סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים


 • מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:


  מיקום בארץ:
ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על קורס משחק מול מצלמה
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

קורס משחק מול מצלמה

חשבתם על לימודי משחק מול מצלמה? בואו להשתלב בתעשייה


קורס משחק מול מצלמה הוא כרטיס הכניסה לתעשיית הטלוויזיה והבידור בישראל. זהו הקורס המקצועי והמקיף ביותר בתחום המשחק, החושף את הסטודנט לעולם שלם מלא בחוויות מאתגרות ומלהיבות.


העבודה האינטנסיבית והדינמית בקורס מפתחת את יכולותיו של הסטודנט הן מבחינה מקצועית והן מבחינה אומנותית, ואף גם אישית. בעזרת לימודי משחק מול מצלמה ניתן להיחשף לשמות חמים רבים בתעשיית הטלוויזיה ולרכוש ניסיון תעסוקתי לאחר סיום הלימודים בקורס.

לחלומות יש פנים רבים


אנשים רבים חולמים להיות שחקנים ולבטא את עצמם בצורה הטובה ביותר, בשלל התנהגויות, הבעות ודמויות. המשמעות של להיות שחקן זה להיחשף לקהל בדרכים שמעולם לא נחשפנו בהן בעבר. בין אם זה בסרט, סדרה, או הצגה – ישנן דרכים רבות ומגוונות לביטוי עצמי. על הבמה, במונולוג או דיאלוג, וכמו כן גם בטלוויזיה, מול המצלמה. המטרה הסופית היא למקסם את יכולות המשחק, להיחשף לקהל ומצלמה ולא לפחד מאתגרים וחוויות מגוונות.


בקורס ניתנת האפשרות להיחשף בצורה האינטימית ביותר ואף המוזרה ביותר מבלי לאבד דמות ולחזור למציאות. השחקן נכנס לתוך הדמות ומתחבר אליה רגשית, בתוך עולמה הפנימי, רצונותיה ורגשותיה הכמוסים ביותר.


למי מתאים קורס משחק מול מצלמה?


לימודי תעודה במשחק מול מצלמה מיועדים לאנשים המעוניינים לרכוש מיומנויות במשחק מול מצלמה או לשפר את כישוריהם הנוכחיים במשחק כגון זמרים או דוגמנים, ולבסוף להשתלב בתעשיית הקולנוע, פרסומות, טלוויזיה ואף עולם האינטרנט. הקורס מתאים גם לשחקני תיאטרון שהתמקצעו בתיאטרון בלבד, ומעוניינים להרחיב את אפיקיהם בתחום גם אל מול המצלמה.


לימודי משחק מול מצלמה מתאימים גם לאנשים ללא ניסיון או רקע אומנותי, שמעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום או לעסוק בזה כתחביב מהצד ולא בהכרח כעיסוק עיקרי או פרנסה. בנוסף לקורס, ניתן לשפר יכולות ולהתפתח גם בתחומים הקשורים לתעשייה כגון קורס משחק, קורס בימוי, קורס קולנוע, קורס הפקה, קורס עמידה מול קהל וכיוצא בזה.


מהם נושאי הלימוד בקורס?


הלימודים בקורס משחק מול מצלמה מעניקים ידע תיאורטי ועיוני, בנוסף לניסיון מעשי מפתח ומעשיר מול מצלמה ושלל תרגולים.


ניתן לשלב בלימודים גם סדנאות הכנה לאודישנים, סדנאות אמן עם אנשי מקצוע מהשורה הראשונה כמו שחקנים, במאים, מלהקים, תסריטאים ומחזאים. בנוסף גם נערכים סיורים מקצועיים ומרתקים להעשרה במסגרת הקורס.


לימודי משחק מול מצלמה כוללים תכני חובה על מנת להתפתח ולהשתלב בתחום:


אילתורים, עמידה מול מצלמה, מחשבות, רגשות, אמונות, כיצד לא לצאת מדמות וכיצד לפתח את הדמות, מחוות ושפת גוף שיותר מותאמת להופעה מול מצלמה.


הם אף כוללים זוויות צילום וסוגי תאוריה שונים שמשתלבים בהופעתו של השחקן מול המצלמה. הסטודנט ילמד איך מתכוננים לאודישן, היכרות ותחושה טבעית מול מצלמה וקהל, וכיצד מתנהגים בסט צילומים, וכמו כן גם מושגי מפתח מעולם הקולנוע כמו מדיום או לונג שוט.


בסדנאות ניתן לדמות סיטואציות ריאליסטיות בהן יעמדו הסטודנטים בקוצר זמן וחזרות בסטים אמיתיים של סדרות וסרטי טלוויזיה בישראל. על מנת שהשחקן יצליח לבנות את הדמות בצורה היעילה ביותר, בין אם זה מקצועית או אומנותית, הוא צריך לקבל כמה שיותר תובנות על הדמות אותה הוא משחק, על כל צדדיה.


בין אם זה שפת גוף, איפור אם יש צורך, רגשות ופחדים, מבטא,  וזה עוד הרבה לפני ההגעה לסט הצילומים וההפקה בפועל. חובה לאפיין את הדמות אותה הולכים לגלם לפני ההגעה לסט הצילומים על מנת להסיק מסקנות ולהגיע לתוצאה הטובה ביותר. הסטודנטים המתאימים ילמדו כיצד לפלרטט עם המצלמה וליהנות מכך תוך כדי.


האם יש לך כישרון נסתר?


קורס זה ייתן לך את הכלים הדרושים על מנת לגלות את הכישרון הטמון בך, גם בתור אופציה להשתלב בתעשיית הטלוויזיה וגם בתור תחביב בלבד.

בשנים האחרונות המצלמה הפכה לכלי חזק בעולם השיווק וכך אנשים מכל הסוגים והמינים נוטים לבטא את עצמם, אפילו באופן יומיומי או בתדירות גבוהה למדי על מנת להיחשף או להעביר דרך המצלמה מידע פרסומי כלשהו. נראה שיותר ויותר אנשים מדי יום מעוניינים לתת לנו דלת כניסה לתוך החיים שלהם, ובעצם החיים עצמם הפכו להיות מעין סרטון ריאליסטי ואישי המשקיף מהצד. 

המצלמה מאפשרת לנו להיכנס לתוך עולם דמיוני עם מספר דמויות בו זמנית, המסוגלות להקצין או להפנים את התנהגותן או הבעות הפנים שלהן.


בנוסף לכלים הבסיסיים הניתנים בקורס – עקרונות המשחק, פיתוח וחיבור לדמויות שונות, מושגים מעולם הקולנוע והטלוויזיה, הלימודים תורמים גם בפן האישי להעצמת הביטחון העצמי וחיזוק האני הפנימי, הבעת רגשות, מבטים מזוויות שונות, שיתוף ודיאלוגים עם אנשים.


לכן, קורס משחק מול מצלמה זהו כלי משמעותי להתנהלות בריאה בחיי היום יום, המשפר את תכונות הליבה הקריטיות בתיפקוד היומיומי שלנו, בנוסף לתחום מאוד מעניין וצבעוני.


מהם המוסדות בהם ניתן למצוא קורסים למשחק מול מצלמה?


המוסדות המובילים בתחום המשחק הנותנים הכשרה מקצועית:

 • בית ספר למשחק ובידור בהנהלת ענת ברזילי – הבית ספר הותיק והגדול מסוגו עם סגל המורים הטוב בארץ. הלימודים מתקיימים בתל אביב
 • ביתא-ספר לאומנויות המופע – הלימודים מתקיימים בתל אביב
 • הסדנה – לימודי משחק לבמה ומול מצלמה – בהנהלת השחקן אייל רוזלס - הלימודים מתקיימים בתל אביב  


תנאי הקבלה ומשך הלימודים בבית ספר למשחק מול מצלמה:


אין תנאים מיוחדים להכשרה בתחום המשחק, וכל אדם ששואף ללמוד קורס משחק מול מצלמה יכול לעשות זאת, כל עוד הוא בן 18 ומעלה. בדרך כלל מתקיימת פגישה אישית עם המועמדים על מנת להכירם טוב יותר ולהבין את שאיפותיהם כשחקנים עתידיים. עמידה מול מצלמה עלול להרתיע או להלחיץ שחקנים מתחילים, שילמדו בצעדים קטנים כיצד לנתב את פחדיהם למקום אומנותי יותר.


שעות הקורס עלולות להיות כפופות לשינויים, כשהן נעות בין 14 מפגשים ו-3 שעות כל מפגש, או בין 10-12 שעות כל שבוע וכ-4 שעות כל מפגש כשהלימודים נעים בין חודש לכמה חודשים, לרוב בשעות אחר הצהריים והערב וכמו כן גם בימי שישי בבוקר, לנוחיות הסטודנטים. קיימים גם קורסים מקצועיים יותר הנמשכים בין ארבעה חודשים עד שנה.


לאחר סיום קורס משחק מול מצלמה וקבלת תעודת בוגר, בוגריו יוכלו להשתלב בתעשיית הטלוויזיה והבידור ולהתמקצע בסדרות וסרטים ישראלים, בנוסף לרכישת כלים שימושיים בחיי היום יום היעזרו להם להתמודד עם חוסר ביטחון עצמי, פחד ואתגר בכל תחום בחיים. בוגרי לימודי משחק מול מצלמה שלמדו בעבר משחק על במה אף יוכלו להתפתח ולהתרחב בתעשייה גם במשחק מול מצלמה.


ניתן ואף רצוי לשלב תחומי לימוד אחרים הקשורים ישירות או בעקיפין ללימודי משחק מול מצלמה, כמו קורס שחקני תיאטרון, קורס קולנוע, קורס תסריטאות וכתיבה.


לסילבוס מדויק וספציפי של תוכנית הלימודים במלואה במוסדות השונים, נמליץ לבחור במוסד הרצוי ולהשאיר את פרטיכם בטופס צור קשר באתר, על מנת לקבל את כל המידע המדויק על התכנים הנלמדים בקורס משחק מול מצלמה. נציגינו במוקד הטלפוני, בין השעות 9 ל-8 בערב, ישמחו לתת לכם מענה על כל שאלה ובקשה למידע.

קבל מידע על קורס משחק מול מצלמה ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

מאמרים מקצועיים בנושא קורס משחק מול מצלמה

 • 4 סיבות ללמוד משחק מול מצלמה
  4 סיבות ללמוד משחק מול מצלמה
  להיות שחקן זה אתגר גדול, גם לגוף וגם לנפש. מקצוע משחק מול מצלמה הוא אחד התחומים הכי דינמיים ומשתנים בתעשיית הבידור, המעניק לעוסקים בו כלים אופטימליים לביטוי האני העצמי....המשך
 • הכל אודות לימודי משחק
  הכל אודות לימודי משחק
  אתה חושב שנועדת להיות שחקן אבל קשה לך לדמיין את זה קורה באמת? זה נראה לך Too good to be true? כנראה שאם תחליט ללכת על זה , תרשם ללימודים ותשקיע בהם את כל כולך, אתה בדרך הנכונה לקריירת משחק מוצלחת....המשך
 • יתרונות ללימודי משחק
  יתרונות ללימודי משחק
  ישנם יתרונות שכולנו מכירים כאשר לומדים משחק, האפשרות להביע את עצמכם וכדומה.. מה שאתם לא יודעים שתרכשו עוד מספר יכולות ויתרונות בלימודים, ואנחנו כאן כדי לפרט עליהם! הכנסו לכתבה לכל הפרטים!...המשך
 • לימודי במה ומשחק
  לימודי במה ומשחק
  אם אתם מרגישים שיש בכם את זה, שנועדתם להיות שחקנים, להשתתף בהצגות, סרטים ומופעים כעת תוכלו לקבל הכשרה מתאימה בתחום. במסגרת קורס משחק תרכשו מספר כלים בכדי להתחיל את הקריירה המיועדת. לפרטים.....המשך
 • הדרך לקריירת משחק
  הדרך לקריירת משחק
  אם מגיל צעיר אהבתם לשחק ואתם חושבים שיש לכם את היכולת לרכוש מיומנויות מקצועיות בתחום ולהשתלב בו, אז קורס למשחק זה המקום בשבילכם. מידע על הצטרפות לקורס ופרטים על התוכן הלימודי בכתבה הבאה....המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

callus
חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
äâãøåú ðâéùåú