הנדסאי תעשיה וניהול במכללה הטכנולוגית רופין, לימודי הנדסאי תעשייה וניהול ברופין

מעוניינים בייעוץ לימודים חינם מנציג המכללה הטכנולוגית רופין - הנדסאים?

השאר פרטים ונציג המכללה הטכנולוגית רופין - הנדסאים יחזור אליך בהקדם!
קראתי ומאשר את תקנון האתר
logo
הלימודים מתקיימים בעמק חפר
עמק חפר

מפת הגעה

קמפוס רופין
המרכז האקדמי רופין
המשך...
strip

הנדסאי תעשיה וניהולמבנה הלימודים

התפתחותה של מגמת הנדסת תעשייה וניהול וגיבושה לכדי תחום אחד החלה עם תהליך המודרניזציה. הצורך במציאת פתרונות לאתגרים שצצו בארגונים יצר פיתוח שיטות מחקר חדשות ששמו להם למטרה להגביר את קצב התפוקה לצד הוזלת עלויות הייצור והתפעול. שיטות המחקר מתבססות על מודלים מתמטיים ומדעיים, ועל-כן תחום זה הינו הנדסי. המגמה תכשיר מנהלים בדרג תיכון וגבוה לניהול תכנון ובקרה של תהליכים לוגיסטיים, מנהליים, שיווקיים וכלכליים בתוך הארגונים והמוסדות שבהם יועסקו.

תוכנית הלימודים מיועדת לתת לסטודנט הן רקע מעשי והן רקע תיאורטי, וזאת באמצעות צוות המרצים במגמה, המורכב מאנשי אקדמיה שמלמדים במחלקות האקדמיות ברופין ומאנשי שטח בתחומי התעשיה והשירותים.

מגמות משנה:

מסלול הלימודים בנוי כך שהשנה הראשונה משותפת לכלל הסטודנטים, ובמהלכה נחשף הסטודנט למקצועות ההתמחות, כך שלקראת שנת הלימודים השניה יוכל לבחור באחד ממסלולי ההתמחות הבאים:

1. לימודי ‘מערכות יצור’- מסלול ההתמחות במערכות יצור יקנה לסטודנט את הידע הנדרש להשתלבות במפעלי תעשיה כמנהל תפעול ולוגיסטיקה, וכן בארגונים פיננסיים ובארגוני שירות.

2. לימודי ‘שיווק וניהול’- במסגרת ההתמחות לומד הסטודנט על כל ההיבטים של שוק תחרותי ומודרני: קריאת השוק וזיהוי צרכי הלקוח, חדשנות בשיווק, מחקר ופיתוח, אמצעי שיווק, הפצה, מכירות ועוד.

3. לימודי ‘ניהול האיכות’- ניהול האיכות היא תורה ייחודית הנגזרת מתורת הניהול הכללי ומתבססת על הניסיון התעשייתי והכלכלי בחמישים השנים האחרונות, על הדרישות והצרכים המוגדרים בתקני האיכות ועל דרישות האיכות של מערכת הביטחון.

4. לימודי לוגיסטיקה- לימודי לוגיסטיקה מכשירים עובדים ומנהלים לעסוק בתחום זה, ובעיקר בתכנון ובניהול של מערכות אחסון והפצה, וכן בסחר ובשילוח בינלאומיים.


תנאי קבלהמשך הלימודיםתעודה / הסמכההתמחות

בכל מגמות המשנה נדרש הסטודנט לבצע פרויקט גמר שעיקרו ישום עקרונות ומודלים מן החומר הנלמד על ארגון קיים. הפרויקט מתבצע במשך שנת הלימודים השנייה. את פרויקט הגמר יבצע הסטודנט בתחום הלימודים שלמד ובעזרת מנחה פרויקט שילווה אותו לכל אורך הפרויקט.

callus

כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות