סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס אוטוקאד
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס אוטוקאד

מעוניין ללמוד אוטוקאד באופן מקצועי?


קורס אוטוקאד הוא הקורס המוביל ביותר לתכנון ושרטוט במקצועות עיצוב, הנדסה ואדריכלות. בעזרת תוכנת השרטוט הנפוצה בעולם Autocad בה משתמשים אלפי ארגונים מדי יום, ניתן לתכנן ואף לבצע שרטוט ממוחשב בדו מימד עם ממשק קל, מדויק ונוח לתפעול. השימוש בתוכנת אוטוקאד הוא קריטי לעוסקים במקצועות אלו, לשם שיפור איכות העבודה, כמו גם תכנון מוצרים מדויק התורם להתפתחות המשתמש.

החזון הגרפי והיצירתיות הם הכרחיים בקורס, על מנת לייצר הדמייה מושלמת באמצעות תוכנת האוטוקאד הפופולרית ביותר בשוק התכנון והשרטוט, מאפשרת היכרות מעמיקה ומקצועית עם התחום ויצירת מודלים שונים בהתאם לתחום העיסוק.

מה ניתן לעשות בתוכנה?


תוכנת Autocad מבית Autodesk מאפשרת לנו לייצר שרטוטים בדו ותלת מימד, ובכך ליצור מבנים שונים, מהקטן ביותר כגון מוצרים תעשייתים ועד הגדול ביותר כגון בניינים, בתים, ומבנים עירוניים. זו התוכנה שכדאי לכל עוסק בתחום האדריכלות, העיצוב וההנדסה להכיר.


באוטוקאד אפשר להכניס נתונים מדויקים כדי לראות את השרטוט במלואו, כגון טקסט, תמונות, מידות. בנוסף, התוכנה מלאה באייקונים ופקודות מה שהופך אותה לעמוסה מעט אך מקצועית ויסודית למי שמעוניין בתוצאה מדויקת החוזה מידות רצויות לשביעות רצון הלקוחות.


תכנון משימות בצורה יעילה


במהלך הקורס משתמשי אוטוקאד מקבלים כלים יעילים ולומדים להתמקצע בסוגי טכניקות שונות במטרה הסופית לצאת אל אוויר העולם. לתוכנת Autocad יש מספר גרסאות והרחבות עם תוספת כלים ופקודות שאינם קיימים בגרסה הרגילה, המותאמות אישית לכל משתמש ומאפשרות לו לבחור אילו מהם ליישם בהתאם לתחום בו בחר לעסוק:

- Autocad  - התוכנה במתכונת הרגילה, עם כל אופציות השרטוט לדו מימד ותלת מימד ותפריט נוח לשימוש.
- Autocad Mechanical – תוכנה המותאמת למקצועי ההנדסה (וספציפית הנדסת מכונות) בתכנון ושרטוט מכני מוקפד בנוסף ליצירת קבצי DWG המאפשרים סינכרון עם תוכנת האוטוקאד הרגילה.
- Autodesk Inventor – התוכנה שמאפשרת תכנון בתלת מימד, כגון הפקת צינורות, חישובי אנליזות כבלים חשמליים.
- ADT  - גרסא מורחבת של התוכנה הרגילה בתוספת של תפריט אדריכלי המאפשר עבודה מרובה של מספר אנשים על פרויקט יחיד בתלת מימד.

מה כוללת תוכנית הלימודים?


קורס האוטוקאד מאפשר לבוגריו להתפתח ולהשתלב בעולם האדריכלות, עיצוב תעשייתי, עיצוב פנים, הנדסת בניין, הנדסת חשמל, הנדסת מכונות והנדסת בניין בפרט. דרך הקורס ניתן להגיע לתוצאות שרטוט איכותיות של מוצרים ומבנים על מנת לקבל את התוצאה הטובה ביותר. תנאי הקבלה הם בקיאות ביישומי המחשב, 12 שנות לימוד, והכרה בסיסית של השפה האנגלית. כמו כן ייערך גם ריאיון אישי ומבחן בכתב בכל התחומים העוסקים בתוכנה זו. הנושאים העיקריים בתוכנית הלימודים הם:

- למידת ממשק תוכנת Autocad על שלל גרסאותיה, המצומצמות והמורחבות כאחד ב-Windows.
- טכניקות לשרטוט מדויק
- עבודה עם סרגל כלים ופקודות
- יצירת אלמנטים ואובייקטים שונים על בסיס שכבות וכמו כן גם אפשרויות שכפול ועריכה.
- איך לעבוד עם טקסט, תמונות, ומידות.
- איך להדפיס וליצור גליונות.
- יצירת חתכים ותוכניות בצורה יעילה על מנת לעבוד בצוות.
- דיוק ביצירת קווים, איך לעבוד ולהיעזר בשרטוטים ותכנונם בצורה הטובה ביותר.
- כיצד ניתן לשלב את מקצוע הגרפיקה בשרטוט
- שרטוטים בזמן אמת מתוך תוכניות אדריכלות.


מומלץ להתייעץ עם נציג לימודים על מנת לקבל את תוכנית הלימודים המלאה של הקורס עם נושאים משניים יותר, וכמו כן גם לקבל פרטים נוספים לגבי הקורס עצמו.

מהם המוסדות בהם ניתן ללמוד אוטוקאד?


ניתן ללמוד את קורס האוטוקאד במוסדות מרכזיים שעוסקים במקצועות האדריכלות, הנדסה ועיצוב. המוסדות שנותנים הכשרה מקצועית בתחום:

- מכללת עתיד – מכללה בפריסה ארצית בכל רחבי הארץ בתחומי הטכנולוגיה והמדע. הלימודים מתקיימים בתל אביב, חיפה, קרית מוצקין, מעלות, באר שבע, כרמיאל, קרית ביאליק.
- מנטור – מכללה לעיצוב גרפי ואינטראקטיב, הלימודים מתקיימים ברמת גן.
- מכללת LFA  - הלימודים מתקיימים בכרמיאל
- בי"ס הארצי להנדסאים בקרית הטכניון חיפה – מציע קורסים בתחום הטכנולוגיה, הלימודים מתקיימים בחיפה
- מכללת תילתן – מכללה לתקשורת חזותית, הלימודים מתקיימים בחיפה
- המכללה האקדמית להנדסה בירושלים – לימודי חוץ בטכניון במכללת עזריאלי, הלימודים מתקיימים בירושלים
- המכללה למנהל – הלימודים מתקיימים בחיפה
- מכללת ארז לתעשייה מוכשרת – הלימודים מתקיימים בשלומי
- המכללה הטכנולוגית רופין – הלימודים מתקיימים במרכז להשתלמויות בפיקוח משרדי הממשלה באיזור עמק חפר שבין חדרה לנתניה
- מרכז ההדרכה ארכיטקטוב – הלימודים מתקיימים בתל אביב וחיפה
- מכללת מורן – הלימודים מתקיימים בתל אביב וירושלים

למי מתאים ללמוד  קורס אוטוקאד?

קורס האוטוקאד מותאם למי שמעוניין להתמקצע ולרכוש ידע מקצועי בתחומי האדריכלות, עיצוב והנדסה ללא כל ידע מוקדם ועם ניסיון בסביבת Windows והאינטרנט. משתמשי תוכנת אוטוקאד מקבלים כלים אפקטיביים לפעולות הטובות ביותר בשרטוט ותכנון במקצועות המורכבים והמובילים בשוק כגון אדריכלים, אדריכלי נוף, הנדסאי בניין, מעצב תעשייתי, מעצב מוצר, וכד. במהלך תוכנית הלימודים נרכש ידע מקצועי, איכותי ומיומנות בכלים, פקודות וטכניקות יעילות ורבות על מנת לשרטט מודלים שישמשו תהליכי תכנון מורכבים היביאו לתוצאה סופית ואיכותית של הדמיית מוצר והצגה גרפית וויזואלית של חזון המוצר בפועל. הקורס מאפשר למשתמש זויות ראייה רחבה יותר, יצירתיות, עיסוק בפרטים הקטנים ועבודה עצמאית על פרויקט.

משך מסלול הלימודים בקורס אוטוקאד:

הלימודים מתקיימים בטווח זמן של כחודש למספר חודשים, בהיקף של כ-80 עד 100 שעות כשפרויקט הגמר אף כלול בהיקף שעות אלו. במהלך כל הקורס, הסטודנטים יתנסו במטלות פרקטיות ומציאותיות, עם יישום הפקודות והאלמנטים השונים בתוכנה, יחד עם תרגולים בלתי פוסקים על מנת להגיע לתוצאות אפקטיביות ומדויקות מבחינת אספקטים של הדמייה וערכי מידות. חלק מהמוסדות אף מציעים הרצאות פרונטאליות, מעשיות ועיוניות, ואף תרגול בזמן אמת באמצעות המטלות. בסיום הלימודים זכאים הבוגרים אשר סיימו בהצלחה את הקורס לקבלת תעודת גמר מהמוסד בו למדו על רכישת מיומנויות וידע בתוכנת האוטוקאד.

לאחר סיום הלימודים, בוגרי קורס האוטוקאד יוכלו להשתלב בחברות העוסקות במקצועות האדריכלות, הנדסה ועיצוב, ליישם את מה שלמדו במהלך הלימודים וליצור לעצמם שם בתחום. ליצור ולתכנן שרטוטים באמצעות התוכנה בגדלים שונים למוצרים ומבנים, על מנת להגיע לתוצאה הרצויה. בנוסף, מי שכבר התעסק בתוכנה בעבר יוכל לשפר את הידע שלו ולקבל מיומנויות חדשות וכלים חדשים אותן יוכל להציע לכל בית עסק העוסק בתחומים אלו. עקב ביקוש רב בתעשייה לאדריכלים, מעצבים והנדסאים, אין ספק שידע בתוכנת האוטוקאד מועיל למשתמש ועוזר לו לתרום רבות לארגונים בהם הוא עובד, תודות לכלים והשיטות שרכש במהלך הקורס. בוגר קורס האוטוקאד יוכל אף להתפתח בתחום ולהרחיב את הידע שרכש בלימוד קורסים פרטיים משל עצמו במוסדות חינוך או באופן פרטי, ובכך לתת כלים לעוד אנשים המעוניינים להשתלב במקצוע.

לקבלת מידע יותר ספציפי על קורס האוטוקאד, תוכנת ה-Autocad והמקצועות השונים בהם קורס האוטוקאד הוא קורס חובה כגון אדריכלות עיצוב והנדסה, אתם מוזמנים להשאיר את פרטיכם בטופס צור קשר או ליצור עימנו קשר באמצעות המוקד הטלפוני שלנו בין השעות 9 בבוקר ל-8 בערב, ונציגנו ישמחו לעזור לכם בכל שאלה ובקשה למידע.

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס אוטוקאד ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס אוטוקאד

סרטוט הינו תחום מרתק שמתפתח כל הזמן ומשמש אותנו בתעשיות שונות כגון: הנדסת מכונות, הנדסה אזרחית ואדריכלות. באמצעות הסרטוט, תינתן לנו האפשרות להפוך את החזון המוחשי ולתת לו ביטוי תחילה על הדף ומאוחר יותר כמוצר. תוכנת האוטוקאד הינה התוכנה שפותחה על ידי חברת  Autodesc ונחשבת לתוכנה מובילה בהפקת סרטוטים דו ממדיים ותלת ממדיים. למעלה מ-8 מיליון משתמשים נהנים מתוכנה זו כשנתח שוק זה נפרס על פני 85% מהתחום כולו. קורס האוטוקאד מהווה מסגרת מקצועית ויעילה להכרשת הסטודנטים לשימוש מושכל ואפקטיבי בתוכנה למטרת הפקת סרטוטים ברמה גבוהה.

מהם דרישות הקבלה לקורס AutoCad?
המועמדים אשר מעוניינים ללמוד אודות מיומנויות השימוש בתוכנת האוטוקאד יידרשו לעבור מבחן כניסה בכתב שמטרתו לבחון את כישורים הלימודיים של המועמדים ולהיות זכאים לתעודת בגרות. בנוסף, הנרשמים ייגשו למבחן בדיקה של רמת השליטה בשפה האנגלית ויעמדו בפני ועדת קבלה פרונטלית מול נציגי מוסד הלימודים.

איך מתנהל קורס AutoCad?
במסגרת הקורס, הסטודנטים ילמדו אודות עקרונות וממשק התוכנה, עבודה עם סרגלים כגון: Draw, Modify, Formet, ו- Express. השיעורים יועברו תכנים ללימוד הגדרות, הפניות חיצוניות, שיטות סרטוט ועבודה באמצעות אנימציה.

מהן דרישות קורס AutoCad?
הקורס הינו קורס מקצועי ופרקטי. על כן, על מנת להפוך את הלימודים ליעילים ולוודא כי הסטודנטים מפנימים את עקרונות השיטות לשימוש בתוכנה, ינתנו במהלך ההרצאות תרגילים מעשיים שמטרתם לשפר את ההבנה וקליטת החומר ולבחון את הרמה של הסטודנטים ואת התקדמותם. על הסטודנטים לעמוד בכל המשימות של הקורס כולל עבודת גמר שמסכמת את החומר הנלמד. בסיום הקורס, הבוגרים יהיו זכאים לקבלת תעודה מקצועית של הקורס. התעודה תאפשר לבוגרים להישתלב בחברות העוסקות בעיצוב ממוחשב, אדריכלות ועיצוב פנים.

מאמרים מקצועיים בנושא קורס אוטוקאד

 • לימודי תכנת אוטוקאד
  לימודי תכנת אוטוקאד
  אין אדריכל פנים לא מכיר כיום את תוכנת האוטוקאד, שנחשבת לאחת מן תוכנות השרטוט הטובות והמוכרות ביותר בעולם. אז אם אתם מחפשים לימודי תוכנה ממוחשבת ליצירת סקיצות עבור פרויקטים שונים, אתם במקום הנכון!...המשך
 • מה לומדים בקורס אוטוקאד?
  מה לומדים בקורס אוטוקאד?
  תוכנת האוטוקאד מציעה לבעלי מקצועות ההנדסה, העיצוב והחשמל מגוון פתרונות שרטוט ממוחשבים ליצירת סקיצות מדויקות עבור פרויקטים של תשתיות, מבנים, מעגלי חשמל ועוד. רוצים לדעת יותר? הכל על קורס אוטוקאד....המשך
 • מה דעתכם על AutoCad?
  מה דעתכם על AutoCad?
  תוכנת השרטוט והעיצוב אוטוקאד היא נכון להיום אחת מתכונות השרטוט השימושיות והיעילות ביותר בעולם העיצוב, האדריכלות וההנדסה. במידה ואתם רוצים לדעת להפיק ממנה את המיטב, כאן תקבלו את כל המידע אודות קורס Aut...המשך
 • מחפשים ללמוד אוטוקאד?
  מחפשים ללמוד אוטוקאד?
  מעוניינים לדעת כיצד להשתמש באופן מקצועי בתוכנת השרטוט והעיצוב AutoCad? כיום ישנם מגוון מוסדות לימוד מקצועיים המציעים תכנית לימודים מקיפה במהלכה תתרגלו ותתנסו באופן מעשי ביצירת מגוון רחב של מודלים פשוט...המשך
 • הכשרה על תוכנת אוטוקאד
  הכשרה על תוכנת אוטוקאד
  תוכנת ה-AutoCad הינה אחת מן התוכנות הידועות בתחום מקצועות ההנדסה, החשמל, העיצוב והאדריכלות, באמצעותה יוצרים אנשי המקצוע סקיצות דו ולתלת ממדיות לצרכי ניתוח, סקירה ובדיקה של האובייקט....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú