מעוניינים בייעוץ לימודים חינם מנציג תל חי – קמפוס חדשנות בחינוך ובהוראה ?

השאר פרטים ונציג תל חי – קמפוס חדשנות בחינוך ובהוראה יחזור אליך בהקדם!
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
logo
הלימודים מתקיימים בקצרין שבגולן
קצרין
strip

ניתן להתחיל ללמוד גם בסמסטר אביב (סוף פברואר) ולהרוויח שנה! ההרשמה החלה!

החוג לחינוך והוראה במכללה האקדמית תל-חי, הינו מהמובילים והוותיקים בארץ בתחום החינוך והוראה. הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה של האקדמית תל-חי, מתהדר בלמעלה מ-

90% השמה של בוגריו לאחר הלימודים במגוון תפקידים במערכות החינוך הפורמאליות והבלתי פורמאליות וממוקמם בשלושת המקומות הראשונים בישראל. הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה גם מכשיר פי 2 מחנכים בישראל – 60% מבוגרינו הופכים למחנכים בישראל לעומת 30% מחנכים ממוסדות ההכשרה האחרים בישראל. נתון מרשים זה נובע משילוב של מספר גורמים : 

רמה אקדמית גבוהה המאפשרת לבוגרי המכללה האקדמית תל-חי להיות מורים ומחנכים מובילים במוסדות החינוך בארץ, תכניות לימוד אטרקטיביות ובלעדיות לקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה של האקדמית תל-חי – לימודי התואר הראשון כוללים 30% התנסות מעשית - יותר מכל מוסד הכשרה אחר בארץ. באקדמית תל-חי תקבלו גם תעודת הוראה, כך שלא תזדקקו לבזבז זמן או כסף נוספים על השלמתה בתום הלימודים..


מגוון : 

החוג לחינוך והוראה במכללה האקדמית תל-חי הוא חוד החנית של לימודי החינוך וההוראה בארץ ונהנה מביקוש אדיר שהולך וגובר משנה לשנה. הביקוש הגבוה מאפשר לנו גם לתמוך ולסייע לסטודנטים בעזרת סל מלגות עשיר ומגורים מסובסדים.


בקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה של המכללה האקדמית תל-חי, 10 חוגים אקדמיים לתואר ראשון בחינוך בשילוב תעודת הוראה (B.Ed): מתמטיקה, חינוך גופני, לשון עברית, אנגלית, יהדות, לימודי ארץ ישראל, מדעים, חינוך מיוחד, ביולוגיה, גיל הרך. בכל אחד מהמסלולים קיימת תכנית רג'ב – תכנית המצטיינים המקוצרת בהוראה – לימודים הנמשכים 3 שנים במקום 4, מימון מלא של שכר הלימוד (פרט לתשלומים נלווים), מלגת קיום על סך 5,000 ₪ עבור כל שנת לימוד ועוד...


בנוסף לכך מציעה המכללה 5 תכניות לימוד לתואר שני בחינוך: ניהול וארגון מערכות חינוך (M.Ed),  ניהול וארגון מערכות חינוך (M.Ed)  מוקד לגיל הרך לניהול גנים – בלעדי בארץ, תואר שני בשילוב תעודת הוראה (M.Teach) ותואר שני בהוראת החינוך הגופני (M.Ed)  – בלעדי בארץ, עיצוב ופיתוח למידה והוראה (M.Ed) .


חדשנות בהוראה:

אקוסיסטם חינוכי שלם לבניית העתיד של עולם החינוך וההוראה בקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה של המכללה האקדמית תל-חי.

בקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה של המכללה האקדמית תל-חי פועלים יחד בהרמוניה שלושה מרכזים : מעבדת החדשנות הטכנולוגית-פדגוגית EduTech Innovation Lab, מרכז סימולציות והיחידה לקידום הוראה, על מנת להשביח את בוגרנו לקראת המפגש עם התלמידים במסגרות החינוך השונות. 


מעבדת החדשנות הטכנולוגית-פדגוגית EduTech Innovation Lab , היחידה פועלת בלב הקמפוס ועוסקת במציאת דרכים להתאמה של ההוראה והלמידה לעולם הנמצא בשינוי תמידי. במרחב זה הסטודנטים יפתחו מיומנויות עבודה עם טכנולוגיות מתקדמות, ניהול פרויקטים, יצירת אב-טיפוס למוצרים חינוכיים, ופיתוח תוצרים ו/או תהליכים חדשניים המאפשרים עמידה בדרישות וצרכי החברה, המשק והחינוך, המשתנים בקצב הולך וגובר.


מרכז סימולציות – ייחודי בגליל ובגולן, המאפשר בחינת מצבים וסיטואציות בהם נמצא את עצמנו עם תלמידים, הורים, קולגות, מנהלים ועוד ומכשיר את הבוגר לאותן סיטואציות, למידה והטמעת דרכים להתמודדות ופיתרון.

יחידת קידום ההוראה – שמטרתה השבחת ההוראה, הוראה מבוססת פרוייקטים, לימוד ושכלול עבודה עצמית ועוד.

שילוב זה של טכנולוגיה ופדגוגיה חדשנית ומתקדמת, מעניקה לסטודנטים חווית למידה שונה, המתאימה לתקופה וללמידה העכשווית. 


בזכות כך בוגרנו לומדים ורוכשים ידע אותו יעבירו לתלמידיהם  דרך חשיבה מחשבתית, דרך ערכים נוספים של חדשנות, למידה עצמאית, פתרון בעיות ועוד.בקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה נמצאות מעבדות מתקדמות לחקר מדעי הספורט והאימון, מדעים וביולוגיה הכוללות ציוד משוכלל ומתקדם, כיתות לימוד חדשניות המתואמות למאה ה-21 ומתחם ביופיליה - ייחודי ובלעדי בארץ ללימוד טבע, מדעים וביולוגיה. זוהי כיתת לימוד עם עץ בתוכה, נחל זורם, צמחיה ועוד. המטרה שלנו באוהלו ללמד הכל מקרוב ולא רק בתיאוריה. הסטודנטים של אוהלו יוצאים עם ידע מעשי ופרקטי מה שמעניק להם יתרון משמעותי מאוד על פני סטודנטים אחרים. 


בדיוק מהסיבות הללו, הקמפוס לחדשנות בחינוך ובהוראה של המכללה האקדמית תל-חי ממוקם בשלושת המקומות הראשונים בארץ עם למעלה מ- 90% בהשמת בוגריה במשרות חינוך והוראה לאחר הלימודים.


בנוסף ליתרון העצום הזה הסטודנטים שלנו נהנים משוויון הזדמנויות *ממגורים מסובסדים *מלגות * קמפוס סטודנטיאלי צעיר * אווירה חמה ואקטיבית * מקומות בילוי ועבודה * הופעות ומסיבות * תחבורה ציבורית * יחס אישי וחם * ולומדים במכללה שהיא בית. 


הזדמנות שווה לכולם 

המכללה האקדמית תל-חי, המובילה את תחום החדשנות בחינוך ובהוראה, משחקת תפקיד חשוב בעיצוב דור העתיד בישראל ומייצרת בוגרים התורמים לחברה ומעשירים אותה. אנו רואים בכם, הסטודנטים, את המשאב החשוב ביותר שלנו, ומתוך נאמנות לצרכיכם ועתידכם אנו פועלים להשגת ומתן מלגות שונות שנועדו לסייע לכם להפנות את מירב תשומת ליבכם להתפתחות אקדמית ומקצועית, להשלים את לימודיכם בהצלחה ולהתוודע לתחומים חברתיים שיעשירו את תהליך הכשרתכם להוראה. באמצעות דיקנט הסטודנטים, מוצג בפניכם מגוון רחב של מלגות במימון המכללה, גופים שותפים וקרנות חיצוניות אליהן תוכלו להגיש בקשות

המכללה מחלקת מאות מלגות בשנה ביחד עם ארגוני כגון פרח, משרד הביטחון, מפעל הפיס וכו´. 

האקדמית תל-חי מאפשרת לסטודנטים גם לתרום לקהילה וגם להיתרם באמצעות הקהילה על ידי חוויה משמעותית דרך ההתנדבויות השונות שכוללות יזמות של ארגוני אירועים לצעירים, חניכה ותמיכה  בילדים, נוער ומבוגרים ואין ספור מוקדי התנדבות שיהפכו אתכם למורים טובים...ועל הדרך יממנו לכם את הלימודים. 

האקדמית תל-חי מונגשת פיזית לסטודנטים עם צרכים מיוחדים. לומדים אצלנו סטודנטים עם מוגבלות פיזית, מוגבלות שמיעה, מוגבלות ראיה וסטודנטים עם הפרעת קשב וריכוז. לרשות הסטודנטים עומד לאורך כל הדרך ייעוץ לימודי, תמיכה רגשית וטכנולוגיות מסייעות.אופק תעסוקתי, מה ניתן לעשות עם תואר בחינוך?

מחצית מן המקצועות סביבכם עתידים להיעלם, וקרוב מכפי שחשבתם.

מקצוע ההוראה לעומת זאת נמצא בחמישייה הפותחת לצד רופאים, מנהלים בכירים ומומחי מסחר, שאינם עומדים להיכחד או להצטמצם בעקבות תהליכי אוטומציה בזמן הקרוב. 


השתלבות בחינוך פורמאלי ובלתי פורמאלי

בשוק העבודה של 2021, תואר ראשון בחינוך, בשילוב עם הכשרה נוספת ותעודת הוראה, מאפשר לכם את הניידות והגמישות הכל כך מתבקשות בשוק העבודה של המאה ה-21. אם חשבתם שלימודי חינוך והוראה מכשירים אתכם אך ורק לתפקידים בחינוך הפורמאלי בבתי הספר והגנים אז דעו לכם שהאפשרויות רחבות בהרבה. לימודי חינוך והוראה פותחים בפניכם את דלתות החינוך הבלתי פורמאלי ומעניקים לכם כלים להוביל תפקידים רבים בתוך הקהילה, בין אם בעמותות, בתי ספר דמוקרטיים, אנתרופוסופיים, פנימיות, מתנ'סים וחוגים, תפקידי ניהול מובילים של רכזים חברתיים ועוד.  


השתלבות במקצועות הטיפול 

תואר ראשון בחינוך יכול להיות גם צעד ראשון למסלול קריירה במקצוע טיפולי. הרבה מן הבוגרים במקצועות החינוך שמקבלים כלים והכשרה לעבודה עם אנשים, בין אם בקבוצה או בין אם אחד על אחד, ממשיכים למקצועות טיפוליים נוספים. מקצועות כגון טיפול בעזרת בע'ח, תרפיה באמנויות, תרפיה בתנועה ובמוזיקה ועוד. המכללה האקדמית תל-חי נחשבת כפורצת דרך בתחום שילוב החדשנות באקדמיה. לאורך כל שנות לימודיכם תקבלו את מיטב הכלים הטכנולוגיים וחופש מלא ליזום, להמציא ולהפוך לדמות חינוכית משמעותית המחוללת שינוי אמיתי בחינוך בישראל.

callus

כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.