סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס מסחר יומי
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס מסחר יומי

לימודי מסחר יומי במניות - הדרך שלכם לעצמאות פיננסית


קורס מסחר יומי יעניק לכם את כל המושגים, התיאוריה והכלים המעשיים הנדרשים כדי שגם אתם תוכלו להתחיל ולסחור במניות תוך מספר שיעורים בודדים בלבד. תכנית הלימודים מושכת אליה מאות סטודנטים מדי שנה, מכל הגילאים ואיננה מצריכה ידע או ניסיון קודמים.

במאמר שלפניכם ריכזנו את כל המידע אודות לימודי מסחר יומי. באפשרותכם להשאיר לנו פרטי התקשרות ויועצי הלימודים שלנו יצרו עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ ראשוני ללא עלות. לחילופין, ניתן להתקשר אלינו ישירות לקבלת הייעוץ. כמו כן, בתחתית המאמר תמצאו רשימה של מגוון מוסדות ללימודי מסחר יומי. ניתן לסמן אחד או יותר מבין המוסדות המומלצים ולהשאיר פרטי התקשרות לנציגיהם באופן ישיר כדי לתאם פגישת ייעוץ והכוונה ולקבל פרטים נוספים דוגמת שכר לימוד וסילבוס מפורט.

מהו בעצם מסחר יומי?


קורס מסחר יומי הוא וריאציה מסוימת ללימודי שוק ההון, אך בעוד שלימודי שוק ההון מתייחסים למגוון רחב של טכניקות מסחר במניות, לימודי מסחר יומי כשמם כן הם והם עוסקים בפעולות קנייה ומכירה של נייר ערך או נכס פיננסי אחר במסגרת יום מסחר בודד בבורסה. כך למעשה, הסוחר במניות איננו מחזיק בבעלותו עוד נייר ערך (פוזיציה בשפה המקצועית) עם סוף היום, והוא עושה את הונו מן המכירה שביצע באותו היום, קרי במסגרת המסחר היומי.

אז מה בתכלס?


אנשים העוסקים במסחר יומי למעשה מגייסים לטובתם את התנודות היומיומיות של השערים בבורסות השונות ברחבי העולם. בדרך זו ניתן להרוויח סכומים נאים למדי מן ההפרש שבין מחיר הקנייה לבין מחיר המכירה, וכל זאת ביום עסקים אחד. חשוב לציין כי ישנה מגבלה על גובה הסכומים שניתן להרוויח לעומת השקעה לטווח הארוך ולרוב מדובר באחוזים בודדים. עם זאת, אמצעי זה הוא בהחלט דרך מצוינת ופופולרית לייצר הכנסה נוספת.

בעבר טכניקת מסחר זו הייתה מנת חלקם של גופים פיננסיים גדולים בלבד דוגמת בנקים ובתי השקעות. עם מרוצת השנים, האינטרנט שביסס את עצמו כמקור המידע הראשי בעולם, הנגיש את הבורסה להמון ומספק כיום לכל החפץ בכך גישה ישירה לתנועות השונות שבשוק. על הפופולריות הרבה שממנה נהנה שוק ההון והעניין הרב שבקרב רבים, עונים מגוון רחב של מוסדות ללימודים פיננסים ברחבי הארץ. תכנית הלימודים מספקת מעטפת בדמות היכרות מקיפה עם הבורסה והמסחר במניות ובאמצעות ליווי מקצועי צמוד שבמסגרתו מתנסים התלמידים בחומר הנלמד בחדרי מסחר ובזמן אמת.

קורס מסחר יומי – Day Trade


תכנית הלימודים שמה לעצמה למטרה להקנות למשתתפיה את סך הכלים הנדרשים כדי לבצע מסחר יומי ולבצע השקעות לטווח הקצר.

הקורס מתחלק לשניים כשבראשיתו נחשפים הסטודנטים לכלים התיאורטיים השונים הנדרשים לפני שקופצים למים העמוקים.  חלק זה יכלול לרוב מבואות לשוק ההון, יסודות למסחר היומי, מעבר על מגוון מושגי יסוד עיקריים ולימוד הפרמטרים השונים שיש לקחת בחשבון בעת המסחר. חלקו השני של הקורס כבר מקבל אופי מעשי הרבה יותר, והוא מתרכז ברובו בחדרי מסחר ללמידה בזמן אמת. מטרת השלב המעשי היא לא רק להסיר את מחסום הפחד שקיים בקרב רבים שאינם מצויים בעולם הפיננסים, אלא גם לאפשר לסוחרים החדשים להתנסות בצורה מעשית בכלי ניתוח שונים העומדים לרשותם, בטכניקות מתקדמות למציאת מניות שכדאי להשקיע בהן וביישום אסטרטגיות השקעה שונות בפועל.

חשוב לציין שתכנית הלימודים איננה מצריכה כל ידע או ניסיון קודמים. אם אתם סוחרים בפועל ומעוניינים לשכלל את יכולותיכם הקיימות, מומלץ לבדוק מול המוסד בו אתם מעוניינים ללמוד על מסלול מקוצר המדלג על מרבית החלקים התיאורטיים.

לקריאה נוספת:

נושאי לימוד עיקריים


לימודי מסחר יומי כוללים מגוון עשיר של תכנים מעולם השוק ההון וישנם לא מעט מוסדות המציעים את התחום במסגרת קורס מקיף יותר הכוללת השקעות לטווח הארוך ולטווח הקצר. ברשימה שלהלן בחרנו להתייחס באופן ממוקד ללימודי Day Trade:

 • מבוא: היכרות עם שוק ההון
 • מהו מסחר יומי?
 • מושגי יסוד בסיסיים בשוק ההון ובמסחר
 • מערכות המסחר השונות ותפעולן
 • תפעול יום מסחר
 • אסטרטגיות מסחר בסיסיות
 • כלי ניתוח טכניים זמינים
 • יחס סיכון
 • קריאת מדדים וחיזוי תנודות
 • ניתוח דו"חות פיננסים
 • ועוד.
כלל נושאי הלימוד יזכו לגב מעשי בדמות חדרי מסחר אינטרנטי למסחר LIVE במניות. הקורסים מועברים על ידי סוחרים בפועל שאט אט יקנו לכם את הביטחון להתחיל ולסחור לבד מן הבית.

מוסדות ללימודי מסחר יומי


לימודי מסחר יומי בבורסה נלמדים במגוון מוסדות וביניהם:

 • מכללת אפיק – מכללה ללימודי שוק ההון ויזמות. למכללה קורס מקיף ללימודי שוק ההון ו-Day Trade שיקנה לכם את כל הכלים הנדרשים. למכללה סניפים בחיפה, כפר סבא, תל אביב ורחובות.
 • מכללת פסגות – מכללה ללימודי שוק ההון, יזמות, שיווק באינטרנט והשקעות בנדל"ן. המכללה מציעה את הקורס כתכנית לימודים נפרדת או לחילופין במסגרת קורס בסיסי נרחב. לפסגות סניפים בחיפה, כפר סבא, רמת גן, תל אביב, רחובות, ירושלים ובאר שבע.
 • BDO האקדמיה לפיננסים – מכללה הממוקמת בתל אביב. מציעה מגוון רחב של תכניות לימוד בתחום שוק ההון, הביטוח והנדל"ן. מציעה קורס Day Trade באופן ממוקד או בתכנית מקיפה.
 • מכללת מיטב דש – מכללה עם סניפים בחיפה, הכנרת, ירושלים ותל אביב. מציעה מגוון הכשרות בתחום הפיננסי. בין היתר מציעה קורס מסחר יומי בחטיבה לניהול השקעות ומסחר עצמאי לקהל הרחב.
 • Simple Trade – מכללה ללימודי שוק ההון ונציגת קבוצת Simple Trade העולמית ללימודים פיננסים. מציעה לימודי מסחר יומי בסניפיה שבחיפה, רמת גן ואלעד.
לרשימה המלאה של מוסדות ללימודי מסחר יומי לחצו כאן

קהל יעד


הקורס פתוח בפני כל אדם המבקש לייצר הכנסה משנית נוספת ואיננו מצריך כל ניסיון או ידע קודמים למעט מיומנויות מחשב בסיסיות ויכולת שימוש באינטרנט.

במסגרת הקורס ניתן למצוא אנשים שמעולם לא נחשפו לשוק ההון קודם לכן, וסוחרים בפועל שעסקו בתחום עד כה ללא הכשרה קודמת ומעוניינים לשכלל ולשפר את יכולותיהם הקודמות.

תנאי קבלה


מרבית מוסדות הלימוד מתנים את הקבלה בגיל 18 ומעלה ומעבר ראיון קבלה בסיסי. כמו כן הקבלה לקורס מותנית באנגלית בסיסית טובה ומיומנויות מחשב בסיסיות טובות הכוללות שמוש באינטרנט.

היקף לימודי מסחר יומי 


לרוב משך הלימודים הוא קצר וכאן גם היתרון הגדול שמושך מתעניינים רבים המבקשים ללמוד את הצד המעשי במהירות וביעילות. היקפן של מרבית התכניות נע בין 7 ל-10 מפגשים בממוצע, כל מפגש כשעתיים-שלוש שעות. התכנית בכללותה מתפרשת על גבי כחודשיים עד 3 חודשים.

תעודות


בוגרים אשר יסיימו את לימודיהם בהצלחה ויעמדו בכל מטלות הקורס הן בפן התיאורטי והן בפן המעשי, יקבלו תעודת בוגר קורס מסחר יומי מטעם המוסד הרלוונטי הנלמד.

* חשוב לציין שהקורס מיועד לסוחרים עצמאיים בלבד ואיננו מקנה כל הסמכה להעניק ייעוץ השקעות ללקוחות, דבר המותנה במעבר בחינות רשמיות מטעם הרשות לניירות ערך ומשרד האוצר. במידה והתעניינתם בתחום זה, כאן תוכלו לקבל מידע נוסף על קורס ייעוץ השקעות.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס מסחר יומי ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס מסחר יומי

מסחר יומי הוא מסחר בניירות ערך. הסוחר היומי (כך הוא נקרא) תפקידו הוא ניצול תנודות השערים במהלך יום המסחר מתוך מטרה להרוויח מהם כמה שיותר. שני העקרונות שהם נר לרגליהם של הסוחרים היומיים הם לקנות כשהשער נמצא בשפל ולמכור אותו כשהוא מרקיע שחקים. עקרון שני הוא לקנות כשהשער פורצת את רמת ההתנגדות שלו ולמכור כשהוא נמצא במצב של מתחת לרמת תמיכה (הכוונה היא שהוא מגיע למצב שפל גרוע מיום המסחר הקודם).

יעדי הקורס
הקורס מעניק למשתתפיו ארגז כלים וטכניקות שילוו אותם בדרכם המקצועית ויסייעו להם להפוך למובילים בתחומם. הרווחים שניתן להפיק מהמסחר היומי יכולים לשמש כהכנסה חודשית עבור אחדים ואילו עבור אחרים הם יכולים לשמש כהכנסה צדדית. הרבה מזה תלוי בזמן שבו בוחרים הסוחרים להשקיע ובנכונותם להתאמץ. המיומנויות שמספק הקורס הן רבות ויעילות.

למי הוא מיועד?
קורס מסחר יומי פתוח לקהל הרחב אך הוא מעניק הכשרה גם לאנשים שמגיעים מהתחום. אל הקורס יכולים להגיע אנשים שאין להם כל ניסיון ואו ידע מוקדם בתחום וברצונם לרכוש מקצוע, ובנוסף פונים אל הקורס משקיעים, אנשי עסקים שונים ומנהלי תיקים שרוצים לקבל העשרה והשלמה וללמוד טכניקות מסחר חדשות וזאת על מנת להמשיך להתקדם בתחומם ולהוביל.

מה לומדים בקורס?
התכנים בקורס מסחר יומי הם מקצועיים ומקיפים ביותר, ומטרתם להוציא אל השוק את כוח האדם האיכותי ביותר שיפיק את המרב מכל האסטרטגיות שנלמדו. המשתתפים בקורס יכירו שיטות ניתוח טכני וכיצד מזהים ומנתחים עסקאות על הגרף וטיפים כיצד מרוויחים הכנסה יומית באמצעות מסחר יומי בשוק ההון ועצות כיצד להרוויח כסף בכל מקום בעולם רק באמצעות האינטרנט והכלים שנרכשו בקורס. המיומנות שיקבלו המשתתפים תספק להם הכנסה גבוהה.

מאמרים מקצועיים בנושא קורס מסחר יומי

 • מסחר יומי: לימוד בזמן אמת
  מסחר יומי: לימוד בזמן אמת
  שוק ההון מושך אליו מאות תלמידים מדי שנה הפוקדים את מוסדות הלימוד הפיננסי השונים ומבקשים ללמוד כיצד לייצר הכנסה נוספת דרך הבורסה. אחת מן התכניות הפופולריות בתחום היא קורס מסחר יומי במניות (Day Trade)...המשך
 • מכללת פסגות - מבט מבפנים!
  מכללת פסגות - מבט מבפנים!
  עם פעילות שוטפת מזה 12 שנים, מרצים וותיקים בעלי ניסיון רב ופריסה ארצית של 6 סניפים, מכללת פסגות מיצבה את עצמה כאחד מן המוסדות ללימודי שוק ההון הידועים והמצליחים בישראל. לפני מספר שנים פתחה המכללה את ש...המשך
 • לימודי מסחר במניות
  לימודי מסחר במניות
  מעוניינים לרכוש ידע מקצועי מתאים בעולם שוק ההון בכלל, ובמסחר במניות בפרט? עכשיו יש לכם את ההזדמנות לעשות זאת! בכתבה הבאה, תוכלו למצוא את כל הפרטים הרלוונטים על הקורס שמיועד לכך! הכנסו!...המשך
 • מסחר יומי בפסגות- שיעור 5
  מסחר יומי בפסגות- שיעור 5
  רון, כתב המגזין של ToStudy ממשיך לספר לכם על קורס מסחר יומי בפסגות, והפעם סיכום של מפגש מספר 5. מפגש ייחודי בהתנהלותו, בו תלמידי הכיתה מקבלים לאורך השיעור מספר תרגולים ומציגים את ממצאיו למורה בשיעור....המשך
 • מסחר יומי בפסגות- שיעור 4
  מסחר יומי בפסגות- שיעור 4
  רון, כתב הלימודים של פורטל ToStudy, מספר לכם על שיעור מספר 4 בקורס למסחר יומי בפסגות. והפעם ההסתכלות על העניינים נוגעת בעיקר לניהול נכון של יום המסחר ועבודה על ההכנות לקראת יום המסחר....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú