לימודי אנגלית, קורס אנגלית - פורטל לימודים ToStudy
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס אנגלית
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס אנגלית

השפה האנגלית נמצאת פשוט בכל מקום, אין דרך לחמוק ממנה וכדאי מאוד לשלוט בה. בדיוק בגלל זה, ריכזנו עבורכם בעמוד זה את כל המידע השימושי ביותר ללימוד השפה האנגלית - למי כדאי לקחת קורס, פירוט אודות הרמות השונות של הקורסים באנגלית, תנאי הקבלה לרמות הלימוד השונות, התכנים שנלמדים בקורס ועוד. כמו כן, תוכלו למצוא בהמשך העמוד רשימת קורסים באנגלית המוצעים על ידי טובי בתי הספר לשפות בישראל. בחרו באופן פשוט מבין הקורסים המוצגים ברשימה שלפניכם את הקורסים בהם תרצו ללמוד, הזינו את פרטיכם במקום המיועד לכך, והצעת מחיר ללימודים בקורס האנגלית תגיע אלייך בטלפון בדוק זמן קצר מאוד. 

השפה האנגלית:
מקור השפה האנגלית הוא כמובן באנגליה, היא שייכת למשפחת השפות הגרמאניות והיא אחת השפות המדוברות ביותר בעולם. במהלך השנים יותר ויותר מדינות ברחבי העולם אימצו את השפה האנגלית כשפה הרשמית שלהם וכיום אין שפה מובנת ונלמדת יותר מאשר השפה האנגלית.
על פי הערכות, כיום, יש בעולם בין 500 מיליון ל-1.8 מיליארד דוברי אנגלית ברמה כלשהי. כאשר בין 300 ל-450 מיליון אנשים מדברים אנגלית כשפת אם. בכל תחומי החיים שסובבים אותנו, השפה האנגלית היא השולטת והשימושית ביותר (באקדמיה, בעסקים, במדע, בתקשורת, בתיירות במחשבים ובאינטנרט). השפה האנגלית משמשת כשפה הרשמית במדינות רבות בכל רחבי העולם, החל מהמזרח הרחוק דרך אירופה, אסיה, אפריקה ועד יבשת אמריקה. אך גם במדינות אשר בהן השפה האנגלית לא נחשבת כשפה הרשמית היא משמשת את האזרחים והממשלות יותר מכל שפה אחרת. בשל העובדה שהשפה האנגלית נחשבת לשפה המובילה והשימושית ביותר בכל תחום שלא יהיה, הצורך בלימוד אנגלית הפך להיות מבוקש ופופולרי הרבה יותר. לימודי אנגלית מהווים פתח ומקפצה עבור כל אדם שמחפש להתקדם בסביבת העבודה שלו או סתם להרחיב את ידיעותיו האישיות.

הסטוריה:

במשך השנים עברה השפה האנגלית גלגולים שונים, ועל פי ניתוחי התפתחות השפה ניתן להבחין בארבעה שלבים עיקריים בהתפתחות השפה שבעצם מייצגים ארבע שפות שונות.
האנגלית העתיקה (old English) היא האנגלית הקדומה ביותר שאנו מכירים והיא שימשה את התושבים שגרו באנגליה וסקוטלנד הדרומית בין אמצע המאה ה-5 ואמצע המאה ה-12. היא שונה מאוד מהאנגלית המודרנית ודומה יותר לאיסלנדית, עד כדי כך שדוברי האנגלית המודרנית לא יבינו אותה כלל. מהאנגלית העתיקה התפתחה האנגלית התיכונה (אנגלית ביניים – middle English). את האנגלית התיכונה דיברו באנגליה בין השנים 1100-1500 והיא הושפעה בנוסף גם מהצרפתית העתיקה עקב חילופי המעמד השליט באנגליה מאנגלו סקסים לנורמנים (דוברי צרפתית עתיקה).
זו גם הייתה שפתו של המשורר Geoffrey chaucer מחבר הספר סיפורי קנטרברי שנחשב למייסד השירה האנגלית. הגלגול השלישי של השפה האנגלית הביא לאנגלית המודרנית המוקדמת (early modern Englis) שמיוחסת לויליאם שייקספיר, אשר ביצירתו הענפה חידש מילים, מטבעות לשון ומשמעויות חדשות למילים קיימות ובכך תרם תרומה גדולה לשפה האנגלית. ההתפתחות הרביעית והאחרונה שעברה השפה האנגלית הביא אותה לאנגלית שאותה אנו מכירים ומדברים בימינו, הנקראת האנגלית המודרנית (modern English). התפשטות השפה המודרנית גברה בימי הזוהר של האימפריה הבריטית, אך גם בשעת היחלשותה, לא נעלמה האנגלית המודרנית, בין היתר בשל התפתחותה של ארצות הברית כמעצמה מדינית, צבאית, כלכלית, טכנולוגית ותרבותית.

החשיבות בלימודי אנגלית:

לימודי השפה האנגלית משמשים מקפצה רצינית, ופתח לעולם שלם של אפשרויות והזדמנויות רבות. נתון זה נכון לגבי כל אחד ואחת מכם והוא רלוונטי גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית.
כיום, המעמד והשימוש בשפה האנגלית הוא כל כך נרחב וחשוב, שהוא נוגע בכל תחומי החיים ללא יוצא מן הכלל. ראשית כל ברמה האישית, אדם המדבר אנגלית ברמה גבוהה מייצר רושם ראשוני של אדם בעל יכולות אינטיליגנטיות גבוהות, רצינות, שאפתנות ויכולת להתקדם וללמוד נושאים חדשים.
לימודי השפה האנגלית יכולים לפתוח בפניך הזדמנות להיכרות עם אוכלוסיות וקהילות שונות ומעניינות ובנוסף הם מהווים גם הזדמנות לפתח מערכות יחסים עם אנשים ממדינות שונות.
נתון מעניין נוסף הוא, ככל שאנחנו מתבגרים, הזיכרון שלנו מתחיל לדעוך. פעילות מסוג לימוד של שפה זרה מגרה את פעילות המוח ועוזר לנו לשמור על הזיכרון שלנו ולהישאר חדים יותר. בנוסף, ידיעה של שפה זרה הוכחה כבעלת השפעה חיובית על הביטחון העצמי שלנו כבני אדם.
ברמה העסקית, כל אדם שמעוניין להתקדם ולהתפתח בתחום עבודתו נדרש לדבר אנגלית ברמה גבוהה. אנגלית היא השפה השולטת בתקשורת, באקדמיה, במדע, בעסקים, בתעופה, בים, בדיפלומטיה, בתיירות, בבידור, במחשבים ובאינטרנט. לכן לא משנה באיזה תחום אתה עוסק, האנגלית תהיה לך לעזר ותקדם אותך. לדעת שפה שנייה הינו מרכיב שמהווה יתרון חשוב ורב בעולם העבודה. כיום, עם הפיכתו של העולם לכפר גלובלי קטן, המסחר והשוק בכל התחומים הופכים להיות יותר ויותר בינלאומיים. השפה האנגלית היא המרכזית ביותר במסחר הבינלאומי. משרות רבות בישראל דורשות מהעובדים להיות בעלי ידע באנגלית לרמותיו השונות על פי סוג המשרה. עוד סיבה היא שכיום, עידן הרשת, המחבר בין כל עסק שרוצה בכך לכל לקוח פוטנציאלי ברחבי העולם, העלה את חשיבות ידיעת האנגלית לרמה חדשה. כיום, בתי עסק קטנים וגדולים בערים וכפרים בכל רחבי הגלובוס מנהלים אתרי אינטרנט עם דף באנגלית כחלק בלתי נפרד מניהול העסק והמערך השיווקי שלהם בכדי להתפתח ולהצליח בשוק העולמי. הרעיון המרכזי היה להשריש את האנגלית כשפה שתוכל לגשר על פערי התרבות בין מדינות ולקיים שפה עסקית בינלאומית, והיום כולם רוצים לדבר אנגלית, להבין אנגלית, כולם יודעים שעם התפתחות האינטרנט והתקשורת וצמצום המרחק הוירטואלי בין האנשים ידיעת השפה האנגלית קיבלה מקום הרבה יותר מרכזי וחשיבות הרבה יותר גדולה מבעבר. בנוסף, שליטה בשפה האנגלית מייצרת תחושת ביטחון עצמי ומביאה את השיחה עם דובר השפה הזרה לידי מיצוי. ככל שהעובד ישתמש באנגלית טובה וגבוהה יותר, תרומתו תגדל והוא יגיע לידי הישגים עסקיים גבוהים יותר. לעומת זאת, חוסר ידיעת השפה המלווה בדרך כלל בחוסר ביטחון עלולה להוביל חוסר מקצועיות ולגרום לפספוס הזדמנויות והפסדים כספיים.

למי מיועדים לימודי אנגלית ואיך עושים זאת?

לימודי אנגלית מתאימים לאנשים המעוניינים לשפר את היכולות האישיות שלהם בשפה האנגלית, למטרות שונות. הוא יכול להתאים למי שזקוקים לשפה זו במסגרת עבודתם, למי שמעוניינים לטייל במדינות דוברות אנגלית וגם לאלו שמבקשים לשפר את האנגלית מסיבות חברתיות ומשפחתיות.
לימודי אנגלית מתאפשרים במספר מסגרות של קורסים מקוונים או לחלופין באמצעות קורסים במוסדות אקדמיים. ישנם מסלולים שונים כך שכל אחד יכול להתאים את הקורס לרמתו האישית, לזמן ולמשאבים שברשותו. החל מקורסים למתחילים, דרך אנגלית למתקדמים, אנגלית עסקית ועד ללימודי ספרות אנגלית וידיעת השפה על בורייה. הקורסים יכולים להיארך מספר חודשים ואף יכולים להימשך שנים ארוכות, כל קורס בהתאם ללמסלול הלימודים הרלוונטי ובהתאם ללו"ז שהסטודנט יכול להרשות לעצמו. לאנשים אשר מתקשים ללמוד בכיתה עם תלמידים נוספים ומחפשים הדרכה אישית יותר, הקורסים המומלצים יותר הם הקורסים המקוונים אשר קיימים ברשת. כל מה שנשאר לכם לעשות כעת זה רק לבחור את המסלול הרלוונטי שמעניין אתכם, להירשם ולהתחיל ללמוד!

מה לומדים בקורסים השונים?

האנגלית היא השפה בעלת אוצר המילים הגדול ביותר. על פי הערכות ישנן כ- 600,000 מילים. אך בפועל ביום יום משתמשים רק בכ-5000 מילים. אוצר מילים מהווה חלק חשוב מרכזי וקריטי ברכישת שפה וכמו כל דבר אחר הוא דורש לימוד נכון. בקורסים השונים תלמדו דרכים יעילות ללימוד נכון יעיל של אוצר המילים. את אוצר המילים ניתן לתרגל באמצעות דרכים שונות כמו תרגול של שיחה וקריאת טקסטים. כמו בכל לימוד של שפה חדשה, ישנה חשיבות לתרגול היום יומי. כדי לרכוש שפה חדשה, אתם מוכרחים ללמוד, לתרגל ולשנן על בסיס יומי, גם אם זה למשך כמה דקות, אחרת החומר הנלמד יישכח. בנוסף, בשפה האנגלית ישנם כללי תחביר ודקדוק רבים והם קריטים לא רק לכתיבה אלא גם לדיבור והגייה נכונה. בקורסים השונים תלמדו את כל הכללים והשיטות היעילות ביותר ללימוד השפה, תקראו טקסטים באנגלית, תתרגלו שיח ודיבור בשפה האנגלית, תכתבו באנגלית, והכי חשוב תחזקו את הביטחון העצמי שלכם ותרגישו שאתם שולטים בשפה!

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס אנגלית ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס אנגלית

היום יותר מתמיד, ידיעת השפה האנגלית הינה מיומנות בסיסית הדרושה לשם הצלחה במקום העבודה, באקדמיה ולמעשה בכל מקום. למעשה, ברמה העסקית, שימוש באנגלית רהוטה רוויה במושגים עסקיים כמוהו כתרומה ישירה למעמדה ולתדמיתה של כל חברה או עסק בשוק הלוקאלי ועל אחת כמה וכמה בשוק הגלובלי. יתרה מכל, לשליטה בשפה האנגלית קיים ערך רב גם במישור האישי, שכן זו מעניקה תחו?ת ביטחון ומבטיחה מיצוי של כל שיחה עם דובר שפה זרה. למול זאת, עלולה ידיעה חלקית של רזי השפה האנגלית ליצור תחושה של חוסר אמינות מצד הדובר, עשויה ליצור זלזול בקרב השותף לשיחה ולא פעם אף להוביל להפסדים כספיים או לכישלונות במשא ומתן עסקי. בדיוק בגלל זה, בישראל כמו גם ביתר מדינות המערב ניתן למצוא שלל קורסים ללימוד השפה האנגלית – ברמות שונות, בשפות לימוד מגוונות ובפריסה ארצית רחבה במיוחד.

מידע כללי על לימודי אנגלית
לימודי אנגלית יכולים לפתוח בפני כל אדם הזדמנויות הנוגעות לקידומו האישי והעסקי גם יחד. זה כלל לא משנה מהו עיסוקו ומהן מטרותיו של אדם שסיים לימודי אנגלית ברמה גבוהה - עצם העובדה שהוא שולט בשפה האנגלית מקנה לו יתרון משמעותי על פני אחרים שהסתפקו בהכשרתם של בתי הספר היסודיים והתיכוניים. בתוך כך, ידיעת השפה האנגלית מעניקה רושם מיידי של אינטילגנציה, של רצינות ושל שאפתנות. כמובן שבכל הנוגע לניהול או עבודה בחברות ובעסקים לימודי האנגלית יוצרים כר נוחה לקידומם, תוך יצירת קשרים בינלאומיים.

הסוגים השונים של קורסי אנגלית
בקרב בתי הספר השונים ברחבי ישראל ניתן למצוא כיום מגוון רחב של סוגי קורסים באנגלית – שיעורי אנגלית אונליין, אנגלית טכנית, אנגלית להייטק, אנגלית עסקית, אנגלית לנוער – וכן ניתן למצוא לימודי אנגלית בחוץ לארץ. שיעורי אנגלית אונליין למשל, נוחים להרבה אנשים כי שיעורים אלו מתקיימים בביתם או ברכב תוך כדי נסיעה ובכך מקנים נוחות מירבית. לימודי אנגלית טכנית הם לימודים ייעודיים שמעניקים את אוצר המילים הטכני שנחוץ בתעשיות השונות אך למרות זאת לא נלמד בדרך כלל במסגרת לימודי הבגרות באנגלית. באותה מידה גם לימודי האנגלית להייטק או האנגלית העסקית – לימודים ייעודיים לאנשים שאולי יודעים את האנגלית הבסיסית אבל במקומות העבודה שלהם נדרש לקסיקון עשיר יותר שמכיל את המינוחים המקצועיים הרלוונטיים.
 
מהם תכני הלימוד בקורס אנגלית?
תכני הלימוד בקורס אנגלית משתנים באופן משמעותי בין הרמות השונות של הקורסים שמוצעים וכן בהתאם לייעודו של הקורס - בסיסי, עסקי או טכני וכו. בקורס אנגלית בסיסית למשל, לומדים בין היתר קריאה והגיה נכונה של הברות, לומדים את אוצר המילים הבסיסי וכיצד יש לבנות משפטים פשוטים עם אותו אוצר מילים, לומדים את סוגי השאלות שקיימות בשפה האנגלית, לומדים את ההיבטים הכמותיים בשפה – כיצד קוראים למספרים, למשקלים, למחירים וכדומה, וכן לומדים את השיח השגור והבסיסי באנגלית - תיאום פגישה, מתן ברכות, פניה לזרים וכדומה. לעומת זאת, בקורס אנגלית לרמה של מתקדמים, נכנסים לעומקם של מבני הדקדוק בשפה, עובדים על שיח שוטף ומדוייק, על יכולות ניהול שיח מורכב יותר, עומדים על הניבים השונים של השפה וכן מלמדים כיצד לקרוא באופן שוטף ולנתח טקסטים של עיתונות, ספרים או מאמרים בשפה האנגלית. לאורך כל הקורס מקפיד סגל ההוראה להנחות כל תלמיד באופן אישי, להעניק לו תרגולים מעשיים בשימוש בשפה ולבחון את קצת ההתקדמות האישי לאורך הקורס כולו.

איפה ניתן למצוא לימודי אנגלית?
כאמור, כיום ניתן למצוא קורס אנגלית כמעט בכל מקום בארץ, ואף יותר מזה ניתן ללמוד את השפה בקורסים מקוונים הישר מביתו וממחשבו האישי של התלמיד. בתוך כך, ניתן למצוא קורסי אנגלית במוסדות המובילים הבאים: דיאלוג שהם בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה מציעים את הלימודים בערים רעננה, ראשון לציון, פתח תקווה, באר שבע, תל אביב, חיפה, ירושלים, אשדוד, מודיעין ונתניה. נוסף על כך, A-team מציעים את הלימודים בגני תקווה ובאור יהודה. ניתן גם למצוא לימודי אנגלית במכללת ארז שמציעים את הלימודים בשלומי, את מכללת השרון שמציעים את הלימודים בכפר סבא וכמובן את וול סטריט, ברלינגטון וברליץ שמציעים קורסי אנגלית בפריסה ארצית רחבה במיוחד – מצפון ועד דרום.

קהל היעד שמתאים לקורס אנגלית
ובכן, לימודי אנגלית יכולים להיערך במסגרת אקדמאית או במסגרת קורסים יעודיים, כאשר אורכם משתנה בהתאם למסלול הלימודים ועומד על בין כמה חודשים ועד מספר שנים. הלימודים יכולים להתאים למספר קהלי יעד מרכזיים: ראשית, יכולים להתאים לאנשים שמתכננים לעשות רילוקיישן ליעד בחו"ל, לצורכי עבודה או לימודים למשל, וברור להם שעליהם לשפר את השפה האנגלית בכדי שזה יתאפשר על הצד הטוב ביותר. שנית, הלימודים יכולים להתאים לכל אלו שמרגישים שרמת האנגלית שלהם היא זו שמקשה על קידומם במקום העבודה. יתרה מכך, במקרים רבים מהסוג הזה מקום העבודה בוחר לממן לאותם עובדים את הקורס ולו רק בכדי שישפרו את רמת האנגלית שלהם ובכך את הביצועים במקום העבודה. שלישית, הלימודים יכולים להתאים גם לכל אלו באוכלוסיה הישראלית הבוגרת שלא רכשו את השפה בשום שלב בהשכלתם ולמדו במקום זאת שפה ערבית, גרמנית, צרפתית וכדומה, אלא שאלו לא זכו לבינלאומיות שזכתה לה השפה האנגלית. רביעית, הקורס יכול להתאים גם לכל אותם המשוחררים הטריים שמתכננים את הטיול הגדול של אחרי צבא ומבינים שאין להם אנגלית מספקת לשם ביצוע הטיול.

תנאי הקבלה ללימודי אנגלית
תנאי הקבלה לקורסי האנגלית גם הם משתנים בהתאם לרמה של הקורס ולמתכונת המוצעת. במרבית ממוסדות הלימוד, אין דרישות סף ללימודי אנגלית בסיסית וקורס זה למעשה פתוח לקהל הרחב, גם לאלו שכלל לא מכירים את השפה הכתובה או הדבורה. מה שכן, במקרה של קורס אנגלית למתקדמים, מוסדות הלימוד עשויים להתנות את הקבלה באחד או בכמה מהתנאים הבאים: גיל מינימלי של 18 או 20, לעבור מבדק התאמה פנימי שכל מטרתו היא לאשר למוסד הלימוד שאתם אכן מתאימים לרמת המתקדמים, להיות בוגרי 5 או 4 יחידות לימוד באנגלית לכל הפחות וכדומה.

משך הלימודים בקורס אנגלית
ניתן למצוא קורסי אנגלית עם אורכים שונים שמושפעים בעיקר מתכני הלימוד, מהמתכונת המוצעת וכן מהאגנדה של מוסד הלימודים. יחד עם זאת, ניתן לומר שבממוצע קורס אנגלית נמשך בין 60 ל-120 שעות לימוד אקדמיות, שבדרך כלל נפרסים על פני בין 15 ל-20 מפגשי לימוד. מדובר בתקופה של בין 4 ל-8 חודשי לימוד במהלכם מרוויחים התלמידים שפה חדשה והמון ביטחון עצמי בכל הנוגע לניהול שיח באנגלית.

האם מוענקת תעודה בסוף הלימודים?
גם בקורס אנגלית כביתר מקורסי הלימוד, כאשר בוגר הקורס עמד בהצלחה בדרישות הקורס הוא מקבל בסיומו תעודת השתתפות מטעם מוסד הלימוד. זה נכון שלא מדובר בתעודת מקצוע, ברישיון או בתעודת הסמכה, אבל בהחלט מדובר בעוד תעודת גמר קורס שאין לדעת מתי ואיך תשמש אתכם בעתיד. מה שכן, בעבור כל אלו שנשלחו לקורס מטעם מקום העבודה שלהם, תעודת גמר זו נחוצה לשם תיעוד בקרב המעסיקים שאכן העובד השתתף בקורס וסיים אותו בהצלחה על כל המשתמע מכך.

סרטוני וידאו על קורס אנגלית
קורס אנגלית בדיאלוג
ללמוד קורס אנגלית בשיטה קלה ונכונה עבורכם בעזרתה תגיעו לתוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר
 • לימודי אנגלית בבית הספר האמריקאי
  לימודי אנגלית בבית הספר האמריקאי
 • המלצות תלמידי בית הספר האמריקאי
  המלצות תלמידי בית הספר האמריקאי
 • חוויות מקורס אנגלית בבית הספר האמריקאי
  חוויות מקורס אנגלית בבית הספר האמריקאי

מאמרים מקצועיים בנושא קורס אנגלית

 • קורס אנגלית בהתאמה אישית
  קורס אנגלית בהתאמה אישית
  בתיכון לא הבהירו לכם עד כמה חשוב להשקיע בלמידת השפה האנגלית נוכח הרמה הדרושה בשוק התעסוקה? אתם נבוכים לפתוח בשיחה באנגלית ומרגישים שחייבים לשפר את הרמה? כנראה שהגיע הזמן לעשות עם זה משהו!...המשך
 • סיבות ללמוד יוונית
  סיבות ללמוד יוונית
  רובנו מכירים את השפה היוונית מהנופשים שלנו ביוון, אך מאחוריה היסטוריה רבת שנים ומשמעויות רבות. מעוניינים בלימודי השפה היוונית במסגרת קורס מסודר? הכנסו לכתבה, וקראו קצת על הסיבות ללימודי יוונית...המשך
 • 10 סיבות ללמוד צרפתית
  10 סיבות ללמוד צרפתית
  מעוניינים ללמוד שפה חדשה ונוספת? כאן באתר הלימודים ToStudy ריכזנו לכם את עשרת הסיבות המרכזיות ללמה כדאי ללמוד את השפה הצרפתית. נשמע לכם מעניין? רוצים לדעת עוד על צרפתית? הכנסו לכתבה וגלו את כל הפרטים!...המשך
 • לימודי השפה הטורקית
  לימודי השפה הטורקית
  כעת שיחסנו עם הטורקים הולכים ומפשירים, נפתחו בחזרה אפשרויות הסחר והתיירות. לכן, לימודי השפה הטורקית כבר לא נראים חסרי משמעות. מעוניינים ללמוד את השפה הטורקית? הכנסו ותדעו את כל הפרטים על הקורס!...המשך
 • קורס אנגלית באינטרנט
  קורס אנגלית באינטרנט
  רוצים ללמוד אנגלית מבלי לצאת מהבית? עכשיו יש לכם את ההזדמנות לעשות זאת! עם הטכנולוגיה המפותחת, לימודים אונליין נהפכו לדבר שבשגרה. מעוניינים בקורס? הכנסו עכשיו וקראו את כל הפרטים עליו!...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות