סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס תקשורת חזותית
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס תקשורת חזותית

תקשורת חזותית ללימודי תעודה: מעצבים את המחר


קורס תקשורת חזותית נלמדים כלימודי תעודה ובמסגרת תואר ראשון, ומכשירים את הסטודנטים כמעצבים גרפיים המיומנים במגמות העדכניות ביותר של עולם עיצוב הדיגיטל, הפרסום והתקשורת הוויזואלית. המאמר שלפניכם מתייחס לקורס תקשורת חזותית, לקבלת מידע על המסלול לתואר ראשון לחצו כאן.

לרשותכם, פורטל הלימודים ToStudy מעמיד מערך ייעוץ לימודים טלפוני אליו ניתן להתקשר או להשאיר פרטי התקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי. בסוף המאמר ריכזנו עבורכם מגוון רחב של מכללות ובתי ספר ללימודי עיצוב וגרפיקה ברחבי הארץ. באפשרותכם לסמן את המכללה הרצויה ולהשאיר פרטי התקשרות ישירות לנציגיה לצורך תיאום פגישה וקבלת פרטים נוספים אודות תכנית הלימודים.

תקשורת חזותית – מה זה?

מרבית הסיכויים שנתקלתם בעבודתם של מעצבי תקשורת חזותית בדרככם לעבודה בהיבטכם ?ל שלטי חוצות או מוד?ו? על גבי האוטובוסים, בזפזוף שבין אפליקציות ואתרים, בכריכת הספר האחרון שקראתם ולמעשה כמעט בכל פעולה יומיומית אחרת. ולמה?

התקשורת החזותית משלבת בין יכולות אומנותיות ויצירתיות גבוהות לבין טכנולוגיות עיצוביות ומטרתה להעביר רעיונות ומסרים בעזרת אמצעים ויזואליים. מסיבה זו מעצבים בתקשורת חזותית לוקחים חלק במגוון תחומים שמטרתם לעורר בנו תגובה רגשית:

 • באתרי אינטרנט - יהיה מדובר בחווית המשתמש; עיצובו של האתר הוא חלק חשוב בדרך שבה הגולש נהנה מחווית הגלישה שלו. אתר שמעוצב בצורה לא נכונה או לחילופין לא מזמינה, עלול במרבית המקרים לנטוש ולעבור לאתר של המתחרים.
 • בפרסומות - מעצבים בתקשורת חזותית פועלים לעורר בנו רצון בעבור המוצר או השירות שאנו רואים. הדבר יכול להתבטא בשלטי חוצות, עלונים, פרסומות טלוויזיוניות ובדפי נחיתה באינטרנט. 
 • בספרים – הכריכה של הספר, זו שמושכת אותנו לבדוק אותו ולעיין בו בתחילה היא פרי מחשבתם של מעצבים.
 • בבתי עסק – מעצבים בתקשורת חזותית מעצבים עבור בתי עסק את הלוגו ולמעשה עורכים עבורו את כלל המיתוג הפרסומי.
 • בעולם המחשוב והסלולר – מראן החיצוני של תוכנות מחשב ואפליקציות מושפע באופן ישיר מעבודתם של מעצבים.
לסיכומו של דבר, התקשורת החזותית נרתמת להעברת מסרים באמצעים ויזואליים שונים הכוללים שילובי צבעים, צורות, סמלים, גודל וצורת אותיות. אל התורה המרתקת הזו צולל קורס תקשורת חזותית עם תכנים בתחומים דוגמת איור ועיצוב, טקסט, המחשה, דימויים חזותיים ופרוייקטים מעשיים בתוכנות הגרפיקה המתקדמות בעולם.

מה ההבדל בין תקשורת חזותית למבצעים גרפיים?

הבחירה בין קורס תקשורת חזותית לקורס מבצעים גרפיים עשויה להיות מבלבלת למדי כשמטבע הדברים שני התחומים חופפים ומקיפים את אותם הנושאים. עם זאת, חשוב לציין הבדל אחד מהותי:

 • קורס מבצעים גרפיים מתמקד במושגים המרכזיים ובמיומנויות המעשיות הנדרשות כדי להיות לעסוק בביצוע המעשי. התכנית תכשיר אתכם כמבצעים גרפיים שלרוב פועלים על-פי הנחיות.
 • קורס תקשורת חזותית מסתכל על התחום בצורה רוחבית ומקנה למשתתפיו לא רק מיומנויות מעשיות והיכרות עם עולם המושגים העיצובי, כי אם רקע תיאורטי ודרכי חשיבה לגיבוש קונספט ראשוני ועד ליצירת מיצג ויזואלי מוגמר.
מתכונת קורס תקשורת חזותית

לימודי תעודה בתקשורת חזותית אורכים בין שנה ולשנה וחצי.

תחילת התכנית יחשוף את הסטודנטים אל הרקע לעולם העיצוב, הדימויים והעברת המסרים באמצעים חזותיים.

לאחר מכן, תכנית הלימודים תעבור למספר שלבים ממוקדים ומעשיים כאשר כל שלב מתמקד בתוכנה גרפית, הרקע לשימוש בה ובפרויקטים ותרגולים מעשיים.
בין היתר ילמדו הסטודנטים לעסוק באיור דיגיטלי באמצעות תוכנת האילוסטרייטור, לעצב ולעמד ספרים בתוכנת האילוסטרייטור ועיצוב ואפיון חווית משתמש.

לקריאה נוספת
נושאי לימוד עיקריים

בין הנושאים הנלמדים במסגרת הקורס ניתן למנות:

 • מבוא לעיצוב גרפי
 • עקרונות התקשורת החזותית
 • תולדות העיצוב
 • שפה עיצובית
 • חשיבה יצירתית
 • איור דיגיטלי
 • רישום
 • טיפוגרפיה
 • עיצוב אתרים
 • עיצוב מוצר
 • הכנה לדפוס
 • פרסום
 • מיתוג ופרסום
 • אילוסטרייטור
 • פוטושופ
 • אינדיזיין
לקראת סיום הלימודים, יידרשו הסטודנטים לפרויקט מעשי המשלב בתוכו את מגוון הנושאים השונים שנלמדו לאורך הקורס.

קהל יעד

קורס תקשורת חזותית מיועדים לאנשים יצירתיים המעוניינים להוסיף לכישרונם מיומנויות מעשיות בתוכנות הגרפיקה המבוקשת במשק ולהעמיק את ידיעתם ברקע לתולדות האומנות ובעקרונותיה של התקשורת החזותית והעברת המסרים.

תנאי קבלה

על המעוניינים להירשם לתכנית הלימודים להיות בעלי 12 שנות לימוד ולעבור ראיון קבלה אישי מול נציגי הסגל.

מרבית המוסדות מתנים בנוסף את ההרשמה בהצגת תיק עבודות קיים להתרשמות ראשונית ולבדיקת מידת התאמתם של המועמד או המועמדת לאופיה של תכנית הלימודים.

מוסדות מומלצים לתקשורת חזותית

כיום ישנן מגוון מכללות ובתי ספר ללימודי גרפיקה ועיצוב ממוחשב. בין המוסדות ניתן למנות:

 • חשיפה – לימודי חוץ של האוניברסיטה הפתוחה – תכנית לימודים דו-שנתית במהלכה נחשפים הסטודנטים לחשיבה יצירתית ולתהליכי העיצוב במגוון פלטפורמות הדיגיטלי והקלאסי. הלימודים מתקיימים בקמפוס היחידה שבתל אביב. הקבלה מותנית בראיון אישי ובמבחן קבלה הכולל משימות יצירה.
 • תילתן – המכללה לעיצוב ולתקשורת חזותית – מוסד וותיק ומוכר בחיפה ללימודי העיצוב. במסגרת התכנית לומדים הסטודנטים על יסודות העיצוב הגרפי, חשיבה חזותית ותולדות האומנות ומתנסים בחומר הנלמד בפרויקטים מעשיים הדורשים חשיבה ותכנון.
 • בית פרוג – לימודים למגזר החרדי – מוסד לימודי היושב בירושלים ובבני ברק ומנגיש את לימודי התקשורת החזותית למגזר החרדי. הלימודים מתבצעים בהפרדה בין נשים לגברים.
 • START – המרכז לגרפיקה ממוחשבת – מכללה היושבת בירושלים ומציעה קורס תקשורת חזותית המשלב מגוון כלים לעיצוב גרפי החל משלב גיבוש הקונספט הראשוני ועד לביצוע הסופי.
 • מכללות פאר ותפנית – רשת מכללות היושבות בראשון לציון וחולון ומציעות קורס תקשורת חזותית מקצועי ומקיף. בתחילה הקורס מתמקד בתוכנות הגרפיות השונות ובהמשך מעודד את הסטודנטים לפיתוח רעיונות מקוריים ויצירתיים בהסתמך על תכנית רקע מקיפה ומרתקת.
רשימה זו הינה חלקית בלבד. למעבר לרשימת מוסדות הלימוד המלאה לחצו כאן, או השאירו פרטי התקשרות ואנו נחזור אליכם בהקדם עם מידע על תכניות הלימודים ומוסדות אפשריים.

משך הלימודים

אורכה של תכנית הלימודים משתנה בין מוסד למוסד ונע בין שנה לשנה וחצי בממוצע, סה"כ 350-450 שעות לימוד אקדמיות.

תעודות והסמכה

לבוגרים שיעמדו בכל דרישות המוסד, ינכחו ב-80% מסך השיעורים ויגישו את הפרויקט הסופי, תוענק תעודת בוגר קורס תקשורת חזותית מטעם המוסד.

חשוב לציין: תעודת הסיום היא גושפנקא רשמית לעמידה בהתחייבות הבוגר לתכנית הלימודים, עם זאת הדבר החשוב ביותר עבור כל מעצב גרפי הוא תיק העבודות. וודאו מול נציגי המוסד כי אכן התכנית תסייע לכם לערוך תיק עבודות מרשים הכולל מגוון רחב של תחומים דוגמת עיצוב לדפוס, עיצוב קופסאות, מיתוג, יצירת לוגו פרסומי, עריכת כריכות לספרים, עיצוב אתרים ועוד.

אפשרויות תעסוקה

עם תום תכנית הלימודים, יכולים בוגרי הקורס להשתלב כמעצבים בחברות אינטרנט ופרסום, חברות אינטרנט, חברות היי טק, בתי דפוס ומערכות עיתון.

מעצבים רבים אף יוצאים לדרך עצמאית ועוסקים בתחום כפרילנסרים.

לימודי המשך לבוגרי הקורס

בפני בוגרי התחום ישנה האפשרות להתקמצע באופן פרטני במגוון רחב של תחומים דוגמת קורס חווית משתמש הנחשב לנדבך חשוב בעיצוב אתרים, בתוכנות מחשבים וביישומים לסמארטפון.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס תקשורת חזותית ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס תקשורת חזותית

תחום התקשורת החזותית מתייחס לעיצוב במגוון רחב של מדיומים פופולריים כגון: עולם האינטרנט, התכנים המודפסים ומדיה נוספים. לימודי הקורס והעבודה בעולם העיצוב ייחודיים ברב גווניות, דינמיות ויצירתיות ובכך נבדלים ממקצועות אחרים. בסיום הלימודים, הסטודנטים יהיו זכאים לקבלת תעודה מקצועית. קורס תקשורת חזותית הינו קורס מרתק אשר מתמחה בעולם העיצוב ומספק לסטודנט את ההכשרה הדרושה על מנת להשיתלב בהצלחה בעולם הפרסום, יחסי הציבור, העיתונאות והאינטרקטיב. ארט דירקטורים, אנשי קריאטיב, ומעצבים הינם התפקידים הרלוונטים עבור הבוגרים של קורס תקשורת חזותית.

למי מתאים קורס תקשורת חזותית?
מאחר ומדובר בקורס אשר עוסק בעולם העיצוב ישנה חשיבות עליונה לכך שהמועמדים שמעוניינים ללמוד את תכניו, יהיו בעלי זיקה ואהבה לעולם של עיצוב בכלל ועיצוב של באמצעות הטקסט בפרט. סטודנטים בעלי רגישות חזותית וכישרון בעולם של עיצוב יוכלו להיתחבר לתכנים הנלמדים בצורה טובה יותר וכתוצאה מכך להצליח בעולם זה בגדול.

מה לומדים במהלך קורס תקשורת חזותית?
במסגרת הלימודים, תוכנית הקורס מציעה לקהל הסטודנטים הכרות מקצועית ומעמיקה במגוון רחב מאוד של תכנים כגון: היסטוריה של האמנות, מבוא לעיצוב, לימודי פרסום, תקשורת שיווקית, עיצוב מגזינים ואריזות, סוגי טקסט ודימוי, טיפוגרפיה, שימוש בקומפוזיציה, ניהול הפקה, פיתוח חשיבה יצירתית, עיצוב במדיום האינטרקטיב, מחשבה חזותית, סגנונות וזרמים בעיצוב, ועוד. בנוסף, הסטודנטים יקבלו את הידע המקצועי באופן עבודה שוטפת עם תוכנות מחשב לעיצוב כגון: פלאש, אילוסטרייטור, פוטושופ, אינדיזיין ודרימוויבר. סגל ההוראה מכין את הסטודנטים לנהלי עבודה מקובלים בעולם העיצוב, לדרישות של השוק והאפשרויות הנפרסות בפני הבוגרים לאחר קבלת התעודה.

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס תקשורת חזותית

 • תקשורת חזותית ללא תואר
  תקשורת חזותית ללא תואר
  לימודי תקשורת חזותית הפכו לתחום לימוד מהמבוקשים בישראל. ניתן ללמוד את התחום גם במסגרת תואר ראשון וגם במסגרת לימודי תעודה בלבד. רוצים להשתלב בתחום מבלי להשקיע ב-4 שנות תואר? הקורס הוא הפתרון עבורכם....המשך
 • קורס בעיצוב גרפי
  קורס בעיצוב גרפי
  תחום העיצוב הגרפי הינו נרחב ומבוקש מאוד בשוק התעסוקה הישראלי. מדובר בכלי מרכזי בעולם ההייטק, המדיה הדיגיטלית והפרסום. אז מה מעצבים גרפיים עושים? איך הם משתלבים בתהליכי הפיתוח של המוצרים המבוקשים בשוק?...המשך
 • תנאי קבלה לעיצוב גרפי
  תנאי קבלה לעיצוב גרפי
  על המעצבים הגרפים להיות בעלי ראש יצירתי וזאת בכדי למצוא את הדרך היצירתית והטובה ביותר להעביר מסרים באמצעות גרפיקה על מנת שקהל היעד יקבל אותם בצורה הברורה ביותר. מעוניינים בקורס? הכנסו לפרטים!...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

תחומי לימוד קרובים

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú