדין בסרטים שונה מהותית מתפקידו בפועל, וקשת האפשרויות הזו שמקנים מוסדות הלימוד בתחום מאפשרת לבוגרים לעבוד בתחום שהכי קרוב לליבם ושמתאים למידותיהם באופן ספציפי.

תכני הלימוד ב-B.A במשפטים
התואר במשפטים אורך בין 3 וחצי לארבע שנים. בתחילת הלימודים, לומדים התלמידים את מקצועות הליבה אשר מאפשרים להם אחר כך להרחיב את הידע ולהתמקצע בתחומים אחרים. בשנתיים האחרונות של התואר, חייבים התלמידים לעבור סמינריונים וקורסי בחירה בתת תחומים אשר מאפשרים להם להרחיב את האופקים. הפקולטות השונות מאפשרות לתלמידים גם להתנסות בפרקטיקה לאורך הלימודים (כגון: כתיבה משפטית, עזרה משפטית בהתנדבות ועוד), אך הדבר בעיקר תלוי במוטיבציה ויכולתו של התלמיד.

מסלולי תואר דו-חוגי רווחים
כמו בכל תואר אקדמי, ישנם מוסדות לימוד רבים שמאפשרים לתלמידי משפטים לשלב את התואר הראשון במשפטים עם תחום לימודים נוסף. השילובים הרווחים שניתן למצוא הם: משפטים - כלכלה, משפטים - מנהל עסקים, משפטים - ממשל ומשפטים - פסיכולוגיה. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד מוצע לקהל התלמידים מסלול מקוצר וישיר של תואר ראשון ותואר שני במשפטים תוך 4 שנות לימוד אקדמיות.

איפה לומדים תואר ראשון במשפטים?
כיום ניתן לומר בבירור שהפריסה הארצית של לימודי משפטים היא רחבה במיוחד, כאשר המוסדות הבולטים שמציעים לימודי תואר ראשון במשפטים הם "המרכז האקדמי למשפט ועסקים" שמציעים את התואר ברמת גן, את "הקריה האקדמית אונו" שמציעה את הלימודים בקריית אונו, את "המכללה למנהל" שמציעה את תואר ראשון במשפטים בראשון לציון, ואת המרכז האקדמי פרס שמציעים את לימודי התואר ברחובות.

קהל היעד שמתאים לתחום
לימודי תואר ראשון במשפטים מתאימים למגוון רחב של אנשים – לאלו שמאמינים בצדק כערך עליון, לאלו שלא מפחדים מבירוקרטיה מסועפת, לכאלו שמחזיקים ביכולות רטוריות חזקות, לאנשים שיודעים לבנות טיעון ואוהבים דיבייטינג, לאנשים פדנטיים ששמים לב לפרטים הקטנים גם אם מופיעים באותיות קטנות וכדומה.

תנאי הקבלה ללימודי משפטים לתואר ראשון
מבחינת תנאי הקבלה שמציבים מוסדות הלימוד השונים ללימודי תואר ראשון במשפטים, ניתן לומר בפירוש שהתנאי הבסיסי ביותר שנדרש מהמועמדים ללימודים הוא בגרות מלאה. יתרה מכך, בחלק ממוסדות הלימוד דורשים שהממוצע בתעודה הבגרות יהיה 70 ומעלה. כמו כן, בחלק ממוסדות הלימוד אין דרישה הכרחית לציון פסיכומטרי כתנאי קבלה, אך בחלק אחר ממוסדות הלימוד נדרשים המועמדים ללימודי משפטים להציג ציון מינימלי של 600 בפסיכומטרי. בחלק אחר ומחמיר פי כמה דורשים אפילו ציון של 700 ומעלה בפסיכומטרי, אבל מדובר במקרים נדירים בלבד. קחו בחשבון שגם במוסדות הלימוד שנחשבים נוקשים מאוד באשר לתנאי הקבלה שהם מציבים, יש מידה מסויימת של גמישות – למשל: מי שסיים עם ממוצע בגרות של 110 לא יהיה חייב להציג גם פסיכומטרי בציון של 700 ומעלה. לצורך גמישות זו והתחשבות בכל מועמד כמקרה בוחן ספציפי, בחלק ממוסדות הלימוד מקיימים ראיון אישי עם המועמד ללימודים ובוחנים כל מקרה לגופו. כמו כן, ראיון אישי זה בוחן את מידת ההתאמה של המועמד לתחום וכן את מידת הרצינות שלו ושהוא יודע למה הוא נכנס. סך הכל, מדובר בתואר עם טווח רחב מאוד של תנאי קבלה, ולכן לא אמורה להיות בעיה לאף מועמד למצוא מוסד לימודים שכן יקבל אותו, ובמהלך הלימודים כבר יוכיח את רמתו.

משך הלימודים בתואר במשפטים
במרבית ממוסדות הלימוד, לימודי תואר ראשון במשפטים כמו מבמרבית התארים הראשונים אורכים במשך 3 שנות לימוד, משמע 6 סיסמטרים. כמובן שנתון זה משתנה במידה כזו או אחרת בין מוסדות הלימוד השונים – שינויים שבדרך כלל מושפעים מכמות נקודות הזכות שדורש מוסד הלימודים מהתלמידים שלו.

ההסמכה הדרושה בכדי להפוך לעורך דין מן המניין
כיום, בכדי להפוך לעורך דין בישראל יש שלושה שלבים שצריך לעמוד בהם בהצלחה. ראשית, יש לסיים בהצלחה את התואר הראשון במשפטים באחד מהמוסדות האקדמיים שמציעים אותו (בין אם אוניברסיטה או מכללה). שנית, יש לבצע שנת התמחות במשרד עורכי דין. התמחות זו הכרחית גם אם לא הכי מתגמלת מבחינה כספית. שלישית, יש לעבור בהצלחה את המבחן שמציבה לשכת עורכי הדין בישראל. זה אמנם נשמע מסורבל, אך ישנם תחומים עם תנאי הסמכה נוקשים אף יותר – להפוך לפסיכולוג, להפוך לפסיכיאטר, להפוך לוטרינר או להפוך לרופא למשל.

מה קורה עם סיום הלימודים?
קרוב מאוד לוודאי שתלמידי משפטים כבר לקראת סוף השנה הראשונה יתחילו לחפש משרד עורכי דין שבו יוכלו להתמחות לאחר סיום הלימודים במסגרת הסטאז. בעניין הסטאז שיש לעשות עם תם התואר, יש לא מעט תלמידים שמפיקים מהשנה הזו את המיטב בעוד שאחרים מעידים על מידה מסויימת של שעמום וחוסר מעש. לאחר תקופת הסטאז הזו שכולם חייבים לעבור, עליהם לעבור גם מבחן הסמכה מטעם לשכת עורכי הדין. לאחר מעבר מבחן זה, בהינתן ועברו אותו כמובן, רשאיים בוגרי התואר להחליט לאיזה כיוון הם פונים. ייתכן שירצו להמשיך ולעבוד במשרד בו בילו את תקופת ההתמחות (כמובן בתנאי שזה מקובל גם על המשרד). אחרים יעדיפו לחפש משרה במשרד אחר בהתאם לתחום בו החליטו להתמקצע ולהשתקע. כמו כן, לאחר שנות ניסיון בשוק, יכולים בוגרי התואר לפתוח משרד משלהם או לחלופין להצטרף כשותפים למשרד קיים. נוסף על כך, ישנן אפשרויות עבודה נוספות כגון: קריירה אקדמית באחת ממחלקות המשפטים באקדמיה (אלטרנטיבה שמצריכה המשך לימודי תואר שני ודוקטורט במרבית המקרים), עבודה במחלקה משפטית של חברה גדולה ועוד. כמו כן, ישנם בוגרים שמחליטים שלא לעבוד בתור עורכי דין אלא להשתמש בתעודת עורך הדין במקרים מיוחדים בלבד.

מאמרים מקצועיים בנושא תואר ראשון במשפטים

 • רוצה תואר ראשון במשפטים
  רוצה תואר ראשון במשפטים
  אז נכון, שמענו שיש הרבה עורכי דין בשוק, ושכולם אומרים שלא כדאי ללמוד משפטים.. ובכל זאת – כל מי שהולך על זה, למרות הרעשים מהצד, מרוויח שכר מטורף בהמשך וזוכה להמון תהילה מסביב! אל תקשיבו להם, רק לעצמכם!...המשך
 • סיבות ללמוד B.A במשפטים
  סיבות ללמוד B.A במשפטים
  נמאס לכם שאתם לא יודעים מה הזכויות שלכם? לא רוצים להיות תלויים באחרים? מאמינים במנגנוני המשפט והצדק? תואר ראשון בשפטים יעניק לכם את כל הכלים להפוך לעורכי דין ולהשתלב במערכת המשפט....המשך
 • לימודי משפטים באקדמיה
  לימודי משפטים באקדמיה
  האמא היהודיה הקלאסית חלמה שבנה או בתה יהיו עורכי דין או רופאים, לא פלא שמקצוע העורך דין הוא אחד המבוקשים במדינת ישראל, במיוחד לאור אפשרויות הלימוד הרבות לאחר פתיחת מוסדות נוספים ללימוד המקצוע....המשך
 • תפקידיו של העורך דין
  תפקידיו של העורך דין
  עורכי הדין מייעצים ומייצגים יחידים, עסקים ומשרדי ממשלה בנושאים ומחלוקות משפטיים אבל לא רק. תפקידי בוגרי תואר ראשון במשפטים שונים ומגוונים, עליהם ועוד תוכלו לקרוא בכתבה הבאה. הכנסו לכל הפרטים!...המשך
 • הדרך להיות העורך דין
  הדרך להיות העורך דין
  במסגרת תואר ראשון במשפטים, ילמדו המשתתפים את כל הנדרש בכדי להשתלב במערכת המשפט בארץ. האם רק לימודים וזהו זה מה שמספיק? את כל הפרטים על הדרך לתפקיד תוכלו לקרוא בכתבה הבאה! הכנסו!...המשך
 • בחירת התמחות במשפטים
  בחירת התמחות במשפטים
  כידוע, ישנן מספר תחומי התמחויות בתואר ראשון במשפטים. רבים מהסטודנטים מתלבטים באיזה התמחות להתמקד ובה בעצם, לעשות את הסטאז´. אנחנו כאן בכדי שתוכלו להבין יותר לעומק מה אומרת כל התמחות. לפרטים הכנסו!...המשך
 • מידע על LL.B. במשפטים
  מידע על LL.B. במשפטים
  לענף המשפטים תפקיד חשוב במילוי הקודים ההתנהגותיים של כל מדינה ומדינה. כמשפטנים תזכו לעמוד בחוד החנית של מערכת המשפט בישראל ולעצב את החברה הישראלית על בסיס יומיומי. רוצים לדעת יותר? כל הפרטים....המשך
 • תואר ראשון במשפטים
  תואר ראשון במשפטים
  תכנית הלימודים בתואר ראשון במשפטים כוללת בסיס לקריירה ולסוג ההתמחות בה הם מעוניינים. אם תמיד חלמתם להיות עורכי דין ואתם רוצים לדעת יותר? כל הפרטים על תואר במשפטים בכתבה. הכנסו עכשיו ודעו עוד!...המשך
 • מובילים בלימודי משפטים!
  מובילים בלימודי משפטים!
  במהלך השנים, התברגו בוגרי הפקולטה למשפטים של המרכז האקדמי למשפט ולעסקים במשרדי עו"ד נחשקים וביחידות מובילות במגזר הציבורי וזאת כפועל יוצא ממחויבותו של המרכז לחדשנות ומצוינות אקדמית....המשך
 • התמחויות בתואר במשפטים
  התמחויות בתואר במשפטים
  סיום המסלול ללימודי תואר ראשון במשפטים אמנם מקנה לבוגריו את הטייטל משפטן, אך במידה והם מעוניינים להמשיך לקריירה כעורכי דין, עליהם לעבור התמחות בת שנה במשרדים פעילים. אז מה צריך לדעת על ההתמחות?...המשך
 • איך לבחור סטאז´ במשפטים?
  איך לבחור סטאז´ במשפטים?
  עם סיום תואר ראשון במשפטים נחשבים הבוגרים למשפטנים. אם ברצונם לעסוק בתחום כסנגורים או תובעים בפועל, עליהם לעבור התמחות סטאז´ של כשנה. איך בוחרים התמחות ומה זה אומר על המשך הקריירה?...המשך
 • תכני תואר במשפטים
  תכני תואר במשפטים
  המסלול ללימודי תואר ראשון במשפטים ((LL.B מציע לסטודנטים תכנית מובנית בת שלוש שנים במהלכה מפתחים הסטודנטים את סך הידע והכישורים המשפטיים הנדרשים להבנת האתגרים המשפטיים של המאה ה-21....המשך
 • LL.B. במשפטים
  LL.B. במשפטים
  החוק ממלא תפקיד חשוב בכל תחומי החיים ומגדיר אותנו כחברה כאשר מערכת המשפט פועלת ומעצבת את אורח חיינו על בסיס יומי. כבוגרי תואר ראשון במשפטים, גם אתם תוכלו לקחת חלק בעיצוב פניה של החברה הישראלית....המשך
 • תואר במשפטים
  תואר במשפטים
  תואר ראשון במשפטים נחשב למאתגר ומרתק כאחד. במסגרת תכנית הלימודים מתאפשר לסטודנטים לבנות ולהיבנות בהתאם לקריירה וההתמחות בה הם חושקים. רוצים לדעת יותר? כל הפרטים על תואר במשפטים....המשך
 • כמה סיבות ללמוד משפטים
  כמה סיבות ללמוד משפטים
  לימודי תואר ראשון במשפטים (LLB) מהווים את כרטיס הכניסה של עורכי הדין והמשפטנים של העתיד למערכת החוק בישראל. במסגרת התואר זוכים הסטודנטים לחשיפה מעמיקה אודות משפט מסחרי, ציבורי, פלילי, בינלאומי, קניין ...המשך
 • משפטים ודיני היי-טק
  משפטים ודיני היי-טק
  המרכז האקדמי למשפט ולעסקים גאה להציע, לראשונה בישראל, תואר ראשון במשפטים עם התמחות בדיני High Tech והון סיכון. בואו ללמוד את ההיבטים המשפטיים הכרוכים בעבודה בתעשיית ההייטק הישראלית....המשך
 • התמחויות במשפטים
  התמחויות במשפטים
  לימודי תואר ראשון במשפטים חושפים את הסטודנט למגוון רחב של נושאים ותחומי ליבה בעולם המשפט והתחיקה הישראלי והבינלאומי. אחד היתרונות האדירים של התואר הוא היכולת של הסטודנט להיבנות על פי תחום ההתמחות המענ...המשך
 • חוד החנית של החוק
  חוד החנית של החוק
  עורכי דין יכולים להתמקד במגוון רחב של תחומי התמחות שונים ביניהם תחום הנדל"ן, רשלנות רפואית, פלילים, גירושין, דין בינלאומי ועוד רבים נוספים. בייצוג לקוחו, מבלה עורך הדין את מרבית זמנו במחקר והכנה לתיקי...המשך
 • חשיבות האנטלגנציה הרגשית
  חשיבות האנטלגנציה הרגשית
  בשנים האחרונות הוכרה חשיבותה העצומה של האינטליגנציה הרגשית (EQ) לתפקוד מיטבי של האדם במסגרות שונות. האינטליגנציה מוגדרת כיכולת או מיומנות של אדם לזהות, להעריך ולנהל את רגשותיו ואת רגשות האחר....המשך
 • אילו כישורים עו"ד צריך?
  אילו כישורים עו"ד צריך?
  מערכת החוק היא מורכבת ורחבה ועל אדם המעוניין להיות עורך דין לא די בחובה להיות בקיא בחוקים אלא גם להוכיח את היותו מסוגל לספק עזרה משפטית מוסמכת לאחרים ולהתעדכן באופן תדיר בהתפתחויות המשפטויות לאורך הקר...המשך
 • המרכז האקדמי-לבנות קריירה
  המרכז האקדמי-לבנות קריירה
  במרכז האקדמי למשפט ולעסקים לומדים מדי שנה כ-2,000 סטודנטים. המרכז האקדמי פועל למעלה מ-19 שנים ומכשיר את הדור הבא של מובילי הדעה בישראל בשם רוח החדשנות ומתוך הבנה גלובלית של אתגרי המאה ה-21....המשך
 • תואר במשפטים – קהל יעד
  תואר במשפטים – קהל יעד
  לימודי תואר ראשון במשפטים חושפים את הסטודנטים למגוון רחב תחיקות ותקדימים בארץ ובעולם וסוללת את הדרך לחשוב אל מחוץ לקופסא כיצד לקדם נושאים חברתיים שונים מתוך תחושת שליחות וחיפוש אחר אתגר....המשך
 • משפטים – יתרונות וחסרונות
  משפטים – יתרונות וחסרונות
  תואר ראשון במשפטים פותח בפני הבוגר אפשרויות קריירה במגוון רחב של התמחויות. במסגרת התואר נחפשים התלמידים לתחיקות שונות ולהשפעותיהם של אירועים היסטוריים ותקדימים על התפתחות המשפט הישראלי....המשך
 • מה לשלב עם משפטים?
  מה לשלב עם משפטים?
  כיום תואר ראשון במשפטים הוא בין התארים הפופולריים ביותר בארץ בעולם. אנשים רבים מתחילים ללמוד את התחום עם שאיפה להשתלב במערכת החוק בישראל ופיתוח קריירה מרתקת בענפים הרבים שמציע ענף המשפטים....המשך
 • מה לשלב עם מנהל עסקים?
  מה לשלב עם מנהל עסקים?
  עולם העסקים כיום הופך יותר ויותר סבוך עם התגברות תהליך הגלובליזציה. תהליכים שבעבר היו פשוטים יותר, מצריכים כיום הבנה מקצועית ואקדמית במגוון תחומים כמו גם גישה נכונה ונבונה לעולם העסקים....המשך
 • סיבות ללמוד עריכת דין
  סיבות ללמוד עריכת דין
  סטודנטים רבים בוחרים להעמיק את לימודיהם הגבוהים בתחום המשפטים הן מתוך סיבות מקצועיות והן מתוך רצון להקנות לעצמם כלים פרקטיים יעילים וחשובים לעתיד. למרות התחזיות, המקצוע ממשיך למשוך אנשים רבים....המשך
 • ייצוג נפגעי פעולות איבה
  ייצוג נפגעי פעולות איבה
  לפי חוק תגמולים לנפגעי פעולות איבה מ- 1970 וחוקים תומכים אחרים, נפגעי פעולות האיבה והטרור וכן בני משפחותיהם זכאים להטבות שונות ולתגמולים שמיועדים לתמוך בהם ובשיקומם. על מנת לזכות בתגמולים הולמים, יש ל...המשך
 • איך חוקרים פשעי מחשב?
  איך חוקרים פשעי מחשב?
  תחום חקירות פשעי מחשב הוא תחום מרתק מאין כמוהו. מדובר בתחום שרק נמצא בעלייה ככל שיכולות הסייבר והמחשוב של גורמים פליליים עולות בהתמדה. כשם שתחום הרשת הוא תחום מתפתח ללא הרף, כן תחום חקי...המשך
 • רפורמה בבחינות עורכי דין
  רפורמה בבחינות עורכי דין
  בספטמבר 14´ הציגה שרת המשפטים דאז רפורמה שבמסגרתה הפיקוח על תקופת ההתמחות ישתנה, והבחינות תיערכנה כניתוח מקרה, ולא על בסיס שינון החוקים מתוך הספר, על מנת לשקף חשיבה ולא רק זיכרון. ...המשך
 • ללמוד למשפטים ולהכשל
  ללמוד למשפטים ולהכשל
  בבחינת לשכת עורכי הדין פסלו ארבע שאלות אשר יוחסו לכישלון של הנבחנים. כעת משהוסר לכאורה המחסום שהיה אמור להגן על הגילדה המשפטית ולא לאפשר כניסת עורכי דין חדשים לענף, נתוני המעבר של הבחינה כבר אינם בשפל...המשך
 • לימודי משפטים באנגלית
  לימודי משפטים באנגלית
  לימודי משפטים בשפה האנגלית, פה בישראל, יכולים "ליישר קו" עם סטנדרטים במסלול זה שנלמד באוניברסיטאות זרות ולפתוח את מקצוע המשפטים לגישות חדשות. בכל זאת, הם אינם זוכים לאישור מהמל"ג. ...המשך
 • לימודי משפטים בישראל
  לימודי משפטים בישראל
  כדי לעסוק בתחום המשפטים, יש לעמוד בתנאים מסוימים ובהם סיום בהצלחה של תואר אקדמי LLB – אותו ניתן ללמוד במגוון אוניברסיטאות ומכללות בישראל. בכל מוסד לימודים תנאי הקבלה למשפטים לתואר ראשון ...המשך
 • תנאי קבלה חדשים למשפטים
  תנאי קבלה חדשים למשפטים
  המועמדים ללימודי תואר ראשון במשפטים בעלי ציון גבולי תוך שקלול ציוני המבחנים הפסיכומטרי וציוני הבגרויות, ידרשו לעשות מבחן קבלה עם תוכן במשפטים שינבא באופן ממוקד יותר מי מבין המועמדים מתאי...המשך
 • סטאז´ בלימודי משפטים
  סטאז´ בלימודי משפטים
  סטאז´, שנת ההתמחות במשרד עורכי דין, היא השלב השני בחשיבותו בדרך להפיכתם למשפטנים. מהו הסטאז´ בלימודי משפטים? כיצד תוכלו למצוא עבודה במסגרת סטאז´ר במשרד עורכי דין ומהו השכר המוצע לכם כסטאז´רים? ...המשך
 • ימים פתוחים במאי 2014
  ימים פתוחים במאי 2014
  ריכזנו עבורכם את הימים הפתוחים בחודש מאי עבור מי שרוצה להירשם ללימודים עוד השנה אשר יחלו באוקטובר. ההרשמה היא בעיצומה והימים הפתוחים מוצעים למועמדים מרחבי הארץ שמעוניינים להתחיל או להמשיך ללמוד....המשך
 • ללמוד רחוק מהבית
  ללמוד רחוק מהבית
  אחד השיקולים שיש לחבר´ה צעירים רגע לפני שהם מתחילים את המסע האקדמי שלהם הוא איפה ללמוד. ישנם אנשים שמעדיפים ללמוד קרוב לבית ויש אחרים שרוצים לחוות חוויה אקדמית אחרת בדמות לימודים רחוק מהבית....המשך
 • איך לא משעממים סטודנטים?
  איך לא משעממים סטודנטים?
  ברגע שרף העניין עולה, מרצה טוב הופך להיות גם מי שיודע למשוך את קהל הסטודנטים שלו ולייצר עניין בשיחה. מעבר לתוכן ההרצאה ולאופן שבה מציגים אותה, ישנם אלמנטים מעוררים ששומרים על רמת הערנות של הסטודנטים....המשך
 • סטאז´ אחרי התואר
  סטאז´ אחרי התואר
  ההתמחות המעשית היא חלק חיוני ובלתי נפרד מן ההסמכה לתואר עצמו ולעתים גם לקבלת הרישיון לעיסוק בתחום הנלמד באחד מן מוסדות הלימוד. ממרץ 2014 יש בהתמחות גם יתרון בנקודות הזיכוי במס....המשך
 • לימודי משפטים באנגלית?
  לימודי משפטים באנגלית?
  עיקר הוויכוח בנושא אישור מסלול לימודים במשפטים בשפה האנגלית, נוגע לכך שבישראל שיטת המשפט והדין היא ייחודית למדינה ולשפתה ואינה מורכבת מידיעות או עובדות בינלאומיות חד משמעיות כמו במדעים ...המשך
 • מצוקת משפטנים בחיפה
  מצוקת משפטנים בחיפה
  בוגרים או לומדי משפטים בחיפה פנו לתקשורת בבקשה לעזרה. מסתבר שבעיר חיפה, מצבם גרוע במיוחד בכל הקשור למציאת התמחויות וגם לעיסוק בתחום עם תום ההתמחות וקבלת הרישיון. עיקר הבעיה היא במציאת...המשך
 • קליניקות במשפט ועסקים
  קליניקות במשפט ועסקים
  קליניקות משפטיות, הן למעשה קורסים מעשיים עבור הסטודנטים למשפטים במהלכם הם מקבלים הזדמנות להתעסק בסוגיות אמיתיות מעולם המשפטים שמשפיעות על הציבור, הסביבה והחברה. הקליניקות מוכרות...המשך
 • שופט ערבי בסגל של העברית
  שופט ערבי בסגל של העברית
  עבור נאטור, מדובר בסגירת מגל של ממש שכן הוא בוגר האוניברסיטה העברית בשפה וספרות ערבית ולימודי המזרח התיכון. בנוסף לתואר ראשון ושני במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב ורשימה ארוכה של...המשך
 • תנאי קבלה ללימודי משפטים
  תנאי קבלה ללימודי משפטים
  בכתבה זו ניקח מספר אופציות של ציוני פסיכומטרי ובגרויות ונבדוק לאן ניתן ולאן לא ניתן להתקבל מבין האוניברסיטאות והמכללות. כמובן שהנתונים שנציג פה הם כלליים לחלוטין ולא מחייבים והם גם משתנים...המשך
 • תואר דו חוגי במשפטים
  תואר דו חוגי במשפטים
  כמעט כל מוסד לימודים היום שיש בו פקולטה למשפטים, מציע לתלמידים שלו לימודי משפטים שניתן לשלבם עם מקצוע נוסף. הפקולטות וגם הסטודנטים הבינו, שבשוק מוצף של מעל ל-5000 עורכי דין בישראל, הסיכוי...המשך
 • סקר על לימודי משפטים
  סקר על לימודי משפטים
  רבים מדור ההורים ומומחי הלימודים טוענים כי הצעירים של היום הולכים ללמוד את מה שפרקטי ולא את מה שמעניין אותם או שהם חולמים לעסוק בו. ובכן, הסקר החדש שפרסמה חברת השמה בתחום המשפטים, שובר...המשך
 • התמחות יכולה לסכן חיים?
  התמחות יכולה לסכן חיים?
  כמעט כל עורך דין או רואה חשבון שתשאלו, יתאר לכם את תקופת ההתמחות כאחת התקופות הקשות ביותר והסזיפיות ביותר של חייו ולא בכדי. במהלך תקופה זו, יבלה המתמחה בתור החוליה החלשה ביותר ...המשך
 • איפה עדיף להתמחות?
  איפה עדיף להתמחות?
  אחת התקופות המשמעותיות והקשות ביותר בקרב בוגרי משפטים, היא תקופת ההתמחות- הסטז´. תקופה זו שאמורה להכין את הצעיר לחיי העורך דין ולתת לו צידה משמעותית מאוד להמשך הדרך, ולכן רבים שוברים את הראש ...המשך
 • תואר במשפטים ופסיכולוגיה
  תואר במשפטים ופסיכולוגיה
  בעוד עולם המשפט מנסה להציב גבולות וסנקציות עבור התנהגויות מסוימות החורגות מן הרמה המוסרית המוסכמת בחברה, הרי שתחום הפסיכולוגיה מנתחת את ההתנהגות האנושית על סמך תורות ומחקרים שנבנו ...המשך
 • כל הסיבות ללמוד בפריפריה
  כל הסיבות ללמוד בפריפריה
  ההחלטה לפתוח עוד פקולטות למשפטים גם במכללות פריפריאליות יותר דוגמת צפת ומכללת ספיר, לוותה בלא מעט סימני שאלה והתנגדויות, אך לבסוף הועברה ומשם הכל היסטוריה. אחוז הנרשמים גם לפקולטות אלו, ...המשך
 • המסלול לעריכת דין
  המסלול לעריכת דין
  כמו במקצוע ראיית חשבון ובמקצועות אחרים בהם ישנה תקופת התמחות, הדרך משולחן הלימודים אל שולחן ההתמחות עלולה להיות רצופה במוקשים כמו גם תנאי שכר נמוכים יחסית. מסתבר, שהחלום להיות עורך דין משותף לעוד רבים...המשך
 • בחינות הלשכה במשפטים
  בחינות הלשכה במשפטים
  בחינות הלשכה במשפטים הם המשוכה האחרונה שעל בוגרי תואר במשפטים לעבור בכדי לקבל את ההסמכה הפורמאלית בתור עורכי דין. בשנים האחרונות ניכר שנעשים נסיונות להקשות את המבחן ולעשותו מבחן יותר מחשבתי...המשך
 • כנס חדשנות בתל אביב
  כנס חדשנות בתל אביב
  בכל שנה, נערך באוניברסיטת ת"א כנס TAU INNOVATION DAY. מדובר ביום של חדשנות ויזמות עסקית בחסות חברת רמות אשר משמשת למעשה יצואנית וממסחרת פטנטים אשר הומצאו באוניברסיטה. ביום ...המשך
 • 2132 עו"ד חדשים להסמכה
  2132 עו"ד חדשים להסמכה
  היום, יום חמישי בשעות הערב, יגיעו אלפי צעירים נרגשים אל בנייני האומה שבירושלים בכדי לקבל את תעודת העו"ד הרשמית והנכספת. צעירים אלו יצטרפו אל עוד משפחה גדולה מאוד של עו"ד המצויים בארץ ולמעשה יעגלו למספ...המשך
 • משפטים- רקע על המקצוע
  משפטים- רקע על המקצוע
  עורך הדין מייצג לקוחות ומתעסק בתביעות משפטיות מסוגים שונים, הוא מעניק ייעוץ משפטי וחוות דעת ללקוחות – שיכולים להיות אדם פרטי או גופים וארגונים גדולים. ביכולתו לייצג את הלקוחות בתחומים שונים הדורשים ...המשך
 • תואר בממשל ומשפטים
  תואר בממשל ומשפטים
  לימודי ממשל הם חלק ממדעי המדינה, והם שואבים את אופיים הרב – תחומי מתוך המחקר על גווניו השונים במדעי המדינה – מעולם ההיסטוריה, גיאוגרפיה, כלכלה, סוציולוגיה, משפטים וכיוצא באלו. היות ...המשך
 • מכללת צפת מתרחבת
  מכללת צפת מתרחבת
  מכללת צפת הצעירה שהוקמה רק לפני מספר שנים מועט, בתחילתה שימשה כשלוחה של אוניברסיטת בר אילן בשלל תחומי לימוד. לפני כשלוש שנים החלה האוניברסיטה גם בהרצת מסלולי לימוד לתואר מטעם המכללה עצמה, ...המשך
 • תוכניות לימודים חדשות
  תוכניות לימודים חדשות
  אז מה חדש בעולם האקדמי? אין הרבה תוכניות יוצאות דופן, אך כן יש התפשטות של תוכניות אשר היו ייחודיות למוסדות מסוימים גם למקומות אחרים. כך למשל התואר במערכות בריאות אשר עד עכשיו נלמד ...המשך
 • סמסטר קיץ במשפט ועסקים
  סמסטר קיץ במשפט ועסקים
  תוכנית חילופי הסטודנטים במרכז למשפט ועסקים שברמת גן, קרויה גם סמסטר קיץ בחו"ל. במהלך תוכנית זו, יכולים הסטודנטים מן המרכז להשתתף בחילופי סטודנטים עם מוסדות מובילים בבייג´ינג, סיאול, סין וגרמניה....המשך
 • עו"ד כבר לא מקצוע מכניס
  עו"ד כבר לא מקצוע מכניס
  פילוח חדש שנעשה מגלה אמת עגומה למדי על מקצוע עריכת הדין- לא רק שרבים מעורכי דין מרוויחים פחות מהשכר הממוצע במשק, אלא שגם רבים מהם בקושי מצליחים לגמור את החודש. נתון די מפתיע בהתחשב באמונה ...המשך
 • לימודי משפטים- השוואה
  לימודי משפטים- השוואה
  הקריה האקדמית אונו וגם המרכז האקדמי למפשט ועסקים ברמת גן, הן שני מכללות צעירות יחסית ומצליחות אשר מציעות מגוון מסלולי לימודים לתואר ראשון ומוכרות על ידי המל"ג. החלטנו להשוות בין שתי המכללות הללו ...המשך
 • BA משולב במשפט ועסקים
  BA משולב במשפט ועסקים
  בשוק גלובלי ועמוס בבוגרים מוכשרים במשפטים ובמנהל עסקים, נדרש מכל בוגר להתבדל כדי להצליח. על המועמד להראות כמה שיותר כישורים ותחומי ידע כדי להתקבל לעבודה. בדיוק מתוך ראיית העתיד הזו, החליטו במרכז ...המשך
 • למצוא סטז´ במשפטים
  למצוא סטז´ במשפטים
  השנה, הלחץ בקרב הסטודנטים עולה, משום שלשכת עורכי הדין החליטה בשנים האחרונות, על יום אחד בשנה בו יש לבצע את כל הראיונות והבירורים לשם הקבלה לסטז´. מי שפספס מועד זה, עלול למצוא עצמו בבעיה ...המשך
 • מהו קניין רוחני?
  מהו קניין רוחני?
  תחת קניין רוחני ניתן למצוא מספר קטגוריות של רעיונות עליהם מונח זה מגן מבחינה משפטית: פטנטים, מדגמים, סימן מסחרי, זכויות מטפחים וכן כינויי מקור. כל אלו ראויים להיות רשומים מבחינה משפטית, ובמקרה של...המשך
 • תוכניות מיוחדות במשפטים
  תוכניות מיוחדות במשפטים
  עולם המשפטים בישראל הוא דינאמי ו"נושם" את המציאות. בישראל של היום, עדיין אין חוקה פורמאלית, ומשיתים את הפרדיגמה של החוק גם את הדרכים לאכיפתו. בעשורים האחרונים במסגרת לימודי משפטים נושאי ...המשך
 • לימודי משפטים-התמחויות
  לימודי משפטים-התמחויות
  רבים לא יודעים זאת, אך מקצוע המשפטים מתחלק לנישות רבות. חלק מן הנישות הללו אפשר להיחשף אליהן עוד בלימודי המשפטים, אחרות ניתן להיחשף אליהן רק בזמן ההתנסות המעשית, הלוא הוא הסטז´. היופי בהתמחויות ...המשך
 • לימודי משפטים ופילוסופיה
  לימודי משפטים ופילוסופיה
  לימודי משפטים, כמו תחומי לימוד אקדמיים רבים, משנים את תוכנת בהתאם לצרכים הרווחים ולרוח התקופה. אי לכך, האוניברסיטאות והמכללות המלמדות את התחום מציעים למועמדים לשלב את תחום הפילוסופיה ...המשך
 • ירידה בביקוש למשפטים
  ירידה בביקוש למשפטים
  מחקר שהתפרסם השבוע בארה"ב, מעיד כי יש ירידה של 20-30% בביקוש ללימודי משפטים, בכל ארה"ב. זאת לאחר, שלימודים אלו היו נחשבים מבוקשים מאוד עד לפני כמה שנים. קיימות מכלול סיבות אשר גרמו לירידה בהערכה ...המשך
 • תנאי קבלה למשפט ועסקים
  תנאי קבלה למשפט ועסקים
  המרכז האקדמי למשפט ועסקים, שם לעצמו למטרה להציע לימודים אקדמיים ברמה גבוהה, אך עם נגישות לכלל האוכלוסייה אשר מעוניינת ללמוד תארים במשפט, עסקים או כלכלה. המרכז אינו דורש פסיכומטרי לשם הקבלה ...המשך
 • התמחויות במשפט ועסקים
  התמחויות במשפט ועסקים
  תוכנית מיוחדת אשר מכשירה את הסטודנטים לא רק לידע אקדמי בתחום המשפטים, אלא לתחומי התמחות של ממש, היא התוכנית לתואר ראשון במשפטים במרכז האקדמי למשפט ועסקים ברמת גן. במסגרת תוכנית ...המשך
 • אפיק מקצועי לבוגרי משפטים
  אפיק מקצועי לבוגרי משפטים
  התואר הראשון במשפטים הוא אמנם תחילת הדרך במשפטנות, אולם לא כל מי שסיים את לימודי המשפטים בהצלחה עוסק בתחום המשפטים גרידא או בעריכת דין.השכלה אקדמית בעולם המשפטים מאפשרת למסיימי התואר בהצלחה ...המשך
 • לימודי תואר במשפטים
  לימודי תואר במשפטים
  כיום, מן העו"ד נדרשת הבנה לא רק משפטית אלא גם מקצועית. לכן, המגמה השלטת כיום ברבים ממוסדות הלימוד היא ליצור לימודי משפטים משולבים עם מקצועות נוספים, או נלמדים תוך שימת דגש להתמחויות מסוימות....המשך
 • תואר ראשון במשפטים
  תואר ראשון במשפטים
  תחום המשפטים כולו גדל מהצורך לאכוף את החוקים והקודים האתיים של החברה האנושית במהלך הדורות. בגדול ניתן לומר כי כלל החוקים שנוצרו על ידי בני האדם עוקבים אחרי הכללים המצויים בתנ"ך בסגנון של עשה...המשך
 • השלמת BA במשפטים לרו"ח
  השלמת BA במשפטים לרו"ח
  ראיית חשבון ומשפט תמיד היו תחומים המשיקים ומשלימים זה את זה. רואי חשבון המעוניינים, יכולים במסגרת לימודי השלמה, ללמוד תואר ראשון במשפטים, שירחיב את ידיעותיהם בשני התחומים ויהפכם למקצועיים יותר....המשך
 • חדש בחיפה: משפט ואסיה
  חדש בחיפה: משפט ואסיה
  הפקולטה למשפטים באוניברסיטת חיפה מהווה מוסד לימודים להשכלה גובהה אשר התאים לאורך כל שנות פעילותה את משאביה על מנת להקנות לסטודנטים אשר לומדים בה את תכני הלימוד הרלוונטיים תוך כדי שילוב עשיר במיוחד של ...המשך
 • משפט ופסיכולוגיה בבינתחומי
  משפט ופסיכולוגיה בבינתחומי
  המרכז הבינתחומי בהרצליה ממשיך במסורת ופותח מסלול דו חוגי בעוד שני תחומים אהודים ומבוקשים במיוחד – משפטים ופסיכולוגיה - כל אחד לגופו, והשילוב של הלימודים ביניהם מניב תואר שמכשיר את בוגריו לעיסוק ...המשך
 • קורס אנגלית משפטית
  קורס אנגלית משפטית
  למרות שהמשפט הישראלי שואב רבות מן ההלכה העברית, בסיס ההתנהלות במקרים משפטיים רבים – כמו למשל בפקודת הנזיקיו שמשנת 1944, זכויות יוצרים משנת 1912, הדין הפלילי ועוד, אלו רק דוגמאות הנשענות על פני...המשך
 • לאחר סיום תואר במשפטים
  לאחר סיום תואר במשפטים
  מרבית הבוגרים לתואר במשפטים ניגשו לתואר מכיוון שמלכתחילה ידעו כי ירצו לעסוק בעריכת דין: ייעוץ ללקוח, מתן שירותים משפטיים, ייצוג לקוח בפני ערכאה משפטית וכו´. ומה עם להיות עורך דין? ובכן, רק משפטן אשר...המשך
 • מה לומדים בתואר למשפטים?
  מה לומדים בתואר למשפטים?
  במדינת ישראל קיימת שיטת משפט עצמאית אשר מושפעת מהמשפט המקובל וכן ישנה הכרה במשפט העיברי והדתי, שכן, לכל חברה אנושית יש מערכת משפטית, מה שאומר גם שאין עורכי דין או שופטים יכולים לעבוד במדינה אחרת עד ...המשך
 • למה לעשות תואר משולב?
  למה לעשות תואר משולב?
  תואר משולב נרכש במסלול דו – חוגי, כלומר – שני מקצועות לימוד שונים נבחרים ונלמדים במסלול מורחב. לעתים הנושאים משלימים אחד את השני, הסטודנט יכול לבחור ללמוד תחום עניין מנקודות מבט שונות ובאופן שמעמיק ...המשך
 • מקצוע עורך הדין
  מקצוע עורך הדין
  עורך הדין יהיה הסמכות המייצגת בתביעות משפטיות מכל הסוגים את מרשו, עורך הדין בין השאר משמש כיועץ במקרים שבהם הוא מתמחה, והוא עורך חוזים כך שיהיו קבילים בפני החוק, יעבוד מול הרשויות ויעניק חוות דעת ...המשך
 • התמחות משפטים–האומנם?
  התמחות משפטים–האומנם?
  הסטאז´ במשפטים הוא אחד הנושאים היותר מדוברים בקרב סטודנטים למשפטים שסיימו תואר ראשון וצריכים לעבור עוד מספר מועט של שלבים עד לקבלת תואר עורך הדין המיוחל. הסטאז´, שאורך כשנה, מטרתו להכין את הסטודנטים...המשך
 • שאלות ותשובות על משפטים
  שאלות ותשובות על משפטים
  תחום המשפטים הוא תחום מאוד פופולארי בישראל כאשר מדי שנה מצטרפים למקצוע כ2000 עורכי דין חדשים בוגרי לימודי משפטים ממיטב האוניברסיטאות והמכללות בארץ. היחס בין כמות עורכי הדין למספר הנפשות באוכלוסייה...המשך
 • בתי ספר מובילים למשפטים
  בתי ספר מובילים למשפטים
  תואר ראשון במשפטים מהווה בימינו את אחד התארים המבוקשים ביותר בקרב סטודנטים צעירים. רבים שואפים להיות עורכי דין והצעד הראשון להגשמת החלום הינו תואר ראשון במשפטים. אפילו אותם סטודנטים שסיימו את...המשך
 • תואר שני במשפטים בחו"ל
  תואר שני במשפטים בחו"ל
  משפטים הוא אחד המקצועות המקובלים והנדרשים ביותר בישראל ואכן קיימת תשתית רחבה ומבוססת ללימודי משפטים בארץ. ובכל זאת הלימודים בחו"ל קורצים מאוד לאנשים מסוימים, המחיה בארץ אחרת, למידת השפה...המשך
 • סטאז´ במשפטים
  סטאז´ במשפטים
  מדי שנה מסיימים אלפי תלמידים את לימודי המשפטים לתואר ראשון וצריכים, כחלק מהליך ההכשרה לעריכת הדין, לעבור סטאז´ מקצועי במשפטים. הסטאז´, המכונה גם התמחות, הינה תקופת הכשרה קצרה (לרוב במשרד ...המשך
 • מדוע כדאי ללמוד משפטים?
  מדוע כדאי ללמוד משפטים?
  יש מי שעבורם לימודי המשפטים מהווים הגשמת חלום להיות עורך דין ויש כאלה שלימודי המשפטים הם קרש קפיצה מקצועי לתחום אחר בו הם מעוניינים לעסוק. יחד עם זאת, תמיד יהיו כאלה אשר יבחרו בלימודי המשפטים לשם...המשך
 • משפטים ועריכת פטנטים
  משפטים ועריכת פטנטים
  ההגדרה של פטנט היא מונופול או בלעדיות אותה מעניקה המדינה על המצאה או רעיון מסוים. הבלעדיות אינה ניתנת לזמן בלתי מוגבל, ולרוב פרק הזמן המדובר מונה כ20 שנים במהלכם לבעל הפטנט ישנה הגנה משפטית...המשך
 • מסלול משפטים במרכז פרס
  מסלול משפטים במרכז פרס
  המרכז האקדמי פרס ברחובות הודיע באופן רשמי על פתיחת בית הספר למשפטים. תוכנית הלימודים למשפטים במרכז האקדמי פרס היא בין הייחודיות בארץ ישראל. על פי דבריו של נשיא המרכז האקדמי פרס, פרופסור רון...המשך
 • בי"ס חדש לטוענים רבניים
  בי"ס חדש לטוענים רבניים
  למרות שאנו חיים בישראל – מדינה יהודית ועברית לכל דבר – אין זה בא לידי ביטוי בכל תחום. כך משל בתחום המשפט, המשפט הישראלי לא תמיד מסתמך על המשפט העברי כפי שמתואר בתנ"ך, בדינים ובמצוות. בית ספר חדש לטוענ...המשך
 • לעבוד בתחום דיני משפחה
  לעבוד בתחום דיני משפחה
  עורך דין לענייני משפחה עוסק בדרך כלל בתביעות הקשורות לעולם המשפחה, ובנושאים כמו גירושין, צוואות, ירושות, הסכמי ממון או תביעות בתוך המשפחה. בניגוד לדעה הרווחת, עורך דין לענייני משפחה אינו עוסק במקרים כ...המשך
 • הייטק במסלול משפטים
  הייטק במסלול משפטים
  ההתפתחות הטכנולוגית הענפה רק ממשיכה בתאוצה האינסופית שלה ובאה לידי ביטוי במיוחד במדינת ישראל שגאה להתהדר בתעשייה ביטחונית עם הטכנולוגיות המובילות בעולם, אמצעי תקשורת מגוונים מובילים, שירותי מחשב ...המשך
 • תואר במשפטים לדתיים
  תואר במשפטים לדתיים
  משפטים הינו מקצוע מבוקש לכולם, ויש בו תחומי עיסוק שונים ומגוונים – בתחום הכלכלה והמסחר, התחום הפלילי, תחום הנזיקין, תחום המשפחה, תקשורת ורשת ועוד. בתי המשפט בישראל פועלים על פי המשפט העברי ששאוב מן המ...המשך
 • מה תכני לימודי במשפטים?
  מה תכני לימודי במשפטים?
  לימודי התואר במשפטים, כפי שכולנו נוכחנו לגלות, הפכו לאחד ממסלולי הלימוד המבוקשים והפופולאריים ביותר בקרב הסטודנטים בישראל. יש שיאמרו כי מדובר במצב אבסורדי בעוד אחרים יבחרו להתבונן בצד החיובי יותר ...המשך
 • רתיעה ממקצוע עריכת הדין?
  רתיעה ממקצוע עריכת הדין?
  סקר גדול שנערך לאחרונה ביוזמתה של לשכת עורכי הדין קובע כי מעל ממחצית מעורכי הדין המתפרנסים מן המקצוע אינם אוהבים אותו, ואפילו לא היו מעוניינים שילדיהם ילמדו משפטים יעבדו כמוהם בעריכת דין. על פי התוצאו...המשך
 • איך לבחור לימודי BA?
  איך לבחור לימודי BA?
  צעירים רבים אחרי השירות הצבאי, לאחר שחזרו מהטיול הגדול בחו"ל, מתחילים לחשוב על העתיד שלהם. חלקם צריכים להתחיל להשלים או לשפר בגרויות, כמעט כולם נמצאים לפני הבחינה הפסיכומטרית, אך המשותף לכולם הוא הצור...המשך
 • האם כדאי ללמוד משפטים?
  האם כדאי ללמוד משפטים?
  כל אם יהודיה הייתה רוצה שהבן שלה ילמד לימודי משפטים- יקבל מעמד מרשים וקריירה מכובדת, ולא פחות חשוב - משכורת טובה בסוף החודש. עורך דין הוא קרש הקפיצה כמעט בכל תחום: לתפקידים ציבוריים או ממשלתיים, ...המשך
 • תעסוקה לבוגר משפטים
  תעסוקה לבוגר משפטים
  זה לא סוד שלימודי משפטים הם גולת הכותרת של רבים מהסטודנטים הפוקדים את מוסדות הלימוד השונים מדי שנה, מזה שנים רבות. בכל שנה, מצטרפים אל שוק המשפטנים עוד ועוד עורכי דין מתחילים וסטאז´רים – וצפוי להניח...המשך
 • מעמד עורכי הדין
  מעמד עורכי הדין
  כפי שידוע לכולם, חלו בשנים האחרונות שינויים רבים בתחום המשפטים ועריכת הדין בישראל. את השוני ניתן למדוד במגוון רחב של אפיקים ונתיבים שונים, אך נראה שכולם בסופו של דבר הינם תוצאה ישירה של שינויי רגולציה...המשך
 • איך להפוך לעורך דין?
  איך להפוך לעורך דין?
  אחד המקצועות הנפוצים והמקובלים ביותר בשנים האחרונות בישראל הוא עריכת דין. לשאלה מדוע סטודנטים רבים בוחרים ללמוד דווקא משפטים אפילו לאור השפע וההיצע הרב שיש בישראל בתחום עריכת הדין יש כמה ...המשך
 • מה עושים עם BA במשפטים
  מה עושים עם BA במשפטים
  תואר אקדמי הינו תנאי לעיסוק במקצוע משפטים ולקבלת רישיון לאחר מבחן מתאים. עם תואר זה ניתן להתחיל ולעסוק בתחום ההתמחות הנבחר, אולם מלבד זאת קיים גם השיקול של גובה השכר. תואר ראשון או תואר נוסף ...המשך
 • תנאי קבלה למשפטים
  תנאי קבלה למשפטים
  במדינת ישראל של היום קיימים עשרות אלפי עורכי דין. לשכת עורכי הדין פועלת כיום לצמצום מספר רישיונות עורכי הדין ואולי זו אחת הסיבת לתנאי קבלה בעלי רף גבוה ללימודי מקצוע זה. שוק עורכי הדין בארץ מאפשר למצו...המשך
 • האם כדאי ללמוד עריכת דין?
  האם כדאי ללמוד עריכת דין?
  זה מספר שנים שקיימת רוויה בשוק עריכת הדין ונשמעות טענות על השחיקה במקצוע, ועם זאת הביקוש ללימודי משפטים עדיין גבוה וסטודנטים רבים מאיישים את המכינות ומוסדות הלימוד הקשורים לתחום. היוקרה ...המשך
 • מדעי החברה ומשפטים
  מדעי החברה ומשפטים
  מדעי החברה היא נישת לימודים רחבה מאוד שכוללת בתוכה התמחויות רבות. גם עולם המשפטים חובה בתוכו לא מעט התמחויות והתמקדות במקצועות לימוד שונים. שני נושאים אלו נושקים זה לזה בנקודות רבות ועל כן רבים ...המשך
 • מבחן הסמכה לעריכת דין
  מבחן הסמכה לעריכת דין
  מקצוע עריכת דין הוא אחד המקצועות המבוקשים ביותר בארץ בשנים האחרונות, על אף העומס של עורכי הדין בשוק ממשיכים סטודנטים לגשת ללימודים, קורסים ותארים בתחום ולגשת למבחני ההסמכה בלשכת עורכי הדין. מבחני ההסמ...המשך
 • מה עושים עם תואר משפטי?
  מה עושים עם תואר משפטי?
  תואר ראשון במשפטים הוא אחד התארים המבוקשים ביותר בישראל. לא פעם אנו שומעים על העומס הגדול בשוק שמוצף בעורכי דין שכל הזמן הולכים ומתווספים. כיום רשומים מעל ל40,000 עורכי דין בלשכת עורכי הדין והמס´ הולך...המשך
 • למה ללמוד משפטים?
  למה ללמוד משפטים?
  בעשרים השנים האחרונות גדל מספר עורכי הדין פי חמישה בישראל, כך שישנו על פי חישוב עורך דין אחד על 183 תושבים (בהשוואה ל 1:1687 בשנות החמישים). על אף הביקוש הרב למקצוע והתפוסה הרבה בו, עדיין ישנה תחלופה ...המשך
 • משפטים בארץ או חו"ל?
  משפטים בארץ או חו"ל?
  עריכת דין היא אחד מהמקצועות המבוקשים ביותר הן בארץ והן בעולם. בכדי להוציא רישיון לעריכת דין בארץ יש ללמוד במוסדות להשכלה גבוהה, במכללות ובאוניברסיטאות ולסיים עם תואר ראשון במשפטים כמו כן נדרש...המשך
 • משפטים במכללה או באונ´
  משפטים במכללה או באונ´
  הביקוש הגדול ללימודי משפטים הביא לגדילה משמעותית בבתי הספר, מכללות ואוניברסיטאות שמציעות לימודי משפטים. הלימודים במכללות הופכים את נושא לימודי משפטים לנגיש יותר לחתך אוכלוסייה רחב יותר כיוון...המשך
 • משפטים ומדיניות ציבורית
  משפטים ומדיניות ציבורית
  משפטים הפך למקצוע מאוד נחשק בשנים האחרונות ושוק התעסוקה מוצף בעורכי דין. עולה השאלה, מה יבדיל אותי משאר עורכי הדין הרשומים בלשכת עורכי הדין? כיצד אני אמצא את עבודת חלומותיי ואעסוק בעריכת דין? ...המשך
 • משפטים בשילוב היסטוריה
  משפטים בשילוב היסטוריה
  הלמידה הרב-תחומית והבין-תחומית היא מאוד מקובלת בימינו ומאוד פרקטית. רכישת ידע ביותר מתחום אחד היא דבר שיכול לסייע מאוד בחיפוש עבודה בשוק התעסוקה. כמו כן, היא מאפשרת לסטודנט להרחיב את אופקיו הלימודיים ...המשך
 • תואר ראשון משפטים והוראה
  תואר ראשון משפטים והוראה
  רבים הם הסטודנטים שמשלימים תואר במקצוע מסויים ואז נזקקים למילוי תפקידם להרחיב גם לתעודת הוראה. התוכנית המשולבת לתואר ראשון במשפטים והוראה היא אחת מהשילובים הרבים שקיימים בימינו לתואר משפטים...המשך
 • משפטים M.A בפילוסופיה
  משפטים M.A בפילוסופיה
  הפילוסופיה מהווה בסיס למערכת המשפטית, שכן אדם שנחשב עבריין, אדם שאינו נוהג כראוי, אדם שאינו נוהג בהתאם לנורמות – כל הקריטריונים האלה נאמדים על פי הפילוסופיה. יסודות המשפט גם הן פותחו על ידי פילוסופים....המשך
 • משפטים ותואר שני באסיה
  משפטים ותואר שני באסיה
  יבשת אסיה היא אחת היבשות הגדולות בעולם ואוכלוסייתה מהווה כשלוש חמישיות מאוכלוסיית העולם כולו. מדובר ביבשת שתפסה תאוצה כלכלית חזקה מאוד עם חלוף השנים. כיום המדינות סין הודו ויפן, שממוקמות ביבשת אסיה...המשך
 • תואר במשפטים לאקדמאים
  תואר במשפטים לאקדמאים
  בימינו קיים לחץ רב על להתחיל לימודים אקדמאיים במהירות האפשרית ובגיל צעיר יחסית. צעירים רבים ממהרים לבחור מקצוע לתואר ראשון שבהמשך חייהם הם מבינים שאינו מתאים ליכולותיהם, שהוא לא נדרש בשוק התעסוק...המשך
 • תואר במשפטים-אנגלית
  תואר במשפטים-אנגלית
  השפה האנגלית הבנויה על יסודות השפה הלטינית, משמשת כשפה שניה בהרבה ממדינות העולם המערבי ובמיוחד באותן מעצמות בתי משפט כדוגמת ארצות הברית ובריטניה. רשת בתי המשפט שקמו בארץ לאחר שלטון המנדט...המשך
 • משפט ממשל ואסטרטגיה
  משפט ממשל ואסטרטגיה
  הלומד משפט וממשל יחדיו כתואר ראשון רוכש למעשה ידע מקיף ברוחבו בתחום הממשל במקביל להכשרתו המשפטית. תואר ראשון משפט וממשל LL.B עם התמחות בדיפלומטיה ואסטרטגיה מאפשר לסטודנט לרכוש בלימודי ...המשך
 • משפטים ומשפט עסקי בינ"ל
  משפטים ומשפט עסקי בינ"ל
  תואר ראשון במשפט ועסקים עם התמחות במשפט עסקי בין לאומי הינו תואר ייחודי המקנה לבוגר מסלול הלימודים, תעודת תואר ראשון במשפטים וכמו כן גם תעודת תואר ראשון במנהל עסקים. לאותם סטודנטים יש את...המשך
 • משפטים מנהע"ס ומימון
  משפטים מנהע"ס ומימון
  ללא ספק, מדובר באחד מהתארים המשולבים הפופולאריים ביותר מבין אלו המבוססים על תואר ראשון במשפטים. תכני הלימוד של חטיבת ההתמחות במימון קורצים לרבים אשר להם עניין רב בתחומים פיננסיים או שלהם...המשך
 • תואר במשפט עסקים ושיווק
  תואר במשפט עסקים ושיווק
  תואר ראשון LL.B. במשפט ועסקים התמחות בשיווק הינו תואר המורכב בלימודי משפטים המהווים את הבסיס, חטיבה של לימודי עסקים וכמו כן בוחרים הסטודנטים בהתמחות שבה הם מעוניינים. תחום השיווק הוא חלק ...המשך
 • תואר במשפט עסקים מקרקעין
  תואר במשפט עסקים מקרקעין
  תואר ראשון LL.B. במשפט ועסקים התמחות במקרקעין הינו תואר המורכב בלימודי משפטים המהווים את הבסיס, חטיבה של לימודי עסקים וכמו כן בוחרים הסטודנטים בהתמחות שבה הם מעוניינים. תחום המקרקעין והנדל"ן...המשך
 • תואר במשפט ממשל ובטחון
  תואר במשפט ממשל ובטחון
  תואר ראשון משפט וממשל LL.B עם התמחות בטרור ובטחון מפגיש את הסטודנט עם כמה עולמות מרתקים. מצד אחד לימודי התועלת בלימודי משפט היא ידועה, שכן הם מקנים ידע רב בעולם הסבוך של המשפט לצד ידע בתחום...המשך
 • תואר במשפט ממשל ומזה"ת
  תואר במשפט ממשל ומזה"ת
  תואר ראשון משפט וממשל LL.B עם התמחות מזרח תיכון מפגיש את הסטודנט עם כמה עולמות מרתקים. מצד אחד לימודי התועלת בלימודי משפט היא ידועה, שכן הם מקנים ידע רב בעולם הסבוך של המשפט לצד ידע בתחום ...המשך
 • תואר במשפטים וסכסוך בינ"ל
  תואר במשפטים וסכסוך בינ"ל
  תואר ראשון משפט וממשל LL.B עם התמחות ביישוב סכסוכים בין לאומיים מפגיש את הסטודנט עם כמה עולמות מרתקים. מצד אחד לימודי התועלת בלימודי משפט היא ידועה, שכן הם מקנים ידע רב בעולם הסבוך של המשפט...המשך
 • תואר במשפטים וסוציולוגיה
  תואר במשפטים וסוציולוגיה
  אם ננסה למפות את מערכת החוק והמשפט לחלקים, נגלה כי היא מסונפת למערכות חברתיות סבוכות יותר של ניהול חברה, הכרעת סכסוכים ופיקוח חברתי. תואר ראשון במשפטים וסוציולוגיה יאפשר לסטודנטים להתוודע ...המשך
 • תואר במשפטים ורפואה
  תואר במשפטים ורפואה
  על זה נאמר, איך לא חשבו על זה קודם? בנוסף לכל הסיכונים והבעיות שבהן נתקלים הרופאים בעבודתם היום יומית, קיימת בעיית תביעות כגון רשלנות רפואית ועוד סוגיות כאובות הנלוות למקצועם של הרופאים. אך למה להיות ...המשך
 • תואר במשפטים וכלכלה
  תואר במשפטים וכלכלה
  מנקודת הראות הכלכלית של עולם המשפט ברור שעל הנפשות הפועלות בתחום (להלן המשפטנים) להיות מודעים היטב להשלכות שנגרמות בגין ההכרעות המשפטיות בחיי היום יום, וביניהם גם אופן פעולת השווקים השונים....המשך
 • תואר במשפטים ופסיכולוגיה
  תואר במשפטים ופסיכולוגיה
  גם עולם המשפטים וגם עולם הפסיכולוגיה שואפים להבין מה מניע את ההתנהגות האנושית. כל עולם בודק זאת בדרכו הייחודית. משפטן שיש לו רקע בחקר הפסיכולוגיה ייטיב להבין את הבסיס העיוני בתחומו המשפטי ולהבין ...המשך
 • תואר ראשון במשפטים וסיעוד
  תואר ראשון במשפטים וסיעוד
  השידוך בין תחום הסיעוד לתחום המשפטים נוצר בשל תמורות רבות שחלו לאחרונה במערכת הבריאות ובתחום המשפטי. אותם שינויים ותמורות הובילו לנהלים ולראייה היקפית רבים. מבחינה בריאותית סיעודית למשל ניתן...המשך
 • תואר במשפטים ולימוד אסיה
  תואר במשפטים ולימוד אסיה
  השינויים והתמורות שיודע העולם כולו ניכרים במיוחד בציוויליזציות ובארצות אסיה ובעיקר בסין, הודו וביפן. לא תהיה זו הגזמה להגיד שקצב ההתפתחות שהן יודעות הוא מטאורי ברמה הכלכלית והתרבותית. ולכן חוקרים...המשך
 • תואר במשפטים ותקשורת
  תואר במשפטים ותקשורת
  בעידן שבו נראה כאילו התקשורת והריאליטי שולטים בחיינו, ההכלאה של תואר ראשון במשפטים ותקשורת נראית דווקא מאוד הגיונית. בימים עברו ההתנהלות המשפטית, ובעצם כל ההתנהלות נעשו מאחורי הקלעים, בדלתיים ...המשך
 • תואר ראשון במשפטים וממשל
  תואר ראשון במשפטים וממשל
  עבור מי שנמשך בעבותות של קסם לעולם המשפט ולעולם התוסס של הפוליטיקה, תואר ראשון במשפט וממשל יהיה עבורו הגשמת חלום. בוגרי תואר זה נהנים מידע נרחב ורב תחומי בתחום הממשל ונהנים במקביל מהכשרה ...המשך
 • תואר במשפטים ומנהל עסקים
  תואר במשפטים ומנהל עסקים
  השידוך של לימודי משפטים עם לימודי מנהל עסקים הוא מתבקש, ומוזר שלא חשבו עליו קודם. הצמד הזה מתאים ואין כמוהו כדי לשדרג את קורות החיים של הבוגרים אשר סיימו תואר ראשון במשפטים ומנהל עסקים ומעוניינים...המשך
 • תואר משפטים ומדעי המחשב
  תואר משפטים ומדעי המחשב
  לעולם המשפט ולעולם הטכנולוגיה יש הרבה מהמשותף, שניהם שואפים להכניס למשבצות ולמיפוי מסוים את ההתנהגות האנושית, כשכל עולם עושה זאת בדרכו הייחודית. בעידן המודרני הכל נעשה מתוחכם ומקוון יותר...המשך
 • משפטים ועבודה סוציאלית
  משפטים ועבודה סוציאלית
  הרעיון שבגינו עומד תואר כפול במשפטים ועבודה סוציאלית מושתת מתוך ראיית המציאות העכשווית שמודעת לכך שמדינת הרווחה המודרנית יש קשר הדוק ובלתי נפרד בין שני תחומים משיקים אלה. לכן התמחות בשני תחומי דעת ...המשך
 • בחירת מוסד להשכלה גבוהה
  בחירת מוסד להשכלה גבוהה
  להיות או לא להיות – זו השאלה, זהו ציטוט לא ממש נאמן למקור של המלט מאת שייקספיר, והוא יכול לבטא באופן מסוים את התחושות והלבטים שמלווים אתכם בשלב שבו עליכם לבחור מוסד להשכלה גבוהה. אמנם, בניגוד ...המשך
 • תואר במשפטים לרואי חשבון
  תואר במשפטים לרואי חשבון
  עבודתם של רואי החשבון מכילה תכנים רבים הלקוחים מעולם המשפט, והדמיון בין שני התחומים הוא רב. רואי החשבון מסייעים לחברה או לאדם פרטי לאזן ולתכנן באופן נכון את מצבם הכלכלי, ובמסגרת תפקידם הם נעזרים...המשך
 • תואר במשפטים לרופאים
  תואר במשפטים לרופאים
  מעבר לעובדה זו תמצית החלום של כל משפחה פולנית, יש יתרונות נוספים וברורים בשילוב הידע השאוב מעולם הרפואה לידע מעשי בחקיקה ובפסיקה. מדי יום ביומי נתקלים הרופאים בסוגיות כאובות ומאתגרות שנלקחות מעולם ...המשך
 • תואר ראשון ושני במשפטים
  תואר ראשון ושני במשפטים
  השילוב של תואר ותואר שני במשפטים ללא תזה מהווה קיצור דרך וחסכון זמן משמעותי לכל סטודנט, ומאפשר לו להתקדם בחייו במהירות האור. תואר במשפטים פותח הזדמנויות עסקיות רבות בפני הבוגרים, ולא כל שכן שני ...המשך
 • ראשון במשפט ושני במנהע"ס
  ראשון במשפט ושני במנהע"ס
  זוהי תוכנית משולבת לתואר ראשון במשפטים (LL.B) ותואר שני במנהל עסקים ללא תזה (M.A) שילוב זה יכול לזרז את הדרך במרוץ לפסגה של כל סטודנט שאפתן. השילוב בין מנהל עסקים לבין משפטים הוא שילוב ...המשך
 • מקצועות מבוקשים בישראל
  מקצועות מבוקשים בישראל
  מסקרים עדכניים שנערכו לאחרונה בנוגע לשוק העבודה, עולה כי יש דרישה גוברת לאנשי מקצוע בתחומים מובילים וכן על היווצרותם של מקצועות חדשים. נביא לפניכם כאן כמה עובדות ופרטים חשובים ורלבנטיים שיעזרו לכם בבח...המשך
 • לימודי משפטים לאקדמאים
  לימודי משפטים לאקדמאים
  רבים מאלו שסיימו לימודי תואר ראשון במשפטים, החזיקו בידיהם סיימו לא מכבר לימודי תואר ראשון במוסד אקדמי, דבר שאילץ אותם לחזור על מספר קורסים בסיסיים. בית הספר למשפטים של המכללה למנהל אשר הוקם ...המשך
 • משפטים לימודי ערב
  משפטים לימודי ערב
  הזדמנות פז נפלה בחיקם של כל מי שמסיבות שונות לא יכולים ללמוד בבקרים. לימודי ערב זהים במהותם ללימודי בוקר, והתואר המתקבל הוא אותו תואר, רק שהפעם יקבלו אותו אנשים שעובדים במשרות מלאות, אימהות...המשך
 • איפה ללמוד משפטים?
  איפה ללמוד משפטים?
  תחום לימודי המשפט עבר בשנים האחרונות מהפכה יוצאת דופן בישראל, מספר מוסדות הלימוד האקדמאים אשר קיבלו את האסמכתות המתאימות להקים ולתפעל פקולטה למשפטים שילש את עצמו. את התפנית בתחום ...המשך
 • לימודי משפטים במכללות
  לימודי משפטים במכללות
  לימודי משפטים היו ידועים מאז ומתמיד כאחד מהתחומים האקדמיים המבוקשים בישראל. בעוד בעבר הלא כל כך רחוק היה ניתן ללמוד חוג זה באוניברסיטאות בלבד, פתחה המהפכה האקדמית בישראל אופציה ללימודים גבוהים של מקצוע המשפטים גם ...המשך
 • לימודי משפטים וחשבונאות
  לימודי משפטים וחשבונאות
  לימודי תואר ראשון במשפטים וחשבונאות ידועים כמבוקשים ופופולאריים במיוחד, בעיקר בקרב סטודנטים המבקשים להשתלב במשרות בכירות במשרדי עורכי דין או רואי חשבון ובמגוון ארגונים מובילים נוספים במגזר הפרטי והעסקי. הלימודים מקנים ידע ומיומנויות ...המשך
 • להיות עורך דין
  להיות עורך דין
  אם בעבר אמהות פולניות חלמו שילדיהם יהפכו לעורכי דין, בשנים האחרונות נראה שלא רק להן, אלא לכל אמא בישראל, יש שאיפה דומה. מספר הלומדים עריכת דין גדל בהתמדה בשנים האחרונות - בעוד שבשנת 1990 2,060 סטודנטים למדו תואר ראשון במשפטים...המשך
 • ללמוד משפטים ועוד מקצוע
  ללמוד משפטים ועוד מקצוע
  יש מגוון של מקצועות אותם ניתן לשלב עם לימודי משפטים. שילוב של לימודי משפטים עם לימודי מנהל עסקים הינו פופולארי ומאפשר לאותם תלמידים להתמקצע בתחומים משניים כגון: מימון, שיווק, טכנולוגיות מידע ומקרקעין....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות