סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס SolidWorks
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס SolidWorks

חשבת על לימודי סולידוורקס?

קורס Solidworks ייתן לכם את הכלים התיאורטיים והמעשיים והליווי המקצועי הנדרש כדי שגם אתם תהפכו למומחים בשרטוט ותכנון ממוחשב. במאמר הבא ריכזנו עבורכם את כל המידע על תוכנת הסולידוורקס ועל שאלות רבות שנתקלנו בהן לאורך השנים דוגמת פרטים על נושאי לימוד עיקריים, מוסדות מומלצים, תנאי קבלה ועלות הקורס.

המטרה שלנו היא לחסוך לכם את הזמן היקר שמוקדש לחיפוש אחר תכניות לימודים שונות. לייעוץ טלפוני, ניתן להשאיר לנו פרטי התקשורת ואחד מנציגינו ישמח ליצור עמכם קשר בהקדם. כמו כן המוקד שלנו זמין עבורכם בכל עת במספר הטלפון המצוין. לחילופין, בתחתית המאמר תוכלו למצוא את מוסדות הלימוד המובילים בישראל ללימודי סולידוורקס. כל שעליכם לעשות הוא לסמן אחד או יותר מבין המוסדות המומלצים ולהשאיר פרטי התקשרות ישירות אליהם כך שנציגיהם יחזרו אליכם עם פרטים נוספים.

לרשימת המוסדות המלאה ללימודי סולידוורקס לחצו כאן

למה סולידוורקס ומה הופך אותה לכל כך חשובה?

תוכנת ה-SolidWorks מאפשרת לבעלי מקצועות העוסקים ?תכנון וייצור מכשורים וציוד הנדסי מכני, ליצור הדמיות מדויקות של מודלים תלת ממדיים, ולפ?כך נחשבת לאחד מפתרונות המחשוב המתקדמים והפופולריים ביותר בתחום זה בישראל ובעולם. בדומה מאוד לתוכנת האוטוקאד, גם הסולידוורקס מאפשרת תכנון מתקדם של רישומים מדויקים ומודלים תלת ממדיים באמצעות מגוון פרמטרים מובנים שונים.

הסולידוורקס זוכה לשימוש ניכר בענף ההנדסה המכנית, והיא מאפשרת לנתח ולחקור מודלים שונים על שלל פרטיהם הרבים, לערוך אנליזה קפדנית, לבצע שינויים מבניים ובכך להביא ליצירת אבטיפוס אופטימלי ברמת דיוק מירבית ועד למוצר הסופי. 

כיום תוכנה זו היא חלק בלתי נפרד מן הנוף ההנדסי והיא נחשבת לכלי חשוב בעיני מעסיקים רבים משתי סיבות עיקריות:

• יכולתה לקצר את משך העבודה ולייעל אותה
• יכולתה למנוע את היתכנותן של טעויות אנוש שבפסים יצרניים עלולות לעלות ליצרן במאות אלפי שקלים

על פי נתונים משנת 2013, הסולידוורקס נמצאת בשימוש בקרב למעלה משני מיליון מהנדסים ברחבי העולם ובקרב למעלה מ-150 אלף חברות הנדסיות שונות. מה הוביל רבים לבחור בה לעומת תוכנות מקבילות אחרות? ההסבר נעוץ בעיקר בממשק האינטואטיבי שלה שמקנה חווית משתמש ברמה גבוה זאת לצד מגוון חישובים לוגיים ופונקציות מתקדמות ושימושיות. את שימושיה של התוכנה ניתן לראות במגוון תעשיות שונות דוגמת תעשיית החמשל והאלקטרוניקה, הנדסת המכונות, תעשיית הרכב והפלסטיקה. עם זאת, על אף ממשקה הידידותי, הסולידוורקס טומנת בחובה מגוון רחב של אפשרויות תכנון ועיצוב הדורשות בקיאות גבוהה. בדיוק לשם כך מכללות רבות ללימודי מקצועות המחשב תתכננו קורס סולידוורקס מקצועי, תכנית שתסייע לכם להתמקצע בתוכנה במהירות וביעילות.

למה כדאי לקחת קורס SolidWorks?

אף על פי שממשק התוכנה נחשב לפשוט לעומת התוצר הסופי המורכב, מומלץ להירשם לתכנית לימודים ממוקדת ומקצועית שתחשוף אתכם ליכולותיה המלאות ושתאפשר לכם למקסם אותן עבור מגוון רחב של פרויקטים. גם אם אינכם מצויים בעולם המחשבים, תכנית הלימודים תכשיר אתכם מאל"ף עד תי"ו, ללא התייחסות לרקע קודם ותוך ליווי מקצועי ומקיף מצד מרצי הקורס.

את תכנית הלימודים פוקדים סטודנטים ובוגרי הכשרות ותארים שונים הנוגעים לעולם העיצוב וההנדסה כאחד וזאת כדי:

• להוסיף את המיומנות הנדרשת הזו לקורות החיים ובכך להשיג יתרון עצום מול מעסיקים מקשת רחבה של תחומים במשק העבודה
• למנף עצמם במקום העבודה הקיים ולהגדיל את סיכוייהם להמשיך למשרות ניהוליות בכירות
• לייעל את עבודתם ולהגדיל את ביטחונם האישי
• להעלות את ערכם בשוק העבודה בדמות דרגות שכר גבוהות יותר

לרשימת המוסדות המלאה ללימודי Solidworks לחצו כאן

קורס סולידוורקס

בשונה מקורסים מקבילים, לימודי סולידוורקס אינם מתמקדים רק בהיכרות עם הכלים השונים הזמינים בתוכנה, אלא גם בדרך העבודה והגישה הנכונה עמה ניתן לעשות שימוש מתקדם בכלים שבה ולנצלם על הצד הטוב ביותר עבור ניהול תהליך התכנון. תכנית הלימודים ברובה מעשית ומתבצעת בכיתות מחשב כשבמהלכה מתנסים המשתתפים בפרויקטים לתכנון וייצור מודלים הנדסיים שונים, עריכת סקיצות, שימת דגש על רכיבים המוצר, יצירת מודלים בתלת ממד וביצוע פעולות ניטור ובקרה.

יש לציין כי ישנם קורסי סולידוורקס הנלמדים גם במסגרת המוסדות האקדמיים השונים, אך בניגוד אליהם, תכנית לימודים זו היא מכוונת מטרה, פרטנית ומאפשרת למשתתפיה לצלול אל תוך מגוון האפשרויות הרבות והמתקדמות הקיימות בתוכנה. כך מקבלים בוגרי הקורס הכנה אקטיבית לדרכי העבודה עם אחת ממערכות ההדמייה התלת ממדיות הנפוצות בארגונים היצרניים השונים.

אז מה לומדים?

תכניו של קורס סולידוורקס עשויים להשתנות במידה כזו או אחרת בין מוסד למוסד וזאת בהתאם לתחום עליו הוא מעוניין לשים את הדגש. בשל כך, בטרם ההרשמה מומלץ לערוך סקירה בין מספר מוסדות ולעניין בסילבוס של תכנית הלימודים. עם זאת, ניתן לציין כי במרבית המסלולים שימת הדגש היא על הפן המעשי במיוחד בכל התחומים הנוגעים לשרטוט ומידול. כאן באתר הלימודים ToStudy איגדנו עבורכם את נושאי הליבה הנלמדים במרבית המוסדות באופן אחיד וביניהם:

• עקרונות לעבודה בתיב"ם
• שרטוט ממוחשב
• עריכת סקיצות
• היכרות עם ממשק הסולידוורקס
• עיצוב מוצר
• הרכבת מודלים תלת ממדיים
• עריכת בדיקות ובקרה ממוחשבת
• עבודה עם מידות
• ניהול הרכבת מודלים
• דרכי עבודה מומלצות ויעילות
• שימוש בצורות מובנות ויצירת צורות
• בניית קפיץ
• הדפסת שרטוטים
• ועוד.

ייתכן וכחלק מתכנית הלימודים תיכלל גם דרישה לפרויקט גמר אשר יסכם את החומר ויכלול מגוון נושאים שנלמדו לאורך הקורס.

תנאי קבלה

מרבית מוסדות הלימוד מכוונים את הקורס באופן נקודתי למהנדסים והנדסאים המגיעים מתחום הייצור. לקורס מומלץ להגיע עם מיומנויות מחשב גבוהות יחסית ואנגלית ברמה טובה. ייתכן וההרשמה אל לימודי SolidWorks תותנה במעבר ראיון קבלה קצר במסגרתו ייבדק הרקע של המועמד ומיומנויותיו הקיימות עבור דרישות הקורס.

קהל יעד

תכנית הלימודים פונה לכל אדם המגיע ממקצועות ההנדסה היצרניים ושמבקש להתקמצע בתוכנה ולהכיר את כל רבדיה השונים שיאפשרו לו לשכלל את דרכי העבודה הקיימות. רבים מן התלמידים רואים בתכנית לימודים זו כאפשרות לפתיחת דלתות נוספות בהמשך הקריירה.

מוסדות לימוד נבחרים

כאן באתר הלימודים ToStudy קיבצנו עבורכם מגוון רחב של מוסדות מקצועיים המציעים קורס SolidWorks מקצועי וביניהם ניתן למנות את: המינהל הטכני, כרמל בטיחות, המכללה הטכנולוגית תל חי – היחידה ללימודי חוץ, מכללת ארז, מכללת עתיד והמרכז להשתלמויות רופין. את המוסדות הללו תוכלו גם למצוא בתחתית המאמר ולהקליק עליהם לקבלת מידע נוסף. כמו כן, באפשרותכם לסמן את המוסדות הרצויים, להשאיר פרטי התקשרות ונציגיהם יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי.

היקף הלימודים

היקפו של קורס סולידוורקס עשוי להשתנות באופן ניכר בין מוסד למוסד. ישנם מוסדות המציעים קורס באורך של כ-60 שעות לימודיות וישנם מוסדות המציעים קורס באורך כפול ואף יותר המגיע לכ-112 שעות המתפרש על גבי כ-3 חודשים בממוצע. מידת האורך של הקורס איננה מצביעה בהכרח על כך שהקורס פחות מעמיק וייתכן כי הוא אינטנסיבי יותר – מומלץ לבדוק זאת באופן פרטני מול המוסד הרלוונטי הנבחר.

תעודות והסמכה

בוגרים אשר יעמדו בכל מטלותיהם הלימודיות ושיצלחו את הבחינות בהצלחה, יקבלו תעודת בוגר קורס סולידוורקס מטעם המוסד הלימודי הנבחר.

אפשרויות תעסוקה

מיומנויות מחשב בתוכנות שרטוט ייעודיות הן מצרך נחשק ונחשב בשוק העבודה. אי לכך, ניתן לראות בתכנית הלימודים מהנדסים המגיעים מתוך מקום עבודה קיים ואשר מבקשים לשפר את יכולותיהם המקצועיות ומהנדסים בתחילת דרכם המבקשים לפתוח דלתות נוספות באמצעות כישורים נדרשים. הדרישה לסולידוורקס קיימת כיום במגוון ארגונים יצרניים דוגמת התעשייה הצבאית, העיצוב התעשייתי, מפעלים בעלי אופי יצרני ואף חברות הייטק ואלקטרוניקה.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס SolidWorks ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

מאמרים מקצועיים בנושא קורס SolidWorks

 • כמה עולה קורס סולידוורקס?
  כמה עולה קורס סולידוורקס?
  לימודי Solidworks נחשבים למסלול מבוקש ובעיקר בקרב אלו העוסקים במקצועות העיצוב וההנדסה. בעזרת ליווי מקצועי ותרגול מקיף, תלמדו להכיר את ממשקה של התוכנה ולהפיק ממנה את המיטב....המשך
 • לימוד עיבוד שבבים
  לימוד עיבוד שבבים
  עיבוד שבבי הוא תחום מבוקש גם בתעשייה הצבאית, ויש בו היצע לא קטן לאחר היציאה מן השירות בכלל התעשיות בישראל. זהו תחום שמצריך שליטה בהפעלת מכונות העיבוד השבבי ובתכנות התוכנות השונות לייצור השבבים....המשך
 • מחסור ב-21,000 עובדים
  מחסור ב-21,000 עובדים
  בדיון שנערך שלשום בוועדת החינוך של הכנסת, הציג יו"ר התאחדות התעשיינים תמונה עגומה למדי בכל הקשור למצב העובדים המקצועיים במשק. מסתבר שלמשק התעשייתי חסרים 21.5 אלף עובדים מקצועיים. היום ...המשך
 • סולידוורקס יורדת מהמדף?
  סולידוורקס יורדת מהמדף?
  התוכנה סולידוורקס היא תוכנה להשחזה ועבודה מאוד מדוייקת למתכות בתעשייה, ועיבוד של מתכות בצורה ממוחשבת. החברה שמשווקת את התוכנה (דאסו/סולידוורקס) הודיעה שהיא מפסיקה לפתח את התוכנה ...המשך
 • השוק משווע לעובדים טכניים
  השוק משווע לעובדים טכניים
  כבר מספר שנים ידוע כי מקצועות כמו ראיית חשבון, משפטים ורוקחות עמוסים בבוגרי תוארי שמתקשים למצוא עבודה. זאת בשעה שתחומים אחרים כמו הנדסה, בניין ומקצועות טכניים למיניהם חסרים עובדים ומשוואים ...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú