סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס מנהל עבודה בתעשייה
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס מנהל עבודה בתעשייה

מחפשים מידע על קורס מנהל עבודה בתעשייה?
ניהול עבודה בתעשייה הינו מקצוע שמושך אליו אנשים רבים בזכות הקידום המקצועי והמשמעותי אותו הוא מעניק. אם כבר הספקתם לצבור ניסיון בעבודות התעשיה השונות ואתם רוצים להתקדם מבחינה מקצועית ולהשתלב בתפקידים ניהוליים, קורס מנהל עבודה בתעשייה הוא במיוחד עבורכם. לימודים אלו יעניקו לכם במהירות את הקריירה אליה אתם שואפים להגיע. הקורס יכשיר אתכם לעבודות ניהול ויעזור לכם לדעת כיצד להתמודד עם אתגרים שונים ומרובים איתם מתמודדים מנהלים ואנשים בכירים בתעשייה. הלימודים יכוונו ויעזרו לכם להבין כיצד להשיג את יעדי הארגון, יעניק לכם ידע וילמד אתכם מיומנויות הדרושים למנהל עבודה איכותי. על ידי תוכלו להוביל את ענף התעשיה בהצלחה רבה. תפקיד מנהל העבודה הינו תפקיד מאתגר ומרתק המאפשר לו להוציא לפועל את תוכניות היצור במפעל או בתעשייה. לצורך כך יש ללמוד באופן מקיף כיצד לעשות זאת וגם ללמוד על יכולות ניהוליות אשר יעניקו למנהל עבודה ידע ומיומנויות להתמודד עם כח אדם. קורס זה חיוני ביותר ויש לו המון השפעה על הצלחת החברה או המפעל.


מבנה ומטרת לימודי מנהל עבודה בתעשייה
תכנית הלימודים בקורס מנהל עבודה בתעשייה משלבת לימודים עיוניים עם התנסויות מעשיות. התלמידים מקבלים הכשרה איכותית ומקצועית המקנה להם בסוף הקורס ידע, כלים ומיומנויות שיעזרו להם להתפתח ולהתקבל לתחומים ניהוליים ובכירים בתעשיות השונות. הלימודים ישלבו תכנים עיוניים כמו מתמטיקה, סטטיסטיקה, אנגלית, יישומי מחשב וכלכלה. לצד תכנים אלו התלמידים גם ילמדו על התנהלות בתעשייה בקורסים שונים  כמו דיני עבודה, בטיחות בעבודה, ארגונומיה, סיכונים בעבודה, ניהול קונפליקטים ועוד.
לקראת סיום הלימודים התלמידים יכינו פרויקט גמר ויציגו אותו למרצים. בסיום הקורס בהצלחה כאשר בידיהם הכלים וההבנה בתחום, הבוגרים יוכלו להשתלב במשרות שונות בתעשיה. ברוב מוסדות הלימוד תוענק לבוגרים תעודת גמר "מנהל עבודה בתעשייה" מטעם משרד התמ"ת.

נושאי לימוד עיקריים
 ניתוח סיכונים
 תורת התחזוקה
 ניהול קונפליקטים
 עריכת דוחות
 אנגלית טכנית (ברוב מוסדות הלימוד)

תנאי קבלה
רוב מוסדות הלימוד דורשות ממועמדים הרוצים להצטרף לקורס מנהלי עבודה בתעשייה ניסיון מוכח ומעשי בתעשייה של שלוש שנים לפחות (חלק מהמכללות אף דורשות חמש שנות ניסיון), מעבר מבחני כניסה במתמטיקה ואנגלית וסיום של לפות 10 שנות לימוד (מוסדות מסוימים אף דורשים סיום 12 שנות לימוד). מכללות מסוימות אף יקיימו ראיונות קבלה כדי לבחון את מידת ההתאמה של המועמד לתחום ניהולי בתעשייה.

קהל יעד
הלימודים מתאימים לעובדים שכבר עובדים בתעשיות השונות, עומדים בתנאי הקבלה לקורס ורוצים להשתלב בתפקידים ניהוליים ובכירים בתחומי התעשייה שלהם (כמו תעשיית המזון, חשמל, טקסטיל ועוד)

משך לימודים
מכללות רבות מציעות הן לימודי בוקר והן לימודי ערב, ובכך מאפשרות גם לאנשים שעובדים וגם לאלו שיש להם זמן פנוי בשעות הבוקר ליהנות מהקורס. רוב מוסדות הלימוד מציעים קורסים בהיקף של כ-420 שעות לימוד אקדמיות הנמשכים כשנה.


היכן ניתן ללמוד קורס מנהל עבודה בתעשייה?
 מכללת עתיד - במכללת עתיד שמו לעצמם מטרה להכשיר מנהלי עבודה בעלי ניסיון בתעשייה. לצורך כך על המועמד להיות בעל 10 שנות לימוד ומעלה, 3 שנות ניסיון מעשי בתחום ומעבר ראיון עבודה על ידי ועדת קבלה מיוחדת. הקורס הינו בהיקף של 420 שעות לימוד אקדמיות ונמשך כשנה. בקורס תלמדו נושאים שונים ומגוונים כמו מתמטיקה וסטטיסטיקה, אנגלית טכנית, משבים, כלכלה, תכנון ופיקוח על הייצור, חקר ביצועים, ארגון וניהול עובדים ועוד. עם סיום הקורס ובמידה ועברתם את הבחינות בהצלחה תהיו זכאים לתעודת גמר מנהל עבודה בתעשייה מטעם משרד התמ"ת ורשת מכללות עתיד.
  מכללת מישלב - מכללת מישלב מציעה קורס למנהל עבודה בתעשייה אשר יעניק לכם ידע מעמיק שבעזרתו תרכשו כלים לשם השגת איכות בניהול העובדים שלהם ויעניקו לכם את היכולת להתמודד עם מצבים שונים העומדים בדרכו של מנהל תעשייה. בקורס תלמדו נושאים כמו הערכת עובדים, ניהול לפי יעדים, כתיבה ועריכה של הוראות עבודה, תקשורת בינאישית, בטיחות בעבודה ועוד. בסיום הלימודים בהצלחה הבוגרים יהיו זכאים לתעודת גמר "מנהלי עבודה בכירים" מטעם המכללה. המכללה מציעה לכם מסלול לימוד בוקר ומסלול ערב. מסלול לימודי בוקר כולל 16 מפגשים שבועיים, ואילו מסלול ערב כולל 24 מפגשים. 
 המכללה למינהל - המכללה למינהל מציעה קורס להכשרת עובדים בתחומי עבודות כבישים ועפר להפוך למנהלי עבודה מוסמכים בתחום. הלימודים מיועדים לבעלי ניסיון מעשי בענפי הבנייה והסלילה המעוניינים להתפתח בתחום שלהם לתפקידי ניהול בכירים. על המועמדים להיות בעלי 10 שנות לימוד לפחות, עם ניסיון מקצועי של לפחות 5 שנים בעבודות כבישים, עפר ופיתוח, ולעבור מבחן כניסה וועדת קבלה. הקורס הינו בהיקף של 474 שעות לימוד אקדמיות הכולל שיעורים בנושאים כו טופוגרפיה ומדידות, קריאת תוכניות, פיתוח סביבתי, אחזקת כבישים ותשתיות ועוד. כדי לעבור בהצלחה את הקורס יש לעבור בחינות חיצוניות ובחינות פנימיות כולל הצגת פרויקט גמר. עם סיום  הלימודים בהצלחה תוענק תעודת גמר מנהל עבודה, כבישים, תשתיות ופיתוח מטעם משרד התמ"ת.
 מכללת אתגר - הקורס של מכללת אתגר מקנה ידע והכשרה בחידושים טכנולוגיים בתעשייה, בחוקים ובתקנות של מנהלי עבודה בתעשייה. הקורס מכשיר את התלמיד לבטיחות בעבודה מעשית בשטח על מנת שידע להתמודד עם בעיות בטיות המתרחשות במפעלים ובתעשייה. דרישות ותנאי הקבלה לקורס הינם 10 שנות לימוד, ניסיון קודם בתעשייה של 3 שנים לפחות, מעבר מבחן במתמטיקה, אנגלית, ראיון אישי וועדת קבלה. הקורס בהיקף של 420 שעות לימוד ומתקיים בבאר שבע.

 רשימה זו הינה חלקית בלבד

האם קורס מנהלי עבודה בתעשייה הוא מקצוע?
בהחלט. בוגרי הקורס יכולים להשתלב בתעשייה בתפקידים ניהוליים לאחר סיום הקורס.

תעודות והסמכה
תלמידים אשר עמדו בהצלחה בכל דרישות הקורס, יהיו זכאים לתעודת גמר בניהול עבודה בתעשייה מטעם המוסד בו למדו. חלק מן המוסדות אף מעניקות לבוגריהן תעודת "מנהל עבודה בתעשייה" מטעם משרד התמ"ת. תעודה זו ניתנת במוסדות המגישות למבחן ולאחר שהמועמד עמד בכל התנאים והדרישות להסמכה. לפני שבוחרים במוסד לימוד מסוים כדאי לבדוק כי הקורס במוסד זה מתקיים תחת פיקוח משרד הכלכלה כי רק במסלול זה ניתנת ההסמכה הרלוונטית.

בתעשיות רבות כמו תעשיית הבניין מתקיים שלב נוסף לפני ההסמכה הסופית של המועמד להיות מנהל. לאחר שנת ניסיון מעשי הנעשית בפיקוח מנהל עבודה רשום, ועדת בוחנים של משרד הכלכלה יקיים בחינה נוספת למועמד. מבחן זה יוודא כי המועמד כשיר ומקצועי לתפקיד ורק לאחר המבחן השני תוענק הסמכה סופית כמנהל עבודה.

אפשרויות תעסוקה
לאחר סיום הקורס, הבוגרים יכולים להשתלב בעבודה במפעלים ובתעשיות השונות ברחבי הארץ כמנהלי עבודה במחלקות השונות בתעשייה.

 

קבל מידע על קורס מנהל עבודה בתעשייה ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

מאמרים מקצועיים בנושא קורס מנהל עבודה בתעשייה

 • לימודי מנהל עבודה בבניין
  לימודי מנהל עבודה בבניין
  תפקיד מנהל העבודה בבניין נחשב לתפקיד מבוקש וחשוב מאוד. בשנים האחרונות, בשל התרוממות ענף הבניה חל מחסור באנשי מקצוע שיענו על תפקיד זה. מעוניינים ללמוד את הקורס? הכנסו לכתבה וגלו את כל הפרטים!...המשך
 • קורס מנהל תעשייתי ובטיחות
  קורס מנהל תעשייתי ובטיחות
  תעשיות קמות ומתפתחות על סמך טכנולוגיה מתחדשת, חוקים ותקנות שונות – ולצד זה, הכשרתו של מנהל העבודה בהן. החוק לארגון הפיקוח בעבודה מונה תקנות שונות שתפקידן למנוע תאונות ומחלות מקצוע – כשהאחריות ...המשך
 • מנהל פרויקטים בבניה
  מנהל פרויקטים בבניה
  תפקיד מנהל פרוייקטים זה למעשה תפקיד הכולל בתוכו מספר רב של תפקידים שמשמשים לפיקוח על תהליכים וגורמים אחרים. בתחום הבניה תפקידו של מנהל פרויקט הוא לתאם בין כל הצדדים, לפקח ולייעל תהליכים. בחירה בקורס מ...המשך
 • קורס מנהלי עבודה בתשתיות
  קורס מנהלי עבודה בתשתיות
  התשתית מספקת את הבסיס התומך במערכת כולה הנבנית עליו. לרוב מדובר בתשתית על תשתית תחבורתית – של כבישים ואוטוסטראדות, מערכות לאוטובוסים ולרכבות קלות, שדות תעופה ועוד. ישנן תשתיות עירוניות ...המשך
 • לימודי ניהול עבודה בתעשיה
  לימודי ניהול עבודה בתעשיה
  ההתפתחויות השונות בעולם התעשיה בשנים האחרונות מגבירים את הצורך במנהלי עבודה בעלי יכולות גבוהות, הן של ניהול עובדים והן של ניהול הצד הטכני. כיום יש מוסדות רבים שמעניקים קורסים בתחום על מנת להכין את...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú