קורס שיווק, לימודי שיווק - פורטל לימודים ToStudy
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס שיווק
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס שיווק

רוצים להיות מומחים בתחום השיווק והפרסום? ביחרו אחד מהקורסים המוצעים לכם בעמוד שלפניכם, השאירו פרטים באמצעות צור הקשר שמופיע לצד המוסד הלימודי בו תרצו ללמוד קורס שיווק ופרסום ונציג ייצור עימכם קשר בהקדם האפשרי עם כל המידע הכי עדכני על קורסים בתחום השיווק  והפרסום.

שיווק הוא ללא ספק הנשמה והכוח שמאחורי ההצלחה של אינספור מוצרים, וזאת כי אין זה משנה אם מבקשים לקדם מוצר כושל או גאוני, מוצר טריוויאלי או ייחודי, וזאת כי לא פעם השלב שמבדיל בין רעיון להצלחה הוא אך ורק אופי השיווק. אי לכך, אם גם אתם מבקשים לעסוק באחד התחומים היותר חמים, מרתקים, חכמים, מגוונים וחשובים כיום, אם גם אתם מבקשים להיכנס לתחום שתמיד יש בו עוד לאן להתקדם, או פשוט מבקשים ללמוד את התחום על מנת לסייע למוצר הפרטי שלכם להגיע לגדולות, הרי שטוב לדעת שלצד לימודי תואר ראשון, גם ניתן לעבור אך ורק קורס ייעודי בתחום, וכבר לקבל שלל כלים חשובים ביותר.
קורס שיווק הנו קורס חשוב ביותר, ואף תחום אשר חולש על מגוון נרחב של תחומים חשובים. אי לכך, טוב לדעת שאם גם אתם מבקשים ליהנות משירותים מובילים בתחום, אם גם אתם מבקשים להשקיע זמן קצר ולהיות מומחים בנישה, הרי כל שנותר לכם להבין זה אלו סוגי קורסים בשיווק קיימים, כמה זמן אורך כל תחום, עם איזו תעודה ניתן לצאת בסוף קורס, האם אתם משתייכים לסוג האנשים שלימודים אלו נכונים עבורם וכדומה, כאשר בכול שלב ניתן ליצור קשר עם נציגי הקורס ופשוט ליהנות ממידע חשוב ומרתק.

קורס שיווק
כפי שציינו קורס בשיווק חולש על מגוון תחומים מרתקים ביותר, ועל כן אם מבקשים לקבל טעימה, נציין שתחום זה מתייחס לניהול פיזי של חנות, למחקרים של קהלי יעד ופילוח שוק, לפיתוח עסקי לצד שיווק גלובלי, לשיטות מנצחות עבור שיווק בווידאו, לשלל טקטיקות מוכחות עבור מכירה וכדומה. אי לכך, לצד העובדה שגם ניתן להשקיע הרבה יותר זמן ולבחור באופציה של  תואר ראשון בתחום, הרי שגם טוב לדעת שהיתרון של קורס על פני תואר טמון בשלושה מוקדים עיקריים: ראשית באופן שכזה ניתן להתעמק באופן הרבה יותר יסודי בתחום שמעניין אתכם מבלי להתפזר לכל עבר. שנית ניתן להשקיע הרבה פחות זמן ולבסוף נציין שהעלויות זולות באופן משמעותי.

לימודי שיווק

כבר ציינו שלימודי שיווק עשויים להתמקד במדיה האינטרנטית ולחלופין באוריינטציה ניהולית, ועל כן אם אתם נמצאים בפני פרשת דרכים ומתלבטים איזו אופציה יותר נכונה הן עבור האישיות שלכם והן עבור התפקיד שמחכה לכם, הרי שראוי לציין את שני ההבדלים העיקריים שבין שתי האופציות. ובכן ראשית נציין שהקורסים שמבוססים על האינטרנט יכללו הרבה יותר למידת תוכנות, ניהול מדיות חברתית, בניית
פרופילים, יצירת אנימציות קלילות ושיווקיות וכדומה, ואילו הקורסים שמבוססים על אוריינטציה ניהולית, כבר יכללו בחינת אסטרטגיות שיווקיות, בניית מערך טיפים לקראת מכירה, בחירה הנישה הנכונה ביותר עבור שיווק ועוד.

תכני הלימוד בקורס שיווק
תחום השיווק עשוי לכלול מגוון נרחב של נושאים ממגוון נישות, ובמקביל הוא גם עשוי להתמקד בנישה הרבה יותר ממוקדת. אי לכך, על כל אחד להבין איזה סוג של ידע הוא מבקש לרכוש ובהתאם לבחור את המוסד הלימודי המתאים ביותר. עם זאת, כן  אגדנו מספר תחומים שנהוג ללמוד בשלל הקורסים, ועל כן לאחר מעבר קליל על כלל הרשימה, אתם מוזמנים לקבל תמונה הרבה יותר רחבה. להל רשימת הנושאים הבאה:
-הצגה אפקטיבית    
-מיתוג ובידול
-עמדות לקוחות וצרכנים
- דיוור אלקטרוני
-בניית תמהיל שיווקי
-קידום מכירות
-שיווק בפייסבוק
-ניהול קמפיין פרסומי
-פיתוח S.W.O.T
-Google Analytics
-פלטפורמת google+
-ניהול משא ומתן
-טיפול בלקוחות תובעניים  
-שיתוף ב YouTube

איפה לומדים קורס שיווק?
לימודי שיווק נלמדים בכל רחבי הארץ, אך יש להבדיל בין המוסדות השונים, הן מבחינת היקף השעות, צוות המרצים והנושאים הנלמדים והן מבחינת מיקום, הרזומה של המקום וסוג השיווק בו יותר מתמקדים. להלן רשימת המקומות בהם אתם מוזמנים ללמוד, כאשר לאחר שמוצאים את היעד הרצוי, יש לבחון האם הוא אכן עונה כעל כלל המטרות האישיות: 
- מכללת ספיר (צמוד לשדרות)
- הקריה האקדמית אונו
- המכללה האקדמית נתניה
- המרכז האקדמי פרס ברחובות
- המרכז ללימודים אקדמאים באור יהודה
- המרכז האקדמי כרמל בחיפה
- מכללת רמת גן
- תפנית- בית ספר למנהלים מטעם האוניברסיטה הפתוחה
- אוניברסיטת בר אילן
- עתיד – מכללות ובתי ספר למדעים וטכנולוגיה בדרום ובצפון
- קבוצות יוזמות בירושלים, המרכז וחיפה
- בית הספר ליזמות עסקית
- מכון טכנולוגי חולוןHIT 
- הבצפר
- האקר יו
-  גון ברייס
*יש לשים לב שארבעת המוסדות האחרונים מתייחסים אל מוסדות אשר מתמקדים בשיווק שיותר מושתת על המדיה האינטרנטית.

מיהו קהל היעד ללימודי קורס שיווק?
תחום השיווק פונה למגוון נרחב של אנשים. ראשית נציין שניתן למצוא את כל אותם אנשים אשר מתעניינים בתחום והם חשים שתחום זה אכן נכון עבורם מבחינה תעסוקתית, ועל כן לפני שהם שצברו כל ניסיון, הם מבקשים להתמקד בתחום, במיוחד כאשר הדבר אינו כרוך בהשקעת זמן מרובה. כמו כן יש לקחת בחשבון שאנשים מסוג זה עשויים לקחת יותר מקורס אחד, וזאת על מנת להחזיק ביותר דרכים בהן ניתן יהיה בבוא היום לתקוף את תחום השיווק ולהפיק ממנו את המרב.
מצד שני, ניתן למצוא שקורס זה גם מושך לא מעט אנשים אשר כבר מגיעים מתחום השיווק, אך הם מבקשים לחזק כמה כלים נוספים ואף מבקשים להשיג תעודה מסודרת, ולו כי הם יודעים שברגע שהם יעשן כן, מקום העבודה שלהם יאפשר להם להתקדם אל עבר משרה יותר שווה בה הם חושקים.
לבסוף נציין שישנו סוג נוסף של קהל יעד, אנשים שפיתחו סוג של שירות או מוצר אותו הם מבקשים לקדם ולמכור, ובאותה נשימה הם מבקשים להימנע מתשלום עבור איש מקצוע, או לחלופין הם מבקשים שליטה מלאה עבור כל מה שנוגע לקידום, ועל כן הם בוחרים להחזיק בכלי נוסף – בוחרים לעבור קורס בשיווק.

מהם תנאי הקבלה לקורס שיווק?

ברוב המקומות ניתן להסתמך על ראיון אישי, אך גם יש מקומות שדורשים ניסיון בסיסי בתחום. כמו כן, כיוון שגם יש קורסים הרבה יותר מקיפים, ואף ניתן לבחור ללכת על לימודי תואר ראשון בתחום, הרי שגם ניתן למצוא שיש דרישות הרבה יותר גבוהות, כגון הצורך להציג ממוצעי בגרות גבוהים לצד ציוני פסיכומטרי שנמצאים הרבה מעל הממוצע. מכאן שכל אחד מוזמן לשפר נתונים או פשוט לבחון חלופות.

משך הלימודים בקורס שיווק

באופן כללי, מלבד מקרים יוצאים מהכלל, ניתן למצוא שהלימודים די קצרים, כלומר הם נעים בין 65 לבין 800 שעות אקדמיות, ואילו במקרים היותר קיצוניים, גם ניתן למצוא קורסים אשר אורכים כ250 שעות אקדמיות.

תעודה/ הסמכה מקצועית לבוגרי הקורס

לרוב הסטודנטים יוצאים עם תעודת הסמכה מטעם מוסד הלימודים הנבחר, כאשר מי שבוחר לעשות תואר ראשון, כבר ייצא עם תואר B.A.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים
תחום השיווק הנו נרחב ומגוון ועל כן ניתן למצוא עבודות מול מגוון גופים גדולים, לצד מגוון גופים קטנים. כמו כן ניתן להיות עצמאיים בתחום וכמובן שגם ניתן להיות שכירים. ניתן להיות מנהלי מוצר, פרסומאים, מנהלי שיווק, מנהלי מותג, אנילסטים, מנהלי צוותי מכירות והשורה עוד ארוכה, כך שללא ספק מדובר בתחום רב גווני ומרתק, בו תמיד יש לאן להתקדם.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס שיווק ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס שיווק

תחום השיווק והפרסום הוא הכוח המניע את גלגלי המשק המודרני. עולם הפרסום המרתק, הדינאמי והשאפתני, מבוסס כיום על היכולת לאתר צרכים בלתי מסופקים אצל צרכנים ולהתאים להם מוצר אופטימאלי שיספק את רצונם. הוא נועד ליצור מודעות למותגים חדשים, לבנות תדמיות וליצור העדפה אצל צרכנים. כל חברה ועסק בכל גודל שהוא, מפעילה כיום מערך פרסום ושיווק - כך שתפקיד ניהול השיווק הפך לתפקיד בכיר, מאתגר ודינאמי, הדורש ידע רחב, עיוני ומעשי, לצד יכולות אישיות גבוהות.

מהם תכני קורס שיווק ופרסום?
מטרתו של קורס שיווק ופרסום הוא הקניית ידע, טכניקות ואסטרטגיות בצד מודלים וכלים יישומיים בתחומי השיווק, פרסום ומכירות. במהלך הקורס נחשפים המשתתפים לטכניקות ולמיומנויות מקצועיות, לצורך שיפור ביצועיהם בשטח. נלמדים תכני מדיניות מוצרים, מודיעין עסקי, מדיניות מחירים, מקום והפצה, התנהגות צרכנים, עקרונות בניית מותגים, איסוף מידע ומחקרי שוק, תמהיל התקשורת השיווקית, חשיבה יצירתית בפרסום, סדנת פרזנטציה, פיתוח אסטרטגיית פרסום, ניהול מכירות, ניהול קריירה, ניתוח מהלכים שיווקיים מהארץ ומהעולם, תכנון מדיה, אפיון קהלי מטרה, חשיפה לצינורות פרסום, מדדים כמותיים ומקורות מידע לתכנון מדיה וקנייתה. במהלך הקורס משולבים מקרי מבחן ממשרדי הפרסום המובילים בישראל, וכן הרצאות פרונטליות, דיונים, משחקי תפקידים, ניתוח אירועים, הרצאות אורח, סדנות מעשיות וצפייה בסרטים.

למי מיועד קורס שיווק ופרסום?
קורס שיווק ופרסום מיועד לקהל רחב: עובדים בתחום התקשורת השיווקית, במשרדי פרסום, חברות יחסי ציבור, הפקת אירועים וכו´ שמעוניינים בהעמקת הידע המקצועי, לאנשי מכירות ויועצי מכירות ופרסום שרוצים לשפר ביצועים על בסיס מקצוענות וידע, לבעלי תפקידים אדמיניסטרטיביים, מנהלי לשכות, או עוזרי מנכ"לים, לבעלי עסקים ויזמים שמעוניינים לשפר את תהליכי השיווק והפרסום בעסקים שלהם ועוד.

סרטוני וידאו על קורס שיווק
תוכנית על שיווק בערוץ 2
התוכנית איך זה עובד בערוץ 2 עוסקת בכל מה שחדש בעולם הפרסום והשיווק.
 • סטודנטים מספרים על מכללת ABS
  סטודנטים מספרים על מכללת ABS
 • לימודי שיווק בהמיל
  לימודי שיווק בהמיל
 • חוות דעת מכנס שיווק
  חוות דעת מכנס שיווק
 • איך זה עובד? שיווק באופניים
  איך זה עובד? שיווק באופניים

מאמרים מקצועיים בנושא קורס שיווק

 • הכל אודות לימודי יח"צ
  הכל אודות לימודי יח"צ
  יחסי ציבור הוא תחום המצוי מאחורי הקלעים של עולם התקשורת ובפועל מניע בו הרבה תהליכים – אז מה עושים אנשי יחסי הציבור? איפה אפשר ללמוד את התחום? ולמי זה מתאים? כל הפרטים ועוד בכתבה הבאה....המשך
 • קורס פרסום ושיווק
  קורס פרסום ושיווק
  תפקידם של אנשי המכירות כולל פרסום, קידום מכירות ותכנון תכניות שיווק על מנת ליצור עניין במוצרים או בשירותים שונים. במסגרת עבודתם, ישתפו פעולה עם ארטדירקטורים, סוכני מכירות וחברי הצוות הפיננסי. הכנסו!...המשך
 • קורס פרסום בפייסבוק
  קורס פרסום בפייסבוק
  בחברת פייסבוק ראו הזדמנות מטורפת למנף את הצלחת הרשת החברתית למען שיווק ופרסום דיגיטלי, וזה באמת תפס. מעוניינים ללמוד איך לפרסם ביעילות בפייסבוק? הכנסו לכתבה וגלו את כל הפרטים!...המשך
 • קורס שיווק להמונים
  קורס שיווק להמונים
  בטוח ששמעתם את המשפט " שיווק – או שיש לך או שאין לך את זה", אז כעת ניתן להפריך את המשפט הזה! בעזרת קורס שיווק תוכלו ללמוד על כל המיומנויות והאפשרויות הקיימות בתחום ולהתחיל קרירה מקצועית בו! הכנסו לפרט...המשך
 • לימודי מכירות מעשי
  לימודי מכירות מעשי
  לא סתם נהנה ענף המכירות מן הדרישה הכי גבוהה במשק ומנתוני שכר גבוהים. כישורי מכירות הם מיומנויות הנדרשות בכל ארגון וחברה שהרי בסופו של יום, הישרדותה של חברה נובע ממידת המכירות של המוצר או השירות....המשך
 • הבצפר של חברות הפרסום
  הבצפר של חברות הפרסום
  מרצים שעובדים בתעשייה ומכירים את פני השטח, תכניות לימוד מתקדמות ומחלקת השמה שמקבלת מדי יום משרות חדשות. אז גם אנחנו נתקפנו בסקרנות ויצאנו לבדוק מה הסוד שהפך את הבצפר למקור המוביל בענף הפרסום....המשך
 • קורסים בתחום השיווק
  קורסים בתחום השיווק
  כיום בעידן הדיגיטל והאינטרנט ענף הפרסום והשיווק עבר שינויים חסרי תקדים ומאפשר ניתוב הישר אל קהלי יעד ממוקדים יותר ואיכותיים יותר. כיום הצורך באנשי מקצוע בתחומי הפרסום והשיווק הפך לקריטי בשוק העבודה....המשך
 • להקים עסק באינטרנט
  להקים עסק באינטרנט
  קשה להאמין אך האינטרנט הוא לא מנת חלקו של האדם המודרני לאורך זמן רב. מדובר בתחום חדשני שהשפעותיו עדיין מתחוללות אפילו ברגע זה. אחת מזרועותיו של האינטנרט הינה השינוי העצום שחל בעסקים....המשך
 • קורס מרקום
  קורס מרקום
  לימודי מרקום מגיעים מהלחם המילים Marketing Communication או בעברית צחה ופשוטה – תקשורת שיווקית. תקשורת שיווקית יעילה יכולה להיטיב באופן משמעותי עם הגופים העסקיים השונים ולהגיע לקהלים גדולים....המשך
 • עבודה בחברות לקד"מ
  עבודה בחברות לקד"מ
  דיילי קידום מכירות ודאי תוהים איך ניתן להגיע לתפקיד הניהולי של מי שנוטל את ההחלטות בעבורם, והאם ניתן "לצמוח מתוך התפקיד" אליו. למעשה, אלו בדרך כלל בוגרי קורס שיווק ומכירות, ומי שיש לו כישרון טבעי ומשי...המשך
 • לימודי סגמנטציית שוק
  לימודי סגמנטציית שוק
  היום ההתייחסות לכל לקוח ולקוח בין עסקים רבים מושפעת מן ההבנה, שלכל לקוח יש צורך שונה במוצרים שונים. תפישת השוק הרווחת כיום היא שהלקוח הוא במרכז, ולכן דרוש פיתוח לתפישת הסגמנטציה המפלחת את הלקוחות לפי ...המשך
 • מסלול עוקף אקדמיה
  מסלול עוקף אקדמיה
  לראשונה בישראל, חברו "הבצפר" ו-"מנטור" הכוחות המקצועיים, המשפיעים והמנוסים בשוק, ליצירת מסלול שיצמיח את טאלנטים. הניסיון והידע של שני המוסדות יוצרים מסלול מקצועי שמכשיר את הארט דיירקטור הצעיר. ...המשך
 • יתרונות השיווק ברשתות
  יתרונות השיווק ברשתות
  המהפכות שמחוללות הרשתות החברתיות שהולכות ומתרבות כיום מציעות יתרונות חשובים לעסקים ולמפרסמים ומשווקים ששולטים ביד רמה בכל ההתפתחויות בהן על פני המתחרים, כיון שמי שלא מעודכן בדרכי הקידום החדשניות יותר ...המשך
 • יתרונות בידיעת שיווק ומכירות
  יתרונות בידיעת שיווק ומכירות
  בחברות ובארגונים רווחיים גדולים, מאיישים את תפקידי השיווק והמכירות שני אנשים שונים – שלעתים מתנקזים לכדי איש אחד מוכשר. יש לערוך הפרדה בין השניים – ולהגיע להכרה כי שיווק הינו תהליך מתמשך...המשך
 • BA בתקשורת-אופקי עבודה
  BA בתקשורת-אופקי עבודה
  תחום התקשורת, הוא תחום הכולל בתוכו לא מעט נושאים. החל מטלוויזיה ורדיו וכלה בפרסום ואינטרנט. המכללות והאוניברסיטאות מציעות שלל תחומי התמחות, אך עדיין מדובר בלימודים שרבים מהמצויים ...המשך
 • קורס ´´זינוק בשיווק´´ במ.ט.י
  קורס ´´זינוק בשיווק´´ במ.ט.י
  מ.ט.י הינו מרכז לטיפוח יזמות שנמצא בגליל המערבי – מוסד ללא כוונת רווח שמטרתו העיקרית היא לסייע להגדיל את סיכויי ההצלחה של עסקים בתחילת דרכם. לאחרונה נפתח במרכז מ.ט.י קורס "זינוק בשיווק", שמקנה ידע ומי...המשך
 • קורסי שיווק ופרסום
  קורסי שיווק ופרסום
  במקצועות השיווק והפרסום כלולים אבות רבים ליצירה: החל מארט-דיירקטורים, תקציבאים, אנשי קופירייטינג, יחסי ציבור, מכירות וזו רק הרשימה החלקית. כמובן, שבשנתיים האחרונות נוספו לרשימה זו גם אנשי השיווק האינט...המשך
 • קורס חדשנות בשיווק
  קורס חדשנות בשיווק
  שיווק הוא אחד האלמנטים העיקריים שמשפיעים על הצלחתו של עסק בעשורים האחרונים. כיום חברות רבות מייצרות מוצרים דומים ועל כן על מנת להצליח עליהן לשווק עצמן בצורה חדישה ומעניינת. כזו שתגיע למירב הרחב ביותר ...המשך
 • קורס שיווק ומכירות
  קורס שיווק ומכירות
  אנשים נזקקים בחיי היום יום למיומנויות שיווק ומכירות – בין אם כדי להצליח בעבודה, להצליח במכירות ובקניות באופן כללי, לשיווק העסק הקטן שבחרו לפתוח ועוד. ללא שיטת עבודה קשה להתקדם ביזמות העסקית, וללא מידע...המשך
 • הכל על מרקום
  הכל על מרקום
  מושג המרקום מוכר היה עד עתה בעיקר לאנשים שעוסקים בתחום ההי-טק, לאנשים אחרים שמגיעים מענפים אחרים המושג פחות מוכר ולעיתים ניראה זר לחלוטין .למעשה מרקום הינה מילה שמגיעה מהמילה האנגלית, commun...המשך
 • לימודי שיווק בינלאומי
  לימודי שיווק בינלאומי
  אנו חיים בעולם גלובלי שבוא המרחק הפך להיות חסר חשיבות. אנו יכולים לראות שדבר זה משפיע על תחומים רבים בעולם העסקי דבר אשר מחייב אנשים רבים אשר נמצאים בעולם העסקים לרכוש כלים שונים ומיומנויות חדשות...המשך
 • איך לשווק גן ילדים
  איך לשווק גן ילדים
  השיווק חייב להיות מקיף ולענות על שאלות רבות אותן יש להגדיר בתחילת התהליך השיווקי. כיום עולם השיווק מתפרס לכמה מקומות. אחד עולם העיתונות, השני עולם הרשתות החברתיות השלישי זה מדיית האינטרנט ופורטלים...המשך
 • מקצועו של איש יח"צ
  מקצועו של איש יח"צ
  השנים האחרונות ניתן לראות כי תחום היחסי ציבור תופס תאוצה. אנשים רבים משתמשים באנשי יחסי ציבור טובים על מנת לקדם את עצמם או מוצר שלהם. היחצן תפקידו לשפר את התדמית של הלקוח, הדגשת יתרונותיו וניהול ...המשך
 • קורס פרסום ופיתוח מותגים
  קורס פרסום ופיתוח מותגים
  עולם הפרסום הוא עולם אשר הפך להיות לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו, אנשים רבים הולכים ולומדים את תחום זה ורצים לנסות להתפתח בו. ניתן לראות כי קיימים אופציות תעסוקה רבים הקשורים בעולם הפרסום וניתן ...המשך
 • קורס שיווק ותקשורת פוליטית
  קורס שיווק ותקשורת פוליטית
  אנו חיים בעולם אשר מקיים יחסי גומלין בין השלטון, העולם העסקי ועולם התקשות. אנשים רבים אשר ממלאים תפקידים כגון עוזר פרלמנטארי, יועץ פולטי ועוד צריכים מדי יום להפעיל כלים רבים על מנת לפעול בצורה ...המשך
 • קורס מנהל תוכן שיווקי
  קורס מנהל תוכן שיווקי
  CCO פירושו Chief Content Officer, וכשמו כן הוא, מנהל תוכן שיווקי. בשנים האחרונות, התפקיד החל לתפוס תאוצה במגזר העסקי והסיבה לכך היא השינוי בגישה הכללית של הארגון לניהול תוכן כמרכיב מהותי ...המשך
 • קורס שיווק ממוקד לקוח
  קורס שיווק ממוקד לקוח
  קורס שיווק ממוקד לקוח הוא קורס אשר מיועד למנהלי השיווק אשר צריכים להתמודד מדי יום בטכנולוגיות המחשב אשר מתקדמות ומתפתחות כל יום בצורה אדירה כגון השיווק דיגיטלי וכל הדברים אשר קשורים לעולם האינטרנט...המשך
 • קורס מנהל תוכן שיווקי
  קורס מנהל תוכן שיווקי
  קורס מנהל תוכן שיווקי הוא קורס אשר מלמד את הדרך הנכונה עבור לנהל ולתכנן את כל מהלכי השיווקי על מנת להצליח ליצור תוכן שיווקי בצורה נכונה ואפקטיבית, המטרה היא להצליח להשיג את כל היעדים השיווקים אשר ...המשך
 • קופירייטר, איפה עובדים?
  קופירייטר, איפה עובדים?
  באופן כמעט וגורף, שוק העבודה והמעסיקים תמיד יעדיפו אנשים עם ניסיון על פני מועמדים לעבודה חסרי ניסיון בתחום. העובדה הזאת נכונה כמעט בכל תחום, אולם בתחום השיווק והפרסום היא באה לידי ביטוי ביתר שאת. ...המשך
 • מה זה תקציבאי?
  מה זה תקציבאי?
  בעולם הפרסום יש הרבה מאוד תפקידים ומקצועות מעניינים. איד התפקידים הבסיסיים בעולם הפרסום או תפקידו של התקציבאי, תפקיד שבדרך כלל קל יותר להיכנס דרכו לעולם הפרסום הנחשק והזוהר בעיני רבים. תפקידו של התקצי...המשך
 • מהו מרקום?
  מהו מרקום?
  היום מרקום נמצא בתהליך של התפתחות, לא רק חלק מעולם ההייטק בלבד. ניתן לראות כי חלק מתהליך התפתחותו הפך מרקום להיות חלק מעולם מוצרי הצריכה. מרקום זה בעצם פונקציה אשר מאפשרת לרכז את כל...המשך
 • איך לומדים שיווק ומכירות?
  איך לומדים שיווק ומכירות?
  תחום השיווק ותחום המכירות הם כמו שני אחים שלא ניתן להפריד אחד מהשני. מדובר בנושאים שקשורים קשר דם אחד בשני ולמידה של אחד יכולה אך ורק לסייע לתגבורו של השני. לא חסרות דרכים ללמוד שיווק ומכירות – מגוון ...המשך
 • תכונות חשובות לאיש מכירות
  תכונות חשובות לאיש מכירות
  תחום המכירות הוא אחד התחומים התחרותיים ביותר בשוק העבודה. כל איש מכירות מנסה לגבור על שותפו לעבודה ולהוכיח בפני הבוס כי הוא איש המכירות המוצלח ביותר. כל חברה שנותנת שירות מסוים מנסה להתחרות בחברה...המשך
 • איפה ללמוד קופירייטינג?
  איפה ללמוד קופירייטינג?
  תחום הקופירייטינג הינו תחום לימודים ותעסוקה מרתק שכולל בתוכו תכנים מעולם השיווק, הפרסום, המכירות, הכתיבה היצירתית ועוד. קופירייטר טוב לא יהיה אדם עם כישרון כתיבה בלבד, אלא אדם שעבר לימודים מקצועיים...המשך
 • קורס ניהול הפרסום
  קורס ניהול הפרסום
  תחום הפרסום הוא מהתחומים הדינאמיים ביותר כיום בעולם העסקי וככלל עולם השיווק ויחסי הציבור משתנה ללא הרף. חלק גדול בשינוי מושפע בעקבות המדיה הדיגיטלית שמתפתחת והתקשורת החזותית והאינטראקטיבית שמהווה...המשך
 • למה ללמוד קופירייטינג?
  למה ללמוד קופירייטינג?
  קופירייטינג נקרא בשפה העברית רעיונאיות, והקופירייטר הוא הפונקציה המקצועית בכל משרד פרסום שתפקידה ליצור רעיונות יצירתיים וחדשניים לצורך פרסום של מוצרים ומותגים שונים. במילים אחרות, קופירייטינג זה...המשך
 • קורס מצגת עסקית באנגלית
  קורס מצגת עסקית באנגלית
  השפה האנגלית הפכה להיות שפה בינלאומית וכמעט בכל מקום בעולם תוכלו למצוא דוברי אנגלית כמעין שפת מכנה משותפת. האנגלית משמשת אותנו בחיי היום-יום מבלי משים לב – בטלוויזיה, בסרטים, בתרבות, בקריאה...המשך
 • קורס שיווק דיגיטלי
  קורס שיווק דיגיטלי
  ההתפתחות הטכנולוגית השפיעה ללא היכר על העולם הדיגיטלי והביאה למהפכה דיגיטלית של ממש. מהפכה זו באה לידי ביטוי גם בעולם השיווק. בעבר עולם השיווק היה חד כיווני וללקוח וקהל היעד אליו משווק המוצר לא ...המשך
 • קורס Selling Solutions
  קורס Selling Solutions
  השוק החופשי המאפיין את רוב מערכות הכלכלה המודרניות מסתמך בעיקר על היכולת של אנשי המכירות לבצע את עבודתם על הצד הטוב ביותר. על מנת להצליח למכור מוצר או שירות טוב יותר מהמתחרים האחרים בתחום...המשך
 • קריירה במכירות
  קריירה במכירות
  תחום המכירות הוא אולי אחד התחומים החשובים ביותר בכלכלה המודרנית, כאשר מקובל לחשוב שמדובר בעוד עבודה זמנית של סטודנטים בדרך לתואר. למעשה, כאשר משיקים מוצר או שירות חדש ישנה חשיבות ...המשך
 • קורסים בעולם השיווק
  קורסים בעולם השיווק
  תחום השיווק הינו אחד התחומים המפותחים ביותר בעולם לימודי התעודה והקורסים. הידע המוקנה בקורסי השיווק הוא לרוב תיאורטי אך הפרקטיות והיישום שלו בפועל, כמעט בכל משרה שהיא, יכולים להקפיץ את העובד ברמה...המשך
 • החשיבות של שירות לקוחות
  החשיבות של שירות לקוחות
  אחד מהתחומים החשובים ביותר כיום עבור כל עסק מסחרי המעוניין להרוויח ולהתפתח לקהל רחב של אנשים, הוא תחום שירות הלקוחות. אין כמעט חברה מסחרית אחת שלא משקיעה בתחום שירות הלקוחות שלה על מנת ...המשך
 • איך לומדים מכירות ושיווק?
  איך לומדים מכירות ושיווק?
  איש מכירות ושיווק נמדד על פי היכולת שלו להניע את האדם מולו הוא עומד, לעשות פעולות רצויות בזכות כושר השכנוע שלו, המקצועיות שלו ומידת הכריזמה שלו. שיווק ומכירה של מוצר היא לא דבר פשוט, וצרכנים רבים...המשך
 • תדמית ארגון ברשת חברתית
  תדמית ארגון ברשת חברתית
  רשתות חברתיות הפכו לחלק משמעותי בחיי היום יום שלנו. באמצעות רשתות חברתיות אנו שומרים על קשר עם חברים בארץ ובחו"ל, מתעדכנים בחיי המשפחה הרחוקה שלנו ויוצרים חברויות חדשות תוך חשיפה לחייהם האישיים...המשך
 • שיווק בינלאומי בSEPERIA
  שיווק בינלאומי בSEPERIA
  עידן האינטרנט שינה את הדרך שבה חברות ועסקים מתייחסות ללקוחות הקצה. עם בעבר על מנת להגיע ללקוחות הקצה, אלה שבפועל משתמשים במוצר או בשירות שיש לעסקים להציע, היו צריכות החברות הישראליות להחזיק מערך שי...המשך
 • לבחור קורס שיווק באינטרנט
  לבחור קורס שיווק באינטרנט
  התחומים המרתקים והמעניינים ביותר לעבוד בהם כיום הם מקצועות הקשורים בדרך כלשהי לרשת האינטרנט. ההתפתחות הטכנולוגית האדירה, וצעדי הענק שעושה החברה המערבית לעבר השימוש ברשת האינטרנט,הופכים את...המשך
 • חוג לפרסום באקדמית אונו
  חוג לפרסום באקדמית אונו
  הקריה האקדמית אונו פותחת באוקטובר מסלול לימודים חדש וייחודי בישראל, המציע לבוגריו תואר ראשון בפרסום ותקשורת שיווקית. המסלול ינוהל על ידי ד"ר מיכל שפירא, לשעבר סמנכ"ל תכנון אסטרטגי במשרד הפרסום ...המשך
 • קורס ניהול השיווק
  קורס ניהול השיווק
  העולם העסקי של היום רווח תחרותיות בכל תחום – ואם עדיין ישנה נישה ייחודית עסקית שנלחמת על מקומה בעולם השיווק, הרי זה רק עניין של זמן עד שהיא תאויש על ידי חברות מתחרות נוספות – מה שדורש אסטרטגיה...המשך
 • איך לשווק בtwiter?
  איך לשווק בtwiter?
  Twitter היא רשת חברתית חדשה יחסית, אשר נוסדה בשנת 2006, וכיום מדורגת כרשת החברתית השלישית בגודלה אחרי פייסבוק ומייספייס. כמו כל רשת חברתית פופולארית, גם את ההודעות בTwitter הנקראים גם ...המשך
 • איך לנהל עסק בפייסבוק?
  איך לנהל עסק בפייסבוק?
  אחת הדרכים הטובות ביותר לנהל ולשווק עסק היא באמצעות השימוש השוטף בטרנדים החדשים הקיימים בשוק. האסטרטגיה השיווקית הטובה ביותר היא תמיד להצטרף לעגלה המנצחת. אחד הטרנדים החמים ביותר בעולם השיווק כיום הוא...המשך
 • קורס תועמלנות רפואית
  קורס תועמלנות רפואית
  חברות תרופות בארץ ובעולם – רובן ככולן משתמשות בתועמלנים רפואיים אשר מובילים את קו שיווק המוצרים שלהן באמצעות קשרים אישיים ועסקיים שהן מפתחות – מול רופאי משפחה או מומחים. עבודתם של התועמלנים היא בעיקר ...המשך
 • קורס שיווק רפואי
  קורס שיווק רפואי
  תחום השיווק הרפואי נוצר על מנת לקדם את מוצריה הרפואיים של חברה, באמצעות קשרים שנוצרו עם רופאים למיניהם או מומחים בתחום אלו ממליצים על המוצרים בפני לקוחותיהם. על איש השיווק הרפואי להמליץ על החומר ...המשך
 • קורס פיתוח מותגים ופרסום
  קורס פיתוח מותגים ופרסום
  אחד מהענפים המגלגלים מחזור כספים עצום של עד מיליארדי דולרים בשנה הוא תחום השיווק, הפרסום, ההפקה וקידום המכירות. הצרכן המודרני הפך ברבות השנים לבררן וחשדן. הצרכן החדש אינו מאמין בכל המידע השיווקי...המשך
 • שיווק מוצר בחו"ל
  שיווק מוצר בחו"ל
  במקרים מסוימים בחייו של יזם מגיע רגע חשוב של החלטה והבנה שיש צורך להתרחב ולהתפתח לעבר שווקים חדשים. פעמים רבות הצורך הזה נובע כתוצאה מרוויה של השוק המקומי ומתחרות קשה אשר אינה מאפשרת לעסקים קטנים...המשך
 • ניהול שיוק בתקופת שפל
  ניהול שיוק בתקופת שפל
  המשק העולמי ובעקבותיו גם השוק הישראלי נמצאים בתקופה האחרונה בתקופת התאוששות מהמשבר הכלכלי הגדול. תקופה זו מתאפיינת בחוסר יציבות ותהפוכות רבות ויוצרת מצב כללי של האטה במשק. בזמן שכזה...המשך
 • תפקידי המרקום
  תפקידי המרקום
  Marcom הוא מושג מעולם ההייטק שפירושו הרשמי הוא Marketing Communications, ובשפתנו – תקשורת שיווקית. מדובר בממשק של החברה כלפי העולם החיצוני. המושג, כאמור, התחיל בעולם ההייטק ...המשך
 • איך הופכים למנהל שיווק?
  איך הופכים למנהל שיווק?
  השיווק הולך לא פעם יד ביד עם עולם הפרסום, שהתפתח מאוד בשנים האחרונות ומציע אינספור משרות. המשכורות בתחום זה נאות ומספקות ויכולות להגיע לסכומים גבוהים ככל שמתקדמים בחתום. בכדי להפוך למנהל ...המשך
 • דרושים בעולם הפרסום
  דרושים בעולם הפרסום
  עולם הפרסום הוא אחד העולמות הרחבים ביותר מבחינת שוק העבודה. כל עמוד עיתון בו תסתכלו תוכלו למצוא במדור הדרושים עבודות בתחום הפרסום, כל אתר אינטרנט וכל חברת פרסום. מדובר בתחום שכל הזמן משתנה, כל הזמ...המשך
 • קורס שיווק ברשת חברתית
  קורס שיווק ברשת חברתית
  רשתות חברתיות רבות קמו בישראל ובעולם כולו בשנים האחרונות: פייסבוק, טוויטר, מייספייס ויוטיוב הם שמות מוכרים מענף הרשתות העולמיות אשר בין השאר גם עליהם בוצעו מחקרים מדעיים להבנת היחסים ההדדיים בין הישויות. רשת...המשך
 • קורס שיווק באינטרנט לנשים
  קורס שיווק באינטרנט לנשים
  המדיה החדשה – האינטרנט נכנסה לעולמנו במכה מהירה ומבלי ששמנו לב האינטרנט הפך לחלק בלתי נפרד מחיי היום יום שלנו – בעבודה, בפרנסה, בחיים האישיים, בקניות , בטלוויזיה וכו´. בעקבות האינטרנט אופציות העבודה ב...המשך
 • קורס מרקום
  קורס מרקום
  מרקום הוא מושג כללי שהופץ בשנים האחרונות בקהילה העסקית והמשמעות שלו בתמונה הגדולה היא תקשורת שיווקית. הניהול של התקשורת השיווקית, המרקום בעצם, הוא תחום מתפתח בשנים האחרונות בארגונים, חברות ותעשיות. אי...המשך
 • שירות ומכירה קמעונאי
  שירות ומכירה קמעונאי
  ל.מ. עולם של כוח אדם" היא חברה שעוסקת בגיוס עובדים לרשתות האופנה המובילות בארץ. החברה מאוד ענפה ונותנת את ברחבי הארץ לי קופר שירותיה בכ25 סניפים שונים בישראל. לאחרונה, בעקבות הפיטורים של עובדי רשת ...המשך
 • איגוד השיווק מכשיר צעירים
  איגוד השיווק מכשיר צעירים
  כולנו מכירים את התופעה הנפוצה של סטודנטים צעירים, מלאי מרץ ומוטיבציה משקיעים את מיטב מאמציהם במהלך הלימודים ומתאכזבים לגלות כי אין מקום בשבילם בשוק התעסוקה. איגוד השיווק החל בשבועות...המשך
 • קורס מדיה פלנינג
  קורס מדיה פלנינג
  ערוצי המדיה והתקשורת בימינו, במיוחד עם ההתפתחות הגוברת והולכת של הטכנולוגיה, הם רבים מאוד ורק מתפתחים ומתרבים יותר. האופציות לפרסום והפקת מסע פרסומי-שיווקי, כתוצאה מכך, גדלו מאוד והפכו לדרי...המשך
 • קורס עיצוב מיצוב חנויות
  קורס עיצוב מיצוב חנויות
  ערים גדולות כמו תל אביב כוללות בהן חנויות רבות שצמודות זו לזו. פעמים רבות אנו עדים להתרכזות של בתי עסק דומים בצורת חנויות במיקום מסוים משותף ועל כן התחרות בין החנויות גדולה יותר. עולה השאלה...המשך
 • קורס תקציבאות
  קורס תקציבאות
  תקציבאות הוא תפקיד מפתח במשרדי הפרסום שבעבר לא היה קיים. בעבר הפרסומאי היה אחראי לכל מסע הפרסום כיוון והוא היה הרבה יותר מצומצם. עם ההתפתחות הטכנולוגית גדלו אמצעי התקשורת בהם ניתן להפיק מסע...המשך
 • קורס פלנינג
  קורס פלנינג
  פלנינג הוא ענף נוסף בעץ הפרסום כשהמרכזי בו הוא ה"פלנר". הפלנר הוא האחראי על החשיבה האסטרטגית שמאחורי מסע הפרסום וכשמו כן הוא "המתכנן" – The Planner. באמצעות ישיבה עם הלקוחות וצוות הפרסום, ...המשך
 • קורס שיווק והגברת המכירות
  קורס שיווק והגברת המכירות
  קורס שיווק והגברת המכירות מיועד לאנשי בעלי רקע בסיסי בניהול עסק, אנשים שעברו קורס ניהול עסק או שהם בעלי ניסיון ממשי בתחום. נושא השיווק והגדלת המכירות נוגע למגוון רחב של עסקים והקורס יכול להיות רלוונטי...המשך
 • קורס שיווק ומכירות מעשי
  קורס שיווק ומכירות מעשי
  כל עסק בנוי על הוצאות והכנסות. קיימים עסקים שההכנסות שלהם גבוהות יותר וקיימים עסקים שההכנסות נמוכות יותר וצריכים להיאבק על כל שקל ועל כל לקוח שנכנס לדלת. כך או כך, ההתחלה של עסק חדש היא תמיד ...המשך
 • רוצה להיות פרסומאי?
  רוצה להיות פרסומאי?
  ההתפתחות הטכנולוגית הובילה לתנופה גדולה במקצועות רבים – בתקשורת, בעיצוב הגרפי, בעיתונאות, בשיווק וגם בתחום הפרסום. בעבר רעיון פרסומי שלם גובש ע"י אדם אחד שנחשב כפרסומאי. כיום מסע...המשך
 • קורס שיטות מכירה מתקדמות
  קורס שיטות מכירה מתקדמות
  כמה פעמים שמעתם את המשפט האלמותי "הלקוח הישראלי הוא לא פראייר"? כן, אנחנו יודעים, אם הייתם מקבלים שקל על כל פעם ששמעתם את המשפט הזה הייתם היום מיליונרים. ענף המכירות על סוגיו הוא מרפקני ונעשה יותר...המשך
 • שיווק נדלן בשפת גוף
  שיווק נדלן בשפת גוף
  פאזל תקשורת מציעה לתלמידיה, קורס חדשני ומרתק אשר תפקידו לשפר את מיומנויות השיווק והמכירה של סוכני הנדל"ן הישראלי. צוות המרצים והמורים של פאזל תקשורת הגו את הקורס מתוך הבנה והכרה בקשיי השיווק...המשך
 • קורס אסטרטגיה שיווקית
  קורס אסטרטגיה שיווקית
  האסטרטגיה השיווקית מורכבת מתהליכי חשיבה שאותם מפעילים בעלי דרגים שיווקיים גבוהים בכדי להירתם בכל הכוח למלחמה השיווקית של הארגון. הנגזרות של האסטרטגיה השיווקית כוללות תכנית שיווק שקובעת...המשך
 • הושק ביה"ס חדש ליח"צ
  הושק ביה"ס חדש ליח"צ
  הסיפור מתחיל בשני חברים וותיקים בשם ברק רום ואלון גל. אנשים נורמטיביים שהחליטו לשתף פעולה יחדיו ולפתוח עסק מקצועי בנושא הביטוח. אלון גל היה בתפקיד מפקח רכוש וברק רום עבד ביחסי ציבור וכסוכן ביטוח ...המשך
 • קורס שיווק קמעונאי
  קורס שיווק קמעונאי
  בין הפרמטרים הרבים שיש להם השלכה ישירה ותרומה להצלחתו ולשגשוגו של עסק ניתן למנות גם את התחומים הבאים, שיש להם חשיבות רבה. ניהול, ארגון, שיווק וכדומה. בימים שבהם השוק חלש יותר, או בתקופות מיתון...המשך
 • הסמכת מנהלים בשיווק
  הסמכת מנהלים בשיווק
  תחומי הפרסום והשיווק הם מהענפים המצליחים והמובילים ביותר במאה ה 21, ובשל היותם כה מבוקשים הם נתונים לשינויים ולתמורות רבות. הם נושקים וקשורים קשר הדוק לעולם הניהול והעיסוק. מסלול הסמכת מנהלים בשיווק ובפרסום ...המשך
 • שיווק בין לאומי באנגלית
  שיווק בין לאומי באנגלית
  האם אתה איש מקצוע מתחום השיווק, המכירות, פיתוח עסקי, או כל תחום שהוא שקשור לשיווק? אם תשובתך היא חיובית, ובמסגרת תפקידך עלייך להתנהל מול לקוחות, מפיצים, שותפים וקהל עסקי בשפה האנגלית, תכני ...המשך
 • קורס שיווק תעשיית המוזיקה
  קורס שיווק תעשיית המוזיקה
  תעשיית המוזיקה היא אחת מהתעשיות שמגלגלות את הסכומים הכי דמיוניים שיש, וכשם שהיא רווחית, היא גם פרוצה לעתים קרובות, ועל מנת לשרוד בה יש צורך בכוח ובמרפקים. לא אחת אנחנו נתקלים במוזיקאים מהארץ...המשך
 • בחירת קורס שיווק באינטרנט
  בחירת קורס שיווק באינטרנט
  אתם רוצים לבחור קורס שיווק באינטרנט, אבל מרגישים כמו ילד בחנות ממתקים? אין פלא שכן ההיצע והמבחר שמוצעים כיום יכולים לבלבל אפילו את האדם הכי שקול בעולם. רק כדי לסבר את אוזניכם נפרט כאן חלק ...המשך
 • קורס פרסום לחרדים
  קורס פרסום לחרדים
  עולם הפרסום שולט בכל מה שקשור להכתבת מגמות חברתיות ותחומים כלכליים ואף לאומיים. גם העולם החרדי נפתח לתחום הפרסום ומשתמש רבות בכל הכלים והכישורים כדי למכור למגזר החרדי מוצרים שונים. כיום ...המשך
 • קורס נטוורקינג
  קורס נטוורקינג
  כלי הנטוורקינג משמש אותנו לצורך יצירת קשרים וללמוד כיצד לנצל ולהפעיל את אותם קשרים כדבר שבשגרה. כלי הנטוורקינג הוא כלי גלובלי שמאפשר לנו ליצור קשרים מקצועיים חובקי עולם להטמיע ולנצל הזדמנויות...המשך
 • קורס ניהול מועדון לקוחות
  קורס ניהול מועדון לקוחות
  הצרכן הישראלי לא פראייר, ורגע שהוא נעשה מנוי למועדון לקוחות הוא מצפה לקבל תגמול על הצטרפותו למועדון, להנחות ולהצעות אטרקטיביות. ניהול מועדון לקוחות הוא לא משחק ילדים, בעיקר בישראל ועל מנת לשמור על ...המשך
 • קורס אדסנס
  קורס אדסנס
  גוגל אדסנס הוא מכרה הזהב של עולם הפרסום האינטרנטי, גוגל משלמת הרבה לבעלי אתרים בכדי שאלה ימקמו את מודעות הפרסום שלה באתרים שלהם. כל בעל אתר יכול לשתף פעולה עם אתרים אחרים. אפשר לממש את שיתוף ...המשך
 • קורס SPSS
  קורס SPSS
  SPSS הן ראשי תיבות של Sciences Statistical Package for the Social. זוהי תוכנה נפוצה בקנה מידה עולמי שבעזרתה מבצעים ניתוח סטטיסטי של נתונים. בין אפשרויות הניתוח הסטטיסטי שמאפשרת התוכנה ניתן...המשך
 • קורס תכניות שותפים
  קורס תכניות שותפים
  קשה להתכחש לעובדה שקיומו של האינטרנט שינה את העולם לחלוטין ובמישורים רבים, וביניהם שוק העבודה העולמי. הנהייה של אנשים רבים לעבוד בענף האינטרנט המגוון קיימת גם תחום המסחר האלקטרוני, השיווק, וכל מיני ...המשך
 • מקדם שיווק ומכירות
  מקדם שיווק ומכירות
  מקומו של מקדם השיווק והמכירות במערכת חיוני ביותר. כל מחלקת מכירות, לא משנה אם היא משתייכת למוסד או ארגון כלשהו זקוקה למקדם שיווק ומכירות שידע לקדם, להוביל ולנצח, כך שרווחי המקום אליו הוא שייך,...המשך
 • קורס חדשנות ויצירתיות
  קורס חדשנות ויצירתיות
  אחד מכללי הברזל בעסקים הוא הצורך להיות דינמיים ולפעול בהתאם לרוח התקופה. חדשנות ויצירתיות הן מילים שלא נועדו לשימוש רק בתחומי אמנות, בישול וכדומה, ובעולם העסקים מרבים להשתמש בהן. כל מנהל טוב שלו עסק מוביל...המשך
 • קורס שיווק גני ילדים
  קורס שיווק גני ילדים
  כמו בכל ענף תחרותי, גם גני ילדים הם ענף תחרותי לכל דבר, וככזה יש לבעלי הגן אינטרס לשמר אותם במקומות הראשונים. לשם כך נדרשים כלים של עקרונות ניהול שיווק ופרסום ייחודיים לענף הפדגוגי. גנים רבים חשים תקועים ו...המשך
 • קורס פרזנטציה
  קורס פרזנטציה
  באמתחתו של כל איש מכירות טוב אמורה להיות היכולת להעביר פרזנטציה מושלמת, למעשה כולם אמורים לשלוט ולהבין כיצד להעביר פרזנטציה שהיא הכלי המודרני להעברת מסרים ומידע. הפרזנטציה משמשת גם להעברת ...המשך
 • קורס פתיחת עסק באינטרנט
  קורס פתיחת עסק באינטרנט
  על אף העובדה שפתיחת עסק באינטרנט נשמעת וירטואלית למדי, מדובר בעסק לכל דבר ויש הרבה דברים שצריכים להילקח בחשבון לפני שמתחילים לפעול. לשם כך קיים קורס שנותן את כל הכלים הדרושים לשם פתיחת עסק ...המשך
 • קורס משא ומתן
  קורס משא ומתן
  לאנשי עסקים מצליחים רבים היכולת לפתח את עצמם בתחום העסקי הוא על- ידי משא ומתן, יכולת רטורית – שיווקית טובה, ללא הבדל בין הגופים שאותם הוא מייצג. הישגיהם הנבחנים לאחר מכן על ידי החברות הזוכות לקבלם ...המשך
 • קורס מאמני מכירות
  קורס מאמני מכירות
  אוהבים את תחום המכירות, ורוצים להתקדם כדי להיות תותחים? בתחום זה תמיד אפשר להתקדם, ואתם כבר מודעים לחשיבותם של אנשי המכירות, ולעובדה שהם נכס לכל עסק וחברה. מאמני מכירות אמורים פשוט ...המשך
 • קורס ייעוץ באולמות תצוגה
  קורס ייעוץ באולמות תצוגה
  בין כל הרכבים המבריקים והריח המתוק של מכוניות חדשות ירק יצאו מהתנור נמצאים יועצי השירות, מטרתם היא לכוון את הקונה הפוטנציאלי לבצע רכישה. כדי לעשות זאת על היועצים להכיר את שיטות המכירה הנפוצות באולמות ...המשך
 • קורס יועצי מכירות
  קורס יועצי מכירות
  על העובדים ברשתות שיווק להיות מקצוענים ולשלוט בגזרה עליה הם אחראים, בשל הגדרת תפקידם- יועצי מכירות טכניים, הידע שלהם אמור להיות רב הן מבחינת התחומים הטכניים והן מבחינה מכירתית. לרוב המוכרים אחראיים ...המשך
 • קורס שיווק ומכירות בהייטק
  קורס שיווק ומכירות בהייטק
  ענף ההייטק הוא אחד הענפים היותר מתפתחים ונתונים לשינויים דינמיים. גם מי שעוסק בתחומים של שיווק ומכירות מחוייב למקצוענות והיכרות ענפה עם תחום ההייטק. בניגוד לתחומי מכירה אחרים על אנשי שיווק ומכירות ...המשך
 • קורס ניהול מכירות
  קורס ניהול מכירות
  הגרעין הקשה של כל עסק הוא תחום המכירות, בלעדיו אין לעסק אפשרות להתקיים, להתפתח ולשגשג. זהו אחד התחומים הדורש משאבים אנרגטיים רבים, ובכלל כוח רב וכישרון- הם אלה העומדים בבסיסו של כל עסק ומבטיחים...המשך
 • קורס מסחר אלקטרוני
  קורס מסחר אלקטרוני
  הקשת הרחבה של האפשרויות הגלומות באינטרנט יכולה לשמש גם אותך אם תרצה. כשאומרים מסחר אלקטרוני אין זה אומר בהכרח שכדי להצליח תצטרך לפתוח מתחרה ל ebay , האפשרויות למסחר אלקטרוני הן כה רבות, ואם ...המשך
 • קורס גרפיקה למשרדי פרסום
  קורס גרפיקה למשרדי פרסום
  בעולם קריאטיבי נוכחותו של גרפיקאי היא חיונית, וככל שהביצועים והיצירתיות של איש המקצוע גבוהים יותר, כן הוא נעשה חיוני יותר עבור עולם הפרסום. בנוסף לתכונות הבסיסיות הנדרשות מגרפיקאי בכל מקום אחר, יש תכונות ...המשך
 • קורס ארטדיירקשן
  קורס ארטדיירקשן
  אומרים שלהרצל היה חזון, הוא ראה לנגד עיניו מדינה זה חזון רציני, מעניין אם הוא היה יכול להיות ארט דיירקטור. האם אתה יכול לבנות ערים שלמות מרעיון קטן? עד כמה שזה נשמע בומבסטי- אם אתה רואה בגדול ומקדים את המאוחר...המשך
 • קורס הפקת פרסומות
  קורס הפקת פרסומות
  בקורס הפקת פרסומות לומדים להכיר כיצד בנויים משרדי פרסום, איך עובדים בהם, לומדים את כללי האצבע של עולם השיווק וכיצד יוצרים תקשורת שיווקית, כיצד מתכננים אסטרטגיות פרסום, התנהגות צרכנית, מיתוג ובניית מותגים, פ...המשך
 • קורס שפת גוף
  קורס שפת גוף
  דווקא שפה סמויה זו, שפת הגוף יכולה לגלות עולם ומלואו על האדם העומד מולנו, מרביתנו יודעים לזהות דברים בסיסיים כגון קשר עין, אדם הנמנע מקשר עין עשוי להתפרש כגס רוח או ככזה הסובל מביישנות קיצונית. מי שרוצה ...המשך
 • קורס אמנות המכירה
  קורס אמנות המכירה
  בעולם המודרני הרווי תחרות, כללי המשחק השתנו. סביר להניח שאת המוצר אשר אתה מוכר מוכרים עוד מספר לא מבוטל של חברות ואנשים. על כן, על מנת להגדיל את כמות המכירות של המוצר שלנו, עלינו ללמוד ...המשך
 • קורס שיווק באינטרנט
  קורס שיווק באינטרנט
  עולם הפרסום והשיווק עובר כולו לרשת האינטרנט שמתפתחת ומשתנה תדירות. כיום ישנה חשיבות עליונה לשמור את האצבע על הדופק ולהישאר מעודכנים בכל המתרחש בעולם מרתק זה. כמעט כל מי שיש לו עסק כיום מקפיד ...המשך
 • רוצה לעבוד במשרד פרסום?
  רוצה לעבוד במשרד פרסום?
  בישראל תמצאו כיום מספר רב של משרדי פרסום. משרדי הפרסום בישראל מספקים שירותי פרסום מגוונים ומקיפים לשורה של משרדים, חברות ותאגידים במשק הישראל. שוק הפרסום עבר תהפוכות רבות בשנים האחרונות...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות