סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על לימודי הילינג
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

לימודי הילינג

קורס הילינג: הכוח הפנימי לרפא


לימודי הילינג יכשירו אתכם באחת משיטות הריפוי ההוליסטיות המוכרות והמרתקות שבתחום הרפואה המשלימה. במהלך קורס הילינג תכירו את המסלולים האנרגטיים המניעים את כוח החיים ותלמדו כיצד לעשות שימוש בהילה האנרגטית הטבועה בכם כדי לסייע למטופלים בתהליך הריפוי העצמי ובשיפור איכות חייהם. תכנית הלימודים משלבת בין תיאוריה לפרקטיקה ומספקת לבוגריה חוויה מעצימה, רוחנית ומעשית כך שגם יוכלו להשתלב כהילרים בקליניקות לרפואה משלימה וכמטפלים עצמאיים.

לרשותכם מערך ייעוץ טלפוני לקבלת ייעוץ לימודים אישי אליו ניתן להתקשר או להשאיר פרטי התקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם. בנוסף, בתחתית המאמר תוכלו למצוא מגוון מוסדות ללימודי הילינג במוקדים שונים ברחבי הארץ להם תוכלו להשאיר פרטים ישירות עבור תיאום פגישה וקבלת פרטים נוספים מנציג המכללה.

אז מה זה בעצם הילינג?


הילינג הינה טכ?יקת ריפוי בה המטפל מתעל את ההילה האנרגטית שלו במגוון טכניקות על מנת לטפל בערוצי אנרגיה חסומים אצל מטופליו. הריפוי האנרגטי איננו חדש ולמעשה הוא נחשב לאחת מפרטיקות הריפוי העתיקות ביותר בתחום הרפואה ההוליסטית המשלימה.

גישות ואמונות שונות לריפוי באמצעות אנרגיה ניתן למצוא בכל הדתות מן המזרח למערב. גם היהדות נהנית מנתח בעולם מרתק זה עם פרטיקה אותה נהוג לכנות "הילינג יהודי" או בשמו הנוסף והמוכר יותר "הילינג קבלי".

הנחת היסוד המאחדת בין הפרקטיקות השונות היא שלאנרגיה מאוזנת תפקיד חשוב בשימור בריאותו של האדם וביכולתה למנוע תחלואות פיזיות שונות דוגמת כאבים כרוניים ואף לשפר ולהקל על סוגיות רגשיות דוגמת דכדוך ודיכאון. הרפואות המסורתיות העתיקות של המזרח הרחוק ובראשן הסינית, האמינו כי הגוף והנפש הם אחד ויש להסתכל עליהם אך ורק כמכלול. רפואות אלו קידמו את הנחת היסוד הזו לקדמת הבמה והקימו מערכת טיפול וריפוי משוכללת ומקיפה המתבססת על טיפול בערוצים (מרידיאנים) בהם זורמת אנרגיית צי, קרי אנרגיית החיים.

איך נראית עבודתם של הילרים?


ההילרים מזהים חסמים אנרגטיים ומיומנים בתיעול ההילה האנרגטית שלהם, כדי לשחרר את ערוצי האנרגיה החסומים אצל המטופל. במהלך הטיפול, משתמש ההילר במגוון רחב של פרטיקות שונות ומניפולציות על הגוף שיסייעו לאזן את זרימת האנרגיה ולהשיב את האיזון על קנו. אחת מן המוכרות שבהן היא סריקת הגוף באמצעות כפות הידיים מבלי להשתמש במגע כלל.

כיום נהנית הרפואה המשלימה מביקוש גבוהה בקרב מטופלים המבקשים להתנסות בשיטות ריפוי טבעיות שאינן מעודדות התמכרות או הכנסת חומרים מזיקים שונים לגוף. התקרבות זו לתחום ההוליסטי-רוחני מספקת לבוגרי לימודי הילינג אפשרויות תעסוקה כמטפלים שכירים וכעצמאיים. כיום קורס הילינג מספק 2 דרגות הסמכה: מטפל מוסמך ומטפל בכיר כשבמרבית המקרים, אלו המבקשים לעסוק בו כמקצוע ממשיכים לדרגה המתקדמת.

מתכונת קורס הילינג


תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים על תורות האנרגיה מן הרפואות המסורתיות השונות ומשלבת בין רקע היסטורי ותיאוריה מרתקת לבין התנסות מעשית לאיזון הגוף ולזירוז תהליך הריפוי הטבעי.
תכניו של קורס הילינג עשויים להשתנות במידה מסוימת בין מוסד למוסד בשל מספר סיבות:

 • דרגות הסמכה – ישנם קורסים האורכים כשנה וחצי-שנתיים ומכשירים הן לדרגה ההתחלתית כמטפלים מוסמכים והן לדרגה מתקדמת של מטפלים בכירים.
 • טכניקות הילינג שונות – ההילינג מאגד למעשה מגוון רחב של טכניקות ריפוי אנרגטי המגיעות מכל רחבי העולם. ישנם קורסים שידגישו מספר זרמים של הילינג וישנן תכניות שיתמקדו בטכניקה אחת או שתיים דוגמת הילינג קבלי. בנוסף חלק מן הקורסים משלבים שימוש בעזרי ריפוי נוספים דוגמת אבנים אנרגטיות, דמיון מודרך ולימודי סו-גוק.
במהלך הקורס, תיחשפו למבנה האנרגטי המאפיין את האדם ותלמדו כיצד לתעל את העוצמה הטבועה לכדי ריפוי אנרגטי מודע. בוגרי התכנית נהנים מליווי צמוד של סגל למוד ניסיון מעשי ורוכשים שיטת עבודה מסודרת המבוססת על רקע מעמיק ותרגול מעשי.

לקריאה נוספת:

נושאי לימוד עיקריים


אף על פי שתכני הלימוד עשויים להשתנות במידה מסוימת בין מוסד למוסד, כאן ריכזנו עבורכם את מרבית נושאי הליבה המאפיינים את כלל תכניות הלימוד:

 • מבוא להילינג
 • לימודי רפואה מערבית
 • ערוצים אנרגטיים
 • ריפוי באמצעות אנרגיה
 • טיפול מרחוק
 • טיפול אישי עצמאי
 • תשאול ואבחון סוגיות בריאותיות
 • זיהוי חסמים אנרגטיים
 • ריפוי מחשבתי
 • לימודי גוף ונפש
 • טיהור הילה
 • ריפוי באמצעות צבעים
 • הילינג מעשי
 • ועוד.
חשוב לציין שמרבית מוסדות הלימוד מקפידים גם על פרקטיקום והתנסות קלינית. הקפידו לבקש מן המוסד הרלוונטי בו אתם מעוניינים ללמוד, את תכנית הלימודים המלאה כדי לעיין ולהכירה לעומק.

מוסדות מומלצים


כמענה על הביקוש הגבוה, ניתן למצוא כיום מוסדות רבים ללימודי רפואה משלימה ברחבי הארץ:

 • מכללת רידמן – מציעה לימודי הילינג פסיכו-פיזי, טכניקת ריפוי אנרגטית שפותחה באופן בלעדי על-ידי סגל המכללה. התכנית נמשכת 3 שנים ומשלבת בה הסמכה מקצועית גם כמנחי מדיטציה ודמיון מודרך. לרדימן סניפים בתל אביב, חיפה, ירושלים ובאר שבע.
 • מכללת תילתן – מציעה לימודי תטא הילינג המכשירה הילרים מקצועיים לדרגת מטפל מוסמך בהילינג. הלימודים מתפרשים על כ-30 מפגשים ומועברים על ידי הילר מוסמך. למכללה סניף בתל אביב.
 • מכללת שלם – מציעה תכנית לימודים מרתקת המתקדת בתחומים מן הרפואה הסינית ומשלבת מגוון עשיר של פרקטיקות מתחום הרפלקסולוגיה ואבני הקריסטל. סניפה של המכללה ממוקם בירושלים ופונה לתושבי העיר והסביבה.
 • מכללת לוסקי – תכנית הלימודים מתמקדת בלימודי הילינג קבלי ורוחני, אך גם משלבת את הגישה החדשנית והייחודית של המכללה בשיטת לוסקי. התכנית משלבת לימודי מדיטציה, אך גם נושאים מרתקים ומגוונים דוגמת תפילה וסליחה. עם תום הלימודים נחשפים המשתתפים גם לתכנים דוגמת שיווק ופרסום העסק לקליניקה פרטית. המכללה ממוקמת בכפר סבא.
רשימת מוסדות לימוד זו הינה רשימה חלקית בלבד. לצפייה ברשימת המוסדות המלאה ללימודי רפואה משלימה לחצו כאן.

קהל יעד


לימודי הילינג פונים לכל אדם המעוניין להשתלב במקצוע טיפולי מרתק ומעניין ואינם מותנים בתנאי קדם נוקשים.

במסגרת הקורס ניתן למצוא קשת רחבה של תלמידים החל ממטפלים מקצועיים המעוניינים ללמוד תחום טיפולי נוסף, דרך חסרי רקע המעוניינים להשתלב בעולם זה בצורה מקצועית ועד למשתתפים המגיעים מתוך תשוקה לתחום ועניין להעשיר את עולמם הפנימי.

תנאי קבלה להילינג


ההרשמה עבור קורס הילינג מותנית ב-12 שנות לימוד ומעבר ראיון קבלה אישי מול נציגי סגל הלימוד.

משך הלימודים


משך תכנית הלימודים עשוי להשתנות בין מוסד למוסד כאשר ישנם מוסדות המציעים לימודי תעודה של כשנה וישנם מוסדות המציעים תכנית ארוכה וממושכת לאורך של שנתיים עד 3 שנים.

תעודות והסמכה


כלל מוסדות הלימוד מכשירים לדרגת מטפל מוסמך. תלמידים שבוחרים בלימודים הממושכים יקבלו תעודת מטפל בכיר בהילינג ולעתים גם הסמכות בטכניקות טיפול נלוות בשנה השנייה ללימודים

אפשרויות תעסוקה להילרים


הילרים יכולים להשתלב כשכירים בקליניקות ומכונים לרפואה משלימה או לחילופין לעבוד בתחום כמטפלים עצמאיים.

לימודי המשך ותחומי עניין קרובים


גולשים שחיפשו מידע על קורס הילינג, התעניינו גם בלימודי קורס רייקי בה המטפל איננו משתמש באנרגיה שלו, אלא באנרגיה שסביבו ומרכז במקום הפגוע.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על לימודי הילינג ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על לימודי הילינג

הילינג הינה שיטת ריפוי המתבססת, במהותה, על יכולת הריפוי הטבעית אשר טבועה בבני אנוש. מקור השם הילינג, כמשתמע, הוא במילה האנגלית Heal- ריפוי. הטיפול בהילינג עוסק באדם השלם, על מרכיביו הפיזיים והרוחניים כאחד, תוך פיתוח יכולת הריפוי הקיימת בגופו והימנעות מדיכוי הסמפטומים באופן אקטיבי. ההנחה עליה מתבססת תורת ההילינג היא כי כאשר נוצרות במבנהו האנרגטי של אדם חסימות, חווה האחרון כאבים ומחלות. כך, כל כאב הינו סימפטום הנובע מרמת חסימה אחת או כזה המורכבת מכמה רמות. קורס הילינג מכשיר תלמידיו להתמחות בהבנת הקשר שבין ?גוף לנפש ברבדים שונים ולהפוך למטפל מקצועי בתחום.

מהם התכנים המאפיינים קורס הילינג?
תכניו של קורס הילינג משתנים במעט ממוסד לימודי אחד למשנהו, אך עומדים באופן כללי על הנושאים הבאים; מהות ההילינג; הילינג אנרגטי ורוחני; גופים אנרגטיים; הילינג באמצעות דמיון; הגנות אנרגטיות; רגישות אנרגטית; טיפול בצבעים; טיפול עצמי; טכניקות טיפול; טיפול מרחקו; צ´אקרות- בדיקה, אבחון וטיפול דרך הצ´אקרות, המרידיטנים וארבעת האלמנטים (מים, אש, אדמה ואוויר); מדיטציה; הילה אנרגטית; קריסטלים; הכנות לפני טיפול; ניקוי הילה; זיהוי חסימות; ניקוי אנרגי של מרחבים; בדיקות קוטביות; יחסי מטפל-מטופל; אנטומיה ופיזיולוגיה; אתיקה מקצועית; פיתוח יכולת התקשור; וטכניקות הרפיה.

מה מקנה קורס הילינג ולמי הוא מיועד?
קורס הילינג מיועד לאלה המבקשים להכשיר עצמם כמטפלים בשיטת ההילינג, למבקשים לפתח את התחום כתחביב ולמטפלים בשיטות שונות המעוניינים להעשיר את כלי הטיפול המצויים ברשותם. מלבד הידע הרב, עיוני ומעשי כאחד, שמעניק הקורס, האחרון מקנה בסיומו גם בתעודת מטפל מקצועי מטעם המוסד הלימודי הרלוונטי. יש לציין, כי ישנם בתי ספר המכשירים את תלמידיהם ברמות הכשרה שונות, הנקבעות על פי אורכו של הקורס והתכנים בו הוא עוסק, ובהן: הסמכת מטפל הילינג; מטפל מוסמך; ומטפל בכיר.

סרטוני וידאו על לימודי הילינג
קורס הילינג במכללת הנות
במכללת הנות תמצאו שלל קורסים בתחום הרפואה המשלימה לרבות קורסי הילינג ייחודיים שיאפשרו לכם ללמוד אודות תורת ההילינג המרהיבה
 • סטודנטים ממליצים על מזרח ומערב
  סטודנטים ממליצים על מזרח ומערב
 • סטודנטים ממליצים על מכללת הנות
  סטודנטים ממליצים על מכללת הנות
 • מהו תטא הילינג?
  מהו תטא הילינג?

מאמרים מקצועיים בנושא לימודי הילינג

 • רוצים להיות הילרים?
  רוצים להיות הילרים?
  הילינג הינו תהליך ריפוי טבעי במסגרתו עושה המטפל שימוש בזרימה האנרגטית הטבעית של הגוף. התחום משתייך לענף מקצועות הרפואה המשלימה ונלמד במגוון מכללות ברחבי הארץ. רוצים לדעת יותר? כל הפרטים בכתבה....המשך
 • הכשרת מטפלים בהילינג
  הכשרת מטפלים בהילינג
  הילינג (Healing) הינו גישה מבוססת אנרגיה לבריאות וריפוי המגיעה מתחום מקצועות הרפואה המשלימה. הנחת היסוד העומדת מאחורי הטכניקה היא שבאמצעות המגע ניתן להשפיע על המערכת האנרגטית האנושית....המשך
 • קורס הילינג – מה זה?
  קורס הילינג – מה זה?
  לא פעם אנו מרגישים חלשים, כואבים ומתוחים כל אלו יכולים לבוא, לא פעם, לידי ביטוי כתוצאה ממחסור באנרגיה או חוסר הרמוניה בגוף. בכדי לחזור ולחוש בריאים מרפא באמצעות הילינג משתמש באמצעים אנרגטיים שונים. ...המשך
 • ללמוד הילינג
  ללמוד הילינג
  שימוש בהילינג מעורר אנרגיות שמביאות חוסן, שמחה וחיוניות הן לגוף והן לנפש. לתחום הרפואה המשלימה תתי-נושאים רבים ומגוונים. כולם בסופו של דבר מבקשים לרפא את הגוף והנפש כמרכיב אינטגרלי אחד....המשך
 • תת מודע מכיוון אלטרנטיבי
  תת מודע מכיוון אלטרנטיבי
  טיפול באמונות, מחשבות, רגשות ודומותיהן נעשה בכלי האנושי שנקרא "תת מודע". ניתן, באמצעות אימון אישי לאורך תקופה, לסמן מטרות ולהגיע אליהן תוך התערבות בהתנהלות התת מודע – ובכך לממש חלומות, להתנהל באופן רצ...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú