הכשרת אחראי רעלים במכללת כרמל בטיחות
 

כרמל בטיחות

 

המכללה לבטיחות בעבודה והכשרה מקצועית

מעוניינים בייעוץ לימודים חינם מנציג כרמל בטיחות?

השאר פרטים ונציג כרמל בטיחות יחזור אליך בהקדם!
קראתי ומאשר את תקנון האתר
logo
הלימודים מתקיימים בחיפה
חיפה
strip

אחראי רעליםמבנה הלימודים

 בהתאם לדרישות המשרד להגנת הסביבה, חייב בעל עסק, המבקש לקבל היתר להובלה או אחסון רעלים, לעמוד במספר תנאים. אחד התנאים הוא מינוי לתפקיד זה אדם שבהגדרת תפקידו הוא: "אחראי רעלים".
 
מטרת קורס אחראי רעלים להכשיר עובדים לשמש בתפקיד "אחראי רעלים" בארגון, בכל הנוגע לטיפול ברעלים בהתאם להוראות התקנות, תוך מתן דגש לשמירה על הבטיחות והסביבה. כדברי החוק: "בעל היתר הרעלים ימנה אחראי רעלים שיפעל מכוח כתב מינוי מטעם התאגיד / העסק, באופן שיהיה בעל הסמכויות הדרושות לכך שיתקיים בתאגיד/ בעסק טיפול מקצועי – בטיחות בחומרים מסוכנים (...) יכיר היטב את תכונותיהם המסוכנות של הרעלים ואת אופן הטיפול בהם, הן שימוש שוטף והן באירוע חריג".
 
 
 
מקום הלימודים
 
חיפה
 
 
 
מתכונת הקורס
 
24 ש"ל, 3 ימי לימוד
 
 
 
תנאי קבלה
 
על המועמד להכיר את התכונות המסוכנות של החומרים שבמפעל. העדר רישום פלילי- אדם שלא ביצע עברה שיש עימה קלון או עבירה הקשורה בחומרים מסוכנים.
 
 
 
הסמכה
 
מוכר כ- 3 ימי עיון לממונים על בטיחות.
 
 
 
נושאי הלימוד
 
- חוקים ותקנות כולל תרגול מילוי טפסים שונים
 
- היבטים משפטיים
 
- כימיה
 
- יסודות הטוקסיקולוגיה
 
- זיהוי והערכת סיכונים
 
- מערך מפעלי לטיפול במצבי חירום
 
- תרגיל בהערכת סיכונים
 
- ציוד מגן אישי


callus

כל הזכויות שמורות לפורטל ToStudy, פורטל הלימודים של ישראל. ToStudy מאפשר לכם לקבל מידע עדכני ומפורט על כל מוסדות הלימוד, האוניברסיטאות, המכללות, המכינות, בתי הספר, הקורסים וכלל אפשרויות הלימוד בארץ ובחו"ל. תוכלו לחפש במהירות ובקלות מקסימאלית בפורטל את המקצוע אותו חלמת ללמוד ולקבל הצעת מחיר מהמוסד הנבחר בתוך דקות. בין היתר תמצאו באתר מידע על לימודי:   תואר ראשון במנהל עסקים, תואר ראשון במשפטים, תואר ראשון בראיית חשבון, תואר ראשון במדעי המחשב, תואר ראשון בתקשורת, קורס פסיכומטרי, מכינה לבגרויות, קורס הנהלת חשבונות, קורס שוק ההון, קורס ברמנים, קורס איפור, קורס בניית אתרים, קורס צילום, לימודי רפואה משלימה, קורס עיצוב פנים, קורס תיווך במרכז, קורס קואצ'ינג בצפון ועוד.
הגדרות נגישות