קורס SolidWorks, מתעניין בלימודי תיב"מ?
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס SolidWorks
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס SolidWorks

מחפש לימודי Solidworks? רוצה להיות מומחה בשרטוטי תכנון להרכבות וחלקים? מלא את פרטייך המלאים, בחר במוסדות הלימודים המצויינים מטה שמעבירים את הקורס בנקודות שונות בארץ. לאחר סימון המוסדות ומילוי הפרטים יצור עמך קשר נציג ממוסד הלימודים, אנא שמרו על זמינות ומלאו מס´ פלאפון תקין.

קורס Solidworks
תוכנת ה-SolidWorks מאפשרת לבעלי מקצועות העוסקים בתכנון וייצור מכשורים וציוד הנדסי מכני, ליצור הדמיות מדויקות של מודלים תלת ממדיים, ונחשבת לאחד מפתרונות המחשוב המתקדמים והפופולריים ביותר במשק הישראלי וברחבי העולם. בדומה מאוד לתוכנת האוטוקאד, גם הסולידוורקס מאפשרת תכנון מתקדם של רישומים מדויקים ומודלים תלת ממדיים באמצעות מגוון פרמטרים מובנים שונים. תרומתה של הסולידוורקס לענף ההנדסה המכנית היא רבה והיא מאפשרת בקלות יחסית לנטר אחר המודלים השונים על שלל פרטיהם הרבים, לערוך אנליזה קפדנית, לבצע שינויים מבניים ובכך להביא לכדי יצירת אבטיפוס אופטימלי ברמת דיוק מירבית ועד למוצר הסופי. פת?ונות המח?וב הם כיום חלק בלתי נפרד מהנוף ההנדסי וכפועל יוצא מכך מעסיקים רבים מוצאים במהנדסים המצויים בתוכנה זו יתרון אדיר על פני מקביליהם ובעיקר בתח?ם העיצוב, התכנון והייצור. במאמר זה אתם מוזמנים לקבל את כל המידע אודות קורס SolidWorks החל מתכני הלימודים, תנאי קבלה, קהל היעד, מהלך הלימודים, מוסדות מובילים ועוד. נותרו לכם שאלות? השאירו פרטים בצידי המאמר ויועצי הלימודים שלנו ייצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי.

מאז ששיווקה החל ב-1995, צברה הסולידוורקס פופולריות גוברת והפכה לשם דבר בקרב מהנדסים מקשת רחבה של תחומים יצרניים. בעשור האחרון, כשהמודעות ליכולתן של תוכנות לחסוך זמן רב ולהעלות את רמת הדיוק של התכנון המקדים, ההיכרות והמיומנות בנבכיה של התוכנה הופכים ליתרון מובהק בעיניהם של מעסיקים רבים. על פי נתונים משנת 2013 התוכנה נמצאת בשימוש בקרב למעלה משני מיליון מהנדסים בכל רחבי העולם ובקרב למעלה מ-150 אלף חברות הנדסיות שונות. אחת הסיבות לתפוצתה הרחבה שלל התכונה נעוצה בממשק האינטואטיבי שלה שמקנה ללקוחות חווית משתמש ברמה גבוה לצד מגוון חישובים לוגיים ופונקציות מתקדמות. את שימושיה של התוכנה ניתן לראות במגוון תעשיות שונות דוגמת תעשיית החמשל והאלקטרוניקה, הנדסת המכונות, תעשיית הרכב והפלסטיקה. עם זאת, על אף ממשקה הידידותי, הסולידוורקס טומנת בחובה מגוון רחב של אפשרויות תכנון ועיצוב הדורשות בקיאות גבוהה. בדיוק לשם כך מכללות רבות ללימודי מקצועות המחשב תתכננו קורס סולידוורקס מקצועי, תכנית שתסייע לכם להתמקצע בתוכנה במהירות וביעילות.

למה כדאי לקחת קורס SolidWorks?
כשמדובר באחת מן התוכנות המתקדמות והבולטות בתחום השרטוט והתיב"ם (תכנון בעזרת מחשב), סולידוורקס היא בהחלט חלק בלתי נפרד מן הנוף של מהנדסים רבים העוסקים בענף הביצועי והיצרני. אחד מן היתרונות הבולטים של התוכנה נעוץ בהיותה בעלת ממשק ידידותי למשתמש, אך בה בעת כזה המציע מגוון רחב של פונקציות שונות המאפשרות להקדיש מלאכת תכנון שלמה לכל רכיב ורכיב, לערוך ערב רב של טכניקות בקרה ובדיקה ולהביא את המוצר הסופי לכדי לרמת גימור מושלמת שתמנע תקלות תפעול בשלב הייצור הסופי. אם נשים בצד את מאפייניה החיוביים של התוכנה, עבורכם כמהנדסים היכרות מעמיקה עם סולידוורקס תהווה קפיצת דרך מהותית במקצועיותיכם שכן היא תקל על מהלך העבודה, תקצר את זמני התכנון, תמנף את יכולותיכם בכמה מונים ותפתח בפניכם דלתות רבות בהמשך הדרך כניסיון בלתי מבוטל במיומנויות מחשב נדרשות.

קורס סולידוורקס
בשונה מקורסים מקבילים, לימודי סולידוורקס אינם מתמקדים רק בהיכרות עם הכלים השונים הזמינים בתוכנה, אלא גם בדרך העבודה והגישה הנכונה עמה ניתן לעשות שימוש מתקדם בכלים שבה ולנצלם על הצד הטוב ביותר עבור ניהול תהליך התכנון. תכנית הלימודים ברובה מעשית ומתבצעת בכיתות מחשב כשבמהלכה מתנסים המשתתפים בפרויקטים לתכנון וייצור מודלים הנדסיים שונים, עריכת סקיצות, שימת דגש על רכיבים המוצר, יצירת מודלים בתלת ממד וביצוע פעולות ניטור ובקרה. יש לציין כי ישנם קורסי סולידוורקס הנלמדים גם במסגרת המוסדות האקדמיים השונים, אך בניגוד אליהם, תכנית לימודים זו היא מכוונת מטרה, פרטנית ומאפשרת למשתתפיה לצלול אל תוך מגוון האפשרויות הרבות והמתקדמות הקיימות בתוכנה. כך מקבלים בוגרי הקורס הכנה אקטיבית לדרכי העבודה עם אחת ממערכות ההדמייה התלת ממדיות הנפוצות בארגונים היצרניים השונים.

קורס סולידוורקס – מה לומדים?
תכניו של קורס סולידוורקס עשויים להשתנות במידה כזו או אחרת בין מוסד למוסד וזאת בהתאם לתחום עליו הוא מעוניין לשים את הדגש. בשל כך, בטרם ההרשמה מומלץ לערוך סקירה בין מספר מוסדות ולעניין בסילבוס של תכנית הלימודים. עם זאת, ניתן לציין כי במרבית המסלולים שימת הדגש היא על הפן המעשי במיוחד בכל התחומים הנוגעים לשרטוט ומידול. כאן באתר הלימודים ToStudy איגדנו עבורכם את נושאי הליבה הנלמדים במרבית המוסדות באופן אחיד וביניהם:
- עקרונות לעבודה בתיב"ם
- שרטוט ממוחשב
- עריכת סקיצות
- היכרות עם ממשק הסולידוורקס
- עיצוב מוצר
- הרכבת מודלים תלת ממדיים
- עריכת בדיקות ובקרה ממוחשבת
- עבודה עם מידות
- ניהול הרכבת מודלים
- דרכי עבודה מומלצות ויעילות
- שימוש בצורות מובנות ויצירת צורות
- בניית קפיץ
- הדפסת שרטוטים
- ועוד.

ייתכן וכחלק מתכנית הלימודים תיכלל גם דרישה לפרויקט גמר אשר יסכם את החומר ויכלול מגוון נושאים שנלמדו לאורך הקורס.

תנאי קבלה
מרבית מוסדות הלימוד מכוונים את הקורס באופן נקודתי למהנדסים והנדסאים המגיעים מתחום הייצור. לקורס מומלץ להגיע עם מיומנויות מחשב גבוהות יחסית ואנגלית ברמה טובה. ייתכן וההרשמה אל לימודי SolidWorks תותנה במעבר ראיון קבלה קצר במסגרתו ייבדק הרקע של המועמד ומיומנויותיו הקיימות עבור דרישות הקורס.

קהל יעד
תכנית הלימודים פונה לכל אדם המגיע ממקצועות ההנדסה היצרניים ושמבקש להתקמצע בתוכנה ולהכיר את כל רבדיה השונים שיאפשרו לו לשכלל את דרכי העבודה הקיימות. רבים מן התלמידים רואים בתכנית לימודים זו כאפשרות לפתיחת דלתות נוספות בהמשך הקריירה.

מוסדות לימוד נבחרים
כאן באתר הלימודים ToStudy קיבצנו עבורכם מגוון רחב של מוסדות מקצועיים המציעים קורס SolidWorks מקצועי וביניהם ניתן למנות את: המינהל הטכני, כרמל בטיחות, המכללה הטכנולוגית תל חי – היחידה ללימודי חוץ, מכללת ארז, מכללת עתיד והמרכז להשתלמויות רופין. את המוסדות הללו תוכלו גם למצוא בתחתית המאמר ולהקליק עליהם לקבלת מידע נוסף. כמו כן, באפשרותכם לסמן את המוסדות הרצויים, להשאיר פרטי התקשרות ונציגיהם יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי.

היקף הלימודים
היקפו של קורס סולידוורקס עשוי להשתנות באופן ניכר בין מוסד למוסד. ישנם מוסדות המציעים קורס באורך של כ-60 שעות לימודיות וישנם מוסדות המציעים קורס באורך כפול ואף יותר המגיע לכ-112 שעות המתפרש על גבי כ-3 חודשים בממוצע. מידת האורך של הקורס איננה מצביעה בהכרח על כך שהקורס פחות מעמיק וייתכן כי הוא אינטנסיבי יותר – מומלץ לבדוק זאת באופן פרטני מול המוסד הרלוונטי הנבחר.

תעודות והסמכה
בוגרים אשר יעמדו בכל מטלותיהם הלימודיות ושיצלחו את הבחינות בהצלחה, יקבלו תעודת בוגר קורס סולידוורקס מטעם המוסד הלימודי הנבחר.

אפשרויות תעסוקה
מיומנויות מחשב בתוכנות שרטוט ייעודיות הן מצרך נחשק ונחשב בשוק העבודה. אי לכך, ניתן לראות בתכנית הלימודים מהנדסים המגיעים מתוך מקום עבודה קיים ואשר מבקשים לשפר את יכולותיהם המקצועיות ומהנדסים בתחילת דרכם המבקשים לפתוח דלתות נוספות באמצעות כישורים נדרשים. הדרישה לסולידוורקס קיימת כיום במגוון ארגונים יצרניים דוגמת התעשייה הצבאית, העיצוב התעשייתי, מפעלים בעלי אופי יצרני ואף חברות הייטק ואלקטרוניקה.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס SolidWorks ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

מאמרים מקצועיים בנושא קורס SolidWorks

 • לימוד עיבוד שבבים
  לימוד עיבוד שבבים
  עיבוד שבבי הוא תחום מבוקש גם בתעשייה הצבאית, ויש בו היצע לא קטן לאחר היציאה מן השירות בכלל התעשיות בישראל. זהו תחום שמצריך שליטה בהפעלת מכונות העיבוד השבבי ובתכנות התוכנות השונות לייצור השבבים....המשך
 • מחסור ב-21,000 עובדים
  מחסור ב-21,000 עובדים
  בדיון שנערך שלשום בוועדת החינוך של הכנסת, הציג יו"ר התאחדות התעשיינים תמונה עגומה למדי בכל הקשור למצב העובדים המקצועיים במשק. מסתבר שלמשק התעשייתי חסרים 21.5 אלף עובדים מקצועיים. היום ...המשך
 • סולידוורקס יורדת מהמדף?
  סולידוורקס יורדת מהמדף?
  התוכנה סולידוורקס היא תוכנה להשחזה ועבודה מאוד מדוייקת למתכות בתעשייה, ועיבוד של מתכות בצורה ממוחשבת. החברה שמשווקת את התוכנה (דאסו/סולידוורקס) הודיעה שהיא מפסיקה לפתח את התוכנה ...המשך
 • השוק משווע לעובדים טכניים
  השוק משווע לעובדים טכניים
  כבר מספר שנים ידוע כי מקצועות כמו ראיית חשבון, משפטים ורוקחות עמוסים בבוגרי תוארי שמתקשים למצוא עבודה. זאת בשעה שתחומים אחרים כמו הנדסה, בניין ומקצועות טכניים למיניהם חסרים עובדים ומשוואים ...המשך
 • קורס עיבוד שבבים ממוחשב
  קורס עיבוד שבבים ממוחשב
  תחום העיבוד השבבי הממוחשב (CNC) הוא תחום המשלב בין מחשוב לתעשייה. אם פעם נהגנו לכוון את המכונות ולעבוד עם תבניות ייצור מסויימות, כיום כל הכוונון והתכנון ההנדסי נעשה בתוכנת מחשב המאפשרות תכנון ושרטוט....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות