לימודי אנגלית, קורס אנגלית - פורטל לימודים ToStudy
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס אנגלית
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס אנגלית

השפה האנגלית נמצאת פשוט בכל מקום, אין דרך לחמוק ממנה וכדאי מאוד לשלוט בה. בדיוק בגלל זה, ריכזנו עבורכם בעמוד זה את כל המידע השימושי ביותר ללימוד השפה האנגלית - למי כדאי לקחת קורס, פירוט אודות הרמות השונות של הקורסים באנגלית, תנאי הקבלה לרמות הלימוד השונות, התכנים שנלמדים בקורס ועוד. כמו כן, תוכלו למצוא בהמשך העמוד רשימת קורסים באנגלית המוצעים על ידי טובי בתי הספר לשפות בישראל. בחרו באופן פשוט מבין הקורסים המוצגים ברשימה שלפניכם את הקורסים בהם תרצו ללמוד, הזינו את פרטיכם במקום המיועד לכך, והצעת מחיר ללימודים בקורס האנגלית תגיע אלייך בטלפון בדוק זמן קצר מאוד. 

השפה האנגלית:
מקור השפה האנגלית הוא כמובן באנגליה, היא שייכת למשפחת השפות הגרמאניות והיא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם. במהלך השנים יותר ויותר מדינות ברחבי העולם אימצו את השפה האנגלית כשפה הרשמית שלהם וכיום אין שפה מובנת ונלמדת יותר מאשר השפה האנגלית.
על פי הערכות, כיום, יש בעולם בין 500 מיליון ל-1.8 מיליארד דוברי אנגלית ברמה כלשהי. כאשר בין 300 ל-450 מיליון אנשים מדברים אנגלית כשפת אם. בכל תחומי החיים שסובבים אותנו, השפה האנגלית היא השולטת והשימושית ביותר (באקדמיה, בעסקים, במדע, בתקשורת, בתיירות במחשבים ובאינטנרט). השפה האנגלית משמשת כשפה הרשמית במדינות רבות בכל רחבי העולם, החל מהמזרח הרחוק דרך אירופה, אסיה, אפריקה ועד יבשת אמריקה. אך גם במדינות אשר בהן השפה האנגלית לא נחשבת כשפה הרשמית היא משמשת את האזרחים והממשלות יותר מכל שפה אחרת. בשל העובדה שהשפה האנגלית נחשבת לשפה המובילה והשימושית ביותר בכל תחום שלא יהיה, הצורך בלימוד אנגלית הפך להיות מבוקש ופופולרי הרבה יותר. לימודי אנגלית מהווים פתח ומקפצה עבור כל אדם שמחפש להתקדם בסביבת העבודה שלו או סתם להרחיב את ידיעותיו האישיות.

הסטוריה:

במשך השנים עברה השפה האנגלית גלגולים שונים, ועל פי ניתוחי התפתחות השפה ניתן להבחין בארבעה שלבים עיקריים בהתפתחות השפה שבעצם מייצגים ארבע שפות שונות.
האנגלית העתיקה (old English) היא האנגלית הקדומה ביותר שאנו מכירים והיא שימשה את התושבים שגרו באנגליה וסקוטלנד הדרומית בין אמצע המאה ה-5 ואמצע המאה ה-12. היא שונה מאוד מהאנגלית המודרנית ודומה יותר לאיסלנדית, עד כדי כך שדוברי האנגלית המודרנית לא יבינו אותה כלל. מהאנגלית העתיקה התפתחה האנגלית התיכונה (אנגלית ביניים – middle English). את האנגלית התיכונה דיברו באנגליה בין השנים 1100-1500 והיא הושפעה בנוסף גם מהצרפתית העתיקה עקב חילופי המעמד השליט באנגליה מאנגלו סקסים לנורמנים (דוברי צרפתית עתיקה).
זו גם הייתה שפתו של המשורר Geoffrey chaucer מחבר הספר סיפורי קנטרברי שנחשב למייסד השירה האנגלית. הגלגול השלישי של השפה האנגלית הביא לאנגלית המודרנית המוקדמת (early modern Englis) שמיוחסת לויליאם שייקספיר, אשר ביצירתו הענפה חידש מילים, מטבעות לשון ומשמעויות חדשות למילים קיימות ובכך תרם תרומה גדולה לשפה האנגלית. ההתפתחות הרביעית והאחרונה שעברה השפה האנגלית הביא אותה לאנגלית שאותה אנו מכירים ומדברים בימינו, הנקראת האנגלית המודרנית (modern English). התפשטות השפה המודרנית גברה בימי הזוהר של האימפריה הבריטית, אך גם בשעת היחלשותה, לא נעלמה האנגלית המודרנית, בין היתר בשל התפתחותה של ארצות הברית כמעצמה מדינית, צבאית, כלכלית, טכנולוגית ותרבותית.

החשיבות בלימודי אנגלית:

לימודי השפה האנגלית משמשים מקפצה רצינית, ופתח לעולם שלם של אפשרויות והזדמנויות רבות. נתון זה נכון לגבי כל אחד ואחת מכם והוא רלוונטי גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית.
כיום, המעמד והשימוש בשפה האנגלית הוא כל כך נרחב וחשוב, שהוא נוגע בכל תחומי החיים ללא יוצא מן הכלל. ראשית כל ברמה האישית, אדם המדבר אנגלית ברמה גבוהה מייצר רושם ראשוני של אדם בעל יכולות אינטיליגנטיות גבוהות, רצינות, שאפתנות ויכולת להתקדם וללמוד נושאים חדשים.
לימודי השפה האנגלית יכולים לפתוח בפניך הזדמנות להיכרות עם אוכלוסיות וקהילות שונות ומעניינות ובנוסף הם מהווים גם הזדמנות לפתח מערכות יחסים עם אנשים ממדינות שונות.
נתון מעניין נוסף הוא, ככל שאנחנו מתבגרים, הזיכרון שלנו מתחיל לדעוך. פעילות מסוג לימוד של שפה זרה מגרה את פעילות המוח ועוזר לנו לשמור על הזיכרון שלנו ולהישאר חדים יותר. בנוסף, ידיעה של שפה זרה הוכחה כבעלת השפעה חיובית על הביטחון העצמי שלנו כבני אדם.
ברמה העסקית, כל אדם שמעוניין להתקדם ולהתפתח בתחום עבודתו נדרש לדבר אנגלית ברמה גבוהה. אנגלית היא השפה השולטת בתקשורת, באקדמיה, במדע, בעסקים, בתעופה, בים, בדיפלומטיה, בתיירות, בבידור, במחשבים ובאינטרנט. לכן לא משנה באיזה תחום אתה עוסק, האנגלית תהיה לך לעזר ותקדם אותך. לדעת שפה שנייה הינו מרכיב שמהווה יתרון חשוב ורב בעולם העבודה. כיום, עם הפיכתו של העולם לכפר גלובלי קטן, המסחר והשוק בכל התחומים הופכים להיות יותר ויותר בינלאומיים. השפה האנגלית היא המרכזית ביותר במסחר הבינלאומי. משרות רבות בישראל דורשות מהעובדים להיות בעלי ידע באנגלית לרמותיו השונות על פי סוג המשרה. עוד סיבה היא שכיום, עידן הרשת, המחבר בין כל עסק שרוצה בכך לכל לקוח פוטנציאלי ברחבי העולם, העלה את חשיבות ידיעת האנגלית לרמה חדשה. כיום, בתי עסק קטנים וגדולים בערים וכפרים בכל רחבי הגלובוס מנהלים אתרי אינטרנט עם דף באנגלית כחלק בלתי נפרד מניהול העסק והמערך השיווקי שלהם בכדי להתפתח ולהצליח בשוק העולמי. הרעיון המרכזי היה להשריש את האנגלית כשפה שתוכל לגשר על פערי התרבות בין מדינות ולקיים שפה עסקית בינלאומית, והיום כולם רוצים לדבר אנגלית, להבין אנגלית, כולם יודעים שעם התפתחות האינטרנט והתקשורת וצמצום המרחק הוירטואלי בין האנשים ידיעת השפה האנגלית קיבלה מקום הרבה יותר מרכזי וחשיבות הרבה יותר גדולה מבעבר. בנוסף, שליטה בשפה האנגלית מייצרת תחושת ביטחון עצמי ומביאה את השיחה עם דובר השפה הזרה לידי מיצוי. ככל שהעובד ישתמש באנגלית טובה וגבוהה יותר, תרומתו תגדל והוא יגיע לידי הישגים עסקיים גבוהים יותר. לעומת זאת, חוסר ידיעת השפה המלווה בדרך כלל בחוסר ביטחון עלולה להוביל חוסר מקצועיות ולגרום לפספוס הזדמנויות והפסדים כספיים.

למי מיועדים לימודי אנגלית ואיך עושים זאת?

לימודי אנגלית מתאימים לאנשים המעוניינים לשפר את היכולות האישיות שלהם בשפה האנגלית, למטרות שונות. הוא יכול להתאים למי שזקוקים לשפה זו במסגרת עבודתם, למי שמעוניינים לטייל במדינות דוברות אנגלית וגם לאלו שמבקשים לשפר את האנגלית מסיבות חברתיות ומשפחתיות.
לימודי אנגלית מתאפשרים במספר מסגרות של קורסים מקוונים או לחלופין באמצעות קורסים במוסדות אקדמיים. ישנם מסלולים שונים כך שכל אחד יכול להתאים את הקורס לרמתו האישית, לזמן ולמשאבים שברשותו. החל מקורסים למתחילים, דרך אנגלית למתקדמים, אנגלית עסקית ועד ללימודי ספרות אנגלית וידיעת השפה על בורייה. הקורסים יכולים להיארך מספר חודשים ואף יכולים להימשך שנים ארוכות, כל קורס בהתאם ללמסלול הלימודים הרלוונטי ובהתאם ללו"ז שהסטודנט יכול להרשות לעצמו. לאנשים אשר מתקשים ללמוד בכיתה עם תלמידים נוספים ומחפשים הדרכה אישית יותר, הקורסים המומלצים יותר הם הקורסים המקוונים אשר קיימים ברשת. כל מה שנשאר לכם לעשות כעת זה רק לבחור את המסלול הרלוונטי שמעניין אתכם, להירשם ולהתחיל ללמוד!

מה לומדים בקורסים השונים?

האנגלית היא השפה בעלת אוצר המילים הגדול ביותר. על פי הערכות ישנן כ- 600,000 מילים. אך בפועל ביום יום משתמשים רק בכ-5000 מילים. אוצר מילים מהווה חלק חשוב מרכזי וקריטי ברכישת שפה וכמו כל דבר אחר הוא דורש לימוד נכון. בקורסים השונים תלמדו דרכים יעילות ללימוד נכון יעיל של אוצר המילים. את אוצר המילים ניתן לתרגל באמצעות דרכים שונות כמו תרגול של שיחה וקריאת טקסטים. כמו בכל לימוד של שפה חדשה, ישנה חשיבות לתרגול היום יומי. כדי לרכוש שפה חדשה, אתם מוכרחים ללמוד, לתרגל ולשנן על בסיס יומי, גם אם זה למשך כמה דקות, אחרת החומר הנלמד יישכח. בנוסף, בשפה האנגלית ישנם כללי תחביר ודקדוק רבים והם קריטים לא רק לכתיבה אלא גם לדיבור והגייה נכונה. בקורסים השונים תלמדו את כל הכללים והשיטות היעילות ביותר ללימוד השפה, תקראו טקסטים באנגלית, תתרגלו שיח ודיבור בשפה האנגלית, תכתבו באנגלית, והכי חשוב תחזקו את הביטחון העצמי שלכם ותרגישו שאתם שולטים בשפה!

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס אנגלית ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס אנגלית

היום יותר מתמיד, ידיעת השפה האנגלית הינה מיומנות בסיסית הדרושה לשם הצלחה במקום העבודה, באקדמיה ולמעשה בכל מקום. למעשה, ברמה העסקית, שימוש באנגלית רהוטה רוויה במושגים עסקיים כמוהו כתרומה ישירה למעמדה ולתדמיתה של כל חברה או עסק בשוק הלוקאלי ועל אחת כמה וכמה בשוק הגלובלי. יתרה מכל, לשליטה בשפה האנגלית קיים ערך רב גם במישור האישי, שכן זו מעניקה תחו?ת ביטחון ומבטיחה מיצוי של כל שיחה עם דובר שפה זרה. למול זאת, עלולה ידיעה חלקית של רזי השפה האנגלית ליצור תחושה של חוסר אמינות מצד הדובר, עשויה ליצור זלזול בקרב השותף לשיחה ולא פעם אף להוביל להפסדים כספיים או לכישלונות במשא ומתן עסקי. בדיוק בגלל זה, בישראל כמו גם ביתר מדינות המערב ניתן למצוא שלל קורסים ללימוד השפה האנגלית – ברמות שונות, בשפות לימוד מגוונות ובפריסה ארצית רחבה במיוחד.

מידע כללי על לימודי אנגלית
לימודי אנגלית יכולים לפתוח בפני כל אדם הזדמנויות הנוגעות לקידומו האישי והעסקי גם יחד. זה כלל לא משנה מהו עיסוקו ומהן מטרותיו של אדם שסיים לימודי אנגלית ברמה גבוהה - עצם העובדה שהוא שולט בשפה האנגלית מקנה לו יתרון משמעותי על פני אחרים שהסתפקו בהכשרתם של בתי הספר היסודיים והתיכוניים. בתוך כך, ידיעת השפה האנגלית מעניקה רושם מיידי של אינטילגנציה, של רצינות ושל שאפתנות. כמובן שבכל הנוגע לניהול או עבודה בחברות ובעסקים לימודי האנגלית יוצרים כר נוחה לקידומם, תוך יצירת קשרים בינלאומיים.

הסוגים השונים של קורסי אנגלית
בקרב בתי הספר השונים ברחבי ישראל ניתן למצוא כיום מגוון רחב של סוגי קורסים באנגלית – שיעורי אנגלית אונליין, אנגלית טכנית, אנגלית להייטק, אנגלית עסקית, אנגלית לנוער – וכן ניתן למצוא לימודי אנגלית בחוץ לארץ. שיעורי אנגלית אונליין למשל, נוחים להרבה אנשים כי שיעורים אלו מתקיימים בביתם או ברכב תוך כדי נסיעה ובכך מקנים נוחות מירבית. לימודי אנגלית טכנית הם לימודים ייעודיים שמעניקים את אוצר המילים הטכני שנחוץ בתעשיות השונות אך למרות זאת לא נלמד בדרך כלל במסגרת לימודי הבגרות באנגלית. באותה מידה גם לימודי האנגלית להייטק או האנגלית העסקית – לימודים ייעודיים לאנשים שאולי יודעים את האנגלית הבסיסית אבל במקומות העבודה שלהם נדרש לקסיקון עשיר יותר שמכיל את המינוחים המקצועיים הרלוונטיים.
 
מהם תכני הלימוד בקורס אנגלית?
תכני הלימוד בקורס אנגלית משתנים באופן משמעותי בין הרמות השונות של הקורסים שמוצעים וכן בהתאם לייעודו של הקורס - בסיסי, עסקי או טכני וכו. בקורס אנגלית בסיסית למשל, לומדים בין היתר קריאה והגיה נכונה של הברות, לומדים את אוצר המילים הבסיסי וכיצד יש לבנות משפטים פשוטים עם אותו אוצר מילים, לומדים את סוגי השאלות שקיימות בשפה האנגלית, לומדים את ההיבטים הכמותיים בשפה – כיצד קוראים למספרים, למשקלים, למחירים וכדומה, וכן לומדים את השיח השגור והבסיסי באנגלית - תיאום פגישה, מתן ברכות, פניה לזרים וכדומה. לעומת זאת, בקורס אנגלית לרמה של מתקדמים, נכנסים לעומקם של מבני הדקדוק בשפה, עובדים על שיח שוטף ומדוייק, על יכולות ניהול שיח מורכב יותר, עומדים על הניבים השונים של השפה וכן מלמדים כיצד לקרוא באופן שוטף ולנתח טקסטים של עיתונות, ספרים או מאמרים בשפה האנגלית. לאורך כל הקורס מקפיד סגל ההוראה להנחות כל תלמיד באופן אישי, להעניק לו תרגולים מעשיים בשימוש בשפה ולבחון את קצת ההתקדמות האישי לאורך הקורס כולו.

איפה ניתן למצוא לימודי אנגלית?
כאמור, כיום ניתן למצוא קורס אנגלית כמעט בכל מקום בארץ, ואף יותר מזה ניתן ללמוד את השפה בקורסים מקוונים הישר מביתו וממחשבו האישי של התלמיד. בתוך כך, ניתן למצוא קורסי אנגלית במוסדות המובילים הבאים: דיאלוג שהם בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה מציעים את הלימודים בערים רעננה, ראשון לציון, פתח תקווה, באר שבע, תל אביב, חיפה, ירושלים, אשדוד, מודיעין ונתניה. נוסף על כך, A-team מציעים את הלימודים בגני תקווה ובאור יהודה. ניתן גם למצוא לימודי אנגלית במכללת ארז שמציעים את הלימודים בשלומי, את מכללת השרון שמציעים את הלימודים בכפר סבא וכמובן את וול סטריט, ברלינגטון וברליץ שמציעים קורסי אנגלית בפריסה ארצית רחבה במיוחד – מצפון ועד דרום.

קהל היעד שמתאים לקורס אנגלית
ובכן, לימודי אנגלית יכולים להיערך במסגרת אקדמאית או במסגרת קורסים יעודיים, כאשר אורכם משתנה בהתאם למסלול הלימודים ועומד על בין כמה חודשים ועד מספר שנים. הלימודים יכולים להתאים למספר קהלי יעד מרכזיים: ראשית, יכולים להתאים לאנשים שמתכננים לעשות רילוקיישן ליעד בחו"ל, לצורכי עבודה או לימודים למשל, וברור להם שעליהם לשפר את השפה האנגלית בכדי שזה יתאפשר על הצד הטוב ביותר. שנית, הלימודים יכולים להתאים לכל אלו שמרגישים שרמת האנגלית שלהם היא זו שמקשה על קידומם במקום העבודה. יתרה מכך, במקרים רבים מהסוג הזה מקום העבודה בוחר לממן לאותם עובדים את הקורס ולו רק בכדי שישפרו את רמת האנגלית שלהם ובכך את הביצועים במקום העבודה. שלישית, הלימודים יכולים להתאים גם לכל אלו באוכלוסיה הישראלית הבוגרת שלא רכשו את השפה בשום שלב בהשכלתם ולמדו במקום זאת שפה ערבית, גרמנית, צרפתית וכדומה, אלא שאלו לא זכו לבינלאומיות שזכתה לה השפה האנגלית. רביעית, הקורס יכול להתאים גם לכל אותם המשוחררים הטריים שמתכננים את הטיול הגדול של אחרי צבא ומבינים שאין להם אנגלית מספקת לשם ביצוע הטיול.

תנאי הקבלה ללימודי אנגלית
תנאי הקבלה לקורסי האנגלית גם הם משתנים בהתאם לרמה של הקורס ולמתכונת המוצעת. במרבית ממוסדות הלימוד, אין דרישות סף ללימודי אנגלית בסיסית וקורס זה למעשה פתוח לקהל הרחב, גם לאלו שכלל לא מכירים את השפה הכתובה או הדבורה. מה שכן, במקרה של קורס אנגלית למתקדמים, מוסדות הלימוד עשויים להתנות את הקבלה באחד או בכמה מהתנאים הבאים: גיל מינימלי של 18 או 20, לעבור מבדק התאמה פנימי שכל מטרתו היא לאשר למוסד הלימוד שאתם אכן מתאימים לרמת המתקדמים, להיות בוגרי 5 או 4 יחידות לימוד באנגלית לכל הפחות וכדומה.

משך הלימודים בקורס אנגלית
ניתן למצוא קורסי אנגלית עם אורכים שונים שמושפעים בעיקר מתכני הלימוד, מהמתכונת המוצעת וכן מהאגנדה של מוסד הלימודים. יחד עם זאת, ניתן לומר שבממוצע קורס אנגלית נמשך בין 60 ל-120 שעות לימוד אקדמיות, שבדרך כלל נפרסים על פני בין 15 ל-20 מפגשי לימוד. מדובר בתקופה של בין 4 ל-8 חודשי לימוד במהלכם מרוויחים התלמידים שפה חדשה והמון ביטחון עצמי בכל הנוגע לניהול שיח באנגלית.

האם מוענקת תעודה בסוף הלימודים?
גם בקורס אנגלית כביתר מקורסי הלימוד, כאשר בוגר הקורס עמד בהצלחה בדרישות הקורס הוא מקבל בסיומו תעודת השתתפות מטעם מוסד הלימוד. זה נכון שלא מדובר בתעודת מקצוע, ברישיון או בתעודת הסמכה, אבל בהחלט מדובר בעוד תעודת גמר קורס שאין לדעת מתי ואיך תשמש אתכם בעתיד. מה שכן, בעבור כל אלו שנשלחו לקורס מטעם מקום העבודה שלהם, תעודת גמר זו נחוצה לשם תיעוד בקרב המעסיקים שאכן העובד השתתף בקורס וסיים אותו בהצלחה על כל המשתמע מכך.

סרטוני וידאו על קורס אנגלית
קורס אנגלית בדיאלוג
ללמוד קורס אנגלית בשיטה קלה ונכונה עבורכם בעזרתה תגיעו לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר
 • לימודי אנגלית בבית הספר האמריקאי
  לימודי אנגלית בבית הספר האמריקאי
 • המלצות תלמידי בית הספר האמריקאי
  המלצות תלמידי בית הספר האמריקאי
 • חוויות מקורס אנגלית בבית הספר האמריקאי
  חוויות מקורס אנגלית בבית הספר האמריקאי

מאמרים מקצועיים בנושא קורס אנגלית

 • קורס אנגלית בהתאמה אישית
  קורס אנגלית בהתאמה אישית
  בתיכון לא הבהירו לכם עד כמה חשוב להשקיע בלמידת השפה האנגלית נוכח הרמה הדרושה בשוק התעסוקה? אתם נבוכים לפתוח בשיחה באנגלית ומרגישים שחייבים לשפר את הרמה? כנראה שהגיע הזמן לעשות עם זה משהו!...המשך
 • סיבות ללמוד יוונית
  סיבות ללמוד יוונית
  רובנו מכירים את השפה היוונית מהנופשים שלנו ביוון, אך מאחוריה היסטוריה רבת שנים ומשמעויות רבות. מעוניינים בלימודי השפה היוונית במסגרת קורס מסודר? הכנסו לכתבה, וקראו קצת על הסיבות ללימודי יוונית...המשך
 • 10 סיבות ללמוד צרפתית
  10 סיבות ללמוד צרפתית
  מעוניינים ללמוד שפה חדשה ונוספת? כאן באתר הלימודים ToStudy ריכזנו לכם את עשרת הסיבות המרכזיות ללמה כדאי ללמוד את השפה הצרפתית. נשמע לכם מעניין? רוצים לדעת עוד על צרפתית? הכנסו לכתבה וגלו את כל הפרטים!...המשך
 • לימודי השפה הטורקית
  לימודי השפה הטורקית
  כעת שיחסנו עם הטורקים הולכים ומפשירים, נפתחו בחזרה אפשרויות הסחר והתיירות. לכן, לימודי השפה הטורקית כבר לא נראים חסרי משמעות. מעוניינים ללמוד את השפה הטורקית? הכנסו ותדעו את כל הפרטים על הקורס!...המשך
 • קורס אנגלית באינטרנט
  קורס אנגלית באינטרנט
  רוצים ללמוד אנגלית מבלי לצאת מהבית? עכשיו יש לכם את ההזדמנות לעשות זאת! עם הטכנולוגיה המפותחת, לימודים אונליין נהפכו לדבר שבשגרה. מעוניינים בקורס? הכנסו עכשיו וקראו את כל הפרטים עליו!...המשך
 • ללמוד שפות מדוברות
  ללמוד שפות מדוברות
  מתלבטים איזו שפה מדוברת שניה ללמוד? אנחנו כאן בכדי לעזור! בכתבה הבאה תוכלו למצוא מספר שפות שהוכחו כפופולאריות והמדוברות בעולם. הכנסו עכשיו, וקראו מספר פרטים על הקורסים שמלמדים את אותן שפות!...המשך
 • לימודי קורס אנגלית עסקית
  לימודי קורס אנגלית עסקית
  על בעלי עסקים שמטרתם היא לעבוד בצורה בינלאומית, לדעת את כל אוצר המילים העסקיות באנגלית, וכיצד ואיפה להשתמש בהם בצורה המתאימה ביותר. לא לכולם הכשרון הזה קיים לכן עם קורס אנגלית עסקית תוכלו ללמוד זאת!...המשך
 • ללמוד אנגלית במהרה!!
  ללמוד אנגלית במהרה!!
  רוצים להתקדם בשוק העבודה אך לא מבינים מדוע אתם לא מצליחים? אם בבית הספר התקשתם ולא השקעתם בלימוד השפה האנגלית, עכשיו זה הזמן והמקום לעשות זאת! קורסים בשפה המדוברת בעולם כאן באתר,לפרטים נוספים....המשך
 • לדעת אנגלית בזמן קצר!
  לדעת אנגלית בזמן קצר!
  מה ששנים ארוכות בבית הספר לא יכלו לעשות לא אומר שאתם לא יכולים לשפר את האנגלית שלכם. זה פשוט אומר שהייתם במסגרת שהתאימה לכם פחות. אז מה השיטה שפיצחו הקורסים הממוקדים? התשובה בגוף השאלה....המשך
 • למה לקחת קורס אנגלית?
  למה לקחת קורס אנגלית?
  את האנגלית נהוג לתאר כ"שפת ההזדמנויות". אנגלית טובה פותחת בפנינו את האפשרות ליהנות מתכני הבידור המובילים, זוהי שפת הדיפלומטיה, שפת האינטרנט והשפה שתתן לכם יתרון ומינוף לקריירה. רוצים לדעת יותר?...המשך
 • אפשר ללמוד אנגלית עסקית?
  אפשר ללמוד אנגלית עסקית?
  כשמספר דוברי האנגלית ברחבי העולם מוערך בכמיליארד בני אדם, ברור לכל שהאנגלית היא השפה העולמית של הדיפלומטיה, התרבות, הבידור ואיך לא גם העסקים. מחפשים לשדרג את היחסים עם הקולגות בחו"ל?...המשך
 • לדעת אנגלית בכמה חודשים!
  לדעת אנגלית בכמה חודשים!
  לשפה האנגלית חשיבות אדירה והיא עדיין מצליחה לייאש אותנו בכל פעם מחדש. אך בניגוד למה שאנו זוכרים מתקופת בית הספר, ישנם מוסדות ללימודי שפה שמציעים עבורנו קורס ידידותי ומותאם שהופך את הלמידה לקלה ומועילה...המשך
 • קורס אנגלית
  קורס אנגלית
  קורסי אנגלית פתוחים בפני הקהל הרחב ומיועדים הן עבור אנשים שמעולם לא למדו או הצליחו ללמוד את השפה והן עבור אנשים בעלי אנגלית רהוטה המבקשים לשפר ולחדד את המצב הקיים. כולם יכולים! כל מה שצריך הוא מוטיבצ...המשך
 • ככה צריך ללמוד אנגלית!
  ככה צריך ללמוד אנגלית!
  כבר שנים רבות שהעיתונים והמגזינים של הג´רוזלם פוסט משמשים ככלי לימודי יעיל במיוחד לשפה האנגלית. כעת הבינו בג´רוזלם פוסט שהצורך באנגלית מדוברת הופך משמעותי יותר ויותר ופיתחו את המסגרת המושלמת עבורכם!...המשך
 • למה חייבים לדעת אנגלית?
  למה חייבים לדעת אנגלית?
  עם למעלה ממיליארד דוברי אנגלית ברמה כזו או אחרת ברחבי העולם, הבנת השפה האנגלית ברמה בסיסית היא בגדר חובה. מתלבטים אם לקחת קורס אנגלית? הנה גרסה מעודכנת של כל הסיבות למה אתם עושים את ההחלטה הנכונה....המשך
 • כל הסיבות ללמוד אנגלית
  כל הסיבות ללמוד אנגלית
  מדינות רבות כוללות את השפה האנגלית כשפת חובה שנייה במסגרת תכניות הלימודים הממלכתיות. יש אינספור סיבות למה חשוב ללמוד אנגלית וכאן קיבצנו עבורכם את הסיבות החשובות ביותר להירשם לקורס אנגלית!...המשך
 • לימודי אנגלית – כולם יכולים!
  לימודי אנגלית – כולם יכולים!
  למעלה ממיליארד אנשים ברחבי העולם דוברים אנגלית בצורה כזו או אחרת. אז אל תמהרו לקבוע שעבורכם הרכבת כבר יצאה מהתחנה. כל אחד יכול ללמוד אנגלית במיוחד כאשר דואגים להתאים את קצב הלימודים לרמתו....המשך
 • כמה עובדות על אנגלית
  כמה עובדות על אנגלית
  אם פעם עוד היה אפשר לעשות הנחות למי שלא ידע אנגלית, הרי שהיום הכפר הגלובלי מחייב את כולנו להיות בקיאים בשפה לכל הפחות בצורה בסיסית שתאפשר קריאה עניינית ויכולת ליצירת שיח הן בחיים הפרטיים והן במקום העב...המשך
 • אנגלית למתחילים
  אנגלית למתחילים
  אנגלית היא השפה הנפוצה בעולם. למעשה אחד מכל חמישה אנשים בעולם מדבר או מבין מילים בסיסיות באנגלית. כשמדובר בשפת המדע, המחשבים, התיירות והדיפלומטיה, מה הפלא שרבים מחליטים לשבור את מחסום הפחד? ...המשך
 • מתחילים ללמוד אנגלית
  מתחילים ללמוד אנגלית
  אי אפשר להתכחש לחשיבותה האדירה של האנגלית. מדובר לא פחות בשפה המדוברת ביותר בעולם המשחקת תפקיד חשוב בסקטורים רבים בין אם במחקר, בסחר בינלאומי, ברשתות החברתיות, במדיות השונות ועוד....המשך
 • מעוניין ללמוד אנגלית?
  מעוניין ללמוד אנגלית?
  ישנן סיבות רבות מדוע כדאי, רצוי ואפילו חובה ללמוד את השפה האנגלית, אבל בגלל שהיא נחשבת יחסית קשה ללמידה בתור התחלה לישראלים רבים ובעיקר למבוגרים, הנושא נשאר בצד ונותר מוזנח. אז למה כדאי בכל זאת?...המשך
 • כיצד לומדים שפה חדשה?
  כיצד לומדים שפה חדשה?
  רבים אומרים שילדים לומדים שפות חדשות הכי טוב. אמנם קביעה זו נכונה בעיקרה, כמו כל דבר שצעירים טובים יותר ממבוגרים, אך אין זה אומר שלימודי שפה חדשה הם מנת חלקם הבלעדית ושמבוגרים צריכים לוותר....המשך
 • טיפים ללימודי שפה חדשה
  טיפים ללימודי שפה חדשה
  עבור אנשים רבים לימודי שפה זרה נוספת נראים כמשימה בלתי אפשרית. הזרות של אופיה של השפה, אוצר המילים הרב והיכולת לבטא את המילים. לעתים פשוט נדמה שהרכבת כבר נסעה ואין תחנה נוספת לעלות....המשך
 • קורס אנגלית לרילוקיישן
  קורס אנגלית לרילוקיישן
  השפה האנגלית מדוברת על ידי לפחות רבע מאוכלוסיית העולם החל מאנגלית בסיסית ביותר ועד אנגלית בצורה רהוטה. אנשים רבים כיום פוקדים את מוסדות הלימוד השונים בכדי לשפר את רמתם לקראת מעבר למדינה זרה....המשך
 • טיפים בלימודי אנגלית
  טיפים בלימודי אנגלית
  לבחור ללמוד קורס אנגלית זה דבר אחד, אך השאלה היא איך לומדים אליו. רבע מאוכלוסיית העולם דוברת את השפה בצורה בסיסית ועד גבוהה ורבים נוספים מכירים לפחות מילה אחת באנגלית. באמצעות למידה נכונה, ניתן למצות ...המשך
 • עובדות על שפות
  עובדות על שפות
  תלמידים רבים בוחרים ללמוד קורס שפה בין אם מתוך העשרה ורצון להעשיר את ידיעתם ובין אם מתוך הכרח דוגמת ידיעת השפה האנגלית, ידיעת השפה הסינית או הספרדית לצרכים מסחריים עסקיים כאלו ואחרים....המשך
 • היתרונות בידיעת אנגלית
  היתרונות בידיעת אנגלית
  השפה האנגלית היא השפה הנפוצה ביותר בעולם כאשר רבים בכל רחבי הגלובוס דוברים את השפה לפחות בצורה הבסיסית ביותר. בניגוד לימים עברו, כיום ישנם קורסי אנגלית המותאמים בדיוק לרמתו של התלמיד....המשך
 • לשפר אנגלית בגיל מבוגר
  לשפר אנגלית בגיל מבוגר
  אנשים רבים נרתעים במידה מסוימת מלימודי אנגלית עקב הדימוי השלילי של השפה בתקופת הלימודים בבית הספר. הסיבות נעוצות בחוקים הדקדוקיים השונים ובעיקר חומרי הלימוד שלא תאמו תמיד את הקצב של התלמיד....המשך
 • איך לומדים אנגלית?
  איך לומדים אנגלית?
  כאשר הנתונים מצביעים בבירור על כך שאחד מכל ארבעה אנשים מאוכלוסיית העולם מבין את הבסיס הפשוט ביותר של השפה האנגלית, ניתן להבין כי מדובר בשפה שהיא בגדר הכרח בעת המודרנית עבור צעירים ומבוגרים כאחד....המשך
 • השפעת לימודי שפה על המוח
  השפעת לימודי שפה על המוח
  למוח ישנה היכולת המדהימה להשתנות לאורך כל שנות חייהם של היצורים החיים. הוא מתארגן מחדש על ידי יצירת קשרים חדשים בין תאי המוח הנקראים בשפה המדעית המקצועית נוירונים. ללימודים השפעה ניכרת על המוח....המשך
 • לדעת אנגלית
  לדעת אנגלית
  לעומת ימים עברו, ידיעת השפה האנגלית על בוריה כשפה שנייה כבר מזמן איננה פריבילגיה כי אם מדובר בחובה של ממש. העולם הולך בצעדי ענק אל עבר גלובליזציה כאשר הצורך בשפה אחידה באמצעותה רק הולך וגובר....המשך
 • גלובל One - לימודי שפות
  גלובל One - לימודי שפות
  גלובל One הוקם לפני כארבעה עשר שנים כמרכז הדרכה לאנגלית עסקית. מאז הפך בית הספר לאחד המובילים בענף לימודי השפות לעסקים וחברות במגזר הפרטי. עם תכניות לימודים שצמודות לצרכים של השוק כל מה שנותר הוא להגי...המשך
 • למה לשפר את האנגלית?
  למה לשפר את האנגלית?
  רמת השפה האנגלית בישראל יכולה בהחלט לתת מקום לגאווה. אולם עדיין, למרות מאמצי תכניות החינוך השונות, ישראלים רבים נתקלים במחסום בלימודי השפה האנגלית עקב הפער העצום בינה לבין הדקדוק העברי....המשך
 • קורס אנגלית–לא רק לצעירים
  קורס אנגלית–לא רק לצעירים
  כיום כמעט שאין אדם בעולם שאיננו מבין אפילו ברמה הבסיסית ביותר את מספר מילים בשפה האנגלית. מדובר בשפה בינלאומית עם תפוצה נרחבת בכל רחבי הגלובוס. מבוגרים רבים נוטים שלא בצדק לוותר מלנסות לשפר את שפתם....המשך
 • כיצד ללמוד שפה נכון
  כיצד ללמוד שפה נכון
  ללמוד שפה חדשה עבור כל אדם איננה עניין פשוט. מדובר ברכישת אוצר מילים, דקדוק והגייה שלעתים קרובות מאוד זרים באופן מוחלט לכל מה שמוכר לשפת האם. עם זאת, זהו פתח לעולם מרתק ופחות מוכר עבור התלמיד....המשך
 • למי מיועד מבחן אמי"ר?
  למי מיועד מבחן אמי"ר?
  כאשר נרשמים ללימודים גבוהים במוסד אקדמי נדרשים לעמוד על רמת האנגלית. הסיבות לכך הינן שבאקדמיה השפה האנגלית היא בשימוש נרחבים היות ומחקרים רבים מבוצעים באנגלית. אי לכך על הסטודנטים לעמוד ברף מסוים....המשך
 • איך לשפר את האנגלית?
  איך לשפר את האנגלית?
  השפה האנגלית היא בין השפות החשובות בעולם. היא מהווה שפה בינלאומית שמגשרת ומקשרת בין פוליטיקאים מרחבי הגלובוס, בין תיירים שונים, נמצאת בשימוש בהוראות הפעלה ובעצם איפה היא לא מופיעה?...המשך
 • לימודי שפות עסקיות
  לימודי שפות עסקיות
  בשביל אנשי עסקים קשר בין אישי הוא חלק חשוב והכרחי בתהליך יצירת הקשר העסקי עם הלקוח הפוטנציאלי ולפעמים היכולות הבין אישיות יכולות לחרוץ את גורל הקשר. תהליך הגלובליזציה איננו פוסק לרגע והצורך בידיעת שפו...המשך
 • אונ´ חיפה ולימודים לפטור
  אונ´ חיפה ולימודים לפטור
  באוניברסיטת חיפה הוחלט לסגור את המחלקה ללימודי השפות הזרות, ובעקבות זאת אלפי הסטודנטים מן המניין שלומדים לקראת פטור מלימודי אנגלית הועברו אל המחלקה של המכינה הקדם אקדמית, ומאז מתלוננים על התנאים....המשך
 • מדוע לשפר רמה באנגלית?
  מדוע לשפר רמה באנגלית?
  לא כל אחד ואחת בישראל מחזיק בשפה רהוטה באנגלית ובאוצר מילים מפותח. עבור מי שמעוניין להתקדם בסולם הקריירה ולנהל שיחה באנגלית – אחת מן השפות המדוברות בעולם וכן משמשות בתכנות, כדאי תמיד לשאוף...המשך
 • אנגלית לרמת שפת אם
  אנגלית לרמת שפת אם
  סיכויי ההצלחה והקבלה של סטודנט אינם משתקפים בהכרח מבחינות הבגרות או מן הפסיכומטרי–יהיה בהם שימוש אך כתנאי לקבלה. רמת השליטה בשפה האנגלית תהיה חשובה ללימודי המשך ולתעסוקה. ...המשך
 • חשיבות השפה האנגלית
  חשיבות השפה האנגלית
  לא מעט פעמים אומרים שידע שווה כח. המשפט הזה נכון כשמדובר על השפה האנגלית שהיא השפה הכי פופולארית והכי נדרשת. כל מי שרוצה להצליח בלימודים, בעבודה ובכלל בחיים צריך לדעת אנגלית....המשך
 • אנגלית לנהגי מוניות בברליץ
  אנגלית לנהגי מוניות בברליץ
  בדיוק בשל בעיה בדיבור ובהתייחסות לתיירים החליטו במכללת ברליץ ללימודי שפות לפתוח קורס אנגלית חדש שמיועד לנהגי מוניות שמתעדים לעבוד עם תיירים. לדברי מנהלת ברליץ, הקורס אמור לתת לנהגים יכולות...המשך
 • שיטות ללימודי אנגלית
  שיטות ללימודי אנגלית
  לכל תלמיד ישנו קצב הקליטה שלו, יכולת משלו להשקיע בכך זמן ומיומנויות השפה שלו בהן הוא זקוק לחיזוק ולתרגול והעשרה. היכולת להתאים את שיטת הלימוד בתחום לימודי שפה כמו השפה האנגלית השימושית...המשך
 • היתרון בלדעת שפות
  היתרון בלדעת שפות
  ידיעת שפה זרה אינה רק הידע והמיומנות לשימוש בהטיות פועל, חתך דיבור ובאוצר מילים, אלא טומן בחובו גם תקשורת בלתי מילולית. קורסים בשפות זרות ממלאים תוכן רב גם במחוות השונות ובטיפים לגבי התנהגות, ...המשך
 • קורס אנגלית להייטק
  קורס אנגלית להייטק
  תעשיית ההייטק היא דוגמא טובה לכך ולימודי אנגלית להייטק מציעים הכשרה בשפה המדוברת, במונחים מקצועים ובדקדוק. עבודה בהייטק דורשת אנגלית ברמה גבוהה בגלל שלעיתים העבודה היא מול גורמים שונים מכל העולם, ...המשך
 • סבסוד ללימודי אנגלית
  סבסוד ללימודי אנגלית
  מי שבעיקר מוצאים עצמם בבעיה בתחום של חוסר ידיעת אנגלית, הם החרדים והדתיים. רבים מהם אשר מעוניינים ללמוד תואר אקדמי מכובד, מוצאים עצמם בבעיה בשל חוסר ידיעת האנגלית, אשר נדרשת כמעט בכל תואר ...המשך
 • קורסי שפות ותרגום
  קורסי שפות ותרגום
  תרגום משפה אחת לשניה מצריך ידע מקצועי שאינו מפספס את המסר שמאחורי המסמך המתורגם – מבחינת טון והטעמה, עריכת המסמכים, התאמה של המילים הנכונות והמדויקות כפי שהשפה מאפשרת....המשך
 • שפות הודו אירופאיות
  שפות הודו אירופאיות
  משפחת השפות ההודו אירופאיות, כוללת למעלה ממאה חמישים שפות הנחלקות לתתי משפחות, שמקורן לרוב הוא באירופה או מערבה של אסיה. בין תתי המשפחות העיקריות של השפות ההודו אירופאיות: השפות הגרמאניות, השפות הרומא...המשך
 • מדוע ללמוד אנגלית עסקית
  מדוע ללמוד אנגלית עסקית
  בשנים האחרונות עם התפתחות העולם והפיכתו לגלובאלי יותר ויותר עיסוקים מצריכים מגע עם אנשים מחו"ל בין אם באופן פיזי ובין אם באופן התכתבותי. כיום לא רק עובדי הייטק זקוקים לרמה גבוהה באנגלית אלא גם סוחרים,...המשך
 • ללמוד דקדוק באנגלית
  ללמוד דקדוק באנגלית
  אנגלית הייתה ועודנה השפה החשובה ביותר בעולם. בימינו, על מנת להצליח הן בעולם התעסוקתי והן בעולם האקדמי יש לשלוט היטב בשפת האנגלית, כולל דקדוק וכתיבה. שליטה בדקדוק ולא רק בדיבור מקנה יתרון משמעותי ומאפש...המשך
 • סוגי קורסים לאנגלית
  סוגי קורסים לאנגלית
  הרעיון לשפר את כישורי השפה שנלמדים ממילא בבית הספר בין אם בתקופת הלימודים ובמקביל לה ובין אם בתקופות אחרות בחיים יכולה להיות קשה, במיוחד לאור העובדה שאותו אדם כבר בילה או מבלה זמן מה בתוך ...המשך
 • לימודי שפות
  לימודי שפות
  בימנו כאשר העולם הפך להיות הרבה יותר קטן וכמעט כל אדם יוצא לטיול אחרי צבא ומבקר במגוון רחב של יעדים שונים ומגוונים, הלימודים של שפה נוספת מאוד תורמת בכדי להסתדר ביעד בו מבקר אותו תייר. לימודי שפה ...המשך
 • לשפר את הקריאה באנגלית
  לשפר את הקריאה באנגלית
  קריאה בשפת האנגלית הפכה למיומנות שגורה ויום יומית אצל רבים מהישראלים בארץ ובעולם. כדי לשפר את מיומנות הקריאה בשפה האנגלית יש לבסס מסגרת לימודים שלמה שמחדדת ומעשירה את אוצר המילים בשפה, שיוצרת ...המשך
 • לשפר את הדיבור באנגלית
  לשפר את הדיבור באנגלית
  נראה כי בישראל השפה האנגלית משמשת כשפה שניה, וברוב המקרים יש לה עדיפות בנפח שעות הלימוד בבתי הספר היסודיים על פני השפה הערבית, שגם היא שפה שולטת בישראל של היום. עדיין ולמרות העדיפות הגבוהה שניתנת ...המשך
 • לימודי שפות בארץ
  לימודי שפות בארץ
  בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי מרחפת מעלינו התחושה כי אנו כבר לא צריכים לדעת שום שפה מלבד השפה האנגלית. השפה האנגלית אומנם היא השפה השולטת בעולם וניתן לראות כי כמעט בכל מקום בעולם אפשר להסתדר...המשך
 • לימודי אנגלית מדוברת
  לימודי אנגלית מדוברת
  לימוד אנגלית מדוברת מטרתו העיקרית היא להקנות לאדם הדובר ביטחון בשיחה עם דוברי אנגלית אחרים. הסיבות לכך עשויות להיות אוצר מילים מוגבל שיש עוד לפתח, או מבוכה מהתבטאות בעל פה גם אם יודעים את השפה...המשך
 • לימוד אנגלית על ידי קריאה
  לימוד אנגלית על ידי קריאה
  בימינו בהם האינטרנט נמצא בכל פינה וטלוויזיות לווין נמצאות גם בכפרים המרוחקים של המזרח הרחוק שפת האנגלית הופכת לשגורה אצל יותר ויותר אנשים ברחבי הגלובוס. עם התפתחות המאה ...המשך
 • ללמוד אנגלית לפסיכומטרי
  ללמוד אנגלית לפסיכומטרי
  בשנים האחרונות עולה הביקוש לבחינה הפסיכומטרית, מכללות ואוניברסיטאות רבות דורשות ציון גבוה בבחינה על מנת להתקבל ללימודי תואר ראשון. המבחן מחולק למספר חלקים וחד החלקים המשמעותיים ביותר...המשך
 • ללמוד אנגלית בגיל מבוגר
  ללמוד אנגלית בגיל מבוגר
  השפה האנגלית היא אחת השפות המדוברת ביותר בעולם בימנו. השפה האנגלית היא השפה אשר נחשבת לשפה הרשמית והבינלאומית אשר אותה מדברים ברחבי העולם. בישראל בפרט לדעת אנגלית בצורה טובה ותקינה הוא ...המשך
 • איך ללמוד שפה לבד
  איך ללמוד שפה לבד
  בימינו בה הכלכלה עולמית היא גלובאלית בה בליל רב של שפות נשמעות בחברות רבות ללא קשר לגודלה ישנה חשיבות רבה ללמידה ושליטה בשפות רבות. תחומי מקצוע רבים דורשים כתנאי קבלה שליטה בלפחות עוד ...המשך
 • מה זה אנגלית טכנית
  מה זה אנגלית טכנית
  אנגלית היא שפה מערב גרמנית אשר נוצרה בתקופה ששלטו הממלכות האנגלו-סכסוניות שבאנגליה והתפשטה לדרום מזרח סקוטלנד של היום. ההשפעה הנרחבת של האימפריה הבריטית מהמאה ה-18 וכן זו של ארה"ב מהמאה ...המשך
 • פגישה עסקית באנגלית
  פגישה עסקית באנגלית
  השפה האנגלית נחשבת כיום לשפה המדוברת כיום ושלישית הכי מדוברת כשפת אם (אחרי מנדרינית וספרדית), כאשר מספר דובריה כיום עומד על כ-2 מיליארד בני אדם (!!) . אנגלית נחשבת לשפת העסקים הרשמית וניתן למצוא...המשך
 • קורס אנגלית משפטית
  קורס אנגלית משפטית
  למרות שהמשפט הישראלי שואב רבות מן ההלכה העברית, בסיס ההתנהלות במקרים משפטיים רבים – כמו למשל בפקודת הנזיקיו שמשנת 1944, זכויות יוצרים משנת 1912, הדין הפלילי ועוד, אלו רק דוגמאות הנשענות על פני...המשך
 • טיפים ללימודי אנגלית עסקית
  טיפים ללימודי אנגלית עסקית
  אנגלית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם. ניתן לראות כי ברשת אנו גולשים באנגלית, רואים סדרות רבות בלי תרגום וקוראים מפה באנגלית. אך לנהל עסקאות בשפה האנגלית זה כבר לא עניין כל כך פשוט. ניתן...המשך
 • קורס אנגלית עסקית בחו"ל
  קורס אנגלית עסקית בחו"ל
  בעידן של ימינו היה זה רק עניין של זמן עד אשר לימודי אנגלית ברמה עסקית בחו"ל יהפכו לעניין פופולארי אצל מנהלים בכירים ואנשי עסקים אשר רוצים לחזק את שליטתם בשפה עם דגש על אנגלית עסקית. עבודה עם לקוחות...המשך
 • אנגלית לבד או בקורס?
  אנגלית לבד או בקורס?
  אין ספק שכולם רוצים לשלוט בשפה האנגלית, לא לכולם זה בא בטבעיות וכל כך פשוט, אנשים רבים נאלצים ללמוד את השפה מעבר למה שנלמד בית הספר. ישנם דרכים רבות ושונות אשר ניתן ללמוד אנגלית דרכם. יש הרבה אנשים...המשך
 • לימודי אנגלית לילדים
  לימודי אנגלית לילדים
  כיום אין כלל ספק בקביעה כי שליטה גבוהה בשפה האנגלית היא אחד המפתחות להצלחה. למרות העובדה כי אנו מתחילים למוד אנגלית כבר בגיל צעיר במסגרות החינוכיות השונות ובבתי הספר היסודיים, ישנו הבדל מהותי בין ...המשך
 • לבחור בי"ס לאנגלית
  לבחור בי"ס לאנגלית
  השפה האנגלית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם, ויתרה מזאת, מדובר בשפה השנייה הרשמית המקובלת בכל העולם. מדינות רבות בהם השפה האנגלית איננה השפה הרשמית מלמדים אנגלית כבר בשלב בית ...המשך
 • קריאת ספרים ללימוד אנגלית
  קריאת ספרים ללימוד אנגלית
  השפה האנגלית היא אחת השפות הנפוצות ביותר בעולם, עם אוצר מילים וביטויים עשיר, ואפילו מילים ומינוחים בסלנג שהפכו למוכרים ומקובלים בעולם כולו. על מנת ללמוד אנגלית בצורה מושלמת באופן שיאפשר לכם לעשות...המשך
 • קורס אנגלית למתחילים למי?
  קורס אנגלית למתחילים למי?
  אנגלית היא שפה דומיננטית ושימושית מאוד לא רק בישראל, וביבשות שלמות כמו למשל אמריקה הצפונית, אוסטרליה וגם בקנדה או בריטניה – אלא בכל העולם, כאשר היא משמשת כשפה שנייה או רשמית אמנם גם בתקשורת בין ...המשך
 • שיטות ללימוד מילים חדשות
  שיטות ללימוד מילים חדשות
  השפה האנגלית היא אחת השפות החשובות ביותר שיש, בעיקר משום שמדובר בשפה השנייה המקובלת ביותר ברוב מדינות העולם, ובשפה הנפוצה ביותר בקרב חוגים בינלאומיים רבים. העובדה היא שכאשר שני גורמים שאינם ...המשך
 • קורס אנגלית אונליין או רגיל?
  קורס אנגלית אונליין או רגיל?
  אנגלית היא שפה שכדאי מאוד לדעת בין אם אתה איש עסקים שכיר או עצמאי המקיים קשרים עסקיים מול גורמים זרים מחו"ל, בין אם אתה סטודנט באקדמיה או בין אם אתה סתם אוהב לטייל בעולם. השפה האנגלית נחשבת לשפה ...המשך
 • קריאה מהירה באנגלית
  קריאה מהירה באנגלית
  כאשר אנו קוראים ספר, עיתון, מאמר או כל דבר אחר אנו לרוב קוראים קבוצות מילים שאותם אנו מזהים ביחד ולא קוראים מילה אחת כל פעם. במידה ואדם קורא בצורה נכונה ומהירה באנגלית הוא מזהה קבוצות מילים גדולות ...המשך
 • איך כותבים מייל באנגלית?
  איך כותבים מייל באנגלית?
  בעולם העסקים המודרני רוב התקשורת בין כל הצדדים הנוגעים בדבר מתנהלת באמצעות דואר אלקטרוני או בקיצור מיילים. עבודה מול לקוחות, עבודה מול עמיתים ושותפים עסקיים, ואפילו התנהלות פנים משרדית מתבצעת היום ...המשך
 • ללמוד שפה דרך האינטרנט?
  ללמוד שפה דרך האינטרנט?
  רשת האינטרנט צצה לחיינו והביאה עמה שינויים מרחיקי לכת במגוון רחב של תחומי עניין, בין היתר גם בקשת אפשרויות הלימוד הנגישות לכל אחד מאיתנו ואשר מאפשרות לנו להרחיב את השכלתנו בצורה קלה ונוחה לעין שיעור. ...המשך
 • מתי ללמוד אנגלית עסקית?
  מתי ללמוד אנגלית עסקית?
  ישנם אנשים שמסוגלים לסגל מבטא אותנטי בשפה האנגלית, אולם אפילו אז, נדרשת רמת ידע בסיסית כדי לנהל דו שיח. ומהי אותה רמה בסיסית? לכל אחד ישנה פינה חזקה יותר או חזקה פחות; ישנם אנשים שהם "תולעי ספרים"...המשך
 • אסטרטגיות לשיפור האנגלית
  אסטרטגיות לשיפור האנגלית
  לימוד של שפה נוספת יכול להעניק ערך מוסף גדול מאוד לתחומי חיים רבים, כאשר שליטה טובה בשפה האנגלית, הנחשבת לשפה הבינלאומית הפופולארית והנפוצה ביותר בעולם, יכולים לפתוח הרבה דלתות לאפיקים שונים כמו...המשך
 • אנגלית ללקוח פרטי
  אנגלית ללקוח פרטי
  כיום, נדמה שהשפה האנגלית משמשת כגשר כמעט לכל דבר- כשפה אוניברסאלית – השפה השניה המדוברת בישראל, השפה בה מתנהלים עסקים בארצות הברית ובחלק מארצות אירופה ועוד, השפה שבה מתוכנת המחשב ועוד...המשך
 • שיפור ביטחון עצמי באנגלית
  שיפור ביטחון עצמי באנגלית
  ביטחון עצמי הוא דבר נרכש, במיוחד כשמדובר בלימודי שפה. אנו נחשפים לשפה האנגלית עוד בלימודי התיכון והיסודי בגיל צעיר כך שנראה שהדבר הטבעי הוא שהשפה תושרש בנו בגיל צעיר, אך המציאות מציגה תמונה אחרת...המשך
 • לומדים שפה שלישית
  לומדים שפה שלישית
  יש אנשים שלמידת שפה היא הכרחית בעבורם, לדוגמה מעבר לעבודה חדשה המצריכה לימוד של שפה מסוימת – בארץ או בחו"ל, מחקר של תחום עניין שניתן לקרוא בו בשפת מקור בלעדית, לימודים במדינה זרה שכדי להסתדר שם יש...המשך
 • השפה שהכי קל ללמוד
  השפה שהכי קל ללמוד
  השפה שהכי קל ללמוד בראש ובראשונה תהיה שפה שיש לאדם תשוקה ורצון רב ללמוד אותה. כמובן שלאלו מתלווים קריטריונים נוספים שמשפיעים על החלטת בחירת השפה ללימוד ופרמטרים שמשפיעים על הקליטה המהירה של השפה...המשך
 • איך ללמוד שפה בטיול?
  איך ללמוד שפה בטיול?
  המגמה של חיילים משוחררים שיוצאים ל"טיול הגדול" בתום שירותם גדלה מאוד ולרוב מדובר בתקופות ארוכות של בין חודש לשנה, אם לא יותר. בתקופה הזו עוברים מהמנטאליות הישראלית למנטאליות שונה לחלוטין – בין אם...המשך
 • אנגלית בברליץ או וול סטריט?
  אנגלית בברליץ או וול סטריט?
  בימינו קיימים בישראל מגוון רחב של מוסדות לימוד שמציעים קורסים מקצועיים באנגלית בכל הרמות – למתחילים, למתקדמים, לילדים, למבוגרים, לאנשי עסקים וכו´. המטרה המשותפת של כל הקורסים הינה לשפר את אוצר המילים...המשך
 • איך לבחור קורס באנגלית?
  איך לבחור קורס באנגלית?
  אנגלית הינו מקצוע לימודים בסיסי עוד בלימודי התיכון ואזרחים רבים משקיעים את מיטב שנותיהם ללימוד השפה האנגלית ובכל זאת יוצאים מהתיכון בלי ביטחון עצמי מספק בשפה. האנגלית הופכת להיות בקרב רבים, בדומה...המשך
 • קורס אנגלית אונליין
  קורס אנגלית אונליין
  בשורת האינטרנט ככלי לימודי אינה חדשה אמנם, ומי שמשכיל לנצל את היתרונות הרבים ששיטת הלימוד הזו מספקת, זוכה ליתרונות רבים גם בלימוד השפה האנגלית. חווית הלמידה הופכת לזמינה יותר, מחזקת, יש בה מידע רב...המשך
 • קורס אנגלית לגיל השלישי
  קורס אנגלית לגיל השלישי
  השפה האנגלית היא אחת השפות החשובות ביותר בעולם, כאשר השליטה בשפה האנגלית יכולה לפתוח כל כך הרבה דלתות בתחומים שונים כמו למשל בעולם העסקים, עולם אקדמיה ועולמות נוספים אחרים. הדעה הרווחת היא...המשך
 • סוגי קורסים באנגלית
  סוגי קורסים באנגלית
  השפה הנפוצה ביותר בעולם היא ללא ספק השפה האנגלית שמשמשת בתור שפה רשמית של הרבה מאוד מדינות, ובתור שפה שנייה של מדינות נוספות. הסטטיסטיקה מצביעה על כך אדם אחד מתוך שישה דובר את השפה האנגלית על כל...המשך
 • קורס אנגלית לגיל הרך
  קורס אנגלית לגיל הרך
  חוקרים רבים בהתפתחות האדם מסכימים ביניהם, כי לבני האדם יש נטייה ביולוגית לרכוש שפת תקשורת והתהליך למעשה מתחיל כבר משלב ההיריון – תוך ההקשבה לקולה של האם ולשפה אותה היא דוברת. לאחר השנה הראשונה...המשך
 • פרויקט TEMPUS בספיר
  פרויקט TEMPUS בספיר
  במסגרת הפרויקט החדש של האיחוד האירופי, המכונה תוכנית TEMPUS-EFA, יועברו קורסים מקצועיים בשפה האנגלית במכללת ספיר מתוך רצון לקדם את תחום ההוראה והמחקר באנגלית. במסגרת הפרויקט ישתמשו בכלים טכנולוגיים...המשך
 • קורס מצגת עסקית באנגלית
  קורס מצגת עסקית באנגלית
  השפה האנגלית הפכה להיות שפה בינלאומית וכמעט בכל מקום בעולם תוכלו למצוא דוברי אנגלית כמעין שפת מכנה משותפת. האנגלית משמשת אותנו בחיי היום-יום מבלי משים לב – בטלוויזיה, בסרטים, בתרבות, בקריאה...המשך
 • אנגלית לאתיופים אקדמאים
  אנגלית לאתיופים אקדמאים
  הרצון לסייע לאוכלוסייה האתיופית בארץ ולשים אותם על קו שווה עם האוכלוסייה הישראלית הנורמטיבית הוא גדול. המודעות לנושא הולכת וגדלה מיום ליום, מחקרים נעשים בנושא, משרדי הממשלה העוסקים במערכות החינוך וכן...המשך
 • קורס אנגלית בארה"ב
  קורס אנגלית בארה"ב
  לפי ג´ון לנון, אפשר לומר שאם היינו חיים בתקופת האימפריה הרומית אפשר להשוות את ארצות הברית לאימפריה הרומית ואת ניו יורק למול רומא של אותה עת. כך ניתן לומר כי לימודי אנגלית בארה"ב משולים ל"ברומא – התנהג...המשך
 • למה ללמוד אנגלית?
  למה ללמוד אנגלית?
  השפה האנגלית נחשבת לשפה הבינלאומית המקובלת ביותר בכל רחבי העולם. מדינות ולאומים רבים אשר שפת המקור שלהם אינה אנגלית, משלבים במערכות החינוך כבר מגיל צעיר את לימודי האנגלית, מתוך הכרה והבנה שידיעה ...המשך
 • לימודי אנגלית למורי דרך
  לימודי אנגלית למורי דרך
  כל מורה דרך שעובד עם תיירים נתקל בצורך לדעת אנגלית ברמה גבוהה באופן שיאפשר לו לנהל את קבוצת התיירים שלו בצורה טובה. מורה דרך הוא למעשה תפקיד מרתק העוסק בהדרכה של תיירים מישראל ומחו"ל המעוניינים להכיר ...המשך
 • מבחני אמיר"ם
  מבחני אמיר"ם
  מבחן אמיר"ם הוא מבחן אמי"ר (אנגלית – מיון לרמות) על מחשב, ובאמצעותו ניתן לזהות את שליטתו של הנבחן בשפה האנגלית. הציון שניתן משמש כנתון קריטי לתנאי קבלה למוסדות לימוד אקדמיים. כל ציון המושג במבחן זה יו...המשך
 • כיצד ללמוד שפות בקלות?
  כיצד ללמוד שפות בקלות?
  אין כלל ספק שידיעה של שפות זרות מהווה יתרון משמעותי בחיים. הידיעה של שפה נוספת פותחת בפנינו מספר גדול מאוד של אפשרויות בתחומי החיים השונים. למשל, בתחום העבודה והקריירה ידיעה של שפה נוספת היא יתרון משמ...המשך
 • מה לעשות אחרי השחרור?
  מה לעשות אחרי השחרור?
  לא מעט חיילים משוחררים נתקלים בצומת הדרכים של - לאן להמשיך מפה? אומנם רובם מייחלים ליום בו ישתחררו ויהיו חופשיים, אך מצד שני המסגרת הבטוחה שדואגת להעסיק אותך כל יום, להגדיר לך חופשים, לתת לך ...המשך
 • לימודי אנגלית למשוחררים
  לימודי אנגלית למשוחררים
  למרות שהשפה האנגלית נלמדת בבתי ספר יסודיים, חטיבות הביניים ותיכונים ברחבי הארץ – עדיין קיים ליקוי וחוסר הבנה בשפה לעומקה בקרב רבים מצעירי ישראל. כאשר מגיעים לשלב תום השירות הצבאי בוחרים חיילים רבים ...המשך
 • למי קל ללמוד שפה שלישית
  למי קל ללמוד שפה שלישית
  על פי מחקרים חדשים בתחום השפה שנערכו בארץ, עולה כי אנשים אשר שולטים היטב בשתי שפות מצליחים ללמוד בקלות רבה יותר שפה שלישית. במחקר התגלה כי אנשים השולטים בשתי שפות, עברית ורוסית, הצליחו ...המשך
 • האם ללמוד אנגלית באינטרנט
  האם ללמוד אנגלית באינטרנט
  שליטה בשפה האנגלית היא מפתח להצלחה ולהתקדמות, כלי נצרך בלימודי התואר השני, בעסקים, בתקשורת מול אנשי העולם הרחב ועוד. אפשרויות התעסוקה נפתחות גם הן, כשישנה דרך נוספת לתקשר עם אנשים או ליישם את הי...המשך
 • לבחור בית ספר לאנגלית
  לבחור בית ספר לאנגלית
  השפה האנגלית היא חלק בלתי נפרד מחיי היום יום המודרניים, לא בכדי אומרים כי אנגלית היא השפה הבינלאומית של העולם. אנו ניתקל בשפה האנגלית בטלוויזיה, בספרות, בלימודים, בעולם העסקי, בטיולים ברחבי העולם ואף ...המשך
 • ללמוד שפה חדשה בקלות
  ללמוד שפה חדשה בקלות
  למידת שפה היא ברירה שלא כולם בוחרים בה, ויכול להיות שנמנעים מראש מתהליך שבו ישנן עליות וגם מורדות לאורך הדרך. התהליך ללימוד שפות קשור בתקשורת עם הסביבה, בחיזוקים שמקבלים תוך כדי הלימוד ולעתים גם תלוי ...המשך
 • איך לבחור לימודי שפה?
  איך לבחור לימודי שפה?
  השפה העברית – שפת אבותינו, כבודה במקומה מונח. כשאנחנו מתייחסים לתקשורת הגלובלית, אנו נוכחים כי עולה הצורך בהצטיידות בשפה נוספת. בישראל השפות המדוברות ביותר הן עברית, ערבית ואנגלית, כשהדגש על השפה...המשך
 • לימודי שפה בארץ
  לימודי שפה בארץ
  כל אחד לומד את השפה בקצב המתאים לו, ואין ספק שרצוי אם כבר לכוון את הלימודים בארץ המקור של השפה. מצד שני, מי שאין לו את היכולת או הרצון לעשות זאת מעבר לים, יכול פשוט להירשם לאחת מתוכניות הלימודים המעני...המשך
 • מה היא Schwa?
  מה היא Schwa?
  במקרים מסוימים כאשר אנו שומעים אנשים דוברי אנגלית מדברים באופן שוטף, נדמה לנו שהם ממלמלים או בולעים תנועות ועיצורים תוך כדי דיבור. אחת התופעות הלשוניות הקיימות בשפה האנגלית הגורמות למילים להישמע כך הי...המשך
 • מה הוא מבטא?
  מה הוא מבטא?
  המבטא מייחד קבוצות אנשים, והינו סגנון הגייה מיוחד. אפשר לקחת כל שפה, ולראות איך מבטאים אותה במחוזות שונים בעולם בה היא מדוברת. נסו לדמיין לעצמכם אדם דובר צרפתית בלבד, המנסה להגיד "מה שלומך?" עכשיו נסו...המשך
 • לימודי אנגלית לפסיכומטרי
  לימודי אנגלית לפסיכומטרי
  ישנם הרבה מאוד צעירים שנתקלים בקושי רב בתחום לימודי האנגלית כחלק מהלימודים וההכנה לקראת הבחינה הפסיכומטרית. צעירים אלה, שבדרך כלל נתקלו בקשיים בשפה האנגלית עוד בתקופת התיכון, מעולם לא התמודדו עם קריאה...המשך
 • סאמר סקול או סאמר קאמפ?
  סאמר סקול או סאמר קאמפ?
  כשמגיעים חודשי הקיץ הלוהטים ואיתם מגיעה גם חופשת הקיץ הארוכה מבית הספר, הורים רבים מתלבטים כיצד יעזרו לילדיהם לנצל את החופש הגדול מהלימודים, לא רק בשביל מנוחה ובילויים, אלא גם על מנת ללמוד משהו ולהרחי...המשך
 • למה סאמר סקול?
  למה סאמר סקול?
  סאמר סקול הפך שם נרדף ל"מחנה נוער לעשירים בלבד" – המיתוג של מחנות הסאמר סקול באנגליה, בא לתאר את החיבור המיוחד בין בני עשירים בכל עולם, אשר יכולים להרשות לעצמם היפגש ושיוצרים מעין קליקה בינלאומית רב ת...המשך
 • קורס אנגלית לילדים ולנוער
  קורס אנגלית לילדים ולנוער
  אין בכלל ספק שעל מנת להתקדם בתחומים שונים בחיים חשוב מאוד לדעת שפה נוספת. ידיעת שפה נוספת יכולה להוות יתרון משמעותי בכל מיני תחומים בחיים. ואם כבר ללמוד שפה נוספת מדוע לא ללמוד את השפה האנגלית ...המשך
 • אנגלית מדוברת למדריך טיול
  אנגלית מדוברת למדריך טיול
  אנגלית מדוברת הינו נושא שקם ועולה פעמים רבות לאורך חיינו. בין אם מדובר באדם שעובד בתחום ההייטק או העסקים ובין אם מדובר במדריך טיולים בארץ או בחו"ל – נדרשת אנגלית מדוברת ברמה גבוהה. אנגלית מדוברת צריכה...המשך
 • אנגלית ספרותית או מדוברת
  אנגלית ספרותית או מדוברת
  השפה האנגלית היא שפה בינלאומית שמוכרת בעולם כולו, בין אם תהיה במזרח הרחוק, בארה"ב, אירופה או אוסטרליה השפה המדוברת תהיה אנגלית. עם זאת, קיימים חילוקי דעות באופן הלימוד של השפה האנגלית בבתי ...המשך
 • האם לקחת שעור פרטי בשפה
  האם לקחת שעור פרטי בשפה
  לימודי שפה שנייה בימינו היא בגדר חובה, הן בעקבות דרישות משרד החינוך, והן בפן המציאותי – אדם שלא יודע את השפה הבינלאומית המוכרת מכל – אנגלית – יכול למצוא עצמו מוגבל בערוצי תקשורת רבים. תקשורת מהווה ...המשך
 • שיפור הקריאה באנגלית
  שיפור הקריאה באנגלית
  האנגלית היא אחת השפות המדוברות בישראל ובעולם כולו, ועל כן ישנה חשיבות רבה בלמידת השפה. רבים מספרי העזר, מגזינים, מאמרים, שפות תכנות ועוד כתובים בשפה האנגלית – ולכן ישנו דגש במערכת הלימודים בישראל...המשך
 • אנגלית למדריכי טיולים
  אנגלית למדריכי טיולים
  ארץ ישראל היא מוקד תיירותי עשיר לבני עמים, עדות, לאומים ומדינות שונים. ככל שהשפה המדוברת השניה בארץ היא אנגלית – כמו גם במדינות נוספות בעולם, קיים ביקוש רב למדריכי טיולים מקצועיים המסוגלים להדריך תייר...המשך
 • למה ללמוד שפות?
  למה ללמוד שפות?
  אין ספק שלמידת שפה מעשירה מאוד את האדם באופן אישי, פותחת אותו לתרבויות ועולמות חדשים, עם זאת עולה השאלה – מדוע ללמוד שפות מלבד נושא ההעשרה? באיזה אופן פרקטי בא לידי ביטוי לימוד השפה? מדוע כדאי ...המשך
 • למה ללמוד אנגלית עסקית?
  למה ללמוד אנגלית עסקית?
  בעולם העסקים המודרני, השליטה בשפה האנגלית היא תנאי הכרחי ובסיסי להצלחה בעולם העסקים. עולם העסקים מורכב ממיצגים, מפגישות עסקים, מהתכתבות בדואר ובדואר האלקטרוני מול לקוחות וספקים וגם מפגישות חולין...המשך
 • קורס פרזנטציות באנגלית
  קורס פרזנטציות באנגלית
  אחת השפות הדומיננטיות ביותר בעולם, אנגלית, משמשת גם כשפה שניה בישראל. מלבד היותה שפה שכיחה ושימושית בארץ, היא משמשת בעולם הרחב לתחומים שונים: בעולם העסקי, בעולם הרפואה ככל שהמושגים וההגדרות...המשך
 • כשבריטי ואמריקאי נפגשים
  כשבריטי ואמריקאי נפגשים
  כששואלים לגבי ידע בדיבור השפה האנגלית מתכוונים לאנגלית כשפה אחת ועם זאת מדהים לגלות את ההבדלים הרבים הקיימים בתוך השפה בין הניבים והמשמעויות השונות בין אנגלית שמדוברת באוסטרליה, דרום אפריקה...המשך
 • אנגלית למנהלים
  אנגלית למנהלים
  עולם העסקים אינו סלחני ולעתים אי בקיאות כל שהיא מהווה גורם למעידה. כן, גם רמת השפה המדוברת עלולה לגרום לשינוי המושפע מקוצו של יוד, ומאופן ביטוי מסורבל ולא מובן. דוגמה חיה לכך היא ישראלים רבים ...המשך
 • קורס אנגלית - לבד או ביחד?
  קורס אנגלית - לבד או ביחד?
  בישראל ובעולם כולו ישנה דרישה ללימוד אנגלית על בוריה, זוהי אחת השפות המדוברות ביותר בעולם. שפה זו היא חלק מתוכנית הלימודים בבתי הספר היסודי והעל- יסודי, ועדיין רבים ממקבלי תעודות הבגרות אינם בקיאים ...המשך
 • ללמוד אנגלית מהבית
  ללמוד אנגלית מהבית
  לימוד השפה האנגלית הוא ללא ספק תהליך אשר פותח דלתות רבות, ויוצר שלל של אפשרויות חדשות. אחרי הכול, השפה האנגלית היא השפה הבינלאומית המקובלת ביותר ברחבי העולם והשליטה בשפה האנגלית מעניקה הזדמנויות ...המשך
 • מה מפחיד בשפה חדשה?
  מה מפחיד בשפה חדשה?
  פעמים רבות מורים לשפות זרות נתקלים באנשים אשר טוענים שישנו איזשהו מחסום פסיכולוגי בינם לבין היכולת ללמוד שפה חדשה. המחסום הפסיכולוגי בלימוד שפה זרה אינו מאפיין דווקא אנשים עם קשיי למידה, אלא הוא נמצא...המשך
 • הוראה מתקנת באנגלית
  הוראה מתקנת באנגלית
  הוראה מתקנת הינו מושג המתייחס לשיטת טיפול בלקויות למידה הנעשית דרך לימוד. בעזרת שיטות ומתודות שונות מקנים המלמדים למטופלים דרכים להתמודדות עם לקויות הלמידה שלהם ולשיפור יכולות הקריאה, הכתיבה ...המשך
 • חדש - אנגלית לעובדי IT
  חדש - אנגלית לעובדי IT
  IT הוא קיצור למושג Information Technology, שפירושו בעברית הוא טכנולוגיית המדע. הוא מתייחס לשימוש בטכנולוגיה ככלי לניהול ועיבוד מידע בארגונים ועסקים גדולים, בעיקר בתחומי המחשוב והתוכנה ואבטחת המידע...המשך
 • שיפור המבטא באנגלית
  שיפור המבטא באנגלית
  אנגלית נחשבת לשפה המדוברת והמוכרת ביותר בעולם, שפה בינלאומית שמוכרת לכל. עם זאת כל אדם הוגה באופן שונה את ההברות בשפה האנגלית בעיקר בעקבות המוצא האתני שלו. אין צורך להתבייש במבטא ...המשך
 • הכוח בלמידת אנגלית
  הכוח בלמידת אנגלית
  אנגלית היא השפה הבינלאומית של העולם. עוד במאה ה19 הייתה האנגלית דומיננטית מאוד כאשר המדינה השולטת והחזקה בעולם הייתה אנגליה וכיום ארה"ב ששתיהן דוברות אנגלית. עולם התיירות, עולם העסקים, עולם ...המשך
 • דיבור מול קהל באנגלית
  דיבור מול קהל באנגלית
  השפה האנגלית הפכה לאחת מעמודי התווך של העולם העסקי. אין ספק שהאנגלית נחשבת בימינו לשפה הבינלאומית ולא משנה באיזה ארץ בעולם תיתקלו ומול אילו אנשים תעבדו מרחבי העולם רוב הסיכויים שהשפה ...המשך
 • פרזנטציה עסקית באנגלית
  פרזנטציה עסקית באנגלית
  אנגלית חדרה לעולם הישראלי חזק מאוד וידיעת השפה היא דרישה בסיסית לאינספור משרות בעולם התעסוקתי. אין ספק שידיעת השפה האנגלית ברמה גבוהה יכולה להוות יתרון גדול מאוד בעולם הלימודים, בקבלה ...המשך
 • בחירת בית ספר לשפות
  בחירת בית ספר לשפות
  למידה של שפה נוספת תמיד תהווה יתרון למציאת עבודה, לטיולים בעולם ולהעשרה העצמית באופן אישי. המודעות לידיעת שפות רבות גודלת עם השנים, במיוחד מכיוון שעבודות רבות עוסקות בפן הבינלאומי. מוסדות הלימוד שמלמד...המשך
 • שיפור המבטא באנגלית
  שיפור המבטא באנגלית
  מבטא מכונה גם דיאלקט או ניב והוא האופן בו מבטאים מילים והוגים אותם במקומות מסוימים בעולם. כך למשל המבטא של אנשים שחיים בקווינס לעומת בני אדם שחיים בטנסי או אנשים מאנגליה – כולם מדברים אותה שפה אך המבטא שלהם...המשך
 • אנגלית וכתיבה עסקית
  אנגלית וכתיבה עסקית
  השפה האנגלית משמשת אותנו ביום יום ובפרט בעולם העסקים. קורסים ולימודים רבים מציעים למידה של השפה האנגלית ברמה גבוהה שתאפשר השתלבות במוסדות לימוד בחו"ל, בעסקים בינלאומיים וכו´. ידיעה של השפה ...המשך
 • קורס אנגלית למשפטנים
  קורס אנגלית למשפטנים
  אלו העוסקים בתחום המשפטים, נאלצים לעיתים רבות להתמודד מול טקסטים לא קלים, אשר כתובים בשפה מקצועית שלעיתים אינה נהירה דיה. עורכי דין העוסקים בתחומי משפטי משווה או משפט בינלאומי, כבר רגילים ...המשך
 • לימודי אנגלית באנגליה
  לימודי אנגלית באנגליה
  אחרי המנדרינית, אנגלית היא השפה השנייה המדוברת בעולם, ונתון זה די בו כדי לעורר יראת כבוד כלפי השפה, וזאת עוד בטרם הזכרנו את האימפריה הבריטית ואת העובדה שמרביתנו למדנו את יסודות השפה כבר בבית הספר ...המשך
 • שיווק בין לאומי באנגלית
  שיווק בין לאומי באנגלית
  האם אתה איש מקצוע מתחום השיווק, המכירות, פיתוח עסקי, או כל תחום שהוא שקשור לשיווק? אם תשובתך היא חיובית, ובמסגרת תפקידך עלייך להתנהל מול לקוחות, מפיצים, שותפים וקהל עסקי בשפה האנגלית, תכני ...המשך
 • רכישת שפה בחוץ לארץ
  רכישת שפה בחוץ לארץ
  רכישת שפה חדשה בישראל היא קלה ונגישה, אך האם היא באמת משרתת את המטרה שלשמה נרשמת לקורס? – לא ממש על מנת להיות ממש מעורים בשפה וללוט בה על בוריה צריך לחיות אותה, להתמזג בתוכה, להפוך או...המשך
 • על חשיבותה של האנגלית
  על חשיבותה של האנגלית
  האנגלית היא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם, ובלי ידיעתה קשה מאוד לתפקד ולהסתדר בעולם במרביתו מתנהל בשפה האנגלית. לא מאמין תדליקו את המחשב, תראו שכמעט כל יישום במחשב דורש שימוש באנגלית...המשך
 • אנגלית מעשית למתחילים
  אנגלית מעשית למתחילים
  הצלחה ושליטה בשפה האנגלית הם תנאי הכרחי כדי להסתדר בעולם הממוחשב והטכנולוגי שלנו, הנשלט על ידי תקשורת האינטרנט ועל ידי טכנולוגיה מתקדמת. ההכרח להשתמש ולהבין אנגלית על בוריה נובע מהעובדה שמקום ...המשך
 • שיטות לימוד באנגלית
  שיטות לימוד באנגלית
  במידה שהחלטתם לערוך מקצה שיפורים באנגלית שלכם, או בזו של הילדים, דעו שקיימות כמה שיטות, חלקן מומלצות יותר, חלקן פחות. בעקרון כל אחד יכול להתאים לעצמו שיטה שתתאים יותר לו ושתעזור לו למצוא את שביל הזהב...המשך
 • קורס אנגלית בסיסית
  קורס אנגלית בסיסית
  כפי שידידנו שרלוק הולמס נהג להגיד "אלמנטרי ווטסון", גם אנחנו שואפים לדעת את האלמנטרי או כפי שקוראים לו בעברית בסיסי, וכדי לדעת זאת כדאי לרכוש את אבני היסוד של השפה האנגלית, משם אפשר רק להתקדם ולהכיר ...המשך
 • קורס אנגלית עסקית למזכירה
  קורס אנגלית עסקית למזכירה
  לעיתים קרובות נזקקת המזכירה/ מנהלת הלשכה לבצע פעולות בסיסיות או פעולות מורכבות יותר באנגלית. אמנם לרוב נבחנים הכישורים של המזכירה/ מנהלת הלשכה מול הקולגות והלקוחות ביום יום, אך חשוב ...המשך
 • איזו שפה זרה ללמוד?
  איזו שפה זרה ללמוד?
  מהפכת הגלובליזציה, התקדמות הטכנולוגיה ותהליך המודרניזציה יצרו מציאות שבה אדם השולט על שפה אחת בלבד הינו מוגבל, הן במישור האישי והן במישור העסקי. על כן, זה שנים שמערכת החינוך מקפידה ללמדנו את השפה האנגלית לאורך ...המשך
 • שיפור אנגלית
  שיפור אנגלית
  היום, יותר מתמיד, מהווה ידיעת השפה האנגלית מרכיב הכרחי הדרוש לשם הצלחה; ואכן, שימוש באנגלית רהוטה כמותה כתרומה ישירה למעמדו ותדמיתו של כל אדם, גוף וחברה הנוגעים באופן כזה או אחר לשוק הגלובלי. לשליטה בשפה האנגלית קיים גם ערך ...המשך
 • אנגלית למבוגרים
  אנגלית למבוגרים
  מבוגרים רבים מעוניינים בשיפור האנגלית שלהם, אך חוששים שבגיל מבוגר ובלא בסיס טוב באנגלית – יהיה מדובר במשימה קשה ומפרכת. ואכן, אין ספק שאנשים שמבקשים ללמוד אנגלית בגיל מבוגר, נאלצים להתמודד עם מכשולים גדולים הרבה יותר ביחס לאנשים ...המשך
 • אנגלית מדוברת
  אנגלית מדוברת
  אנגלית מוכרת כאחת השפות המדוברות ביותר בעולם, בעוד שמילותיה עולות מדי יום על שפתותיהם של כ-1.8 מיליארד איש הפרוסים על פני הגלובוס. האנגלית היא שפה רשמית באירלנד, בניו זילנד, בקנדה, בהודו ובכמה מדינות באפריקה. בארצות הברית ובאוסטרליה ...המשך
 • קורס אנגלית טכנית
  קורס אנגלית טכנית
  אנגלית ידועה זה עשרות שנים כשפה המדוברת ביותר בעולם. רק לשם המחשה, קיימים כיום בעולם בין 500 מליון ל-1.8 מיליארד דוברי אנגלית ברמה כזו או אחרת, כאשר מתוכם זו מהווה שפת אם עבור כ- 300-400 מיליוני ...המשך
 • אנגלית למתחילים
  אנגלית למתחילים
  לימוד שפה זרה ככלל, כל שכן כשמדובר בזו האנגלית, מהווה משימה לא פשוטה כלל, בעיקר כשמדובר בגילאים מבוגרים. אנגלית נחשבת כשפה מורכבת, המצריכה לימוד שיטתי ותרגול רב. על כן, מדובר במסע מפרך- אך אפשרי...המשך
 • לימודי שפות
  לימודי שפות
  התפתחות הגלובליזציה והתקשורת העולמית בשנים האחרונות יצרו דרישה רבה ללימוד שפות, עד כי כיום השליטה בשפה זרה מהווה מרכיב הכרחי עבור כל המבקש להתפתח ולהצליח בתחום עיסוקו או לטייל ולחוות ארצות ותרבויות....המשך
 • קורס אנגלית עסקית
  קורס אנגלית עסקית
  הכפר הגולבאלי שהוא עולמנו כיום חושף בפני כל עובד במגזר העסקי אין סוף מידע, המוצע לרוב בשפה האנגלית. זאת ועוד, בימינו מתקיימים יחסי עבודה בין חברות וארגונים ישראלים לבין כאלה בכל העולם, כאשר המשותף להם הוא...המשך
 • בית ספר לשפות
  בית ספר לשפות
  עם התפתחות עידן הגלובליזציה הלכה ועלתה הדרישה ללימודי שפות, עד כי כיום השליטה בשפה זרה הינה הכרחית עבור כל המבקש להתפתח ולהצליח בתחום עיסוקו, לטייל ברחבי העולם או ליהנות מתרבות העולם ...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות