סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס נומרולוגיה
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס נומרולוגיה

חשבת על לימודי נומרולוגיה?

קורס נומרולוגיה יספק לכם ידע מרתק וכלים מעשיים שיסייעו לכם למצוא הכוונה אישית ולספק אותה גם ללקוחות במגוון תחומים בחיים דרך מספרים בעלי משמעות אישית דוגמת תאריך לידה, גיל ועוד. זה הזמן שלכם להחזיק בכלי עוצמתי שיעזור לכם לנווט את עצמכם ליעד שתמיד רציתם להגיע אליו.

כאן בפורטל הלימודים ToStudy ריכזנו עבורכם את כל המידע על לימודי נומרולוגיה ובמקום אחד. בכל שלב ניתן להשאיר פרטי התקשרות לקבלת ייעוץ טלפוני מיועצי הלימודים שלנו. כמו כן, בתחתית המאמר תוכלו למצוא רשימה של מגוון מוסדות מומלצים ובפריסה ארצית נרחבת. באפשרותכם לסמן אחד או יותר מבין המוסדות המוצעים ולהשאיר פרטים ישירות לנציגיהם שיחזרו אליכם עם מידע נקודתי על הקורס, סילבוס, שכר לימוד ועוד. המשך קריאה נעימה ומועילה!

מה המספרים שלכם אומרים עליכם?

החיים כמו החיים יכולים להוביל אותנו לא פעם ולא פעמיים אל צמתים מרכזיות שמותירות אותנו מבולבלים ומהוססים. האם בחרנו בנתיב המקצועי הנכון ביותר לנו? מה הזוגיות שתעניק לנו אושר? מדוע אנחנו מרגישים שאיננו מצליחים לקדם את חיינו אל עבר המטרה? ומהי בעצם המטרה? להתחבטויות כאלו ואחרות אין גיל ואין מועד נכון – הן נכונות לכל מקרה לסוגו ומתקילות את כולנו בשלב כזה או אחר בחיים.

תחושות כאלו בדיוק הן מה שמוביל מתעניינים רבים להירשם כיום ללימודי קורס נומרולוגיה. תכנית לימודים מרתקת ומעשירה זו תעניק לכם כלי מעשי באמצעותו תדעו להבין מה המספרים שלכם מגלים לכם על עצמכם בתוך תאריך הלידה, הגיל, הגיטמריה של אותיות שמכם הפרטי ושם המשפחה ועוד. ישנם כאלו שאומרים שהנומרולוגיה חוזה את העתיד, אך הדעה הרווחת והלוגית יותר אומרת שהנומרולוגיה למעשה מסייעת לנו ללמוד על עצמנו, להכיר טוב יותר את קווי האופי שלנו ובכך עוזרת לנו לעצב את עתידתנו.

מהי נומרולוגיה בעצם?

בקצרה, הנומרולוגיה עוסקת בחקר המספרים והשפעתם עלינו באמצעות טכניקות של חישובים שונים. המתודולוגיה שמאחורי הנומרולוגיה מאמינה ששמו של האדם, כמו גם תאריך הלידה שלו ומגוון מספרים נוספים, טומנים בחובם סודות ומאפיינים הנוגעים לאותו האדם באופן אישי והם יכולים למעשה לשקף את המיומנויות השונות שלו, נקודות החוזק והחולשה, הרצונות שלו ועוד. על פניו אנו יכולים לשאול את עצמנו מדוע שנזדקק לשיטה שתדריך אותנו בנושאים שכאלו, עם זאת עם יד על הלב כולנו חווינו בחיינו רגעים שבהם הבנו שאנו לא מאושרים מהמצב הקיים או לחילופין גילינו לגמרי במקרה תחביב או תחום עניין חדש שהסבו לנו אושר.

לנומרולוגיה שורשים בני מאות שנים וניתן למצוא אותה בגרסאות שונות ומרתקות מן המזרח הרחוק ועד המערב וגם בתרבות היהודית בדמות נורמרולוגיה קבלית. בשנים האחרונות זוכה טכניקה זו לעניין מחודש בארץ ובעולם כשרבים מצביעים על המציאות הדינמית והמאתגרת כאחת מן הסיבות המרכזיות לעלייתה המחודשת לתודעה כאמצעי מעשי, מהיר ומדויק המסוגל לאפשר לנו לנתב את חיינו את הדרך הנכונה.

לרשימת מוסדות הלימוד המלאה ללימודי נומרולוגיה לחצו כאן

מתכונת לימודי נומרולוגיה

כתוצאה מן העניין המחודש בתחום הנומרולוגיה, כיום כבר ניתן למצוא מגוון רחב של מוסדות לימודים ובפריסה ארצית נוחה. במסגרת תכנית הלימודים תיחשפו לרקע המרתק של עולם הנומרולוגיה והמיסטיקה ועל הטכניקות השונות שבה. מומלץ שלא לתת למעטפת המיסטית להטעות אתכם – הקורס הוא מעשי לכל דבר ועניין ובמהלכו אט אט תרכשו את כל הכלים הנדרשים כדי לפצח את המסרים המסתתרים מאחורי המספרים ואף להעניק אבחון לכל אדם שיבקש זאת מכם.

חשוב להבדיל בין שני מסלולי לימודים עיקריים: מסלול אחד יעניק לכם לימודי העשרה וטכניקה בסיסית לצרכיכם האישיים ומסלול שני יצלול עמכם לעומקה של הנומרולוגיה על שלל סוגיה השונים ויאפשר לכם להפוך את הידע שלכם למאבחן מקצועי בתחום המצוי בשלל הנוסחאות הנומרולוגיות השונות.

מידע כללי על הקורס

הבנת הנומרולוגיה מתאימה לכל אדם שתורת הנסתר מרתקת אותו ושמעוניין להשתמש בכלים שהיא מציעה כדי להכיר את עצמו טוב יותר או כדי להשתמש בה לצורך מתן שירות עבור לקוחות. התכנית משלבת בין הרצאות פרונטליות אודות ההיסטוריה של הנומרולוגיה, זרמיה והטכניקות שלה לבין סדנאות מעשיות חוויתיות ומעצימות.

תכני הקורס ומידת עומקם עשויים להשתנות באופן ניכר בין קורס לקורס ולכן חשוב מאוד לערוך שיחת ייעוץ ותיאום ציפיות עם המוסד הרלוונטי בו אתם מעוניינים ללמוד. למציאת מוסדות הלימוד השונים והשארת פרטים ליצירת קשר מנציגי המוסדות, באפשרותכם לגלול לתחתית המאמר, להקליק על מוסדות עליהם תרצו לקרוא יותר או לסמנם ולהשאיר פרטי התקשרות.

נושאי לימוד מרכזיים

כאמור, היקפו ומידת העומק של הקורס עשוי להשתנות בין מוסד למוסד. אי לכך ייתכנו גם שינויים מסויימים בין התכנים הנלמדים בכל קורס. כאן בפורטל ToStudy השתדלנו לזקק ולאגד עבורכם את נושאי הליבה המאפיינים את הרוב הכולל של תכניות הלימוד:

• מבוא לנומרולוגיה
• נוסחאות נומרולוגיות בסיסיות
• אותיות ומשמעותן
• חישוב השם ותאריך הלידה ומשמעותם
• השוני בין תאריך לידה עברי ללועזי
• קריאת מפות נומרולוגיות
• נומרולוגיה עבור ייעוץ מקצועי
• נומרולוגיה לזוגיות
• מטריצות נומרולוגיות
• מפת התקופות
• הצלב הנומרולוגי
• ועוד.

מוסדות לימודים נבחרים

כאן תוכלו למצוא מגוון רחב של מוסדות ללימודי נומרולוגיה. בין המוסדות האפשריים ניתן למנות את:

• ענבל לוי – נומרולוגיה - לבית הספר סניפים בתל אביב ובהרצליה
• מכללת הנות - הממוקמת בחדרה,
• מכללת המצפן – שוקי גבאי נומרולוגיה - הממוקמת בתל אביב, הרצליה וראשון לציון
• מכללת חשב - הממוקמת בכפר סבא.

תנאי קבלה

למעט קורסים מתקדמים ופרטניים יותר, לימודי נומרולוגיה פתוחים בפני הקהל הרחב ואינם מותנים בתנאי סף מגבילים. ייתכן ובמעמד ההרשמה תתבקשו להגיע לראיון קבלה קצר שנועד לתיאום ציפיות ומתן מידע כללי על הקורס. פגישה זו היא גם הזדמנות מצוינת להתרשם מן הסביבה הלימודים ולהכיר את המרצים שיעבירו את הקורס.

קהל יעד

ישנם אנשים המוצאים בנומרולוגיה תשובות שחיפשו מזה זמן רב, ישנם כאלו שלומדים את התחום מתוך סקרנות ורצון להעשיר את עולמם הפנימי וישנם אלו המבקשים להפוך זאת אפילו למקצוע. אם יש בכם הרצון ללמוד אתם לחלוטין מתאימים!

היקף הלימודים

היקפה של תכנית הלימודים עשוי להשתנות בין מוסד למוסד ונע בין 18 ל-30 מפגשים בממוצע. רבים מן המוסדות מציעים את התכנית במסגרת לימודי ערב מתוך ההבנה שקהל היעד מגיע מגילאים שונים ומרביתם עסוקים במהלך שעות היום.

תעודות והסמכה

בוגרים אשר יעמדו בכל דרישות הקורס יקבלו תעודה מטעם המוסד הרלוונטי הנבחר המאשרת את השתתפותם בתכנית.

אפשרויות תעסוקה

לאלו המעוניינים לעסוק בתחום מומלץ לבחון את התכניות המקיפות והמעמיקות יותר. בוגרי הקורס יכולים לעבוד כיועצים שכירים במכוני מיסטיקה שונים או לחילופין לעבוד בתחום כעצמאיים. ישנם בוגרים שעם צבירת הוותק אף פותחים תכניות לימוד משלהם.

פרטים נוספים וסיכום

נומרולוגיה היא תורת המספרים ובאפשרותה לספק לנו סימני דרך והכוונה במגוון עשיר של תחומים בחיים החל מקריירה ופרנסה, דרך זוגיות ועד להיכרות אמיתית עם עצמנו, עם יכולותינו ועם הפוטנציאל הרב שקיים בנו. את התכנית תוכלו למצוא במגוון מוסדות לימוד בהיקף הנע בין 18 ל-30 מפגשים.

עלות קורס נומרולוגיה עשויה להשתנות בהתאם להיקף הלימודים ומטרתם ולנוע בין 2,000 ל-3,000 שקלים בממוצע. את הפרטים המדויקים אודות עלות הקורס מומלץ לבדוק מול המוסד הרלוונטי בו אתם מעוניינים ללמוד. למתן ייעוץ לימודים והכוונה נוספת באפשרותכם להשאיר לנו פרטים וצוות היועצים שלנו יחזור אליכם בהקדם האפשרי. בהצלחה!

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס נומרולוגיה ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס נומרולוגיה

נומרולוגיה הינה שיטה המבוססת על מתן משמעויות של מספרים מיסטיים. על פי עקרונות הנומרולוגיה קיימות משמעויות מיסטיות לכל אחד מהמספרים מ-1 ועד 10. ניתן לשלב את המשמעויות והפרשנויות שמציעה תורת הנומרולוגיה עם תורות נוספות כגון גימטריה. תחום זה מתפרס על זירה רחבה של נושאים כאשר ניתן לבחון את העקרונות התורה בהתאמה ליהודות, קבלה ועוד. נומרולוגיה משתייכת לתחום פופלרי של הניו אייג´ כאשר השימוש בחישובים על פי זרם זה מתפרס על מגוון רב של תחומים כגון: זוגיות, קריירה, בריאות, פנאי ולימודים.

תנאי קבלה לקורס נומרולוגיה
ככלל, על מנת להיתקבל ללימודי קורס הנומרולוגיה, אין דרישה לל?מודים מקדימים אולם המעומדים מחויבים להיות זכאים בתעודת בגרות המסכמת 12 שנות לימוד. הקורסים בנושא נומרולוגיה מתקיימים במספר רמות: מתחילים, מתקדמים ומקצועיים. על מנת להיתקבל לקורסים מתקדמים יותר, חובה להיות זכאים לתעודת גמר של קורס בסיסי.

מה לומדים בקורס נומרולוגיה
במהלך הקורס הסטודנטים יקבלו את הידע והכלים המקצועיים בנושאים כגון: כוח האותיות ופירושן, שמות האדם והסובבים אותו, נוסחאות ושיטות חישוב על פי השיטה הנומרולוגית, הצלב הנומרולוגי, המטריצה הנומרולוגית, דומיננטיות המספרים, משמעות השנה האישית, התאמה זוגית ויעוץ מקצועי, תאריך לידה עיברי ולועזי, מפת תקופות ועוד.

לימודי תעודה
בסיום הקורס בהצלחה לאחר עמידה בכלל הדרישות של סגל ההוראה, הבוגרים זכאים לתעודה מקצועית בתחום הנומרולוגיה. תעודה זו מעניקה את ההיזדמנות להישתלב בתחום באמצעות מתן יעוץ מקצועי ליחידים או קבוצות ולבצע פרקטיקה למטרות פרטיות. המעוניינים, יכולים לעבור השתלמויות בתחום על מנת לצבור ידע ומיומנות ברמה גבוהה יותר.

מאמרים מקצועיים בנושא קורס נומרולוגיה

 • ללמוד את סודות הנומרולוגיה
  ללמוד את סודות הנומרולוגיה
  התחושה שבחרנו בדרך הלא נכונה עלולה לעלות לכל אחד מאיתנו בראש מפעם לפעם בין שמדובר בזוגיות, קריירה ועוד. קורס נורמרולוגיה יעניק לכם כלי מעשי לחקר פנימי ולהכוונה בעזרת ניתוח ופרשנות המשמעות המיסטית שמאח...המשך
 • למה ללמוד נומרולוגיה?
  למה ללמוד נומרולוגיה?
  אם תמיד חשבתם שלמספרים יש משמעות עמוקה יותר ומעבר למתמטיקה, ואתם מעוניינים להעמיק ולגלות מה היא. קורס נומרולוגיה הוא הקורס בשבילכם, בכדי לגלות עוד על עולם משמעות המספרים הכנסו לכתבה....המשך
 • מה לומדים בנומרולוגיה?
  מה לומדים בנומרולוגיה?
  חקר הנומרולוגיה מאמין שהצבת המספרים כתחליף לאותיות שמנו ולמספרים המרכיבים את תאריך הלידה שלנו, משמעויות נסתרות היכולות להעיד לגבי אופיינו ולסייע בבחירת הנתיבים שאנו לוקחים בחיים....המשך
 • חושב ללמוד גרפולוגיה?
  חושב ללמוד גרפולוגיה?
  הגרפולוגיה מוגדרת על ידי רבים כ"פסיכולוגיה של הכתיבה". במהותה, הגרפולוגיה היא טכניקה שמטרתה לחקור את האישיות של בני האדם דרך הפרשנות של ההיבטים הגרפיים בכתב ידם. מעוניינים לקבל יותר מידע?...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú