לימודי ספרדית, קורס ספרדית - פורטל הלימודים ToStudy
סוג לימודים
תחום לימודים
מסלול לימודים

חפש מוסד לפי איזור ועיר

בחר איזור:

בחר עיר:

חפש מוסד לפי איזור ועיר


ימים פתוחים

ימים פתוחים


image
מלא פרטים וקבל מידע על לימוד ספרדית
ליעוץ חינם התקשרו 03-6958791

לימוד ספרדית

ספרדית היא אחת השפות המדוברות ביותר ברחבי העולם, ובייחוד ביבשת אמריקה הדרומית וכן במערב אירופה. יתרה מכך, מדובר בשפה אינטואיטיבית וקליטה במיוחד, ולכן רבים מהציבור הישראלי מרגישים בנוח איתה נוכח הטלנובלות השונות שרבים מאיתנו גדלנו עליהם. רוצים להפוך את הבסיס הקיים לשפה נוספת ברמה גבוהה? להוסיף עוד שורה בקורות החיים ולצבור המון כוח בשוק התעסוקה? אם כן, אז הגעתם לעמוד הנכון. בחרנו עבורכם את קורסי הספרדית המובילים כיום בישראל. עברו על רשימת הקורסים שלפניכם והשאירו את פרטיכם האישיים לקורסים בהם אתם שוקלים ללמוד ספרדית. בתוך זמן קצר יפנו אליכם נציגי בתי הספר לשפות להם השארתם את פרטיכם עם הצעת מחיר אטרקטיבית ללימודי ספרדית.

השפה הספרדית:
הספרדית היא השפה הרומאנית המדוברת ביותר. עם כ-570 מיליון איש דובריה ברחבי העולם, ספרדית היא שפת הדיבור השלישית בתפוצתה בעולם (מבחינת מספר הדוברים הכולל, כשפת אם וכשפה זרה), לאחר מנדרינית ואנגלית. ספרדית משמשת כשפת אם בפי כ-470 מיליון דוברים ובפי השאר כשפה זרה. כשפת אם היא השנייה המדוברת ביותר בעולם. ספרדית מדוברת בפי 40 מיליון איש בספרד ומלבדה היא מדוברת ב-43 מדינות נוספות בחמש יבשות. היא גם אחת השפות הרשמיות של האומות המאוחדות. אוצר המילים הספרדי מכיל בעיקר אוצר מילים לטיני אך גם אוצר מילים ערבי רב. הספרדית התפתחה מהלטינית הוולגארית שדוברה בעיקר בשטחי האימפריה הרומית. במהלך ימי הביניים התפתחה הספרדית והושפעה גם מהשפה הערבית וגם מהשפה הבסקית. לאחר מכן בעקבות כיבוש חצי האי האיברי מחדש על ידי הנוצרים מידי המוסלמים התפשטה הספרדית בכל רחבי חצי האי האיברי, ובתקופת האימפריה הספרדית התפשטה הספרדית גם ברחבי אמריקה הלטינית.

ההבדלים בין השפות:
השמות העיקריים של השפה הספרדית הם Espanol ו-Castellano. כאשר בספרד השפה המדוברת היא Espanol ולעומת זאת באמריקה הלטינית השפה המדוברת היא Castellano.
אך האמת היא, שבמקומות מסויימים ברחבי העולם, תופתעו לגלות ניבים מסויימים של השפה, שגם לדוברי הספרדית כשפת האם, יישמעו זרים ולא מובנים. לדוגמא, אחת המדינות שבהן עברה הספרדית שינוי ניכר כדי להתאים אותה לתרבות המקומית ולאנשיה היא צילה אך נתון זה רק מסביר את העבודה שמיקום גיאורגפי  והתרבות המקומית יכולה להשפיע על האופן בו אנשים מדברים. זו הסיבה העיקרית לשוני בין הספרדית המדוברת בספרד לזו המדוברת באמריקה הלטינית.

החשיבות בלימוד ספרדית:
לימודי ספרדית פותחים בפניכם עולם שלם של אפשרויות גם ברמה האישית וגם ברמה העסקית והמקצועית. תחילה ברמה האישית, הספרדית מהווה פתח ללימוד כל השפות הלטיניות ואף הבנת דובריהן מבלי ללמוד את השפות עצמן. כאמור, מעל ל-400 מיליון בני אדם ברחבי העולם מדברים ספרדית, על ידי לימוד ספרדית אתם תוכלו לתקשר עם דוברי ספרדית שאינם דוברי אנגלית בצורה טובה יותר. בין אם אתם בוחרים לטייל בחול או סתם מתעניינים בתרבות הלטינית, לימוד השפה הספרדית הוא הכלי הטוב ביותר להכרת התרבות הלטינית: השירים הידועים, הסרטים, הריקודים ועוד. נתון מעניין נוסף הוא, ככל שאנחנו מתבגרים, הזיכרון שלנו מתחיל לדעוך. פעילות מסוג לימוד של שפה זרה מגרה את פעילות המוח ועוזר לנו לשמור על הזיכרון שלנו ולהישאר חדים יותר. בנוסף, ידיעה של שפה זרה הוכחה כבעלת השפעה חיובית על הביטחון העצמי שלנו כבני אדם.
כל אלו הם יתרונות ללימוד ספרדית ברמה האישית. ברמה העסקית, לדוברי ספרדית ישנם הזדמנויות גדולות יותר לפתח קריירה בינלאומית. אם אתם מעוניינים לעסוק בקריירה בינלאומית כגון תיירות או סחר ושיווק, ידיעת שפה נוספת בהחלט מהווה יתרון משמעותי. מלבד ספרד, ישנם עוד 40 מדינות ברחבי העולם אשר הספרדית נחשבת לשפה רשמית ואף בארצות הברית צוברת הספרדית יותר ויותר כח, גם בשוק התעסוקה והצריכה. עם אחוז נמוך יחסית בשוק העבודה של אנשים  דוברי ספרדית, יש לכם את ההזדמנות לעשות רושם חזק באופן מיידי על כל מעסיק. לימוד השפה הספרדית יכול לשפר את קורות החיים שלכם, כיוון שמעסיקים תמיד אוהבים מועמדים אשר יודעים לדבר בשפות זרות. מועמדים אלה מראים למעשה על יכולות לימודיות גבוהות   ומציגים רושם ראשוני של אנשי העולם הגדול, אשר מסוגלים גם לפתח את העסק, במידה ובעלי החברה יהיו מעוניינים להתפתח בשוק הבינלאומי. בנוסף, אתם תוכלו לעבוד גם כמתרגמים עבור תאגידים וחברות כאלה ואחרות שזקוקים למתרגמים במשרה חלקית וכך להשלים הכנסה בקלות. זוהי דרך טובה לבנות את קורות החיים שלך ולהגדיל את ההכנסות מבלי לשנות קריירה או מסלול חיים.

למי מיועדים לימודי הספרדית ואיך עושים זאת?
לימודי השפה הספרדית מתאימים לכל אחד ואחת מכן אשר מעוניין ללמוד ספרדית הן למטרות אישיות כגון מעבר לחול או טיול מרגש, והן למטרות עסקיות במטרה לפתוח דלתות נוספות או להתקדם ולהתפתח בעבודה הקיימת. לימודי ספרדית מתאפשרים במספר מסגרות של קורסים מקוונים או לחלופין באמצעות קורסים במוסדות אקדמיים. ישנם מסלולים שונים כך שכל אחד יכול להתאים את הקורס לרמתו האישית, לזמן ולמשאבים שברשותו. החל מקורסים למתחילים, דרך ספרדית למתקדמים ועד ללימודי ספרות ספרדית וידיעת השפה על בורייה. הקורסים יכולים להיארך מספר חודשים ואף יכולים להימשך שנים ארוכות, כל קורס בהתאם ללמסלול הלימודים הרלוונטי ובהתאם ללוז שהסטודנט יכול להרשות לעצמו. לאנשים אשר מתקשים ללמוד בכיתה עם תלמידים נוספים ומחפשים הדרכה אישית יותר, הקורסים המומלצים יותר הם הקורסים המקוונים אשר קיימים ברשת. כל מה שנשאר לכם לעשות כעת זה רק לבחור את המסלול הרלוונטי שמעניין אתכם, להירשם ולהתחיל ללמוד!

מה לומדים בקורס?
לומדי ספרדית רבים מבקשים ללמוד לדבר ספרדית מבלי ללמוד דקדוק. הם סבורים כי כיוון שמטרת הלימוד שלהם היא להצליח לדבר ספרדית, הם אינם צריכים כלל ללמוד את הדקדוק הספרדי, שהרי אין בו צורך להשגת מטרתם. אך ההשוואה הזו בין ללמוד דקדוק לבין ללמוד לדבר היא השוואה שגויה. הדרך הנכונה ללמוד ספרדית משמעה ללמוד את כל האופנים של השפה הספרדית: ללמוד דקדוק ספרדי, ללמוד אוצר מילים, לתרגל דקדוק, לתרגל דיבור וכד. חשוב להבהיר, השימוש במושג הדרך הנכונה כוונתה היא ללמוד באופן יעיל. כלומר, להשיג את התוצאות הטובות ביותר בזמן הקצר ביותר.ללמוד רק לדבר, משמעו רק לתרגל דיבור. אך אם לא לומדים דבר, מה יש לתרגל? חסר השלב הראשוני של הלימוד. לאחריו צריך לתרגל. זאת אומרת שכדי לרכוש את השפה וכשמטרת הלימוד היא לדבר ספרדית חשוב ללמוד גם את הדקדוק הספרדי ואין להוריד מערכו.
החלק המרכזי בלימוד שפה הוא אוצר המילים. אוצר מילים מהווה חלק חשוב מרכזי וקריטי ברכישת השפה הספרדית. וכמו כל דבר אחר הוא דורש לימוד נכון. בקורסים השונים תלמדו דרכים יעילות ללימוד נכון יעיל של אוצר המילים. את אוצר המילים ניתן לחזק באמצעות דרכים שונות כמו תרגול של שיחה וקריאת טקסטים. כמו בכל לימוד של שפה חדשה, ישנה חשיבות לתרגול היום יומי. כדי לרכוש שפה חדשה, אתם מוכרחים ללמוד, לתרגל ולשנן על בסיס יומי, גם אם זה למשך כמה דקות, אחרת החומר הנלמד יישכח.
כל אחד לומד באופן שונה מחברו ולכן חשוב ליצור לעצמכם סביבת לימוד טובה ומגוונת. סביבת לימוד טובה היא כזו שיש בה גיוון של אמצעים ועזרים הנגישים וזמינים ללומד. סביבת לימוד שמאפשרת ללומד לתרגל עוד דיבור, לחזור שוב על המבנה הדקדוקי, לרענן את אוצר המילים, לשמוע אותו, לקרוא טקסטים באופן יעיל וכד. במילים אחרות, סביבת לימוד טובה היא סביבה מגוונת, כזו שמאפשרת לכל לומד לבחור את הכלים הטובים ביותר ללימוד ספרדית עבורו.
לסיום חשוב לומר, כי ספרדית נחשבת לאחת השפות שהכי קל ללמוד, משום שהיא מאוד פשוטה ועקבית. אם אתם דוברי אנגלית הדבר יהיה אף יותר קל משום שהרבה מילים מהשפה האנגלית מקורן בשפה הלטינית, כך שתוכלו לזהות ולהבין מילים בספרדית גם מבלי להבין את המבנה הדקדוקי שלהן. מה שנותר לנו הוא לאחל לכם בהצלחה!

סנן מוסדות לימוד לפי איזור גיאוגרפי:

קבל מידע על לימוד ספרדית ב-3 צעדים פשוטים

צור קשר
סמן את מוסדות הלימוד
שם:   
משפחה:   
עיר:   
טלפון:   
מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
סמן את מוסדות הלימוד
סמן את מוסדות הלימוד

סמן את מוסדות הלימוד בהתאם לאיזור בו תרצה ללמוד

-מודעה פרסומית-

קצת מידע על לימוד ספרדית

כולנו חונכנו על כך ששפה היא כוח, וכשמדובר בשפה עם למעלה מ-417 מיליון דוברים הפזורים ברחבי העולם כולו, מדובר בכוח מכופל! ברחבי העולם ישנם למעלה מ-417 מיליון דוברים שפזורים בעיקר ביבשת אמריקה הדרומית ובמערב אירופה, אבל לא רק שם. השפה הספרדית היא שפה קליטה במיוחד מבחינת הרמה הדבורה או אפילו מבחינת הקרי?ה והכתיבה, אבל לעומת זאת, המבנה הדיקדוקי שלה על כלל כללי הדקדוק נחשב לסבוך במיוחד והרבה פחות אינטואיטיבי. לכן, מי שרוצה להחזיק בשפה הספרדית כמו שצריך, לא יכול להסתפק ברמה של היכרות עם השפה מהטלנובלות או מהטיול של אחרי צבא וצריך לסגל לעצמו תחביר ודקדוק נכונים.

מידע כללי על לימודי ספרדית
שוק לימוד השפות בישראל מציע לקהל הרחב את הקורסים ללימוד ספרדית במגוון רמות: ספרדית למתחילים, ספרדית למתקדמים, ספרדית לעסקים, ספרדית למטיילים, ספרדית לסטודנטים באוניברסיטה. על מנת לבחור את קורס הספרדית המתאים ביותר עבורכם, חשוב למצוא את קבוצת הלימוד שמתאימה לרמת השליטה שלכם בשפה. אם תלמדו ברמה נמוכה מדי עבורכם או לחלופין גבוהה מדי, לא תוכלו להפיק את המירב מהשיעורים. כמו כן, חשוב לוודא שקבוצת הלימוד בה תשובצו, לא תעלה על 10 תלמידים. בעולם לימודי השפה, קבוצות קטנות מאפשרות שמירת קשר הדוק יותר בין המרצה לתלמיד לאורך השיעור כולו ובתוך כך מבטיחות התקדמות שמותאמת לקצב הלימוד האישי של כל תלמיד ותלמיד בכיתה. בעמוד הבא תמצאו את כל הפרטים אודות לימודי ספרדית בישראל – התכנים שנלמדים, קהלי היעד שהקורס עשוי להתאים להם, איפה הקורס נלמד וכדומה.

הסוגים השונים של קורסי ספרדית
כאמור, כיום ניתן למצוא מסלולים מגוונים ללימודי ספרדית – ניתן למצוא קורסי ספרדית שמועברים אונליין, קורסים ללימוד ספרדית שמיועדים לבני נוער (מתחת לגיל 18), קורסים שמועברים בתוך ארגונים וחברות במקרים בהם יש צורך מערכתי בידיעת השפה, קורסים שמוגדרים כקורסי מתחילים, קורסים שמוגדרים כקורסי מתקדמים וכדומה. בדרך כלל, הקורסים מתחלקים לכיתות על פי חלוקה של גילאי הסטודנטים: קבוצת ילדים (גילאי 5 עד 12), נוער (12 עד 18), מבוגרים (18 עד 65) וגיל הזהב (מ-65 ומעלה).

מהם תכני הלימוד בקורס ספרדית?
תכני הלימוד בקורס ספרדית כמובן משתנים גם בין מוסדות הלימוד השונים וגם בחלוקה לרמות או במסלולי הלימוד השונים. בקורס ספרדית למתחילים למשל, התכנים כוללים בין היתר ניהול של שיחות חולין בסיסיות, חשיפה ללקסיקון הספרדית השגור והשמיש ביותר ובגדול את כל התכנים הנחוצים לשם טיול ארוך במדינות הדוברות את השפה הספרדית. לעומת זאת, בקורס ספרדית ברמה הבינונית, התכנים הנלמדים כוללים בין היתר אוצר מילים נרחב יותר ובמשלב גבוה יותר, היכרות עם מינוחים יותר מקצועיים, עמידה על המבנים הדקדוקיים השונים שהשפה כוללת וכדומה. ואילו בקורס ספרדית למתקדמים, שמים דגש חזק מאוד על שטף ודיוק בשימוש בשפה, על ביטויים שגורים ותרבותיים, לומדים להתמודד עם טקסטים מורכבים כדוגמת עיתונות בספרדית, מאמרים בספרדית וכדומה. יתרה מכך, בקורס ספרדית לעסקים, מלמדים את התלמידים כיצד להתנהל ברמה העסקית בשפה הספרדית. בתוך כך, לומדים את הלקסיקון הייעודי לקונטקסט העסקי כלכלי, לומדים מינוחים פורמליים, לומדים כיצד להתנהל במייל בספרדית, כיצד לנסח הצעות עסקיות והצעות מחיר, כיצד לכתוב מכתבים, כיצד לבנות טיעון ולהשתמש ברטוריקה ספרדית וכדומה. 

איפה ניתן למצוא לימודי ספרדית?
לימודי ספרדית, נוכח חשיבות השפה והביקוש הרחב ללמוד אותה, ניתן למצוא כיום בפריסה ארצית רחבה למדי. בתוך כך, ניתן למצוא בין היתר את בית הספר "דיאלוג" – בית הספר לשפות של האוניברסיטה הפתוחה, שמציעים את הלימודים ברעננה, בראשון לציון, בבאר שבע, בפתח תקווה, בתל אביב, בחיפה, בירושלים, באשדוד, במודיעין ובנתניה. כמו כן, ניתן למצוא את "ספרדית בסנטר" שמציעים את הלימודים בתל אביב ומעניקים מגוון רחב של תכניות לימוד (ספרדית למתחילים, לממשיכים, סדנת דיבור, שיעורים פרטיים, לימודים אונליין, ספרדים למטיילים, ספרדית עסקית וכדומה), את "המכון לידידות אמריקה" שמציעים את הלימודים בתל אביב, בירושלים, בחיפה, ברחובות, בבאר שבע, בכפר סבא ובכרמיאל (גם כן כוללים מגוון רחב של מתכונות לימוד). יתרה מכך, ניתן ללמוד ספרדית ביחידה ללימודי חוץ של אוניברסיטת בן גוריון בנגב שמציעים את הלימודים בבאר שבע.

קהל היעד שמתאים לקורס ספרדית
לימודי ספרדית יכולים להתאים לחיילים משוחררים שמתכננים להפוך למוצילרים מהמניין ולטייל ברחבי אמריקה הדרומית במשך כמה חודשים. כמו כן, הלימודים יכולים להתאים גם לחובבי שפות שרוצים לרכוש שפה נוספת. יתרה מכך, הלימודים יכולים להתאים גם לכל אלו שכבר מחזיקים ברמה מסויימת של ספרדית כתוצאה מהצפייה בטלנובלות (נוער / מבוגרים) ומעוניינים להפוך את הבסיס הזה להיכרות מקיפה עם השפה על כלל רבדיה. נוסף על כך, יש לא מעט תלמידים בקורסי ספרדית שלומדים את השפה מתוך צרכים עסקיים – או במימון מקום העבודה או במימון עצמי מתוך המחשבה שידיעת שפה זו ישפר משמעותית את הקבלה למקומות עבודה רבים.

תנאי הקבלה ללימודי ספרדית
במרבית ממוסדות הלימוד, לימודי השפה הספרדית מוצעים לקהל הרחב ולא מצריכים עמידה בתנאי קבלה כאלה או אחרים. יחד עם זאת, כאשר מדובר בלמידת הרמות המתקדמות של השפה, ייתכן ויידרשו התלמידים או לעבור מבחן פנימי שיעיד על רמת הספרדית הקיימת, או להציג תעודת גמר קורס ספרדית למתחילים. כמו כן, ייתכן ומעבר של ראיון אישי יסגור את הפינה הזו ויאפשר את קבלת התלמיד גם לרמת המתקדמים.

משך הלימודים בקורס ספרדית
הקורס ללימוד ספרדית אורך בדרך כלל כ-20 מפגשים, כשאורכו של כל מפגש הוא בממוצע כשעה. במהלך השיעורים, הסטודנטים מתרגלים את השפה באמצעות דיבור מול המרצה ולמול יתר הסטודנטים בכיתה, קריאה בקבוצות ומול הכיתה וכתיבה שמתבצעת על ידי הכתבות. בכדי להוסיף עניין לשיעורים, המרצים מרבים לערוך דיונים כיתתיים על מגוון נושאים עדכניים שמעניינים את הסטודנטים, ובין היתר גם על נושאים שרלוונטיים לעולם הלטיני ולתרבות דוברי הספרדית. בנוסף, פעמים רבות מתבצעות משימות בזוגות או ביחיד, שמטרתם לשלב בין שימוש ותרגול של השפה לבין פעילויות מאתגרות כגון: כתיבת כתבה לעיתון ספרדי, עריכת רעיון עם כוכב טלנובלה ספרדית או ביצוע סצנת משחק בספרדית. המרצים מבססים את התרגולים על אתר אינטרנט לימודי ותוכנות ייחודיות ללימוד השפה באופן יעיל ונוח.

האם מוענקת תעודה בסוף הלימודים?
בהחלט כן. עם סיום הקורס, סטודנטים אשר עמדו בהצלחה בכלל הדרישות של מוסד הלימוד, יהיו זכאים לתעודת סיום של קורס ללימוד ספרדית. תעודה שמעידה על רמת השפה שהם רכשו לאורך הקורס.

סרטוני וידאו על לימוד ספרדית
חוויות מקורס לימוד ספרדית
המכון לידידות אמריקה מציע קורס ללימוד השפה הספרדית בצורה קלה נעימה וחוויתית. אז בואו ללמוד שפה מתנגנת שתעזור לכם רבות בזמן טיול או לכל מטרה אחרת.
 • לימודי ספרדית בברליץ
  לימודי ספרדית בברליץ

מאמרים מקצועיים בנושא לימוד ספרדית

 • לימודי ספרדית בתל אביב
  לימודי ספרדית בתל אביב
  יש לכם בסיס טוב בספרדית מהטיול בדרום אמריקה או מהטלנובלות? רוצים להפוך בסיס זה לשליטה של ממש בשפה ובכך להרוויח כוח (שיתבטא גם בקורות החיים)? בתל אביב תמצאו מגוון רחב של מוסדות לימוד שיעניקו לכם זאת!...המשך
 • ללמוד שפות מדוברות
  ללמוד שפות מדוברות
  מתלבטים איזו שפה מדוברת שניה ללמוד? אנחנו כאן בכדי לעזור! בכתבה הבאה תוכלו למצוא מספר שפות שהוכחו כפופולאריות והמדוברות בעולם. הכנסו עכשיו, וקראו מספר פרטים על הקורסים שמלמדים את אותן שפות!...המשך
 • מדוע ללמוד ספרדית?
  מדוע ללמוד ספרדית?
  לימודי שפה נוספת באופן כללי מהווה ליתרון מעולה במספר מישורים שונים. החל מתעסוקה, לימודים ועוד.. בכתבה הבאה תוכלו לקרוא על הסיבות המרכזיות למה כדאי לכם ללמוד את השפה הספרדית. לפרטים הכנסו!...המשך
 • מתכוונים ללמוד ספרדית?
  מתכוונים ללמוד ספרדית?
  בין אם אתם מתכננים טיול אקזוטי ללב לבה של אמריקה הלטינית ובין אם אתם פשוט אוהבים ללמוד שפות זרות, ספרדית היא בחירה מעולה! מדובר בשפה השנייה בגודלה בעולם לפני הסינית המנדרינית ואחת מעל השפה האנגלית....המשך
 • לימודי ספרדית
  לימודי ספרדית
  מה תגידו אם נאמר לכם שבתוך מספר חודשים תלמדו לדבר באופן בסיסי טוב שפה באמצעותה תהיו מסוגלים לתקשר עם כמעט חצי מיליארד בני אדם ברחבי העולם? שוקלים ללמוד ספרדית? אנחנו כאן לסגור לכם כמה פינות....המשך
 • לימוד ספרדית
  לימוד ספרדית
  ספרדית היא השפה שלישית המדוברת ביותר בעלום אחרי סינית ואנגלית. מדובר לא פחות בשפת אמם של מעל 300 מיליון בני אדם מסביב לעולם והיא שגורה בפיהם של עוד 200 מיליון כשפה שנייה. קורס ספרדית כל הפרטים!...המשך
 • ספרדית – גם אתם יכולים!
  ספרדית – גם אתם יכולים!
  השפה הספרדית היא אחת מן השפות המדוברות, הפופולריות והמובילות ביותר בעולם עם כחצי מיליארד דוברים. כשאמצעי התקשורת המודרנים הופכים את הכפר הגלובלי לקטן יותר ויותר, ההכרח לדעת שפה שלישית הופך למחייב וחיו...המשך
 • קורס ספרדית - ¡Vamos!
  קורס ספרדית - ¡Vamos!
  לימודי ספרדית הם אולי מלימודי ההעשרה בתחום השפות, הפופולריים ביותר בקרב הישראלים. טיולים אחרי צבא, טיולים אחרי התואר, טלנובלות ואפילו לצורך משלחות עסקיות – לימודי ספרדית יכולים לשדרג אתכם כמה רמות למע...המשך
 • למה קל לנו ללמוד ספרדית?
  למה קל לנו ללמוד ספרדית?
  ספרדית היא השפה השנייה המדוברת ביותר בארצות הברית ושפתן הרשמית של לא פחות מעשרים מדינות באמריקה הלטינית ובאירופה. השפה פותחת דלתות לעולם שלם של טיולים, תרבות, טלוויזיה טובה ומוזיקה....המשך
 • למה ללמוד צרפתית?
  למה ללמוד צרפתית?
  יש כל מיני סיבות למה כדאי ללמוד שפה זרה בכלל ואת השפה הצרפתית בפרט. שפות רבות מחוברות זו לזו ושפה אחת שלמדתם היא פתח להבנתה של שפה נוספת, כמו גם להבנה של תרבויות זרות ואנשים ברחבי העולם....המשך
 • כיצד לומדים שפה חדשה?
  כיצד לומדים שפה חדשה?
  רבים אומרים שילדים לומדים שפות חדשות הכי טוב. אמנם קביעה זו נכונה בעיקרה, כמו כל דבר שצעירים טובים יותר ממבוגרים, אך אין זה אומר שלימודי שפה חדשה הם מנת חלקם הבלעדית ושמבוגרים צריכים לוותר....המשך
 • רוצה ללמוד ספרדית?
  רוצה ללמוד ספרדית?
  השפה הספרדית היא כנראה בין השפות השימושיות ביותר בעולם עם יותר מחצי מיליארד דוברים בין אם מדובר בשפת אם או בשפה שנייה. למעשה, אדם היודע לדבר אנגלית וספרדית, קרוב לוודאי שמחצית מן הגלובוס בידיו....המשך
 • טיפים ללימודי שפה חדשה
  טיפים ללימודי שפה חדשה
  עבור אנשים רבים לימודי שפה זרה נוספת נראים כמשימה בלתי אפשרית. הזרות של אופיה של השפה, אוצר המילים הרב והיכולת לבטא את המילים. לעתים פשוט נדמה שהרכבת כבר נסעה ואין תחנה נוספת לעלות....המשך
 • עובדות על שפות
  עובדות על שפות
  תלמידים רבים בוחרים ללמוד קורס שפה בין אם מתוך העשרה ורצון להעשיר את ידיעתם ובין אם מתוך הכרח דוגמת ידיעת השפה האנגלית, ידיעת השפה הסינית או הספרדית לצרכים מסחריים עסקיים כאלו ואחרים....המשך
 • לדעת לדבר ספרדית
  לדעת לדבר ספרדית
  עם מעל ל-300 מיליון דוברי ספרדית בתור שפת אם ברחבי העולם ועם תעשיית טלוויזיה אדירה בתחום הטלנובלות ותכניות הנוער, השפה הספרדית זוכה לפופולריות הולכת וגוברת הן בקרב אזרחי ישראל והן ברחבי העולם....המשך
 • עובדות על השפה הצרפתית
  עובדות על השפה הצרפתית
  השפה הצרפתית היא בין השפות האירופאיות הכי פחות זרות עבור האוזניים הישראליות. עם קהילה גדולה של עולים צרפתיים במוקדים שונים בארץ ועם תיירות אדירה, לימודי השפה הצרפתית זוכים לפופולריות עצומה בישראל....המשך
 • סיבות ללמוד ספרדית
  סיבות ללמוד ספרדית
  לימודי השפה הספרדית פופולריים בארץ ובעולם. אנשים רבים לומדים את השפה דרך הטלנובלות הרבות וגם באמצעות קורסים מקצועיים ברמות שונות. במהלך הקורסים לומדים את הדקדוק, אוצר מילים, דיבור שוטף ועוד....המשך
 • השפעת לימודי שפה על המוח
  השפעת לימודי שפה על המוח
  למוח ישנה היכולת המדהימה להשתנות לאורך כל שנות חייהם של היצורים החיים. הוא מתארגן מחדש על ידי יצירת קשרים חדשים בין תאי המוח הנקראים בשפה המדעית המקצועית נוירונים. ללימודים השפעה ניכרת על המוח....המשך
 • עובדות מפתיעות על ספרדית
  עובדות מפתיעות על ספרדית
  האהבה לטלנובלות בארץ הביאה דור שלם של ישראלים ובעיקר ישראליות לדעת את השפה הספרדית על בוריה הן מבחינת קריאה והן מבחינת דיבור שוטפים. אנשים רבים מעוניינים לדעת את השפה שמסתדרת בצורה נהדרת על הלשון הישר...המשך
 • כיצד ללמוד שפה נכון
  כיצד ללמוד שפה נכון
  ללמוד שפה חדשה עבור כל אדם איננה עניין פשוט. מדובר ברכישת אוצר מילים, דקדוק והגייה שלעתים קרובות מאוד זרים באופן מוחלט לכל מה שמוכר לשפת האם. עם זאת, זהו פתח לעולם מרתק ופחות מוכר עבור התלמיד....המשך
 • לימודי שפות עסקיות
  לימודי שפות עסקיות
  בשביל אנשי עסקים קשר בין אישי הוא חלק חשוב והכרחי בתהליך יצירת הקשר העסקי עם הלקוח הפוטנציאלי ולפעמים היכולות הבין אישיות יכולות לחרוץ את גורל הקשר. תהליך הגלובליזציה איננו פוסק לרגע והצורך בידיעת שפו...המשך
 • שווה ללמוד ספרדית?
  שווה ללמוד ספרדית?
  ישנם בעולם למעלה מ-400 מיליון דוברי השפה הספרדית – השפה השניה בהיקפה המדוברת כשפת אם בעולם. השפה הספרדית המדוברת בספרד אינה בהכרח הניב המדובר בכל מקום בעולם- אולם כולם אוחזים בבסיס השפה כפי שנלמד...המשך
 • עבודה לאחר לימודי סינית
  עבודה לאחר לימודי סינית
  לסין ישנו קשר עם ישראל בתחומי האקדמיה, העסקים ובתחומים נוספים, היוצרים לא מעט סיבות ללמוד את השפה הסינית. מאחורי לימודי השפה יש יתרון בחשיפה לתרבות אשר שליטה במחוותיה מובילה גם להצלחה ו...המשך
 • ספרדית בעולם העסקים
  ספרדית בעולם העסקים
  סיבות שונות עשויות להוביל אנשי עסקים ליצור קשרים עסקיים עם גורמים מספרד, אמריקה הלטינית ועם מחוזות אחרים או אנשי קשר דוברי השפה הספרדית. זה יכול להיות טיול לאותם המקומות – כמו גם טיול ...המשך
 • לימודי ספרדית לנוער
  לימודי ספרדית לנוער
  קורס ספרדית הינו אחד מן הקורסים המבוקשים והפופולאריים ללימודי שפות, ככל שתפוצת השפה בעולם מגיעה להיקף השלישי בגודלו בעולם. אם בשנות התשעים נוצר ביקוש רב ללימודי השפה הספרדית כתוצאה מצמיחת...המשך
 • רקע על השפה הספרדית
  רקע על השפה הספרדית
  השפה הספרדית היא שפה מאוד מדוברת ברחבי העולם, ונחשבת לשפת הדיבור השלישית בתפוצתה. ספרדית משמשת כשפת אם אצל המון בני אדם ואצל חלק מהם כשפה זרה. הספרדית מדוברת כיום ב-43 מדינות...המשך
 • היתרון בלדעת שפות
  היתרון בלדעת שפות
  ידיעת שפה זרה אינה רק הידע והמיומנות לשימוש בהטיות פועל, חתך דיבור ובאוצר מילים, אלא טומן בחובו גם תקשורת בלתי מילולית. קורסים בשפות זרות ממלאים תוכן רב גם במחוות השונות ובטיפים לגבי התנהגות, ...המשך
 • קורסי שפות
  קורסי שפות
  אנגלית היא אחת מהשפות הכי פופלאריות בעולם. היא גם שפת המסחר. מי שאינו יודע אנגלית או מגמגם בה, צפוי להתקשות לעשות עסקים בינלאומיים וחבל..הרי השוק בישראל בסופו של יום קטן ומוגבל. הדבר נכון גם לגבי שפות...המשך
 • לימודי ספרדית למתחילים
  לימודי ספרדית למתחילים
  ספרדית היא אחת מהשפות המדוברות בעולם, וכיום במספר רב של מדינות ניתן להסתדר ברמה טובה עם שפה זו. על מנת לשלוט בשפה בצורה משביעת רצון יש ללמוד אותה בצורה הטובה ביותר ולהתאים אותה לצרכים האישיים....המשך
 • ללמוד ספרדית אונליין
  ללמוד ספרדית אונליין
  ספרד הינה המדינה השניה בגודלה באזור מערב אירופה, אולם מבחינת השפה לפחות היא חולשת על כלל העולם – בתוך כך שהיא שפת האם המדוברת השניה בגודלה ברחבי העולם, והשלישית בגודלה ברחבי העולם כשכוללים דוברי...המשך
 • ספרדית - דיבור או דקדוק?
  ספרדית - דיבור או דקדוק?
  ספרדית היא מהשפות השכיחות והמדוברות ביותר בעולם. למעשה, היא שפת האם השנייה בגודלה בעולם, נתון שאינו מפתיע, שכן היא מדוברת בלמעלה מארבעים מדינות המתפרשות על פני חמש יבשות שונות. השפה הספרדית ...המשך
 • לימודי ספרדית למתחילים
  לימודי ספרדית למתחילים
  השפה הספרדית היא מהנפוצות והיפות בעולם, ואף קל ללמוד אותה. ובכל זאת, על מנת לקבל בסיס טוב, בכדי להעמיק את הידיעה של השפה בהמשך, רצוי להתחיל בלימודי בסיס שלה – במסגרת קורס לימודי ספרדית למתחילים. ...המשך
 • שפות הודו אירופאיות
  שפות הודו אירופאיות
  משפחת השפות ההודו אירופאיות, כוללת למעלה ממאה חמישים שפות הנחלקות לתתי משפחות, שמקורן לרוב הוא באירופה או מערבה של אסיה. בין תתי המשפחות העיקריות של השפות ההודו אירופאיות: השפות הגרמאניות, השפות הרומא...המשך
 • ללמוד פורטוגזית
  ללמוד פורטוגזית
  השפה הפורטוגזית, הידועה גם כשפת השירה, נחלקת לפורטוגזית אירופית ופורטוגזית ברזילאית. אוצר המילים והתחביר שלה משתנים ממדינה למדינה בה היא שלטת כרשמית (פורטוגל, אנגולה, מוזמביק, ברזיל ועוד). ...המשך
 • לימודי שפות
  לימודי שפות
  בימנו כאשר העולם הפך להיות הרבה יותר קטן וכמעט כל אדם יוצא לטיול אחרי צבא ומבקר במגוון רחב של יעדים שונים ומגוונים, הלימודים של שפה נוספת מאוד תורמת בכדי להסתדר ביעד בו מבקר אותו תייר. לימודי שפה ...המשך
 • להתחיל ללמוד ספרדית
  להתחיל ללמוד ספרדית
  כמו לכל שפה, השפה הספרדית מצטיינת בניב מיוחד משלה, אשר קרוב מאוד גם לשפה הפורטוגזית. מאות מיליוני אנשים ברחבי העולם דוברי שפת הספרדית, מה שהופך אותה לשפה השלישית המדוברת ביותר בעולם, ובכך...המשך
 • ללמוד ספרדית לפני הטיול
  ללמוד ספרדית לפני הטיול
  אחד מהיעדים הנפוצים ביותר למטייל הישראלי הוא אמריקה הלטינית כאשר השפה המדוברת ברוב חלקי היבשת הינה ספרדית. תוכנית הקורס מיועדת ספציפית למטיילים שידוע שהם הולכים להתמודד בקרוב מול אתגר השפה ...המשך
 • לימודי שפות בארץ
  לימודי שפות בארץ
  בשנים האחרונות אנו יכולים לראות כי מרחפת מעלינו התחושה כי אנו כבר לא צריכים לדעת שום שפה מלבד השפה האנגלית. השפה האנגלית אומנם היא השפה השולטת בעולם וניתן לראות כי כמעט בכל מקום בעולם אפשר להסתדר...המשך
 • ללמוד ספרדית עסקית
  ללמוד ספרדית עסקית
  ספרדית היא שפה המגשרת גם בין בעלי העסקים – ולא רק ברחבי ספרד אלא בחמש יבשות ברחבי העולם כולו. כאשר ישנם רק 40 מיליון דוברי ספרדית (כשפת אם) בספרד, העסקים פורחים בספרד אבל לא רק שם, אלא אצל כל ...המשך
 • למה ללמוד ספרדית
  למה ללמוד ספרדית
  ספרדית היא השפה השלישית המדוברת ביותר בעולם כיום. 450 מליון אנשים דוברים את השפה הספרדית בעולם. ספרדית היא השפה הרשמית של 21 מדינות שונות ברחבי העולם, ביניהן ארה"ב עם כ-40 מיליון...המשך
 • איך ללמוד שפה לבד
  איך ללמוד שפה לבד
  בימינו בה הכלכלה עולמית היא גלובאלית בה בליל רב של שפות נשמעות בחברות רבות ללא קשר לגודלה ישנה חשיבות רבה ללמידה ושליטה בשפות רבות. תחומי מקצוע רבים דורשים כתנאי קבלה שליטה בלפחות עוד ...המשך
 • לימודי ספרדית בדר´ אמריקה
  לימודי ספרדית בדר´ אמריקה
  השפה המדוברת בדרום אמריקה היא לרוב ספרית, מלמד מספר קטן של מדינות כגון ברזיל ששם מדברים פורטוגזית. השפה הספרית היא אחת השפות המדוברות והשימושיות ביותר בעולם. אנשים רבים אוהבים את השפה הספרדית ...המשך
 • על השפה הספרדית
  על השפה הספרדית
  רבים לא יודעים זאת, אולם השפה הספרדית נקראת גם השפה הקסטיינית אשר מגיעה מקבוצת השפות ההודו-אירופאיות בדומה לשפה האיטלקית. מבין השפות הרומאניות, השפה הספרדית נחשבת לשפה המדוברת ביותר ...המשך
 • לימודי פורטוגזית
  לימודי פורטוגזית
  השפה הפורטוגזית היא אחת השפות הנפוצות והמדוברות ביותר באמריקה הדרומית, כאשר היא מהווה את השפה הרשמית בפורטוגל, ובמדינות שהיו בעבר תחת שליטה פורטוגלית כמו מדינות רבות בדרום אמריקה כגון ברזיל הגדולה...המשך
 • קורס ספרדית לגימלאים
  קורס ספרדית לגימלאים
  קורס ספרדית לגימלאים הוא קורס מיוחד שהותאם במיוחד לאוכלוסיית הגמלאים המבוגרת הנמצאת בגיל הזהב ומעוניינת ללמוד את יסודות השפה הספרדית מן הבסיס. הקורס בנוי בשיטה מיוחדת המספקת לגמלאים ולקשישים הלומדים ...המשך
 • ללמוד שפה דרך האינטרנט?
  ללמוד שפה דרך האינטרנט?
  רשת האינטרנט צצה לחיינו והביאה עמה שינויים מרחיקי לכת במגוון רחב של תחומי עניין, בין היתר גם בקשת אפשרויות הלימוד הנגישות לכל אחד מאיתנו ואשר מאפשרות לנו להרחיב את השכלתנו בצורה קלה ונוחה לעין שיעור. ...המשך
 • סוגי קורסים בספרדית
  סוגי קורסים בספרדית
  השפה הספרדית היא אחת השפות החשובות והנפוצות ביותר בעולם, כאשר ישנן מדינות ויבשות שלמות המדברות את השפה באופן שוטף. לימוד השפה הספרדית יכול להועיל לא רק למטרות ידע כללי, אלא גם במישורים נוספים כגון...המשך
 • לומדים שפה שלישית
  לומדים שפה שלישית
  יש אנשים שלמידת שפה היא הכרחית בעבורם, לדוגמה מעבר לעבודה חדשה המצריכה לימוד של שפה מסוימת – בארץ או בחו"ל, מחקר של תחום עניין שניתן לקרוא בו בשפת מקור בלעדית, לימודים במדינה זרה שכדי להסתדר שם יש...המשך
 • ללמוד ספרדית או איטלקית?
  ללמוד ספרדית או איטלקית?
  שתי השפות, ספרדית ואיטלקית, נחשבות לשפות המדברות את שפת האהבה הבינלאומית, ונחשבות לשפות המאהבים הרומנטיקנים. מדובר בשתי שפות השייכות לאותה קבוצת ניבים מערבית, ובשל כך הן חולקות שורשים דומים, חוקי...המשך
 • השפה שהכי קל ללמוד
  השפה שהכי קל ללמוד
  השפה שהכי קל ללמוד בראש ובראשונה תהיה שפה שיש לאדם תשוקה ורצון רב ללמוד אותה. כמובן שלאלו מתלווים קריטריונים נוספים שמשפיעים על החלטת בחירת השפה ללימוד ופרמטרים שמשפיעים על הקליטה המהירה של השפה...המשך
 • ללמוד צרפתית או ספרדית
  ללמוד צרפתית או ספרדית
  השפה הספרדית והשפה הצרפתית הן שתי שפות שדומות מאוד אחת לשנייה מבחינה פונטית, אולם כל אחת מהן נהנית מיתרונות מסוימים על פני האחרת בקריטריונים מסוימים. צרפתית וספרדית חולקות את אותם שורשים, ומשפיעות...המשך
 • קורס תולדות ספרד
  קורס תולדות ספרד
  אחת המדינות המרתקות והמעניינות ביותר באירופה היא ספרד. חצי האי האיברי טומן בחובו היסטוריה ארוכת שנים שמתחילה עוד בתחילת המאה השמינית לפני הספירה ומגיעה עד ימינו. ההיסטוריה של ספרד מלאה בשינויים ...המשך
 • כיצד ללמוד שפות בקלות?
  כיצד ללמוד שפות בקלות?
  אין כלל ספק שידיעה של שפות זרות מהווה יתרון משמעותי בחיים. הידיעה של שפה נוספת פותחת בפנינו מספר גדול מאוד של אפשרויות בתחומי החיים השונים. למשל, בתחום העבודה והקריירה ידיעה של שפה נוספת היא יתרון משמ...המשך
 • למי קל ללמוד שפה שלישית
  למי קל ללמוד שפה שלישית
  על פי מחקרים חדשים בתחום השפה שנערכו בארץ, עולה כי אנשים אשר שולטים היטב בשתי שפות מצליחים ללמוד בקלות רבה יותר שפה שלישית. במחקר התגלה כי אנשים השולטים בשתי שפות, עברית ורוסית, הצליחו ...המשך
 • האם כדאי ללמוד ספרדית?
  האם כדאי ללמוד ספרדית?
  לימודי ספרדית הם מהקורסים הנפוצים ביותר בישראל, עולה השאלה – מדוע? מדוע השפה הרומאנית הזו כה פופולארית ומדוברת בפיהם של יותר מ400 מיליון איש בעולם? איך זה שגם בארצנו הקטנה אנו שומעים...המשך
 • ללמוד שפה חדשה בקלות
  ללמוד שפה חדשה בקלות
  למידת שפה היא ברירה שלא כולם בוחרים בה, ויכול להיות שנמנעים מראש מתהליך שבו ישנן עליות וגם מורדות לאורך הדרך. התהליך ללימוד שפות קשור בתקשורת עם הסביבה, בחיזוקים שמקבלים תוך כדי הלימוד ולעתים גם תלוי ...המשך
 • לימודי שפה בארץ
  לימודי שפה בארץ
  כל אחד לומד את השפה בקצב המתאים לו, ואין ספק שרצוי אם כבר לכוון את הלימודים בארץ המקור של השפה. מצד שני, מי שאין לו את היכולת או הרצון לעשות זאת מעבר לים, יכול פשוט להירשם לאחת מתוכניות הלימודים המעני...המשך
 • מה הוא מבטא?
  מה הוא מבטא?
  המבטא מייחד קבוצות אנשים, והינו סגנון הגייה מיוחד. אפשר לקחת כל שפה, ולראות איך מבטאים אותה במחוזות שונים בעולם בה היא מדוברת. נסו לדמיין לעצמכם אדם דובר צרפתית בלבד, המנסה להגיד "מה שלומך?" עכשיו נסו...המשך
 • קורס ספרדית לנוער
  קורס ספרדית לנוער
  קורס ספרדית לנוער איננו עוד סטנדרטי ללימוד השפה הספרדית. בקורס ספרדית לנוער מלמדים את השפה הספרדית באופן המשלב מוסיקה, קטעים מסדרות טלוויזיה אהובות בשפה הספרדית, קטעי וידיאו ועוד. הדגש העי...המשך
 • למה כדאי ללמוד ספרדית?
  למה כדאי ללמוד ספרדית?
  ארגנטינה, ונצואלה, קוסטה ריקה, מקסיקו, פרו, קולומביה ועוד מדינות אימצו את השפה הספרדית – ומלבדן השפה הספרדית משמשת עוד מיליוני אנשים ברחבי העולם כשפת אם בארבע מדינות וכשפה שניה – זו היא השפה ...המשך
 • למה ללמוד שפות?
  למה ללמוד שפות?
  אין ספק שלמידת שפה מעשירה מאוד את האדם באופן אישי, פותחת אותו לתרבויות ועולמות חדשים, עם זאת עולה השאלה – מדוע ללמוד שפות מלבד נושא ההעשרה? באיזה אופן פרקטי בא לידי ביטוי לימוד השפה? מדוע כדאי ...המשך
 • קורס ספרדית לגמלאים
  קורס ספרדית לגמלאים
  לימודי השפה הספרדית צוברים תאוצה בשנים האחרונות בשל החשיבות והשימוש הרב בשפה. היא משמשת צעירים המעוניינים בטיול בארצות הלטיניות, אנשי עסקים וכן מבוגרים וגמלאים המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם...המשך
 • הוראת ספרדית לנוער
  הוראת ספרדית לנוער
  לימודי ספרדית לנוער היא שיטת לימוד של השפה הספרדית המשלבת בתוכה מוזיקה, קטעי וידאו, קטעים מסדרות טלוויזיה פופולאריות באווירה מהנה ומשעשעת. לימודי שפה זרה בכל גיל מהווים יתרון משמעותי בכך ששפה זרה ...המשך
 • קורס ספרדית עסקית
  קורס ספרדית עסקית
  התפתחות העולם העסקי והתגברותם של התהליכים הגלובליים הופכים כיום את השפה הספרדית לחיונית ומרכזית יותר מתמיד. גידול האוכלוסייה דוברת הספרדית בארצות הברית וביבשת אמריקה ומיקומם של מרכזים ומטות...המשך
 • קורס ספרדית אונליין
  קורס ספרדית אונליין
  השפה הספרדית הינה שפת האם המדוברת השניה בעולם בפי יותר מ- 43,000,000 בני אדם ופרושה על פני חמש יבשות, ומשמשת כשפת תקשורת בפי מאות אלפי בני אדם נוספים ובתהליכי התפשטות מתמדת בעידן הגלובלי ...המשך
 • ספרדית למוצ´ילרים
  ספרדית למוצ´ילרים
  התרמילאים אשר נושאים את כל ביתם על גבם בטיולים נקראים מוצ´ילרים – מילה שפירושה "תרמיל" מהשפה הספרדית. ספרדית הינה אחת השפות הרשמיות של האומות המאוחדות, היא השניה ברשימת שפות האם המדוברות...המשך
 • לימודי הוראה בספרדית
  לימודי הוראה בספרדית
  השפה הספרדית הולכת ומתפשטת בעולם, זוהי השפה השניה המדוברת בעולם, והשפה הרשמית בין 20 מדינות בעולם. העידן הגלובלי הופך את השפה לקרובה יותר מתמיד באמצעות הטלויזיה והאינטרנט – ומאפשר לימוד עצמי...המשך
 • איך ללמוד ספרדית?
  איך ללמוד ספרדית?
  על מנת ללמוד את השפה הספרדית על בוריה, ובכדי ללמוד אותה נכון מן היסודות, יש ללמוד את כל המאפיינים של השפה הספרדית, כולל דקדוק ספרדי ואוצר מילים בנוסף לתרגול של דיבור נכון. בדרך זו של לימוד יעיל ניתן ל...המשך
 • מה מפחיד בשפה חדשה?
  מה מפחיד בשפה חדשה?
  פעמים רבות מורים לשפות זרות נתקלים באנשים אשר טוענים שישנו איזשהו מחסום פסיכולוגי בינם לבין היכולת ללמוד שפה חדשה. המחסום הפסיכולוגי בלימוד שפה זרה אינו מאפיין דווקא אנשים עם קשיי למידה, אלא הוא נמצא...המשך
 • לימודי ספרדית בספרד
  לימודי ספרדית בספרד
  קל להיכבש בקסמה של ספרד, נתחיל ביופייה של המדינה, בנופים המרהיבים שלה, באוכל הטרי והמדהים, בלבביות תושביה ובשפה הציורית והנוחה ללמידה. למעט האינקוויזיציה הספרדית, כל מה שקשור לספרד מלא חושניות ...המשך
 • רכישת שפה בחוץ לארץ
  רכישת שפה בחוץ לארץ
  רכישת שפה חדשה בישראל היא קלה ונגישה, אך האם היא באמת משרתת את המטרה שלשמה נרשמת לקורס? – לא ממש על מנת להיות ממש מעורים בשפה וללוט בה על בוריה צריך לחיות אותה, להתמזג בתוכה, להפוך או...המשך
 • איזו שפה זרה ללמוד?
  איזו שפה זרה ללמוד?
  מהפכת הגלובליזציה, התקדמות הטכנולוגיה ותהליך המודרניזציה יצרו מציאות שבה אדם השולט על שפה אחת בלבד הינו מוגבל, הן במישור האישי והן במישור העסקי. על כן, זה שנים שמערכת החינוך מקפידה ללמדנו את השפה האנגלית לאורך ...המשך
 • ספרדית למתחילים
  ספרדית למתחילים
  אם בעבר אמהות פולניות חלמו שילדיהם יהפכו לעורכי דין, בשנים האחרונות נראה שלא רק להן, אלא לכל אמא בישראל, יש שאיפה דומה. מספר הלומדים עריכת דין גדל בהתמדה בשנים האחרונות - בעוד שבשנת 1990 2,060 סטודנטים למדו תואר ראשון במשפטים...המשך
 • לימודי שפות
  לימודי שפות
  התפתחות הגלובליזציה והתקשורת העולמית בשנים האחרונות יצרו דרישה רבה ללימוד שפות, עד כי כיום השליטה בשפה זרה מהווה מרכיב הכרחי עבור כל המבקש להתפתח ולהצליח בתחום עיסוקו או לטייל ולחוות ארצות ותרבויות....המשך
 • בית ספר לשפות
  בית ספר לשפות
  עם התפתחות עידן הגלובליזציה הלכה ועלתה הדרישה ללימודי שפות, עד כי כיום השליטה בשפה זרה הינה הכרחית עבור כל המבקש להתפתח ולהצליח בתחום עיסוקו, לטייל ברחבי העולם או ליהנות מתרבות העולם ...המשך

יועץ לימודים טלפוני

צריך עזרה? מלא פרטיך ונחזור אליך

ניוזלטר חינם

לקבלת דיוור בנושא לימודים, כתבות חדשות, מבצעים וימים פתוחים בחינם !!!

הירשם

יועץ לימודים טלפוני

מתעניין בלימודים או במידע נוסף

מלא פרטים ויועצינו יחזרו אליך בקרוב

קראתי ואני מאשר את תקנון האתר

חיפוש מוסדות לימודים מהיר
 • קורסים ולימודי תעודה
  קורסים ולימודי תעודה

 • תואר ראשון
 • תואר שני
 • הנדסאים
 • בגרויות ומכינות
 • פסיכומטרי
חפש מוסד לימודים לפי שם
שם: משפחה: עיר: טלפון: מייל:
קראתי ואני מאשר/ת תקנון האתר
כניסת מפרסמים      |      אודותינו      |      תקנון ToStudy      |      מידע למפרסם      |      מפת אתר      |      ערכת פרסום      |      מחשבון ממוצע בגרויות      |      צור קשר
כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות