מעוניינים בייעוץ לימודים חינם מנציג האקריו - קמפוס ירושלים?

השאר פרטים ונציג האקריו - קמפוס ירושלים יחזור אליך בהקדם!
מאשר/ת קבלת מידע ממוסד/ות הלימודים ומסכימ/ה לתנאי השימוש והתקנון
logo
הלימודים מתקיימים בירושלים ואון ליין
ירושלים
strip

HackerU – כשתבדוק, תבין!
HackerU פועלת למעלה מעשרים שנה כמרכז להשמה והכשרת עובדים למקצועות ההיי-טק בישראל ובעולם המציע קורסים מקצועיים במגוון תחומים מעולם ההיי-טק. עם שני קמפוסים מרכזיים בישראל הממוקמים בחיפה וברמת גן, קמפוס נוסף במוסקבה ועבודה משותפת עם מוסדות אקדמאיים בכל רחבי העולם, הפכה HackerU למוסד ללימודים מתקדמים של מקצועות ההיי-טק. ב-  HackerU תוכלו להשתלב במגוון רחב של מסלולי הכשרה מקצועיים.

מרכזי הלימוד ברמת גן ובחיפה, מאובזרים בציוד הממוחשב והמתקדם ביותר ותכניות הלימודים המוצעות לסטודנטים הינן גמישות בשעות הבוקר או הערב, כך שהסטודנטים העובדים במשרה מלאה יוכלו לבחור בקורס בזמנים המתאימים להם ביותר ואף להצליח בו.  שני הקמפוסים המרכזיים של

HackerU ממוקמים בנגישות גבוהה לתחבורה ציבורית – קמפוס אחד נמצא בבורסה ברמת גן, והשני בחיפה בצמוד ללב המפרץ. כך שתוכל להגיע אלינו בקלות!

על מנת להתקבל ללימודים ב-  HackerU יש ראשית להגיע לפגישת ייעוץ מול יועץ לימודים מקצועי מטעם המרכז. במהלך הפגישה תוצג בפניך דרך העבודה של HackerU, כולל הסבר מפורט על שלב המיון הייחודי, המסלולים השונים ועוד. לאחר פגישת הייעוץ תעבור לשלב המיון האורך בין 20-40 שעות לימוד ובו יילמדו יסודות התחום. במידה ולא צלחת את שלב המיון יוחזר לך הסכום ששילם בגין שלב זה כך שבעצם, ניתנת לך האפשרות לחוות את התחום ללא סיכון כספי. לעומת זאת, במידה ותעבור בהצלחה את שלב המיון תעבור לקורס המורחב ותהיה זכאי למלגת לימודים של עד כ-10,000 ₪ יחד עם התחייבות חוזית להשמה בשוק העבודה בתום הלימודים.

ללימודים ב-  HackerUיתרונות שהופכים את מוסד הלימודים לייחודי: 

 • סגל מרצים המורכב מאנשי מקצוע בעלי וותק וניסיון בתחום עבודתם, אשר מתמחים גם בהדרכה. כל אלו במטרה להעביר את החומר הנלמד בצורה המקצועית, היעילה והטובה ביותר. 
 • ל- HackerU שיטת עבודה מתקדמת שמטרתה להבטיח השתלבותם של המתאימים ביותר, בלימודים בקורס המורחב אותו בחרו. בדרך זו רמת הלימודים נשארת גבוהה, וניתן להתאים לתכנית הלימודים את החומרים הרלוונטיים והמעודכנים ביותר לדרישות השוק. 
 • במסגרת הקורס ילמדו הסטודנטים תיאוריה פרקטית בשילוב עבודה מעשית על מנת להתנסות באופן יעיל וענייני בחומר הנלמד.

בין מגוון המסלולים הרחב, תוכל להשתלב באחד הקורסים הבאים: 

 • קורס בדיקת תכנה QA – הכרת מערכות הפעלה שונות ופופולאריות, מתודולוגיות QA, טכנולוגיות WEB, ועוד קשת רחבה של נושאים שהינם חלק בלתי נפרד מעולם של בודקי התוכנה – אלו הם רק חלק מהתחומים בהם תעסוק בקורס – יחד עם הכנה מעמיקה לבחינות ההסמכה של ISTQB וסדנת הכנה לראיונות עבודה; כל אלו יאפשרו לך לצאת לשוק העבודה בביטחון מלא, כשאתה מצויד בידע המתקדם ביותר.
 • קורס שיווק באינטרנט – לכל אורך הקורס תעסוק בבניית אתרים בפלטפורמת ה-Wordpress ויישום כלי שיווק יעילים ברשת; כגון Google AdWords, Google Analytics, פרסום במובייל, אימייל מרקטינג, ועוד. הקורס כולל הכנה לבחינות ההסמכה הרשמיות של Google ו-Facebook שהן יוקרתיות ביותר ונחשבות בקרב מעסיקים. בנוסף לכך תבצע פרויקט מעשי מול לקוחות אמתיים, במטרה לרכוש ניסיון פרקטי. מדובר במסלול היחיד בישראל המשלב הרצאות LIVE בהשתתפות בכירים בתעשיית הדיגיטל בישראל!
 • קורס .NET Full-Stack Development עם התמחות בפיתוח ל- Mobile - לאחר שבשנת 2016 איחדה מייקרוסופט את כלל הטכנולוגיות שלה תחת פלטפורמה אחת בשם ASP.NET Core., בעלי העסקים החלו להעלות את הדרישות מהמפתחים. הקורס משלב בתוכו את כל האפליקציות והאפשרויות המעודכנות ביותר ובסופו – לאחר הכנה מעמיקה, תיגש לבחינות ההסמכה היוקרתיות של מיקרוסופט – MCSD.
 • קורס Full-Stack Development לטכנולוגיות WEB  – מדובר במסלול Full Stack לטכנולוגיות WEB, הכולל בתוכו נושאים כגון פיתוח PHP, MySQL’ Angular, node.js ועוד. במסגרת הקורס תידרש למטלות מעשיות לצבירת ניסיון ממשי בתחום, וכן תזכה להכנה מקצועית לבחינות ההסמכה הבינלאומיות של ZEND, כך שבקלות תוכל להשתלב בצורה יעילה יותר בשוק העבודה מכל הבחינות; בין עם בעבודת צד לקוח או צד שרת.
 • קורס אנימציה בתלת מימד – בקולנוע, בעולם הפרסום, המובייל ועוד; האנימציה הפכה לחלק בלתי נפרד מאתנו. על מנת להצליח להשתלב בשוק האנימציה, יהיה עליך להכיר מקרוב את התוכנות הפופולאריות ביותר, כגון Autodesk – Maya, Adobe Photoshop, ZBrush, Vary. בנוסף לכך תיחשף במסגרת הקורס למידול דמויות מתקדם, יצירת משחקים, Visual Effects ועוד. האקריו הינה מרכז מורשה של Autodesk ATC כך שתוכל להיות בטוח שהחומרים הנלמדים הינם המעודכנים ביותר בשוק ובסופו של דבר, תצעד בביטחון מלא לתפקידך הראשון בשוק העבודה.
 • קורס פיתוח אפליקציות ל – Iphone ו-  Android- מסלול הלימודים בחסות אקדמית מטעם חברת IBM. האפליקציות והמובייל מלווים אותנו בכל אספקט בחיינו. מתוך כך, הביקוש למפתחים איכותיים רק הולך וגדל. במסגרת הקורס תעסוק בפיתוח אפליקציות ייעודיות לפלטפורמת האנדרואיד והאייפון, תתנסה בכתיבת קודים והתעמקות במערכות ההפעלה IOS ואנדרואיד, ועוד. לכל אורך הקורס, תזכה להכנה לבחינת ההסמכה OCAJP במטרה לצבור ניסיון פרקטי המותאם לשוק העבודה.
 • קורס DBA Master – כיום, הנכסים החשובים ביותר של החברות והארגונים הגדולים, הם בסיס הנתונים שלהן. עם עובדה זו גדל גם הביקוש למנהלי בסיסי נתונים איכותיים. במסלול הלימודים הייחודי של האקריו, המתאים גם לחסרי רקע קודם בתחום תרכוש ידע וניסיון בסביבת Microsoft SQL Server 2012/2014, ותעסוק בנושאים מגוונים הקריטיים לעבודתו של מנהל בסיס הנתונים, כגון Data Base, Data Analysis, BI ועוד.
 • קורס עיצוב גרפי וארט עם התמחות בעיצוב חווית המשתמש UX design – אחד הדגשים החשובים להצלחתו של עסק, הוא טיב האינטראקציה שבין החברה ובין הלקוחות והלידים שלה. במסגרת הקורס תלמד ותתנסה בכל הממשקים המחברים בין הלקוח לחברה כדוגמת מובייל ו-WEB ואף תתעמק בכלי עיצוב ואנימציה פופולאריים כגון; UX-Design, Adobe Photoshop, תבצע פרויקטים יישומיים מול לקוחות אמתיים על מנת לצבור כבר בזמן ההכשרה ידע וניסיון נחוצים.
 • קורס UI\UX – על מנת לצבור לקוחות נוספים, על החברה להעניק להם את הטוב ביותר, כולל ממשקי משתמשים מתקדמים המעניקים להם חווית שימוש נוחה וקלה להבנה. הקורס יציג בפניך את כל הנושאים החשובים ליצירת ממשקים ידידותיים למשתמשים, ואת הקווים המנחים ליצירת מערכות יחסים תקינות בכל האפיקים. עוד תלמד באופן מעשי על פלטפורמת וורדפרס ותרחיב את הידע ב-CSS, ובתום הקורס תוענק לך תעודת גמר יוקרתית ומבוקשת בשוק.
 • קורס אבטחת מידע וסייבר – למעלה מ-270 סוגי התקפות שונות המשמשות האקרים בכל רחבי העולם ועוד עשרות מודולים מתקדמים להאקינג, יחד עם עבודה מעשית ותרגול 'מצבי אמת' במעבדות מקצועיות מהבית, יהפכו אותך למוכן הרבה יותר ליציאה לשוק העבודה. בסוף המסלול, תקבל הסמכת Certified Ethical Hacker (C|EH) המוכרת והמבוקשת. 
 • קורס ניהול שרתי Linux – במסגרת המסלול תקבל מיומנויות וטכניקות אבטחת מידע ולינוקס – מערכת ההפעלה הפופולארית ביותר כיום, וכולל הסמכות LPI1+LPI2, התמחות ב-Python וכלי DevOps, Linux System Administrator ועוד רבים.
 • קורס ניהול רשתות ואבטחת מידע – האקריו הינה מרכז בחינות בינלאומי מורשה של Pearson VUE, המאפשרת לסטודנטים שלה לגשת לבחינות ההסמכה החיצוניות הבינלאומיות. הקורס יכשיר ויכין אותך לבחינות ההסמכה הבינלאומיות MSCA 2012  ו- MSCE 2013 של חברת Microsoft  וכן לבחינת ההסמכה היוקרתית של חברת Cisco - CCNA. תוך כדי תרכוש ידע מקיף בניהול שרתים, רשתות תקשורת ואבטחת מידע, ותהיה לך גם היכולת להעניק פתרונות טכנולוגיים למקומות העבודה בעתיד, ולעמוד ביתר קלות מול התקפות אפשריות. 
 • קורס קואוצ´ינג אימון אישי, זוגי ועסקי

השכרת כיתות
שני הקמפוסים מכילים כיתות רבות בגדלים שונים, המאובזרות בציוד ממוחשב מתקדם, וציוד המיועד להרצאות פרונטליות. את הכיתות ניתן להשכיר באופן יומי או לתקופה ארוכה יותר למטרת הכשרות, סדנאות, קורסים ועוד.callus

כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.