סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל סעדון
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן
תפקיד: ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:אביעד דדון
תפקיד: ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:דולב משה
תפקיד: מנהל תוכן
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:טל ברק לוי
תפקיד:
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן
הנדסאים
מנהל/ת פורום:קרן
תפקיד: מנהלת
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה בפורטל לחץ כאן

מחבר

יניב

תאריך

05/08/2014

ניסיון בדיקה רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)

מחבר

איציק

תאריך

03/04/2014

ניסיון בדיקה האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#? אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח? תודה איציק

image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס SketchUp
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס SketchUp

קורס סקאצ´ אפ מועבר על ידיד מספר מצומצם של בתי ספר ומוסדות לימוד בארץ. במידה ואתה מעוניין לקבל מידע על בתי הספר המעבירים קורס זה, צוות ToStudy יעזור לך לאתר את בתי הספר בהם מתקיים לימודי SketchUp. הזן את פרטיך בטפסי צור הקשר המוצגים בדף זה לשם קבל כל המידע על מסלולי הלימוד בתחום ה-SketchUp.

קורס SketchUp
תוכנת SketchUp הינה אחת התוכנות המתקדמות עבור ייצור דגמים גרפיים בתלת ממד אשר נראים כמו התמונה של המוצר האמתי. תוכנה זו מאפשרת ליצור אינספור דגמים בתלת ממד – כולל צבעים, עיצובים, נופים, טקסטורות וכל מה שרק ניתן לבקש, ועל כן מדובר בכלי חשוב ביותר, ראשית כל עבור אנשי מקצוע אשר מבקשים להעביר את היכולות שלהם (כגון אדריכלי נוף, אדריכלים, מעצבי מוצר, מעצבי פנים, נגרים וכדומה) ואף עבור אנשים שמבקשים להכין דגמים עבור הדפסת תלת ממד, או עבור אנשים שמבקשים להעשיר את יכולות האנימציה שלהם – אם עבור צרכים אישיים ואם עבור צרכים מסחריים.
כיוון שגוגל רכשה את תוכנת SketchUp, ניתן כיום להורידה ללא עלות – עובדה שהופכת אותה לתוכנת עיצוב גרפית תלת מד מאוד מוכרת ומבוקשת. מכאן שאנשים ששוקלים לעבור קורס SketchUp אך הם מתלבטים (וזאת למרות שמדובר בקורס קצר שניתן ל?יים גם ?עבור ארבעה מפגשים בודדים), מזומנים להוריד את התוכנה ופשוט להתנסות. פה נציין שיש שתי גרסאות, האחת הינה גרסה חינמית והשנייה הינה גרסת PRO. מהם ההבדלים? ובכן גרסת ה PRO מיועדת לשימוש מסחרי ועל כן תלמידים שמתחילים עם התוכנה החינמית, מהר מאוד עוברים לגרסת ה PRO, ולו על מנת להתחיל להרוויח מלימודי הקורס.
בפורטל הנוכחי אתם מוזמנים לקבל מידע כמה שיותר מקיף אודות הקורס - הן מבחינת היקף שעות הלימודים, המוסדות בהם ניתן לעבור את הקורס, אופציות התעסוקה ומידע מקיף לגבי מה לומדים בקורס, והן מבחינת הסתכלות יותר מושכלת על העתיד המקצועי שלכם, כאשר טוב לדעת שבכול שלב אתם מזומנים ליצור קשר (טלפוני או מקוון) ולקבל מידע יותר מפורט אודות שאלות נוספות אשר עשויות לצוף בתחום הSketchUp.

קורס SketchUp
קורס SketchUp הנו קורס חשוב ביותר עבור מגוון אנשים פרטיים, עבור סטודנטים במקצועות העיצוב ואף עבור לא מעט בעלי מקצוע אשר מבקשים להעניק שירות טוב יותר ללקוח, שמבקשים לבחון  באופן מהיר יותר את הרעיונות שלהם ושמבקשים כלי שייקל עליהם את העבודה, ולו כי הוא יאפשר להם להראות ללקוח את המוצר המוגמר, עוד לפני שהחומרים יירכשו והמידות יילקחו.
לאור הביקוש הגדול להעמיק בתוכנה זו, ניתן למצוא לא מעט קורסים אשר מתמחים בתחום, כאשר ראוי לציין שהם קצרים ואינם מצריכים התחייבות רצינית, או שינוי אורח החיים. עוד נוסיף שקורס SketchUp לרוב פותח את שעריו לכל אחד, ורק מוסדות אחדים דורשים תנאי קבלה יותר מקשים, כגון הכרה מוקדמת של התוכנה, או היכרות עם המחשב. עם זאת, כן נציין שאדם שמבקש לעבור את הקורס, צריך לא להירתע ממחשבים, להיות מוכן להתחייב לתרגול רב, להיות בעל ראש לתוכנות ואף להיות חובב מידול ממוחשב.
אנשים שבוחרים לעבור את הקורס, בעצם לא רק תורמים ליכולות שלהם, אלא הם גם מבטיחים לעצמם עבודה במגוון נרחב של מקומות, אם כעצמאיים ואם כעובדים קבועים, אך לרוב מדובר בבעלי מקצוע אשר מבקשים לשפר את היכולות שלהם.

תכני הלימוד בקורס SketchUp
תוכנת SketchUp הינה תוכנה עשירה באופציות מידול ושירטוט, ועל כן ראשית כל הקורסים השונים נוהגים להתמקד בכלי השרטוט השונים, תוך הקניית השלבים הנכונים באמצעותם יש להתחיל לבנות גוף תלת ממדי ממוחשב. לאחר מכן, לאחר שלומדים לעצב את מתאר הגוף הרצוי, עוברים ללמוד כיצד ניתן להפיח בו חיים, כלומר לומדים כיצד ניתן לגרום לו להיראות כמו תמונה של הדבר האמתי, ועל כן מוקנים הכלים הבאים: למידת רינדור, הוספת טקסטורה, הוספת צל, הוספת תאורה, הוספת רקעים, הוספת כיתוב על גבי המוצר באופן טבעי וכדומה. כמו כן, הקורס מלמד כיצד לתת מידות, כיצד לבנות אובייקטים, כיצד עובדים נכון עם שיטת השכבות, כיצד עובדים עם חתכים ומתארים, כיצד יוצרים אנימציה של מבטים, כיצד מייבאים ומייצאים מודלים אל תוכנות אחרות ואף כיצד מכינים את הקובץ להדפסה – הן כהדפסה דו ממדית והן כהדפסה תלת ממדית.
עוד ראוי לציין, שכיוון שמדובר בתחום שתמיד יש מה עוד לגלות בו ועוד אופציות עשויות להציף שאלות נוספות, הרי שגם לאחר לימודי הקורס ניתן להיעזר בחומר הלימודי, וזאת כי יש קורסים אשר טורחים לאפשר לתלמיד כניסה לחוברת מקוונת עם מגוון הנחיות מקצועיות, ואף יש קורסים אשר מציעים לתלמיד מערכת תרגילים מקוונת, ולו על מנת למנוע שכחה.

איפה לומדים קורס SketchUp?
• במכון קווים שידוע בתור המכינה לאדריכלות ומקצועות העיצוב.
• בסטודיו Archijob אשר מחזיק שני סניפים – בירושלים ובתל אביב
• במרכז ההדרכה הרשמי ללימודי SketchUp.
• בטכניון במרכז ההנדסאים.
• באוניברסיטת בר אילן במרכז להשתלמויות.
• במכון הטכנולוגי חולון.
• במכללה הטכנולוגית באר שבע.
• במכללה לעיצוב בניין ודיור.
• במכללה האקדמית ספיר.
• במרכז ויצו חיפה.
• במכללת קונספט.
חשוב לציין: בכול אחד מהמוסדות הנ"ל תמצאו צוותים מקצועיים אשר מכירים לעומק את התחום, אך שיטות הלימוד עשויות להיות מעט שונות.

מיהו קהל היעד ללימודי קורס SketchUp?
ראשית נציין שכיון שלרוב אין תנאי קבלה, כל אחד מוזמן ליהנות מכלי חשוב מעין זה, ואילו עתה נציין שהאנשים שבעיקר מרוויחים מכלי זה, הנם בעלי מקצוע אשר מבקשים להעשיר את היכולות המקצועיות שלהם (דוגמת נגרים, אדריכלים ומעצבים), אנשי מקצוע אשר מסתמכים על כלי זה כאחד מכלי העזר העיקרים שלהם (למשל אנימטורים), סטודנטים למקצועות העיצוב אשר מבקשים ליישר קו עם כלי חשוב שעתיד לחזק את יכולותיהם לאורך כל שנות הלימודים ובנוסף אנשים שאין להם נגיעה ישירה עם התחום, אך הם נמשכים לגרפיקה ממוחשבת.

מהם תנאי הקבלה לקורס SketchUp?

באופן כללי מדובר בקורס שפתוח עבור כולם, אך גם ניתן למצוא קורסים אשר דורשים היכרות בסיסית עם עבודה במחשב ואף יכולת בסיסית באנגלית, כך שגם דרישות מעין אלו ניתן להשלים בקלות בעת הצורך. מכאן כל שצריך על מנת ללמוד קורס SketchUp זה רק רצון.

משך הלימודים בקורס SketchUp

כל היופי שלימודי SketchUp אינם אורכים זמן רב, כך שניתן למצוא מוסדות שמעבירים את הקורס לאורך 22 שעות וניתן למצוא מוסדות שמעבירים את הקורס לאורך 38 שעות, כאשר לרוב מדובר במפגשים חד שבועיים, כך שניתן להמשיך להחזיק בעבודה, להמשיך לקחת את הילדים לחוגים, להמשיך להתמקד בלימודים נוספים, ועל הדרך לצרף לימודי SketchUp.

תעודה/הסמכה מקצועית לבוגרים

באופן כללי כל מוסד לימודים נוהג לספק לתלמיד שלו תעודת הסמכה מטעם אותו מוסד, כך שגם יוצאים עם תעודה אשר עשויה לפתוח דלתות, אך בעיקר יוצאים עם כלי חשוב עבור מגון סיטואציות מקצועיות.

אפשרויות תעסוקה לבוגרים

מבחינת אפשרויות תעסוקה, נציין שלרוב מי שמגיע לעבור את הקורס, מגיע על מנת להכיר כלי חשוב אשר עשוי לסייע לו להתמקצע בתחום, להרשים את הלקוחות ואף להעשיר את קורות החיים. מכאן מי ששולט בתוכנת SketchUp עשוי להעניק שירותי עיצוב יותר מהירים, עשוי להציע שירותי נגרות יותר מדויקים בהתאם לצרכי הלקוח, עשוי לחסוך זמן רב בתכנון עיצוב הנוף, עשוי לקדם מהלכים מול לקוחות מתלבטים וכדומה. כמו כן, שליטה ב SketchUpגם עשויה לפתוח דלתות בתחום האנימציה והפרסומות, בתחום המידול עבור לקוחות פרטיים וכדומה.
סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על קורס SketchUp ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על קורס SketchUp

תוכנת סקאצ´ אפ היא מתוכנות ההדמיה התלת-ממדית המובילות והפופולאריות ביותר בעולם. נהוג להשתמש בתוכנה זו בעיקר בתחום האדריכלות ועולם עיצוב הפנים. קורס סקאצ´ אפ מקנה לתלמידים שליטה בתוכנה תוך הכרה עמוקה של כלי העריכה והשרטוט, הכרת התלת-מימד ושימוש נכון בו וכן מושגים בעולם הגרפי בכדי להפיק אנימציות, הצללות וחומרים ברמה הגבוהה ביותר.

מה הם נושאי הלימוד בקורס סקאצ´ אפ?
נושאי הלימוד בקורס הם רבים ומגוונים ומעניקים לתלמידים אינפורמציה מקיפה על שימוש בתוכנה. כחלק מנושאי הלימוד ניתן למנות: עבודה עם תלת מימד, כלי שרטוט, שינוי אובייקטים תלת מימדיים, עבודה עם שכבות, כלי מידול, ארגז חול, תאורה, צל, סגנון ויזואלי, אנימציה, PhotoMatch, עבודת יבוא ויצוא מול תוכנות אחרות, עקרונות הדפסה, חתכים דינמיים, יישומי מודל ועוד.

מי הוא קהל היעד של קורס סקאצ´ אפ?
עם קהל היעד של הקורס ניתן למנות אקדמאיים בתחומי עיצוב הפנים, עיצוב גרפי ואדריכלות שרוצים להכיר את יכולות התוכנה במטרה לבנות מודלים תלת מימדים, פלטפורמות ממוחשבות במטרה להפיק דמויות ממוחשבות ולהמחיש את עבודתם.

מה היא מטרת קורס סקאצ´ אפ?
המטרה העיקרית של הקורס היא להכשיר את התלמידים לדעת כמה שיותר אופציות עבודה בתוכנה ואת היישומים הרבים שלה. הקורס מקנה לסטודנטים ידע מקיף בתוכנה כך שיוכלו להשתמש בה במקצועיות, יעילות ומהירות. הידע בתוכנה ילווה את הסטודנטים במשך חייהם המקצועיים ויאפשר להם להציג תוכניות עסקיות ומודלים בעולם עיצוב הפנים והאדריכלות.

הודעות אחרונות בפורום מחשבים

מנהל/ת פורום:טל סעדון

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל
מנהל תוכן ורשתות חברתיות. בעל תואר ראשון B.A בתקשורת וניהול

מנהל/ת פורום:איתמר צוקרמן

תפקיד:ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
איתמר
ראש תחום בניית אתרים ועיצוב גרפי ב- HackerU, מהראשונים שהדריכו בארץ את תחום האינטרנט. בעל חברה לבניית אתרים האחראית על מיתוג, עיצוב וסיוע בתכנון קמפיינים ללקוחות הפרסום באינטרנט.

מנהל/ת פורום:אביעד דדון

תפקיד:ראש תחום מובייל, לינוקס, ניהול רשתות ואבטחת מידע

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
אביעד
ראש תחום קורס אפליקציות ל- iPhone  ו- Android. בעל תואר ראשון .BSc בהנדסת CAD/CAM  תואר שני  MSc. בהנדסת תוכנה. מרצה מוסמך MCPD ו- MCT בעל ניסיון רב בהדרכת קורסי פיתוח, בסביבת מיקרוסופט.

מנהל/ת פורום:דולב משה

תפקיד:מנהל תוכן

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
דולב

מנהל/ת פורום:טל ברק לוי

תפקיד:

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
טל

מנהל/ת פורום:קרן

תפקיד:מנהלת

האקריו קמפוס רמת גן חיפה
לאתר האקריו קמפוס רמת גן חיפה לחץ כאן
קרן

נושא ההודעה

 

מחבר

תאריך

יניביניבמנהל הטכני בראשון
יניב18:28 05-08-2014
רוצה ללמוד טכנאי-pc במנהל הטכני ורוצה לקבל חוות דעת על המקום (מה רמת הלימודים ומה רמת המרצים)
איציקאיציקמעבר מ VB NET. לC#
איציק14:14 03-04-2014
האם מוכר לכם קורס שמעביר מתכנת מכתיבה של VB NET. ל c#?
אם כן איפה הוא מתקיים וכמה זמן זה לוקח?

תודה
איציק

מאמרים מקצועיים בנושא קורס SketchUp

 • SketchUp מבית Google
  SketchUp מבית Google
  אם אתם אנשי מקצוע מתחומי הארכיטקטורה, ההנדסה, הבנייה העיצוב וכדומה, וברצונכם ללמוד תוכנת הדמיות תלת מימדיות ברמה הגבוהה ביותר בשוק, אז לימודי תוכנת SketchUp זה הקורס בשבילכם! הכנסו לפרטים!...המשך
 • קורסי תוכנות עיצוב פנים
  קורסי תוכנות עיצוב פנים
  כיום בשביל לעסוק בתחום העיצוב פנים על מעצב הפנים להיות בקיא במגוון רחב של תוכנות ועם גישה גבוהה למחשב. אמנם לא מדובר בממשקים מסובכים אך לרוב הם מצריכים מסלול לימודים סדור להיכרות עם מגוון התכונות....המשך
 • מי משתמש בסקאצ´אפ?
  מי משתמש בסקאצ´אפ?
  סקאצאפ הינה תוכנת תלת מימד מקצועית הנמצאת בשימוש נרחב בקרב מגוון אנשי מקצוע מתחומים שונים דוגמת ענף הארכיטקטורה, תחום ההנדסה, ענף הבנייה, עיצוב מטבחים, עיצוב משחקים ושפע תחומים נוספים....המשך
 • קורס סקצ´בוק
  קורס סקצ´בוק
  כל מי שעוסק באמנות ובעיצוב עושה שימוש איכותי בסקיצות, אותן הוא מצייר בסקצ´בוק או ישירות למחשב. גם הסקיצות בפני עצמן הן גם מוצר נרכש, אותו משווקים אנשי מקצוע לכל דורש. איך מייצרים סקיצות באופן יד...המשך
 • לימודי V-RAY
  לימודי V-RAY
  אנשי מקצוע מעולם הגרפיקה מתבקשים להראות ללקוחותיהם הדמיה ממוחשבת – רצוי בתלת מימד, של התוצאה העתידית. אנשי הגרפיקה, אשר למדו במכוון תוכנות גרפיקה המקושרות למקצוע בו הם עוסקים, ...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú